تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 16 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 158

نام تاپيک: افت سرعت در سرویس صبا نت

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان من مشهدم. یه هفته نمیشه که اومدم تو خط صبانت.
    128 سه ماهه دارم سرعتش مذخرف. 8 یا 7 یا 9. دفعه اول که زنگ زدم به من گفتن که مال اینه که الان ادارات در حال استفاده هستن. دفعه دوم که زنگ زدم به من گفتن مشکل از مخابرات هست و اون همکارم اشتباه کرده که به شما گفته مشکل از ادارات هست. گفت این قضیه تا یک هفته دیگه حل میشه.
    روزهای اول هم که زنگ زدم به من گفتن مشکل از پهنای باند هست و گفت که یه چند روزی هست من هم پیگیر شدم و از صبانت تهران درخواست پهنای باند اضافه کردیم.

ولی سرعت شبانه 50 کیلوبایت هست.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کاش تعداد پستها بیشتر بود ...ما مطمئن می شدیم که مشکل فراگیره.....چرا صدای کسی در نمیاد...من خودم روزی 2-3 بار بهشون زنگ میزنم....صدامو عوض می کنم .می پرسم "ببخشید کسی دیگه ای هم مشکل کمی سزعتم داره مثل من؟" میگه"نه شما اولین نفری که زنگ می زنی؟ من دانشجوهم .هم تو اینترنت تهران هم شهرستانم این مشکل پیش اومده.....
    ظاهرا وقتی که من زنگ زدم متوجه شدم که کسانی قبل از من بودند که بهشون زنگ زده بودند. من امروز باز هم زنگ میزنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من که مشکل خاصی ندارم (48)
    سرعت شما به صورت دائمی همین مقداره یا فقط تو cach اولیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

کسی از دوستان سرویس 256 صبا نت رو داره تا ببینیم دانلود روزانه اونا هم کم شده یا نه؟ من روزانه 128 دارم سرعت دانلود 10-12

آخر فروم باز MaSoOd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

ببینید اگه شما تا ساعت 1 یا 2 توو اینترنتید درسته سرعت کم شده اونم بخاطر اداراته

اگه توو این ساعات به اینترنت نیاز دارید و نمیتونید با صبانت بسازید برید سراغ یکی دیگه

البته مشکل کم شدن سرعت توو این ساعات فقط برا باز شدن صفحس با دانلود منیجر تا 50 ، 60 میره

کلا اگه اهل دانلود باشی صبانت زمانی می صرفه که بتونی از شبانش استفاده کنی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سرعت شبانش 2 کیلو بایته اصلا به درد دانلود نمی خوره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مثلا سرعتم 256-128 هست
    اینجارو ببینید

Last edited by 7305ramin; 20-10-2007 at 11:14.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dolphin 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منم سرعتم همش كم و زياد مي شه اين اواخرم كه سرعتم اساسي اومده پايين
    بعضي وختا صفه وا نمي كنه بعضي وختا يه فايلو يه كميشو دانلود مي كنه بعد سرعتش مي شه بين صفر كيلو بايت تا سه چار كيلو بايت
    قبلا تا 30 و 40 و50 و بعضي وختا تا 60 مي رفت ولي الان
    تازه بعضي وختام كه كلا قط مي شه و اصن كانكت نمي شه
    تازه از همه بدتر وختي با دانلود منيجر دارم فايل دانلود مي كنم و به نصفه كه مي رسه سرعتش مياد رو صفر و كنسلش مي كنم كه بعدا ادامشو دانلود كنم با اينكه نوشته مي شه بعدا ادامشو دانلود كرد ولي بعد كه ميام ادامشو دانلود كنم مي بينم مي نويسه نمي دونم چي نمي دونم چي حافظا بعدش مي گه مي خواين دانلودو از اول شروع كنين؟
    هر موقم كه به اين شركتش زنگ مي زنم همش بهونه ميارن
    صد رحمت به همون دايال آپ خودمون
    يعني قرار داد مي بنديم با هم كه اونا اينترنت اي دي اس الو بيس چار ساعته با فلان سرعت بدن و مام پولشو كامل بديم ولي مث اينكه فقط ما به اين قرارداد عمل مي كنيم و پولشو كامل مي ديم ولي اونا با اين كارشون قراردادو يه طرفه به هم زدن و پولشم با يه مقدار نوشابه نوش جون مي كنن
    آخه يكي نيس بگه شما نمي تونين به قولي كه مي دين عمل كنين چرا خدمات اينترنتي ارائه مي كنين؟
    يا لااقل حالا كه يه مشكلي پيش مياد خسارت بدين كه دلمون خوش باشه اگه از اين اكانت گرفتن زجري كشيدم لااقل پولمون هدر نشده
    من كه ديگه حوصله زنگ زدن به اينا رو ندارم اين دفه كه اكانت مي گيريم اگه سرعتش پايين بود ديگه خيلي راحت بي خيال اي دي اس ال مي شم

آخر فروم باز isbn84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

من بهشون زنگ زدم گفتن به زودی حل می شه.....داریم ظرفیت ها رو افزایش می دیم(الکی)

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کسی از دوستان سرویس 256 صبا نت رو داره تا ببینیم دانلود روزانه اونا هم کم شده یا نه؟ من روزانه 128 دارم سرعت دانلود 10-12
    ظاهرا اینجا همه 128 دارن. اگر کسی 256 یا 512 داره بگه ببینیم که سرعتشون چقدر هست؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •