تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 53

نام تاپيک: یک مشکل که عمریه دارم باهاش میسوزمو می سازم ....

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Never Hood

پيش فرض

شما دچار تروجان kernel شدید. اگه بری توی system32 دو تا فایل به نام kernel پیدا می کنی.
    منم دچارش بودم و با یک ماه تلاش مداوم بالاخره 2 روز پیش از دستش خلاص شدم.
    فقط اینو بهت بگم که خیل خفنه.
    نمی دونم چه طوری یک سال تحمل کردی.
    اگه با کمک دوستان مشکلت حل نشده بگو تا کمکت کنم چون یه کم کار داره.
    جدی میگی؟؟؟آره درسته چند تا فایل kernel اونجا بود لطف میکنی بهم بگی چیکار کنم تا از دستش خلاص بشم؟امیدوارم مشکلمو حل کنید...

آخر فروم باز jak_1300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

خوب چرا ويروس كش نميريزي فكر كنم گفتي ويروس كش داري
    ويروس كشت چيه خوب اگه كاسپر داشته باشي كلكش رو ميكنه
    سعي كن آنتي ويروست رو آپديت كني بعد اسكن كن

داره خودمونی میشه COMING-UP-NEXT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

می تونی با آنتی تروجان ها این مشکل رو حل کنی ...

همینطور بعضی از آنتی ویروس ها هم قابلیت debug کردن تروجان ها رو دارن .

موفق باشی ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Never Hood

پيش فرض

می تونی با آنتی تروجان ها این مشکل رو حل کنی ...

همینطور بعضی از آنتی ویروس ها هم قابلیت debug کردن تروجان ها رو دارن .

موفق باشی ...
    من قبلا هم عرض کردم که اکثر آنتی ویروسها از جمله مکافی ، نت 32،نرتون2007 حتی آنتی تروجان هم روش نصب کردم ولی انگار نه انگار...از آقای esool میخوام که منو راهنمایی کنن آخه اطلاعاتشون در مورد این پیغام دقیق بود .من بارها با این فایل kernel برخوردم .مطمئنم که هر چی هست زیر سر این فایله..

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

من که از اول گفتم که ویروسه
    این کارو بکن
    بعد از نصب ویندوز هیچی نصب نکن فقط درایوهاتو اونم از روی سی دی بعد به اینترنت وصل شو ببین بازم اینطوری می شه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه esool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پویان جان من یه کم مبتدیانه توضیح میدم ناراحت نشیا می خوام شیرفهم شی.
    اول Start رو بزن بعد Run توی Run تایپ کن msconfig .
    برو توی سربرگ Startup توی اونجا چکمارک یا همون تیک کنار kernel.exe رو بردار این کار باعث میشه که kernel دیگه لود نشه.
    بعد Crtl+Alt+Delet رو بزن تو سربرگ Processes روی kernel کلیک کن و End Processes رو بزن.
    حالا برو تو D:\WINDOWS\system32 دو تا فایل kernel.exe و kernel.vbs رو پاک کن.
    شما با این کار به صورت دستی تروجان رو پاک کردی اما حالا بهتره که یه Antivirus که این فایل رو بشناسه یعنیBitDenfender رو بریزی اون وقت یه بار سیستمو اسکن میکنی و هر وقت خواست این Kernel لود بشه BitDenfender میپرسه که اجازه فعالیت بهش بده یا نه که شما حالشو میگیریو No رو میزنی.

تا حالا شما خود تروجان رو پاک کردی اما این تروجان توی تمام فایل های htm یا همون صفحه های اینترنت کد زیر رو وارد کرده:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کد باعث میشه که هر وقت سیستم اومد بالا این فایل Kernel هم دوباره فعال بشه.
    حالا شما دو تا راه داری:
    1-این که بشینی تموم فایل های htm رو با Notepad بازکنی و این کد رو از آخر همه اش برداری یعنی کاری که من با 300 تا فایل htm کردم چون برام مهم بودن اما حواست باشه که سیستم Restart نشه یا قبل این که Restart کنی فایل هایی که کدشونو پاک کردی بریزی روی CD یا به فایل zip تبدیلشون کنی چون دوباره ویندوز لود میشه و این کد به آخر تموم فایل هات اضافه میشه و ... .من پیشنهاد می کنم وقتی که این کد ها ور از روی تموم فایل هات پاک کردی اون ها رو بریز رو CD تا از خطر در امان باشی.
    2-یه راه دیگه هم این که تموم فایل های htm رو پاک کنی یا بریزی روی CD و بعد سر فرصت بشینی کد های آخر فایل ها رو پاک کنی.مهم این که فایل htm روی سیستمت نباشه.
    فایل های htm شامل Temporary Internet Files هم میشه اونها رو هم پاک کن.
    حالا شما دیگه هیچ فایل htm روی Hard نداری بهتره که درایو ویندوزتو Format و یه ویندوز جدید بریزی.
    حالا برو حالشو ببر
    موفق باشی
    Last edited by esool; 10-06-2007 at 17:27.

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

esool جون كسي ازت تشكر نكرد واسه زحمتي كه كشيدي كار من كه درست شد خيلي ممنون

آخر فروم باز reza3600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    این دنیا

پيش فرض

esool بابا تو دیگه کی هستی.
    این همه اطلاعات رو از کجا اوردی.فکر نکنم کسی که این تروجان رو نوشته این قدر در مورد این تروجان اطلاعات داشته باشه.
    به اطلاعاتمان افزودی.
    ممنان

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahsanx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض با سلام

این تاپیک در باره این ویروس و برنامه ای برای از بین بردن اون که توسط دوست عزیز mb_danger معرفی شده . موفق باشید

adress + http:// forum.p30world.com/showthread.php?t=101263&page=3&highlight=%D8%A7%D8 %B1%D9%88%D8%B1+%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8
    Last edited by ahsanx; 11-06-2007 at 06:06.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Never Hood

پيش فرض

پویان جان من یه کم مبتدیانه توضیح میدم ناراحت نشیا می خوام شیرفهم شی.
    اول Start رو بزن بعد Run توی Run تایپ کن msconfig .
    برو توی سربرگ Startup توی اونجا چکمارک یا همون تیک کنار kernel.exe رو بردار این کار باعث میشه که kernel دیگه لود نشه.
    بعد Crtl+Alt+Delet رو بزن تو سربرگ Processes روی kernel کلیک کن و End Processes رو بزن.
    حالا برو تو D:\WINDOWS\system32 دو تا فایل kernel.exe و kernel.vbs رو پاک کن.
    شما با این کار به صورت دستی تروجان رو پاک کردی اما حالا بهتره که یه Antivirus که این فایل رو بشناسه یعنیBitDenfender رو بریزی اون وقت یه بار سیستمو اسکن میکنی و هر وقت خواست این Kernel لود بشه BitDenfender میپرسه که اجازه فعالیت بهش بده یا نه که شما حالشو میگیریو No رو میزنی.

تا حالا شما خود تروجان رو پاک کردی اما این تروجان توی تمام فایل های htm یا همون صفحه های اینترنت کد زیر رو وارد کرده:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کد باعث میشه که هر وقت سیستم اومد بالا این فایل Kernel هم دوباره فعال بشه.
    حالا شما دو تا راه داری:
    1-این که بشینی تموم فایل های htm رو با Notepad بازکنی و این کد رو از آخر همه اش برداری یعنی کاری که من با 300 تا فایل htm کردم چون برام مهم بودن اما حواست باشه که سیستم Restart نشه یا قبل این که Restart کنی فایل هایی که کدشونو پاک کردی بریزی روی CD یا به فایل zip تبدیلشون کنی چون دوباره ویندوز لود میشه و این کد به آخر تموم فایل هات اضافه میشه و ... .من پیشنهاد می کنم وقتی که این کد ها ور از روی تموم فایل هات پاک کردی اون ها رو بریز رو CD تا از خطر در امان باشی.
    2-یه راه دیگه هم این که تموم فایل های htm رو پاک کنی یا بریزی روی CD و بعد سر فرصت بشینی کد های آخر فایل ها رو پاک کنی.مهم این که فایل htm روی سیستمت نباشه.
    فایل های htm شامل Temporary Internet Files هم میشه اونها رو هم پاک کن.
    حالا شما دیگه هیچ فایل htm روی Hard نداری بهتره که درایو ویندوزتو Format و یه ویندوز جدید بریزی.
    حالا برو حالشو ببر
    موفق باشی
    esool جون فقط میتونم بگم بابا تودیگه کی هستی؟؟پسر خوب اینارو زودتر میگفتی.من میدونستم هر چی هست زیر سر این فایل Kernel.exe هستش.من این کارایی رو که گفتی انجام دادم (البته هنوز کد فایل های HTMرو پاک نکردم)ولی الانشم دیگه اون پیغام مزاحمو نمیبینم.یعنی به نظر تو اون کارا روی فایلهای HTM لازمه؟در هر صورت نمیدونم چه طور ازت تشکر کنم.(راستی این چیزای رو که به قول خودت مبتدیانه گفتی ،حرفه ایشم مینوشتی تا ببینم فرقشون چیه؟)در هر حال ممنون...
    Last edited by pooyan.kh; 11-06-2007 at 09:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •