تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 56

نام تاپيک: شبکه کردن دو کامپیوتر خانگی با دو مودم وایرلس بدون اینترنت؟

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

گفتم که تو پست اول
    ببخشید، چرا باید دوتا مودم داشه باشید؟ مگه هر سیستم چطوری به مودم ها وصل میشه که شما میخواید دوتا مودم استفاده بکنین؟؟؟؟

من کامپیوترم با کابل به مودم وصله و لپ تاپ وایرلس... هر وقت دوستای دیگم میان خونمون و لپ تاپشون رو هم اوردن، اونام با وایرلس کانکت میشن به مودم و کلا میشینیم جنرال یا کانتر انلاین بازی میکنیم...
    نمی دونم مشکل شما چیه...

این یه فیلمه....

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم با عکس توضیح داده....
    کد:

اگر باز نتونستید، بگید تا براتون ویدیو درست بکنم کلا! ...

برا همه کامپیوتر ها این کار رو میکنین و شبکتون وصل میشه و تموم...
    Last edited by senaps; 27-04-2014 at 16:14.

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

دوستان یه مودم چهار پورت دارم
    دو تا سیستم خانگی که ویندوز 7 32 بیتی نصب هست
    الان هر دو سیستم اینترنت دارن و مشکلی نیس
    من میخوام دو تا سیستم هم روی هم شر بشن و بتونم به درایو های همدیگه دسترسی داشته باشن بدون اینکه اینترنت از کار بیافته
    کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
    خوب دوست عزیز همین که هر دو سیستم با هم به مودم وصل هستند یعنی نصف راه رو رفتی روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و پراپرتیس رو بزن در صفحه باز شده مقابل گزینه workgroup ببین چی نوشته اگه هردو نوشته WORKGROUP که خوبه اما اگه این طور نبود ابتدا روی گزینه change setting در سمت راست سپس روی گزینه Change کلیک کن و نام ورک گروپ رو مانند سیستم دیگه تغییر بده مهم نیست چی باشه فقط باید یکسان باشند . بعد از تایید هم سیستم را باید ری استارت کرد . حالا کافیه هر فولدری رو که دوست داری شیر کنی فقط تا چیزی شیر نشه اون سیستم تو شبکه دیده نمیشه. کل این کارها هیچ ربطی به اینترنت نداره.

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

ببخشید، چرا باید دوتا مودم داشه باشید؟ مگه هر سیستم چطوری به مودم ها وصل میشه که شما میخواید دوتا مودم استفاده بکنین؟؟؟؟

من کامپیوترم با کابل به مودم وصله و لپ تاپ وایرلس... هر وقت دوستای دیگم میان خونمون و لپ تاپشون رو هم اوردن، اونام با وایرلس کانکت میشن به مودم و کلا میشینیم جنرال یا کانتر انلاین بازی میکنیم...
    نمی دونم مشکل شما چیه...

این یه فیلمه....

کد:
    اینم با عکس توضیح داده....
    کد:

اگر باز نتونستید، بگید تا براتون ویدیو درست بکنم کلا! ...

برا همه کامپیوتر ها این کار رو میکنین و شبکتون وصل میشه و تموم...
    من میگم میخوام کامپیوترها رو شبکه خونگی کنم نه اینترنتی

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اگه هر دو کامپیوتر رو به یه مودم وصل کنید خودکار شبکه میشن حالا چه اینترنت وصل باشه چه نباشه

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من میگم میخوام کامپیوترها رو شبکه خونگی کنم نه اینترنتی
    برادر روشش رو دارم براتون میگم....

کلیت کار همونه....

به قول دوستمون تشریف ببرید روی مای کامپیوتر اگر اون پایین، قسمت ورک گروپ نوشته بود مال جفتش ورک گروپ، این دو کامپیوتر رو به یه مودم وصل کنین( هر جوری که این سیستم ها رو جدا جدا به مودم وصل میکنین، جفتشون رو به یه مودم وصل کنین!).....
    سیستم ها خودکار شبکه میشن و تنها کار، شیر کردن و استفاده از اونهاست...

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

برادر روشش رو دارم براتون میگم....

کلیت کار همونه....

به قول دوستمون تشریف ببرید روی مای کامپیوتر اگر اون پایین، قسمت ورک گروپ نوشته بود مال جفتش ورک گروپ، این دو کامپیوتر رو به یه مودم وصل کنین( هر جوری که این سیستم ها رو جدا جدا به مودم وصل میکنین، جفتشون رو به یه مودم وصل کنین!).....
    سیستم ها خودکار شبکه میشن و تنها کار، شیر کردن و استفاده از اونهاست...
    یعنی میگی جفتشون رو به یه مودم وصل کنم با 7 8 متر کابل؟ خوب چه کاریه با کابل شبکه اینکارو میکنم چه نیازی به مودم هست؟ من چیز دیگه ای پرسیدم تو پست اول گفتم میشه یا نه همین اما اینو نفهمیدم چی میگی: ( هر جوری که این سیستم ها رو جدا جدا به مودم وصل میکنین، جفتشون رو به یه مودم وصل کنین!). مگه این مودمها رو بجز با کابل شبکه جور دیگه ای هم به کامپیوتر وصل میکنن؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

هه هه ماخ! ....

من فکر کردم ارتباط شما با مودم ها از طریق وایرلسه! واسه همین گفتم جفتشون رو به یه مودم وصل کن( وایرلس!) یا مثلا یکیشون با کابل و یکیشون با وایرلس! ... ولی اینکه هر کدوم جداگونه به یه مودم دیگه با کابل وصله دیگه هیچی دیگه! ...

در این حالت، با یه جفت مودم و وصل کردن جفت مودم ها فکر نکنم راهی باشه مگر اینکه مودم ها بتونن رله بکنن ارتباطشون رو و این صحبت ها که فکر نکنم مودم عادی اینجوری باشه!!...راه حل دیگه ای که هست اینه که یه انتن گیرنده ی وایرلس برای یکی از سیستم ها بخرید و یکی با کابل وصل باشه به مودم نزدیک و دیگری با انت وصل باشه به مودم...

غیر از این کشیدن کابل هستش!...غیر از این هم خریدن سخت افزار های گران قیمت که رله بتونه بکنه! ...

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

هه هه ماخ! ....

من فکر کردم ارتباط شما با مودم ها از طریق وایرلسه! واسه همین گفتم جفتشون رو به یه مودم وصل کن( وایرلس!) یا مثلا یکیشون با کابل و یکیشون با وایرلس! ... ولی اینکه هر کدوم جداگونه به یه مودم دیگه با کابل وصله دیگه هیچی دیگه! ...

در این حالت، با یه جفت مودم و وصل کردن جفت مودم ها فکر نکنم راهی باشه مگر اینکه مودم ها بتونن رله بکنن ارتباطشون رو و این صحبت ها که فکر نکنم مودم عادی اینجوری باشه!!...راه حل دیگه ای که هست اینه که یه انتن گیرنده ی وایرلس برای یکی از سیستم ها بخرید و یکی با کابل وصل باشه به مودم نزدیک و دیگری با انت وصل باشه به مودم...

غیر از این کشیدن کابل هستش!...غیر از این هم خریدن سخت افزار های گران قیمت که رله بتونه بکنه! ...
    فکر رو ولش اگه مطم.ن نیستی پاسخ نده من دنبال یه کار بلد هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

دوست عزیز کاش مدل و نوع مودم ها رو گفته بودید !!! اگه هر دو قابلیت WDS را داشته باشند راحت هس

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از akbarnet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

فکر رو ولش اگه مطم.ن نیستی پاسخ نده من دنبال یه کار بلد هستم
    تو دنیای کامپیوتر همیشه یه راهی هست... ولی برای مودم معمولی نیست!!.... مدل دقیق مودمتون رو بنویسید.... هرچند همونطور که گفتم، احتمالا! نشه.....

و شما از کجا میدونی من کاربلد نیستم؟!

برای بررسی WDS، توی تنظیمات مودمتون باید باشه(تب اینترفیس ستاپ، قسمت وایرلس).... برا من که ظاهرش شبیه مال شماست این قسمت رو داره... ببینید برای شما هم هست یا نه؟ طبق تنظماتی که دوستمون گفته انجام بدین....
    Last edited by senaps; 01-05-2014 at 10:57.

12. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •