تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 42

نام تاپيک: نیازی به اورکلاک5770 هست؟

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

براي اوركلاك كارت گرافيك بيشتر روي core مانور بديد . رم رو حداكثر 100 mhz بيشتر بالا نبريد . البته بستگي به رم بكار ر فته روي سيستمتون داره

خوب تا اینجا هسته رو تا 890 بردم بالا و مموری رو 1220 گزاشتم و کاملا پایداره . خوب یعنی ادامه بدم دیگه؟
    تا چقدر هسته رو اور کنم؟ مموری رو چطور؟
    رم سیستمم Geil 2048Mb DDR3 خوب حالا میشه بیشتر راهنماییم کنید؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درسته و هیچ ربطی در رزولیشن 1080 نداره و در 23 هم 1080 هست ولی افت فریم فقط برمیگرده به افزایش سایز مانیتور....
    شما از یه طرف حرفمو تایید میکنید از طرف دیگه باز میگی افت فریم برمیگرده به سایز مانیتور
    خوب چی باعث افت فریم میشه؟ وقتی که گرافیک یا قطعات دیگه مثل سی پی یو و رم کم بیارن یعنی نتونن بازی رو تو اون رزولوشن جواب بدن حالا این وسط مانیتور که فقط داره با همون رزولوشن 1080 نشون میده دیگه ربطی به سایزش نداره که باعث افت فریم شه.باعث افت کیفیت تصویر ممکنه بشه اما نه افت فریم.
    درست عین اینه که یه فیلم 24 فریم با سایز 640*480 روی یه مانیتور 17 اینچ ببینی قشنگتر به نظر میاد یا با یه مانیتور 32 اینچ.خوب مسلما با مانیتور کوچیکتر قشنگتر به نظر میاد در حالیکه روی مانیتور بزرگتر افت فریم نداریم اما افت کیفیت چرا(چون ساز فیلم پایینه) پس با این اوصاف بزرگ شدن مانیتور رو کیفیت تصویر تاثیر میزاره نا فریم تصویر(در یک رزولوشن خاص).
    امیدوارم که توسته باشم درست بیان کرده باشم

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خوب تا اینجا هسته رو تا 890 بردم بالا و مموری رو 1220 گزاشتم و کاملا پایداره . خوب یعنی ادامه بدم دیگه؟
    تا چقدر هسته رو اور کنم؟ مموری رو چطور؟
    رم سیستمم Geil 2048Mb DDR3 خوب حالا میشه بیشتر راهنماییم کنید؟
    ممنون

ممنون از این همه ابراز لطف دوستان

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما از یه طرف حرفمو تایید میکنید از طرف دیگه باز میگی افت فریم برمیگرده به سایز مانیتور
    خوب چی باعث افت فریم میشه؟ وقتی که گرافیک یا قطعات دیگه مثل سی پی یو و رم کم بیارن یعنی نتونن بازی رو تو اون رزولوشن جواب بدن حالا این وسط مانیتور که فقط داره با همون رزولوشن 1080 نشون میده دیگه ربطی به سایزش نداره که باعث افت فریم شه.باعث افت کیفیت تصویر ممکنه بشه اما نه افت فریم.
    درست عین اینه که یه فیلم 24 فریم با سایز 640*480 روی یه مانیتور 17 اینچ ببینی قشنگتر به نظر میاد یا با یه مانیتور 32 اینچ.خوب مسلما با مانیتور کوچیکتر قشنگتر به نظر میاد در حالیکه روی مانیتور بزرگتر افت فریم نداریم اما افت کیفیت چرا(چون ساز فیلم پایینه) پس با این اوصاف بزرگ شدن مانیتور رو کیفیت تصویر تاثیر میزاره نا فریم تصویر(در یک رزولوشن خاص).
    کاملا تایید میشه.اینو من خودم توی یه تلویزیون 50 اینچ و یه مانیتور 19 اینچ امتحان کردم.حتی 50 اینچ یه خورده بیشتر هم بود!

5. این کاربر از mohsenslr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

فکر کنم من منظورمو درست بیان نکردم....

ساده تر میگم...وقتی شما یه مانیتور با سایز بزرگتر انتخاب میکنید نتیجش اینکه میتونید در رزولیشن های بیشتر از 1080 بهتر بازی ها رو اجرا کنید به عنوان مثال رزولیشن 1600.1200 در یه مانیتور 27 اینچ خیلی بهتر از یه 22 اینچه و هیجان بیشتری القا میکنه و کیفیت تصویر به خاطر افزایش پیکسل ها بیشتر میشه.......و در کل عرض میکنم که دیگه سوء تفاهم نشه....رزولیشن در 22 و 27 1600 است و کاهش فریم در هر دو موجوده و این همون چیزی هست که شما گفتید و با هم فرقی ندارن....من منظورم رزولیشن های بیشتر بود که باعث کاهش فریم میشه و ربطش به سایز مانیتور بالاتر اینکه وقتی شما یه مانیتور 27 اینچ میخری طبیعتا دوست دارید با حداکثر رزولیشن بازی کنید که البته این صلیغه ی شخصیه و چون تا حالا هر کسی رو دیدم که با مانیتور های بزرگتر با رزولیشن بیشتر حال میکنه..گفتم شاید شما هم اینجوری علاقه دارید....خیلی ها هم هستن که با رزولیشن 1080 تو 32 اینچ بازی میکنن.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

فکر کنم من منظورمو درست بیان نکردم....

ساده تر میگم...وقتی شما یه مانیتور با سایز بزرگتر انتخاب میکنید نتیجش اینکه میتونید در رزولیشن های بیشتر از 1080 بهتر بازی ها رو اجرا کنید به عنوان مثال رزولیشن 1600.1200 در یه مانیتور 27 اینچ خیلی بهتر از یه 22 اینچه و هیجان بیشتری القا میکنه و کیفیت تصویر به خاطر افزایش پیکسل ها بیشتر میشه.......و در کل عرض میکنم که دیگه سوء تفاهم نشه....رزولیشن در 22 و 27 1600 است و کاهش فریم در هر دو موجوده و این همون چیزی هست که شما گفتید و با هم فرقی ندارن....من منظورم رزولیشن های بیشتر بود که باعث کاهش فریم میشه و ربطش به سایز مانیتور بالاتر اینکه وقتی شما یه مانیتور 27 اینچ میخری طبیعتا دوست دارید با حداکثر رزولیشن بازی کنید که البته این صلیغه ی شخصیه و چون تا حالا هر کسی رو دیدم که با مانیتور های بزرگتر با رزولیشن بیشتر حال میکنه..گفتم شاید شما هم اینجوری علاقه دارید....خیلی ها هم هستن که با رزولیشن 1080 تو 32 اینچ بازی میکنن.

بله درسته .طبیعیه که با افزایش رزولوشن (و سایز مانیتور) افت فریم محسوس میشه
    خوب حالا کسی نمیخواد بگه که چطور اورش کنم ؟

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

این آموزش کامل با برنامه ی افتر برنر هست(مطابق این آموزش پیش برید) تا شما که برای تجربه میخواهید این کار رو انجام بدید خدایی نکرده مشکلی برای کارتتون پیش نیاد.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته این گرافیک هنوز جا برای اور داره....فقط دوباره یادآوری میکنم که از کرکلاک 900 و مموری کلاک 1250 به بعد با دقت بیشتر و مطابق آموزش پیش برید....

موفق باشید....
    Last edited by MAGIDIYUM; 21-08-2010 at 23:59.

9. این کاربر از MAGIDIYUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ehsan_update's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Medical Laboratory

پيش فرض

به نظرتون این بنچمارک که توی بازی GTA Storys from libert city گرفتم FPS زیادی پایین نیست؟
    Statistics
    Average FPS: 19.41
    Duration: 32.87 sec
    CPU Usage: 56%
    System memory usage: 95%
    Video memory usage: 78%
    Graphics Settings
    Video Mode: 1280 x 960 (60 Hz)
    Texture Quality: High
    Shadow Quality: High
    Reflection Resolution: High
    Water Quality: High
    Texture Filter Quality: Anisotropic x16
    Night Shadows: Off
    View Distance: 64
    Detail Distance: 49
    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Service Pack 3
    Video Adapter: ATI Radeon HD 5700 Series
    Video Driver version: 6.14.10.7082
    Audio Adapter: Realtek HD Audio output
    AMD Processor model unknown

اینم مشخصات سیستمم :
    CPU : Athlon II X4 635
    Main: Foxconn A79A-S
    VGA= HIS 5770
    ram twinmos 2Gb ddr2=
    power=Green 535A

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

براي شروع CORE رو 50 مگاهرتز و رم رو 30-50 مگاهرتز اور كنيد .

12. 2 کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه atrociousman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    مدل گرافیک من اینه :
    HIS 5770 fan
    تو خود کاتالیست GPU رو تا 960 و memory رو تا 1445 زده !
    حالا من بی خبر از همه جا همه رو تا ته بردم بالا . البته دور فن رو هم تا ته بردم بالا! صدا سشوار گرفت
    حالا نمیدونم چی جوری باید متوجه شم که پایدار هست یا نه؟
    من دو تا بازیه COD MW 2 و Dirt2 رو با آخرین آپشن تنظیم کردم با رزولیشن 1440x900 (فقط تو Dirt2 اون Vsynce رو off کردم)
    هیچ مشکلی نداشتم تازه تو dirt اون افکت بلور هم خفن تر شد
    حالا بازم نمیدونم ، این یوقت نسوزه؟ ها؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •