تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 140

نام تاپيک: :: کلاهبرداری به شیوه ایرانسل ::

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد تعهد ایرانسل حرفی برای گفتن ندارم... وضعیت وحشتناک آنتن دهی رو هم نمیخوام چیزی بگم. مخصوصا اگر تماس outcoming باشه.

در مورد mms شما منظور منو نفهمیدید. من نگفتم چرا mms فعال نیست. منظور من این بود حالا که mms فعال نیست.چرا ایرانسل داره رو ارزون شدنش مانور تبلیغاتی میده ؟ و نوشته قیمت ارسال هر mms فقط 32 تومان... یکی نیست بگه این طرح قرمز و آبی که مدت اعتبارشون یک ماهه. تا یه ماه دیگه هم عمرا mms فعال نمیشه. پس رو چی دارید تبلیغات میکنید.

ببینید من طرفدار مخابرات نیستم. ایرانسل هم جزئی از مخابراته. من نمیگم مخابرات کارش درسته و ایرانسل بده. هر دو از یه قماش هستن. منتها ایرانسل هنوز نیومده راههای شیره مالیدن رو یاد گرفته و داره دونه دونه اجراشون میکنه. با این خدمات ضعیفش... جواب این سوال منو کسی نداد ؟؟ چرا ایرانسل فقط همون اوایل که وارد هر شهری میشه نمایندگی فروش میزنه و بعد کم کم فروش سیم کارتها رو در اختیار موبایل فروشی ها قرار میده و بند و بساطش رو جمع میکنه میره شهره بعدی. دو تا شماره تلفن داده که نمیشه هیچ وقت باهاشون تماس گرفت فرضا تماس هم بشه گرفت دو تا شماره تلفن واقعا کافیه ؟ یکی از دوستای من سیم کارت هدیه ش نیومده بود. رفت اداره پست گفتن به ما تحویل داده نشده. رفت اونجایی که سیم کارت خریده بود اونا گفتن به ما مربوط نیست. از اونا سوال کرد نمایندگی ایرانسل کجاست گفتن نمایندگی نداره. به اون شماره مربوطه sms زد جوابی نیومد. زنگ زد جوابی نشنید آخرشم بیخیال شد.

ببین اینهایی که گفتم عیب نیست. اگر بخوایم عیبهاشو در نظر بگیریم که یه کتاب میشه.
    اولا مشخصه خودت اصلا ایرانسل نداشتی.
    دوما چون تو شیراز افتضاحه نباید به کل کشور ربطش بدی.
    سوما من همین الان حساب کردم دیدم دقیقا 5 میلیون و 462 هزار تومان مجانی از خدمات ایرانسل استفاده کردم. یعنی اگه سیم کارتم رو بندازم سطل آشغال باز هم ضرر نکردم. با 150 هزار تومن 5 میلیون و نیم استفاده کردم!
    انصاف داشته باشین. دیشب اخبار گفت مخابرات از اس ام اس ها فقط در یک دوره 39 میلیارد !!!!! تومن به جیب زده. حالا مکالمات بماند! حالا که 4 ماه اس ام اس ها مجانیه میگی طرح های ایرانسل کلاه برداری بوده؟
    شما با سیم کارت مخابرات مشکل پیدا کنی 3 ساعت باید الاف بشی بری امور مشترکین. ولی ایرانسل اگه مشکل با قبض داشته باشی یه کد مخصوص داره. اگه با اینترنت و اتصال بهش مشکل پیدا کنی باز هم کد داره. اگه وویس میل بخوای باز هم کد داره. برای تغییر طرح تعرفه کد دارهبرای ثبت نام کد داره.
    تازه توی کنترل حیاب اینترنتی همه ی این کارها رو میتونی انجام بدی.دیگه چیکار میتونی با امور مشترکین ایرانسل داشته باشی؟
    همین که شماره هاش مشغوله نشون میده چقدر مشترک هاش زیاده و اهمیت میده. تازه مگه فقط 130 و 140 هست؟ پس 150 و 120 و 160 برای کشک سابیه؟
    شما از کجا مطمئنی که قبض سیم کارت مخابراتت کاملا درست و 100%ه؟ e-care مخابرات کجاست؟ آیا ایمیل مسئوولان مخابرات رو دارین؟
    همین دو روز پیش شماره ی 09124444444 رو 45 میلیون فروختن. حالا 09364444444 رو میتونی با 150 هزار تومن بگیری.
    از مدیران خواهش میکنم تاپیک رو ترش کنند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood6385's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من کار اشتباهی نکردم. بلایی هم سر من نیومد چون هر کی هر چی گفت 4 تا اضافه کردم به خودش برگردوندم. اگه قرار بود پیش اینا کم بیارم که دیگه ....
    در مورد اون دوستمون که گفته بود تکنولوژی.... شما به gprs میگی تکنولوژِی ؟ واقعا با این قیمتی که داره خود تو جرات داری باهاش کار کنی ؟ تکنولوژی که نشه ازش استفاده کرد چه فایده ای داره...
    خدايي كم مياري ديگه مغلطه نكن. من نميگم كه ايرانسل خداست از اين حرف ها ولي اين كه چند نفر شما ديدي براشون مشكل پيش اومده گزافه گويي نكن همين پريشب خونه مامان بزرگم بودم سيمكارت دولتيش الكي سوخته بود يكي از دوستام ه شب خوابيده بود صبح بيدار شده بود سيمش سوخته بود اين دليل نميشه كه من بيام تاپيك بزنم بگم كلاهبرداري از نوع Tci !!!!!!!!!!!!! اصلا يعني چي ، چه معني داره. چيه شما ناراحتي كه مخابرات 14 سال طول كشيده كه راه هاي چاپيدن رو ياد بگيره !! و ايرانسل همون اول كار ؟؟!! اين حرف ها چيه .شما كه يه چيزي رو استفاده نكردي الكي نظر نده . من نميگم خوبه بيشتر كسايي كه ديدم و ايرانسل دارن راضيين 20 30 نفر رو من ميشناسم همشون هم راضي ين . 500000 هزار تومن كه نميدي 29000 ميدي . واقعا الان كه حساب ميكنم 29000 تومن پول دادم ولي شايد 500000 تومن استفاده كردم ازش خدايي هم همينطوره

بابا بي خيال شما همون دولتي تو بچسب حالشو ببر !!!!!!!!!!!!!!!!!
    ما هم دولتيمون رو ميذاريم تو كمد با ايرانسل حالشو ميبريم.
    Last edited by davood6385; 10-09-2007 at 14:56.

داره خودمونی میشه phrshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

14

خدايي كم مياري ديگه مغلته نكن. من نميگم كه ايرانسل خدايست از اين حرف ها ولي اين كه چند نفر شما ديدي براشون مشكل پيش اومده گزافه گويي نكن همين پريشب خونه مامان بزرگم بودم سيمكارت دولتيش الكي سوخته بود يكي از دوستام ه شب خوابيده بود صبح بيدار شده بود سيمش سوخته بود اين دليل نميشه كه من بيام تاپيك بزنم بگم كلاهبرداري از نوع Tci !!!!!!!!!!!!! اصلا يعني چي ، چه معني داره. چيه شما ناراحتي كه مخابرات 14 سال طول كشيده كه راه هاي چاپيدن رو ياد بگيره !! و ايرانسل همون اول كار ؟؟!! اين حرف ها چيه .شما كه يه چيزي رو استفاده نكردي الكي نظر نده . من نميگم خوبه بيشتر كسايي كه ديدم و ايرانسل دارن راضيين 20 30 نفر رو من ميشناسم همشون هم راضي ين . 500000 هزار تومن كه نميدي 29000 ميدي . واقعا الان كه حساب ميكنم 29000 تومن پول دادم ولي شايد 500000 تومن استفاده كردم ازش خدايي هم همينطوره

بابا بي خيال شما همون دولتي تو بچسب حالشو ببر !!!!!!!!!!!!!!!!!
    ما هم دولتيمون رو ميذاريم تو كمد با ايرانسل حالشو ميبريم.
    شماها چرا هر چي ميشه با مخابرات مقايسه مي كنيند ؟
    همين جا بگم دزد تر از مخابرات نداريم ...اما چه ربطي به ايرانسل داره ؟
    با اين شيوه لاتي بي مصرف صحبت كردن راجب مسايل به دورقوض آباد هم نميشه رسيد ...

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در مورد اون دوستمون که گفته بود تکنولوژی.... شما به gprs میگی تکنولوژِی ؟ واقعا با این قیمتی که داره خود تو جرات داری باهاش کار کنی ؟ تکنولوژی که نشه ازش استفاده کرد چه فایده ای داره...
    نمیدونم تو با gprs میخوایی چی کار کنی , بابا جون به پیر , به پیغمبر , به اون که میپرستیش , به اون که دوستش داری . gprs مال موبایله , مال دانلود که نیست . اتفاقا خودم هر روز دارم گزارش وضعیت هوا و ایمیلهای شرکتی رو باهاش چک میکنم , الحق که فوق العاده است .
    دوست گلم vahooli با وپ سایتی که مخصوص موبایل زده دیگه حرفی برای گفتن باقی نذاشته .
    اینجا جا داره که بگم
    vahooli متشکریم !!!
    vahooli متشکریم !!!
    vahooli متشکریم !!!
    ...
    Last edited by CD-RW; 10-09-2007 at 15:11.

پروفشنال navid_mansour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    جایی که عاشقاش زنده ان....

پيش فرض

اينقدر ازمون کلاهبرداري و ...... شده که يه شرکت مياد بهمون درست خدمت ميکنه اسمشو ميزاريم کلاهبرداري و دزدي و ......... خنده داره.شايد بايد مثله چند سال قبل مينشستيم جلو هم به همراه اول به هم زنگ ميزديم و ميگفت "مشترک مورد نظر در دسترس نميباشد........"

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

خوب شما داری اشتباه می کنی ! به قول دوستمون سعید خان اینترنت موبایل برای دانلود نیست که نیست ! شما می خوای ایمیل چک کنی ؟! من تضمین می کنم یه ایمیل چک کردن و یک ایمیل فرستادن سر جمع 20 تا دونه یک تومنی برات هزینه نندازه ! شما می خوای چت کنی ؟! من تضمین میکنم برای یک چت معمولی بشتر از 50 تومن ندی ! آخه شما داری میگی این فروم صفحه اولش 400 تومن میشه آخه کجا دنیا ملت با موبایلشون میان توی سایت به این سنگینی که با دایل آپ هم طول میکشه تا بیاد!...

نمیدونم تو با gprs میخوایی چی کار کنی , بابا جون به پیر , به پیغمبر , به اون که میپرستیش , به اون که دوستش داری . gprs مال موبایله , مال دانلود که نیست . اتفاقا خودم هر روز دارم گزارش وضعیت هوا و ایمیلهای شرکتی رو باهاش چک میکنم , الحق که فوق العاده است .
    دوست گلم vahooli با وپ سایتی که مخصوص موبایل زده دیگه حرفی برای گفتن باقی نذاشته .
    اینجا جا داره که بگم
    vahooli متشکریم !!!
    vahooli متشکریم !!!
    vahooli متشکریم !!!
    ...
    آقا اینقدر خجالتمون نده کاری که نکردم .من خیلی خوشحالم که شما راضی هستین.

داره خودمونی میشه seyed_roohollah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

میدونید من چند تا پیغام خصوصی دریافت کردم بعد از زدن این تاپیک که پر از توهین بوده ؟ فکر نمیکردم ایرانسل تو این فروم هم نفوذی داشته باشه...
    بابا! تو رو خدا بیخیال!!

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

نمیدونستم ایرنسل اینقدر پشتیبان داره...

من نمیدونم کسی اینجا حرفی از مخابرات زد ؟ مخابرات بدتر نباشه از ایرانسل بهتر نیست. من طرفدار مخابرات نیستم

شما میگی اینترنت موبایل واسه دانلود نیست پس واقعا اونور آبی ها عقلشون کمه که دارن نسل 3.5 با سرعت 3.6 mbps رو راه اندازی میکنن. واقعا واسه چت کردن و ایمیل فرستادن و چک کردن آب و هوا چنین سرعت عظیمی نیازه ؟

مثل اینکه شما بیاید بگید آخه مگه موبایل رو واسه عکاسی ساختن. مگه موبایل رو واسه موزیک گوش دادن ساختن. آخه موبایل رو مگه واسه .... اینجوری که پیش بریم میرسیم به 3310 ...

اتفاقا اینترنت موبایل واسه دانلوده... واسه مرور کردن سایته... وگرنه آب و هوا رو که از طریق sms هم میشه فهمید نیازی به gprs نیست.

بی خیال بابا شما هم با ایرانسل حال کنید. تقصیر ایرانسل نیست. منم واقعا اگه میدیدم که بعضی ها .... سعی میکردم از موقعیت استفاده کنم و سود خودمو ببرم. تو کشورهای دیگه اپراتورها بهترین امکانات رو میدن باز مثل سگ از مشتری هاشون میترسن تو ایران ایرانسل gprs رو راه انداخت دهن ملت رو بست . سیم کارت هدیه داد دیگه کسی حرف اضافی نزنه... تو انگلیس اپراتورها سیم کارت رو مجانی به اضافه یه گوشی میدن اینقدر طرفدار ندارن...

بی خیال بابا بحث رو تموم میکنم.... اونیکه خودش دیده و شنیده و این تاپیک رو خونده به نتیجه دلخواهش میرسه...

در ضمن من سیم کارت ایرانسل دارم... فقط دو روز روی گوشیم بود درش آوردم انداختم یه گوشه.... چون 29 هزار تومان که سهله 5 هزار تومانم نمیارزید.

داره خودمونی میشه phrshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب شما داری اشتباه می کنی ! به قول دوستمون سعید خان اینترنت موبایل برای دانلود نیست که نیست ! شما می خوای ایمیل چک کنی ؟! من تضمین می کنم یه ایمیل چک کردن و یک ایمیل فرستادن سر جمع 20 تا دونه یک تومنی برات هزینه نندازه ! شما می خوای چت کنی ؟! من تضمین میکنم برای یک چت معمولی بشتر از 50 تومن ندی ! آخه شما داری میگی این فروم صفحه اولش 400 تومن میشه آخه کجا دنیا ملت با موبایلشون میان توی سایت به این سنگینی که با دایل آپ هم طول میکشه تا بیاد!...

آقا اینقدر خجالتمون نده کاری که نکردم .من خیلی خوشحالم که شما راضی هستین.
    بحث طول كشيدن نيست بحث پولشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood6385's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

نمیدونستم ایرنسل اینقدر پشتیبان داره...

من نمیدونم کسی اینجا حرفی از مخابرات زد ؟ مخابرات بدتر نباشه از ایرانسل بهتر نیست. من طرفدار مخابرات نیستم

شما میگی اینترنت موبایل واسه دانلود نیست پس واقعا اونور آبی ها عقلشون کمه که دارن نسل 3.5 با سرعت 3.6 mbps رو راه اندازی میکنن. واقعا واسه چت کردن و ایمیل فرستادن و چک کردن آب و هوا چنین سرعت عظیمی نیازه ؟

مثل اینکه شما بیاید بگید آخه مگه موبایل رو واسه عکاسی ساختن. مگه موبایل رو واسه موزیک گوش دادن ساختن. آخه موبایل رو مگه واسه .... اینجوری که پیش بریم میرسیم به 3310 ...

اتفاقا اینترنت موبایل واسه دانلوده... واسه مرور کردن سایته... وگرنه آب و هوا رو که از طریق sms هم میشه فهمید نیازی به gprs نیست.

بی خیال بابا شما هم با ایرانسل حال کنید. تقصیر ایرانسل نیست. منم واقعا اگه میدیدم که بعضی ها .... سعی میکردم از موقعیت استفاده کنم و سود خودمو ببرم. تو کشورهای دیگه اپراتورها بهترین امکانات رو میدن باز مثل سگ از مشتری هاشون میترسن تو ایران ایرانسل gprs رو راه انداخت دهن ملت رو بست . سیم کارت هدیه داد دیگه کسی حرف اضافی نزنه... تو انگلیس اپراتورها سیم کارت رو مجانی به اضافه یه گوشی میدن اینقدر طرفدار ندارن...

بی خیال بابا بحث رو تموم میکنم.... اونیکه خودش دیده و شنیده و این تاپیک رو خونده به نتیجه دلخواهش میرسه...

در ضمن من سیم کارت ایرانسل دارم... فقط دو روز روی گوشیم بود درش آوردم انداختم یه گوشه.... چون 29 هزار تومان که سهله 5 هزار تومانم نمیارزید.
    عجبا !!!! شما چند سالته ها نكنه با بچه 17 ، 18 ساله طرفيم . يه نگاه به حرفات بنداز دوباره. تو كه ميگي من از مخابرات طرفداري نميكنم چرا ميگي 9 2هزار تومان که سهله 5 هزار تومانم نمیارزید از اول اين تاپيك نشده يك كلمه در مورد عيب و ايراداي مخابرات بگي. در جواب حرفات ميگم عجب! شما به نداشتن يه چيز قانعي ولي به داشتن اون حالا در حد كمتري نسبت به كشورهاي خارجي نه!!. بله مردم از ايرانسل طرفداري كردن چون بعد از 14 سال عقب موندگي يكي پيدا شد اين تكنولوژي رو ارائه كرد مطمئن باش اگه ايرانسل همچين كاري نميكرد مخابرات آشغال هنوزم كه هنوزه به فكر ! ارائه اين سرويس ها نمي افتاد . و با همون تكنولوژي پيشرفته sms ! سر من و عقب مونده هايي مثل ..... رو شيره مي ماليد.هنوز تازه بذار gprs مطمئنا درپي تي شون را بيفته (كه اگه بيفته) مطمئنا با تكنولوژي كه مخابرات داره سرعتش حداقل 1mbps خواهد بود‌!!! و قيمتشم فكر نكنم كيلو بايتي 0.1 تومن بيشتر باشه !!! . خوبه خودت ميگي تو كشورهاي خارجي سيم مجاني ميدن . حالا كه ايرانسلم داره اين كار رو ميكنه و تا حد خوبي هم امكانات ميده . شما ميگي كلاه برداريه .ميگي كه تو كشوراي ديگه بهترين امكانت رو ميدن و مثل سگ هم ميترسن شما بهتره اين حرف هارو در مورد مخابرات بزنين كه داره بهترين و پيشرفته ترين امكانتي همچون تكنولوژي جديد و پيشرفته اس ام اس !! رو ميده و مثل سگ !!!! هم از مشترياش ميترسه ،نه ايرانسل بدبخت
    ببين آقا جون وقتي يك تكنولوژي جديد بعد جندين سال مياد به يك كشور عقب مونده انتظار نداشته باش كه همون اول اون رو مجاني ارائه كنن . شما كه تو كار گوشي هستي ، نكنه n95 هم كه نهايت تكنلوژيه اول كه مي ياد بازار قيمتش در حد n90 ه ها ؟ نه عزيزم هر تكنولوژي جديدي كه به يه جا ميره اول گرونتره كم كم افت قيمت پيدا ميكنه . چرا n73 اول كه اومد 500 تومن قيمتش بود و لي الا اينهمه افت كرده .
    اين آخرين پست كل كلم !! با شماست چون وقتي با يه نفر كل كل ميكني ميفهمي چقده منطق سرش ميشه .
    با نظر شما فرد كوچك نه ايرانسل بد ميشه نه مخابرات خوب ميشه نه هم هيچكدوم . پس نتيجه ميگيريم تاپيك رو قفل كنن مديران . لطف كنين دفه ديگه خواستين نظر شخصي تون رو بدين به حرف زدنتون توجه بيشتري بكنين.
    ممنون .راستي اگه ميشه سنتم بگو جمع بدونن . جالبه برام
    Last edited by davood6385; 10-09-2007 at 17:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •