تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 301 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 3009

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | جلد 2

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فتح الله زاده:نکونام استقلالی شده ؛ هواداران نگران نباشند/فرهاد در دفترم گفت بر می گردد/چک اسپانسر برگشت خورده !

مدیرعامل استقلال در گفت و گو با خبرآنلاین از جشن باشگاه استقلال شروع می کند و می گوید:« قرار بود خودم هم به این مراسم بروم اما وقتی از مالزی برگشتم دیروقت بود و خستگی نگذاشت برسم. کار زیبایی که امسال کردیم ، اختصاص پیراهن شماره 12 به هواداران عزیز استقلال است. البته مشکل اصلی این بود که سالن گنجایش کافی برای همه مهمانان را نداشت و بهتر بود که همکارانم جای بزرگتری را تدارک می دیدند.»
    فتح الله زاده در ادامه درباره شایعه به بن بست رسیدن مذاکرات با جواد نکونام اشاره می کند و می گوید:« من همین پنجشنبه غروب ، ساعتی را با جواد حرف زدم. راستش ما هنوز چکی به جواد ندادیم که برگشت بخورد ، متاسفانه اولین چکی که گفتند اسپانسر 9 میلیاردی به استقلال می پردازد برگشت خورده است ، با این وجود ما مشکلی برای جذب آقا جواد نداریم. این امروز و فردا کردن های مان هم با عث می شود تا هیجان و اضطراب هواداران بیشتر شود و لذت آمدن جواد بیشتر اما خیال شان راحت ، می توانند دیگر او را استقلالی بدانند. ما شماره 6 تیم را برای جواد کنار گذاشتیم.»
    علی فتح الله زاده درباره مذاکره با مجیدی هم می گوید:« فرهاد صبح پنجشنبه همان طور که قول داده بود از دبی به تهران آمد و نشستیم با هم توافق کردیم که او برگردد فکر می کنم تا شنبه کار پیوستن او به استقلال تمام می شود آقا فرهاد هم با شماره 7 برای استقلال بازی می کند.»

منبع: خبرآنلاین

2. 10 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد لقب که صحبت های زیادی میشه باید بگم که ظاهرا در مورد تاپیک استقلال و تیم های دیگه استناد به ویکیپدیای فارسی میشه که نمیشه گفت این غلطه
    ولی به نظر من لقب کهکشانی ها هم خوبه که جالبه توی ویکیپدیای انگلیسی هم نام اون اومده و فکر می کنم این لقب هم جزو لقب های استقلال هست
    هر تیم فوتبالی تو دنیا فقط یه لقب نداره و طی سال های مختلف ممکنه یه سری لقب های جدید پیدا کنه. مثلا رئال مادرید رو تا اون جایی که من می دونم از اول کهشکانی ها نبود و چند سال پیش به خاطر گرفتن ستاره های زیاد این لقب رو گرفت که استقلال هم دقیقا همین شرایط رو داره و پارسال این لقب به اون داده شده
    به اضافه اینکه تاج آسیا هم درسته توی ویکیپدیا اسمی ازش نیومده ولی کلا چیزی نیست که مرسوم نباشه و در جاهای مختلف دیده شده که از اون استفاده میشه
    در نهایت به نظر من لقب کهکشانی ها یا تاج آسیا لقب های مناسبی هستن...

+

امیدوارم هر چه زودتر تکلیف مجیدی و نکونام مشخص بشه
    فکر کنم دیگه همه از این خبرهای مختلف خسته شدن و دوس دارن دیگه همه چی نهایی بشه
    به نظر من اگه هر جفت اونا بیان تاثیر زیاد اونا رو حتما خواهیم دید به خصوص در جام باشگاه های آسیا که تجربه زیاد اونا خیلی به استقلال کمک می کنه و حتی می تونیم بعد از مدت ها برای ایران در آسیا قهرمانی بیاریم...

ترکیب احتمالی

.................................... رحمتی ................................

بیک زاده ........... حنیف ................. صادقی ........... حیدری

.................................. منتظری ..................................

اکبرپور .................................................. ............ جانواریو

..... میداودی ................ منوچهری ................. برهانی ......
    این ترکیب دیگه یکمی زیادی هجومیه
    اینجوری که چیده شده یعنی اکبرپور هافبک چپه و جانواریو هم هافبک راست که توی سیستم 3-3-4 که این اصلا منطقی به نظر نمیاد!
    توی این سیستم معمولا اون سه تا هافبک همگی وسط هستن

ترکیب پیشنهادی من برای بازی امشب اینه:

رحمتی

بیک زاده - صادقی - عمران زاده - حیدری

ساموئل ---- منتظری

جانواریو

میداوودی ------ منوچهری ------ برهانی

یا همون ترکیبی که دوستمون چند پست قبل گفت که بائو به خط هافبک اضافه بشه و منتظری به جای صادقی در همون خط دفاع قرار بگیره که اگه بائو آماده باشه اینم ترکیب خوبیه
    اگه فرضا اکبرپور هم قرار باشه که از اول بازی کنه باید جای یکی از اون سه مهاجم قرار بگیره و اصلا منطقی نیست که 4 تا مهاجم همزمان بازی کنن و میشه حداقل یه دونه از اونا رو به عنوان یار تعویض اورد...
    Last edited by vahidgame; 20-07-2012 at 13:17.

4. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب به عنوان اولین بازی مهم این بود که سه امتیاز رو بگیریم که همینم اتفاق افتاد
    اون چیزی که امشب خیلی امیدوارم کننده بود و از قبل هم قابل پیش بینی بود عملکرد خیلی خوب بازیکنای جدید مثل جانواریو و توزی بودش به خصوص جانواریو که با اومدنش به وسط زمین استقلال طراوت بخشید و کلا نشون داد که بازیکن خیلی خلاقیه که همیشه می تونه به استقلال کمک کنه

اون چیزی که مشخصه فعلا تیم شکل نگرفته و مطمئنا ترکیب توی بازی های بعدی تغییرات مختلفی می کنه و بازیکنا هم بیشتر با هم مچ میشن
    تیم های قلعه نویی هم کلا جورین که بازی های اول خیلی عملکرد فوق العاده ای ندارن ولی به مرور به اوج می رسن و در نهایت قهرمان میشن...
    Last edited by vahidgame; 20-07-2012 at 23:30.

6. 10 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

تیم های قلعه نویی هم کلا جورین که بازی های اول خیلی عملکرد فوق العاده ای ندارن ولی به مرور به اوج می رسن و در نهایت قهرمان میشن...

...
    من هم گرفتن این 3 امتیاز مهم رو تبریک میگم...
    عملکرد بازیکن ها واسه اولین بازی فصل مناسب بود ...
    تو دفاع و دروازه بانی مشکل خاصی نبود گرچه بعضی وقت ها قاطی میکردند ولی خب اونم که درست میشه...
    بقیه بازیکنان جدید هم خوب خودشونو هماهنگ کردند و در کل راضی کننده بودند ...
    من هیچ وقت از این هاشم بیگ زاده خوشم نمیومد.. یه ذره خلاقیت به خرج نمیده یه ذره تکنیک نداره هرچی بش دادند خراب کرد اه اه ...
    برهانی هم که
    از سبک بازی میلاد هم خیلی خوشم میاد ... تا حدودی الگوش یه نفره ضربه کاشته هاشو که اونطوری میزنه موهاشم اونطوری شده بود و کلا تو نقش اونه ولی خوب نقشی هستش... کمک میکنه به اعتماد به نفسش مخصوصا تو شوت زنی هاش که مثل اون هم شوتش خورد به تیرک... بازی خوبی کرد
    جو ورزشگاه هم خوب بود و کلا جو همین جوریه و به مرور بهتر میشه و آماده جشن قهرمانی میشن ...
    خدا کنه زودتر فرهاد و جواد هم بیان تا تیم پر ستاره هم بشه ...
    فعلا ...

8. 8 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

برد رو تبریک می گم ...
    بازی دو نیمه متفاوتی داشت . نیمه اول بازی بدی رو انجام دادیم . و با امدن جانواریو خیلی بهتر شدیم . به نظر من به جای ساموئل باید اکبرپور یا بائو تعویض می شدند .
    عدم هماهنگی در تیم کاملا مشهود بود . دلیلش حضور بازیکنانی مثل اکبرپور ، بائو و بیگ زاد بودند . که جدای از بازی بد خودشون ، باعث شدند بازی دیگر بازیکنان هم افت داشته باشه .
    به هر حال برای شروع خوب بود و امیدواریم با اماده شدن بازیکنانی مثل زندی ، حسینی ، جباری و امدن نکونام و مجیدی کمتر شاهد بازیهای ضعیفی از بازیکنانی مثل اکبرپور و بائو باشیم .

منتظری توی این پست جدید عملا هرز می رفت . زوج او و حنیف می تونه بهترین زوج دفاعی اس اس باشه .

یکی از نکات مثبت ، هجومی بودن تیم بود و نکته مثبت دیگری هم اماده نشون دادن میلاد میداوودی ...

به امید بازی های بهتر و البته مثل امشب نتیجه خوب .
    Last edited by hojjatinho; 21-07-2012 at 00:07.

10. 10 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

بازی چنگی به دل نزد .. . . تو ورزشگاه آزادی مقابل آلومینیوم یه بازی ضعیف رو شاهد بودیم . . . تنها چیزی که راضی کننده بود نتیجه بود .

12. 2 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

این برد نه چندان خوب رو تبریک میگم....

1 رحمتی که کلا بیکار بود...

2 امیرحسین و حنیف و پژمان هم خوب بودن...

3 نمیدونم چرا هیچوقت از بیگ زاده خوشم نمیاد ولی خوب بود نسبتا...

4 خسرو در حد و اندازه های خودش نبود...

5 جانواریو و توزی فوق العاده بودن مخصوصا فابیو که 3 امتیازو یه تنه گرفت...

6 میداودی خیلی خوب بود آرش اصلا و سیاوش هم بدک نبود...

7 بائو:اصلا خوشم ازش نمیاد و نمیدونم چرا تو ترکیب اصلی بود....

در کل زیاد راضی نبودم از بازی تیم ولی همین که با برد شروع کردیم خیلی خوب بود...

این مسئولین استقلال هم اصلا با هم هماهنگی ندارن...

رسولی نژاد میگه نکونام دوشنبه ثبت میکنه حاج فتل میگه شنبه ولی امیدوارم هر دوشون بیان...

14. 5 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

امير قلعه‌نويي پس از پيروزي يک بر صفر استقلال برابر آلومينيم هرمزگان در هفته اول ليگ برتر گفت: در ابتدا، ماه رمضان را تبريک مي‌گويم. جا دارد ابتدا، يک معذرت‌خواهي از تمام هواداران کنم و آن هم به خاطر اينکه برديم اما بد ظاهر شديم. من آمار را که نگاه کردم، 69 درصد مالکيت توپ در اختيار ما بود و خدا را شکر مي‌کنم که توانستيم 3 امتياز را کسب کنيم.

سرمربي استقلال با اشاره به بازيکنان مصدوم اين تيم، خاطرنشان کرد‌: تيم ما به دو قسمت تبديل مي‌‌شود يکسري بازيکناني که زير فشار، بدنسازي کردند و يک سري بازيکناني که دير به تيم ملحق شدند اما با اين شرايط بد نبوديم. با اين حال بايد از مردم عذرخواهي کنم. زماني عذرخواهي مي‌کنم که برده‌ايم اما اين يک واقعيت است که بد بوديم.

وي افزود: با اضافه شدن بازيکنان مصدوم و محروم بازي به بازي بهتر خواهيم شد. از تمام بازيکنان تشکر مي‌کنم. به تيم آلومينيوم هرمزگان و اکبر ميثاقيان تبريک مي‌گويم که جوانان با لياقتي را جمع کرده است. آلومينيوم در اين ديدار مستحق شکست نبود.

قلعه‌نويي خاطرنشان کرد: از کيفيت بازي راضي نيستم اما برديم و مثل اينکه خدا امسال من را بيشتر دوست دارد. مطمئن باشيد در بازي‌هاي آينده بهتر خواهيم شد.

وي در خصوص جذب جواد نکونام و فرهاد مجيدي تصريح کرد: شنبه با نکونام قرارداد خواهيم بست و در مورد مجيدي هم زماني صحبت مي‌‌کنم که تکليف‌مان نهايي شده باشد. هيچ صحبتي درباره او انجام نمي‌دهم.

قلعه‌نويي درباره اينکه فتح‌الله‌زاده و رسولي‌نژاد قرارداد با نکونام و مجيدي را تمام شده اعلام کردند، گفت: آنها مديران باشگاه هستند و اين صحبت‌ها را انجام دادند. من در مورد مجيدي زماني حرف مي‌زنم که قرارداد نهايي شده باشد.

سرمربي استقلال در خصوص جذب بازيکنان و اينکه آيا اين تيم در اين زمينه موفق‌تر بوده يا پرسپوليس، يادآور شد:‌ من مربي هستم و درست نيست که در مورد ساير تيم‌ها صحبت کنم اما آنچه که هم‌اکنون بايد بگويم اين است که از يارگيري تيم راضي هستم.

وي در خصوص عدم حضور مدير رسانه‌اي در کنار خود در نشست خبري، عنوان کرد:‌ باشگاه مدير رسانه‌اي دارد و انشاءالله در بازي‌هاي آينده در نشست حاضر خواهد شد. شايد او خسته بود که در اين نشست حاضر نشد.

فابيو جانواريو پس از پيروزي يک بر صفر استقلال برابر آلومينيوم هرمزگان در هفته اول ليگ برتر فوتبال در خصوص به ثمر رساندن تک گل اين بازي گفت: ‌پس از مدت‌ها به استقلال بازگشتم و خوشحالم که توانستم، هم گل بزنم و هم باعث پيروزي تيمم و کسب 3 امتياز شوم. با اين شرايط بازگشت باشکوهي داشتم و خدا را شکر مي‌کنم که هواداران خوشحال به خانه خود رفتند.

وي ادامه داد: در نيمه اول خوب ظاهر نشديم. خودمان هم خوب مي‌دانيم عملکرد خوبي در اين بازي نداشتيم. در ابتداي فصل هستيم و نياز به زمان داريم.

آرش برهاني پس از پيروزي يک بر صفر برابر آلومينيوم هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي خوبي انجام نداديم و آنطور که دوست داشتيم نتوانستيم بازي کنيم اما خوشبختانه توانستيم 3 امتياز را بگيريم. سه چهار بازيکن خود را در اين بازي نداشتيم و حريف هم براي ما ناشناخته بود.

وي ادامه داد: از نوع و شيوه بازي کادر فني، بازيکنان و هواداران راضي نبودند اما بازي به بازي بهتر مي‌شوم. استقلال پتانسيل قهرماني دارد.

برهاني در مورد مشکلات مالي استقلال، تصريح کرد: به جاي پول مسئولان هفته‌اي سه چهار بار به ما وعده مي‌دهند. آنها در تلاش هستند به ما پول برسانند.

علي فتح‌الله‌زاده پس از پيروزي يک بر صفر استقلال مقابل آلومينيوم هرمزگان گفت:‌ در بازي اول بد نبوديم و 3 امتياز شيرين گرفتيم. بدن بازيکنان هنوز رها نشده و فکر مي‌کنم بازيکنان بازي را مديريت کردند. اميدوارم در بازي‌هاي آينده از اين بهتر باشيم چون پتانسيل لازم را براي موفقيت داريم.

مديرعامل باشگاه استقلال در مورد وضعيت قرارداد جواد نکونام و فرهاد مجيدي گفت: صبح روز شنبه با جواد نکونام و فرهاد مجيدي قرارداد مي‌بنديم. اگر بخواهيم هر دوي آنها را جذب کنيم يک نفر از بايد از فهرست استقلال خارج شود و در صورتي که کميسيون پزشکي تشخيص دهد يک بازيکن ما تا نيم‌فصل نمي‌تواند بازي کند آن فرد را از فهرست خارج مي‌کنيم.

فتح‌الله‌زاده در مورد برگشت خوردن چک اسپانسر استقلال گفت:‌ چک يک ميليارد توماني اسپانسر برگشت خورده و فرصت من به آقايان هم تمام شد. از فردا خودم به اين مسئله ورود مي‌کنم و چهار پنج اسپانسر مدنظر دارم.

وي در مورد اينکه فرهاد مجيدي و امير قلعه‌نويي به مشکل برنمي‌خورند، تصريح کرد: قلعه‌نويي از ما خواسته تيم را آسيايي ببنديم و اين دو نفر هم مشکلي نخواهند داشت. قلعه‌نويي به ما گفته که مجيدي را جذب کنيم.

منبع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. 4 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

امیدوارم هر چه زودتر منتظری برگرده خط دفاعی ، از بودن صادقی تو ترکیب اصلی استقبال نمی کنم ، امیدوارم مثل قبلناش کارت بیخود نگیره این صادقی !!

آخه توزی غیر از یه پاس خوب چکار کرد تو بازی ، 3 - 4 تا توپو خراب کرد !! اصلنم نمی تونه بدوه انگار داسیلوارو دوباره آوردیم !!

امیدوارم بیشتر ازین به منوچهری بازی برسه هر چند تو اون چند دقیقه ایم که بازی کرد ، خیلی هیجان زده شده بود !!

در کل 90 دقیقه بین 20 تا 30 دقیقه خوب بازی کردیم !! بقیش اصلا خوب نبود !!

دوربین بازیم اعصابمو خرد کرد ، خیلی بالا بود !

18. 4 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

امیدوارم هر چه زودتر منتظری برگرده خط دفاعی ، از بودن صادقی تو ترکیب اصلی استقبال نمی کنم ، امیدوارم مثل قبلناش کارت بیخود نگیره این صادقی !!

آخه توزی غیر از یه پاس خوب چکار کرد تو بازی ، 3 - 4 تا توپو خراب کرد !! اصلنم نمی تونه بدوه انگار داسیلوارو دوباره آوردیم !!

امیدوارم بیشتر ازین به منوچهری بازی برسه هر چند تو اون چند دقیقه ایم که بازی کرد ، خیلی هیجان زده شده بود !!

در کل 90 دقیقه بین 20 تا 30 دقیقه خوب بازی کردیم !! بقیش اصلا خوب نبود !!

دوربین بازیم اعصابمو خرد کرد ، خیلی بالا بود !
    دوربین بازی به کنار صدای تماشاگرا هم اعصاب خورد کن بود انگار محروم بودن !

معلوم نیست چیکار میکنن اینا صدا تلویزیونو تا چند زیاد کرده بودن عادل داد میزد صدا هوادارا اصلا نمیومد چی میگن حالا یا واقعا اونا هماهنگ نبودن یا صدا نمیومد اما نیمه دوم آخراش یهو خوب شد !

توزی هم آماده نیست بذار جباری و توزی و جان واریو و جواد آماده شن ببینم کی میتونه جلوی این میانه های مرگبار وایسه

20. 8 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •