تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 339 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 3386

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | آبی پوشان

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

پس از پرسپوليس
    سوزوكي تحت تاثير استقلال هم قرار گرفت
    خبرگزاري فارس: رئيس كميته مسابقات ليگ قهرمانان آسيا پس از بازديد از باشگاه استقلال گفت كه تحت تاثير اين باشگاه قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه استقلال، سوزوكي رئيس كميته مسابقات ليگ قهرمانان آسيا و مسئول تيم ناظرين كنفدراسيون امروز صبح و ظهر را به بازديد از كمپ و باشگاه استقلال تهران اختصاص داد.

سوزوكي كه پيش از اين و در جريان بازديد از باشگاه پرسپوليس گفته بود تحت تاثير امكانات اين باشگاه قرار گرفته، پس از پايان بازديد چند ساعته از باشگاه استقلال اظهار داشت: بازديد بسيار لذتبخشي بود و من و همكارانم به وضوح تحت‌تأثير استقلال و برنامه‌هايش براي آينده قرار گرفتيم.

وي تأكيد كرد: در بازديد از كمپ شاهد تأسيس يك زيربناي اساسي براي پايه‌گذاري شالوده‌هاي يك كمپ حرفه‌اي بودم. كمپ استقلال، كمپ بسيار خوبي بود و مشخصاً مي‌توان از آن براي ساختن يك تيم بهتر استفاده كرد.

سوزوكي در مورد اهميت باشگاه‌ استقلال در فوتبال آسيا گفت: استقلال غيرقابل انكار است و بزرگي اين تيم بركسي پوشيده نيست. استقلال و پرسپوليس تيم‌هايي هستند با تماشاگران زياد و قدرت تأثيرگذاري بالا و بايد بيشتر و بيشتر در فوتبال آسيا شاهد حضور چنين تيم‌هايي باشيم.

وي گفت: امروز از نزديك با افكار مديرعامل باشگاه آشنا شدم و از شنيدن هدف‌ها، برنامه‌هاي مدون توسعه، ديدن زيرساخت‌هاي تازه تأسيس و شنيدن برنامه‌هاي آينده بسيار خوشحال شدم. اين همان چيزي است كه ما به دنبال آن هستيم. باشگاه‌ها بايد براي پيشرفت خود برنامه داشته باشند و استقلال اين برنامه را دارد. همين ‌كه در كوتاه‌مدت كمپي تأسيس مي‌شود و به اين مرحله مي‌رسد باعث خوشحالي است.

وي تأكيد كرد: استقلال در آخرين بازي آسيايي خود ركورد تماشاگران را شكست و اين براي همه ما خبر خوبي است. در آسيا همه به تماشاگران استقلال و پرسپوليس نياز دارند. استقلال اما بايد هوادارانش را در تمام بازي‌هاي آسيايي متحد نگه دارد و نبايد در يك بازي تعداد تماشاگران، پايين‌تر از حد انتظار باشد. ما روي سكوهاي پر شما حساب ويژه‌اي باز كرده‌ايم.

سوزوكي استقلال را تيمي بزرگ خواند و گفت: قصد ندارم به باشگاه‌هاي ديگر بگويم كه از اين تيم الگوبرداري كنند اما اگر تيمي بخواهد مثل استقلال بزرگ باشد و بخواهد مثل آنها در تمام قاره براي خود اسم و رسمي دست و پا كنند، خوشحال خواهيم شد. استقلال امروز ما را تحت‌تأثير خود قرار داد.

وي خاطرنشان كرد: بعضي پيشرفت‌ها را نمي‌توان ديد و بعضي پيشرفت‌ها قابل لمس است. كمپ استقلال نمونه‌اي از يك پيشرفت قابل لمس است مأموريت شما ادامه دارد.

سوزوكي شرايط كلي استقلال از ديدگاه كنفدراسيون را مطلوب ارزيابي كرد و گفت: استقلال اين فصل استانداردهاي لازم براي موفقيت در ليگ و آسيا را داشت اما در ليگ به نايب قهرماني دست يافت كه بسيار قابل احترام است. در جام‌حذفي هم در نيمه‌نهايي حضور داريد. براي تيم شما بهترين آرزوها را دارم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 3 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خب اول سلا م ب همگی
    خوشحالم که بالاخره اینجا هم راه افتاد و امیدوارم در کنار هم دیگه شاهد افتخارات تیم محبوبمون باشیم.
    زنده باد استقلال

4. 3 کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

درسته که هنوز بازیها تموم نشده و جام حذفی در پیش هست ولی با توجه به اینکه مظلومی دیروز لیست بازیکنان مورد نیاز رو به

حاجی داده و گفته می شه که لیست پر ستاره ای هم بوده ، به نظرتون تو چه پست های ما نیاز به بازیکن خوب داریم ؟
    من فکر می کنم که اگر اسکلت اصلی تیم حفظ بشه توی 3 پست حتما احتیاج داریم که ترمیم بشیم :

دفاع راست : که اگر بتونیم خسرو رو برگردونیم و اگر نشه یک بازیکن خوب مثل حمودی

دفاع چپ : این پستیه که همه ی تیم های ایرانی در اون ضعیف هستند با توجه به سن وسال شیرزاد و کند بودنش به نظرم اگر

بتونیم یک بک چپ خوب بگیریرم حتا از لیگ 1 !

هافبک دفاعی : حتما یک هافبک دفاعی خوب نیاز داریم یکی مثل اندو یا کاظمی .

به نظرم نیازی به مهاجم نداریم ولی اگر مثلا حوار و شریفات برند یک مهاجم گوش خوب مثل ادینیو می تونه به کمکمون بیاد .

اینا درصورتی اند که بازیکنای اصلی تیم حفظ بشند.

6. 2 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درسته که هنوز بازیها تموم نشده و جام حذفی در پیش هست ولی با توجه به اینکه مظلومی دیروز لیست بازیکنان مورد نیاز رو به

حاجی داده و گفته می شه که لیست پر ستاره ای هم بوده ، به نظرتون تو چه پست های ما نیاز به بازیکن خوب داریم ؟
    من فکر می کنم که اگر اسکلت اصلی تیم حفظ بشه توی 3 پست حتما احتیاج داریم که ترمیم بشیم :

دفاع راست : که اگر بتونیم خسرو رو برگردونیم و اگر نشه یک بازیکن خوب مثل حمودی

دفاع چپ : این پستیه که همه ی تیم های ایرانی در اون ضعیف هستند با توجه به سن وسال شیرزاد و کند بودنش به نظرم اگر

بتونیم یک بک چپ خوب بگیریرم حتا از لیگ 1 !

هافبک دفاعی : حتما یک هافبک دفاعی خوب نیاز داریم یکی مثل اندو یا کاظمی .

به نظرم نیازی به مهاجم نداریم ولی اگر مثلا حوار و شریفات برند یک مهاجم گوش خوب مثل ادینیو می تونه به کمکمون بیاد .

اینا درصورتی اند که بازیکنای اصلی تیم حفظ بشند.
    به نظر من اندو و کاظمیو باید باهم بگیریم با توجه به اینکه کاظمی سهمیه لیگه یکی حساب میشه.از استیل اذین خوب میشه بازیکن گرفت زنیدپور و اکبرپور و زندی
    تویه سهمیه لیگ برتری باید با ظرافته خاصی بازیکن بگیرن نه مثله امثاله اشوبیو دسوزا.....
    اگه اندو یه گزینه باشه یه دفاع راسته خوب هم لازم داریم حمودیو حیدری گزینه هایه خوبین ولی بعید میدونم خسرو بیاد.
    اگه فولاد قهرمانه حذفی شه احتماله اومدنه حمودی کم میشه.ولی اگه فولاد قهرمان نشه حمودیو %100 استقلالی بدونید.جواد کاظمیانم اگه استقلال بیاد گزینه خوبیه.ادینهو هم حاجی گفته بود به خاطر مظلومی میاد استقلال
    خیلی دوس دارم بدونم لیسته مظلومی چیه ولی گمون کنم بازیکنایه زیر توش باشن

تیموریان
    ادینهو
    زنیدپور
    حمودی
    جانواریو
    حیدری
    گردان

8. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یاد خاطرات قدیمی بخیر.....

خروجی ها مشخص شدن ؟؟

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یاد خاطرات قدیمی بخیر.....

خروجی ها مشخص شدن ؟؟
    هنوز نه
    ولی اندره لوییز و امیر ابادی به احتماله زیاد جزء خروجیها هستن(لوییز که %100)
    خدا کنه کیانوش رحمتیو سیدصالحی هم باشن

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

تیموریان
    ادینهو
    زنیدپور
    حمودی
    جانواریو
    حیدری
    گردان
    لیت خیلی خوبیه به شرطی که یکی از دروازبانان ، محمدی یا طالبلو از تیم برند گردان گزینه خیلی خوبیه .
    فقط با زنید پور مخالفم . به نظرم الان او یک بازیکن معمولی، حتا کمتر از معمولیه!

12. این کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

هنوز نه
    ولی اندره لوییز و امیر ابادی به احتماله زیاد جزء خروجیها هستن(لوییز که %100)
    خدا کنه کیانوش رحمتیو سیدصالحی هم باشن
    به نظرم مظلومی بمونه بهتره. قلعه نویی اعصاب ما رو خرد کرد سر ناصر خان.
    خود حجازی هم گفته بود که تا زنده ام نمیزارم برگرده استقلال
    خدا که لوییز و امیرآبادیو کیانوش رحمتی رو بندازن بیرون مخصوصاَ این رحمتی سوتی رو.
    ولی سید صالحی که خوب بازی کرد واقعاَ
    به نظرم همون بازیکنای خودمونو برگردونیم و همین تیمو نگه داریم سپاهانم قورت میدیم. حیدری و کاظمی و اکبرپور و یکی دو نفر دیگه با حفظ همین تیم عالیه. اصلاَ از این زنیدپور که می خوان بخرن خوشم نمیاد. چه خبر از میداوودی؟
    Last edited by xerxes again; 30-05-2011 at 19:06.

14. 2 کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

لیست سیاه:
    امیرآبادی
    دسوزا
    سیدصالحی
    رحمتی
    آندره لوئیز
    برهانی
    شریفات

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

لیست سیاه:
    امیرآبادی
    دسوزا
    سیدصالحی
    رحمتی
    آندره لوئیز
    برهانی
    شریفات
    این لیست سیاه شما کاملا اشتباه است، استقلال حداقل نیاز به 5 تا فوروارد اصلی و ذخیره داره چرا باید 3 تا مهاجم رو بفروشه وقتی می تونه دوتاشو به عنوان بازیکن ذخیره استفاده کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •