تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 64

نام تاپيک: :::* خرید ماشین تا 17 میلیون*:::

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

و من میگم اگه آدم بخواد پرشیا بخره میره همون 405 میگیره که 3-4 تومن هم اضافه تر تو پاچش نره
    حالا پرشیا چی داره؟
    امکانات خیلی بیشتر ؟
    موتور خیلی خاص ؟
    مصرف کم ؟
    فقط بدنش فیس لیفت خوبی از 405ئه،و یه صندوق جادار،به نظر من دیگه مورد خاصی نداره
    اینم از نقل قول ویکی پدیا در مورد گل
    The Volkswagen Gol is a low cost subcompact car designed in Brazil and sold by German automaker
    همین که یه جوری دست آلمان تو کار کافیه
    پوریا چرا سفسته میکنی؟
    من کدوم از اون جمله های سوالی کهتو گفتی رو گفتم؟
    من فقط گفتم آدم اگه بخواد گل بگیره بهتره جاش پرشیا بگیره
    دلیلم هم خدمات پس از فروش پرشیا هست
    من دقیقا منظورم این هست که گل و پرشیا یه جورایی شبیه همن
    چیز خاصی ندارن و قیمت زیادی دارن

2. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

آقا من خودم گل 85 دارم البته دست دوم گرفتم تا اگه خوشم اومد صفرشو بگيرم قبلا هم تو يه تاپیک از دوستان سوال كردم كه با 17 چي ميشه گرفت كه از بين گل l90 پارس sd v8 همون گل رو انتخاب كردم دليل شخصي هم اينا هستن
    1-l90 منو ياد نقاشي هاي 3 سالگيم ميندازه
    2-پارس كه ديگه نگو !!! پول مفت ميگيرن
    3 اس دي هم از پشت شبيه فرقون ميمونه
    البته اگه ميتونيد با قيافه اس دي كنار بياد ماشين خوبي هستش ( نسبت به گل )
    4-گل چيز مهمي كه داره خز نيستش و از لحاظ امكانات از ماشين هاي هم رده خود بجز اس دي واقعا چيزي كم نداره و از لحاظ موتور هم حداقل از پارس بهتره و با ال90 برابري مي كنه !!! چرا ؟ چون ال90 آيروديناميك افتضاحي داره و سقفش هم خيلي بلنده و باعث ميشه توان موتور صرف مقاومت هوا بشه البته آيروديناميك گل هم جالب نيست ولي نسبت به ال 90 بهتره
    در كل گل ماشين خاصي هستش و علاقمند خاص خودشو داره اگه مساله صندوق براتون مهم نيست گل سلطانه
    بقول rami-hemi داشتن يه فولكس واگن حتي اگه آلماني الاصل نباشه بين كلي فرانسوي ميتونه جالب باشه
    در ضمن گل آخر 85 فروشيه !!! نقره اي بيمه تا مرداد ماه و در عقب خورده
    در مورد حرفاتون برام خیلی جاللب بود که ال 90 تنها ماشینی هستش که صدای باد توش نشنیدم حالا چطور شده که آیرودینامیکش بد شده؟
    از نظر دینامیک رانندگی هم بر خلاف تصور خیلی ها با ارطفاع بلند هیچ ناپایداری نداره و از خیلی از ماشینها خوش دستتر هستش
    بازم میگم گل یک آلمانی نیست ولی یک فولکس واگن هستش و موتورش قدیمی ولی برای تنوع در طراحی بین فرانسوی ها برای خودش حرفی داره .یعنی کسی که میخواد از شر نشان شیر فرار کنه یکی از بهترین انتخابها هستش .
    ولی هیچوقت در مقابل ارزش نمیتونه یک ال 90 باشه ال 90 ارزشمندترین ماشین توی این رده قیمت توی بازار صفر کیلومترها هستش .

4. 3 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه spiring water's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Paint Bucket اسم:سپهر

پيش فرض

از تمام دوستان بابت نظراشون تشکر میکنم.
    خودم یه خورده تحقیق کردم. مواردی که منو از خرید گل دو دل میکنه اینه که:
    1)قطعاتش یا گیر نمیاد یا خیلی گرونه.
    2)هیچکی تو ایران به ماشین های آلمانی وارد نیست.(تعمیراتش همیشه با مشکل رو به روست)
    3)نمایندگی درست حسابی نداره.

بازم منتظر نظرم

6. این کاربر از spiring water بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ERFAN VW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

6

در مورد حرفاتون برام خیلی جاللب بود که ال 90 تنها ماشینی هستش که صدای باد توش نشنیدم حالا چطور شده که آیرودینامیکش بد شده؟
    از نظر دینامیک رانندگی هم بر خلاف تصور خیلی ها با ارطفاع بلند هیچ ناپایداری نداره و از خیلی از ماشینها خوش دستتر هستش
    بازم میگم گل یک آلمانی نیست ولی یک فولکس واگن هستش و موتورش قدیمی ولی برای تنوع در طراحی بین فرانسوی ها برای خودش حرفی داره .یعنی کسی که میخواد از شر نشان شیر فرار کنه یکی از بهترین انتخابها هستش .
    ولی هیچوقت در مقابل ارزش نمیتونه یک ال 90 باشه ال 90 ارزشمندترین ماشین توی این رده قیمت توی بازار صفر کیلومترها هستش .
    من زياد از آيروديناميك چيزي نميدونم و اون حرفي هم كه زدم از زبون يه l90 سوار بود و مي گفت اگه لاستيك هاي l90 رو بزرگتر ميكردن تبديل به يه ماشين شاسي بلند مي شد خودم هم پشت فرمونش نشستم تسلط به جادش خوبه ولي طراحي صندلي ميزنه به دل آدم و با توجه به اينكه در حالت معمولي حالت نشستن تقريبا 90 درجه هستش اگر صندلي رو هم خواب كني علاوه بر اينكه جاي عقب كم ميشه بازم حالت صاف بودنش واقعا خزه

در ضمن تو بزرگراه ساوه با همين آقاي l90 سوار كل انداختم و تو 120 ردش كردم و توي 150 ديگه تو آينه معلوم نبود ( البته 25000 تومن جريمه شدم) وقتي ازش پرسيدم چي شد گفت از 130 كه بيشتر اومدم توان موتور واقعا كم شد كه فكر كنم با قضيه آيروديناميك و مقاومت هوا تو سرعت بالا مرتبط باشه !!
    در كل l90 ماشين جوون پسندي نيست و بيشتر بدرد خانواده و مخصوصا حاج آقا ها ميخوره

8. 4 کاربر از ERFAN VW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

از تمام دوستان بابت نظراشون تشکر میکنم.
    خودم یه خورده تحقیق کردم. مواردی که منو از خرید گل دو دل میکنه اینه که:
    1)قطعاتش یا گیر نمیاد یا خیلی گرونه.
    2)هیچکی تو ایران به ماشین های آلمانی وارد نیست.(تعمیراتش همیشه با مشکل رو به روست)
    3)نمایندگی درست حسابی نداره.

بازم منتظر نظرم
    1-كاملا قبول دارم چند وقت پيش طاقچه عقب گرفتم 83000 تومن يا سر دنده عوض كردم 18000 تومن ولي فني با اينكه 3 سال كرده هيچ خرجي نداشته و فقط 2 بار تنظيم موتور كردم
    2-تو شهرستان مشكل داريم و فقط نمايندگي خودش تعمير مي كنه ولي تو تهران بجز نمايندگي ها خيلي از تعميرگاه هاي خصوصي با تجربه هايي كه از نسل هاي گلف ، پاسات و بيتل دارن كار تميز و خوبي ارايه ميدن
    3- نمايندگي ها كم هستن ولي كيفيت ارايه خدمات خيلي خوب هستش و مثل نمايندگي هاي ايران خودرو يا سايپا نيستن كه بخوان تو گارانتي پول اضافه بگيرن يا هزار تا بهونه ديگه !!!

10. این کاربر از ERFAN VW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

پوریا چرا سفسته میکنی؟
    من کدوم از اون جمله های سوالی کهتو گفتی رو گفتم؟
    من فقط گفتم آدم اگه بخواد گل بگیره بهتره جاش پرشیا بگیره
    دلیلم هم خدمات پس از فروش پرشیا هست
    من دقیقا منظورم این هست که گل و پرشیا یه جورایی شبیه همن
    چیز خاصی ندارن و قیمت زیادی دارن
    خوب اگه دقت کرده باشی من گفتم که گل خدمات خوبی نداره و قیمت قطعاتش هم بالاس و کمیابه
    نگفتم ؟؟؟
    گفتم
    اما کیفیفت قطعاتش خیلی بالاتر از 405 و پرشیاس
    غیر از اینه ؟

12. این کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

یک نکته را هم من اضافه می کنم :

موتورش طولی هست!!

البته تا حدودی بهتر هست و تا حدود بیشتری بدتر هست!!

14. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خوب اگه دقت کرده باشی من گفتم که گل خدمات خوبی نداره و قیمت قطعاتش هم بالاس و کمیابه
    نگفتم ؟؟؟
    گفتم
    اما کیفیفت قطعاتش خیلی بالاتر از 405 و پرشیاس
    غیر از اینه ؟
    كاملا درسته

16. این کاربر از ERFAN VW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

یک نکته را هم من اضافه می کنم :

موتورش طولی هست!!

البته تا حدودی بهتر هست و تا حدود بیشتری بدتر هست!!
    منظورت خطیه ؟

18. این کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

آقا من خودم گل 85 دارم البته دست دوم گرفتم تا اگه خوشم اومد صفرشو بگيرم قبلا هم تو يه تاپیک از دوستان سوال كردم كه با 17 چي ميشه گرفت كه از بين گل l90 پارس sd v8 همون گل رو انتخاب كردم دليل شخصي هم اينا هستن
    1-l90 منو ياد نقاشي هاي 3 سالگيم ميندازه
    2-پارس كه ديگه نگو !!! پول مفت ميگيرن
    3 اس دي هم از پشت شبيه فرقون ميمونه
    البته اگه ميتونيد با قيافه اس دي كنار بياد ماشين خوبي هستش ( نسبت به گل )
    4-گل چيز مهمي كه داره خز نيستش و از لحاظ امكانات از ماشين هاي هم رده خود بجز اس دي واقعا چيزي كم نداره و از لحاظ موتور هم حداقل از پارس بهتره و با ال90 برابري مي كنه !!! چرا ؟ چون ال90 آيروديناميك افتضاحي داره و سقفش هم خيلي بلنده و باعث ميشه توان موتور صرف مقاومت هوا بشه البته آيروديناميك گل هم جالب نيست ولي نسبت به ال 90 بهتره
    در كل گل ماشين خاصي هستش و علاقمند خاص خودشو داره اگه مساله صندوق براتون مهم نيست گل سلطانه
    بقول rami-hemi داشتن يه فولكس واگن حتي اگه آلماني الاصل نباشه بين كلي فرانسوي ميتونه جالب باشه
    در ضمن گل آخر 85 فروشيه !!! نقره اي بيمه تا مرداد ماه و در عقب خورده
    تمام حرف های شما متین دوست عزیز ، اما باید خدمت شما عرض کنم که آیرودینامیک بودن یه ماشین اصلا چیزی نیست که بشه از روی قیافه اش درموردش قضاوت کرد. به عنوان مثال از بین دو ماشین زیر ( BMW z4 که یک ماشین کوپه است و toyota RAV4 که یک شاسی بلنده) مطمئنا به نظر میرسه که بی ام و از لحاظ آیرودینامیک برتر باشه ، ولی این در حالیه که ضریب پسار ب ام و برابر 0.35 و ضریب پسار راو4 ، 0.31 ـه !

هر چه ضریب پسار (Drag Coefficient) کمتر باشه ، مقاومت ماشین در مقابل هوا کمتره.
    البته گل کمی در برابر تندر شتاب بیشتری داره که اونم به دلیل وزن کمش (950 کیلوگرم) هست.

20. 2 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •