تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 62

نام تاپيک: خرید کیس با هزینه 1.5

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام دوستان
    MSI Z68A-G45 G3
    تو بازار گیر نمی اومد. التبه چون من تهران نیتسم. اما مدل های Giga و Asus زیاد بودند که تنوع Giga بیشتر بود.
    آیا امکان خرید از این برند ها هست؟ که جنس خوب و کار کن با ویژگی های خوب و به روز باشه؟چه مدلی هست و چنده؟

بقیه قطعات تو بازار موجود بود.
    ASRock Z68 Pro3 Gen3 1155 = 310
    Asus P8B75-V = 255

2. 2 کاربر از black years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه akbari15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام

به نظر من مادربرد یکی از مدل های Asus P8Z77 رو بخرید.
    اما CPU خیلی مهمه اگر می خواهید CPU و گرافیک با هم باشه 3770k بخرید خیلی CPU قدرتمندیه 3.5 Ghz فرکانس پایه داره و تا 3.9 تکنولوزی boost داره و حتی تا فرکانس های بالای 5 GHz هم به راحتی اورکلاک می شه و خرج اضافی هم برای گرافیک نداره.
    رم حداقل 8 GB مناسب هست.

4. 2 کاربر از akbari15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sadegh-sg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    استان گلستان

پيش فرض

سلام

اما CPU خیلی مهمه اگر می خواهید CPU و گرافیک با هم باشه 3770k بخرید خیلی CPU قدرتمندیه 3.5 Ghz فرکانس پایه داره و تا 3.9 تکنولوزی boost داره و حتی تا فرکانس های بالای 5 GHz هم به راحتی اورکلاک می شه و خرج اضافی هم برای گرافیک نداره.
    رم حداقل 8 GB مناسب هست.
    دمای قدرتمند هم داره

6. 3 کاربر از sadegh-sg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

حداقل دماش از CPU های سوکت LGA 2011 کمتره و در عین حال عملکردش به اون ها نزدیکه.

8. 2 کاربر از akbari15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    چیپست های Z77 ما بالایی دارند؟ Z68 چی؟ B75?
    میشه بگید این ها کدام جدید تر هستند؟

10. این کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sadegh-sg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    استان گلستان

پيش فرض

ببینید میتونید تو گوگل هم سرچ کنید این سری از پردازنده ها (ایوبریج)در بین پردازنده و سطح خارجی ان خمیر سیلیکون استفاده شده است. گاهی نیاز به برداشتن پوشش
    فلزی پردازنده میشود و در پردازنده های قدیمی جدا کردن این دو قسمت کاری مملو از ریسک بوده ولی در این سری این کار به صحولت ممکن است و این ÷ردازنده با توجه به
    قدرت و فرکانس بالا حتی اگر واتر کولینگ هم ببندید دمای بالایی دارند پس توصیه میشه روی این پردازنده ها مخصوصا با اور کلاک نمیشه حساب کرد
    ببخشید که زهن شما رو مشقول کردم

12. 2 کاربر از sadegh-sg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    چیپست های Z77 ما بالایی دارند؟ Z68 چی؟ B75?
    میشه بگید این ها کدام جدید تر هستند؟
    دوست خوبم هنوز در مورد سیس به نتیجه نرسیدی عجیبه
    چیپ های z77 خوب جدیدتره (والبته b75 هم جدید حساب میشه نسبت به یه z68 ولی بحث ما بیشتر به برتری هر کدوم بر میگرده)وبرای ایوی ها ساخته شدن وبه قول خیلی ها با این سری مچ تره
    اگه یه چیپ z68 خوش قیمت (همین مین msi که خودت هم بهش اشاره کردی و یا اون مین ازراک دوستمون بلک یرز) تهیه کنی که هردو از pci.gen.3 پشتیبانی میکنند در واقع انگار یه z77 در اختیار داری وبقیه برتریه این سری به z68 در حد یه چشم پوشیه البته برای بازه قیمتی زیر300 تومن وبرای بیشتر از این خوب عاقلانست که یه z77 برداری البته بازم بستگی به پردازنده انتخابی شما داره - پردازنده رو چی بر میداری -بازم کاری رو که میخوای بهش بیشتر بپردازی رو اعلام کن

14. 4 کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام

رم حداقل 8 GB مناسب هست.
    اینکه یه 3770 بر داریمو وخرجی اضافی نداشته باشه رو قبول ندارم
    این پردازنده همین طوری یه خنک کنند ه غیر استوک 50-60 تومنی میخواد حالا چه برسه به اور اونوقت حتما خرید یه کولر خوب در حد 100 الزامیه واین یعنی هزینه
    حالا چه برسه به فرکانس 5gh اونوقت فکر کنم برای استفاده پایدار باید به فکر مخزن نیترژن مایع و یخ خشک و... بیوفتیم که این هم میشه هزینه ودردسر
    من از این کار اینتل هنوز سر در نیوردم مصرف رو نسبت به قبل کمتر کرده و راندمان رو بالا تر ولی همین طوری تولید گرما رو هم افزایش داده اینو از LGA2011 هم میشه بهش پی برد
    من که همچنان به 2600k پای بند خواهم ماند اور بی دردسر گرمای کمتر وقدرت مناسب یه مورد ناز

16. 3 کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اینکه یه 3770 بر داریمو وخرجی اضافی نداشته باشه رو قبول ندارم
    این پردازنده همین طوری یه خنک کنند ه غیر استوک 50-60 تومنی میخواد حالا چه برسه به اور اونوقت حتما خرید یه کولر خوب در حد 100 الزامیه واین یعنی هزینه
    حالا چه برسه به فرکانس 5gh اونوقت فکر کنم برای استفاده پایدار باید به فکر مخزن نیترژن مایع و یخ خشک و... بیوفتیم که این هم میشه هزینه ودردسر
    من از این کار اینتل هنوز سر در نیوردم مصرف رو نسبت به قبل کمتر کرده و راندمان رو بالا تر ولی همین طوری تولید گرما رو هم افزایش داده اینو از LGA2011 هم میشه بهش پی برد
    من که همچنان به 2600k پای بند خواهم ماند اور بی دردسر گرمای کمتر وقدرت مناسب یه مورد ناز
    چون پردازنده من 3770k هست و خودم تست کردم پیشنهاد دادم و خرج اضافی هم در مورد کارت گرافیک گفتم که ایشون نیازی به خرید کارت گرافیک دیگه ای ندارن.
    من اصلا این پردازنده رو اورکلاک نکردم چون در همین فرکانس پایه هم به قدر کافی قوی هست اما از این نظر گفتم که اگر کسی اهل اور کلاک باشه جا برای این کار زیاد داره و حتما کسانی که اورکلاک می کنند از دمای بالا و سیستم کولینگ هم آگاهی دارن.
    خلاصه این پردازنده یکی از به روزترین پردازنده های اینتل هست و بهترین عملکرد رو در مادربردهای سوکت z77 داره.

خلاصه صاحب تاپیک هم باید تصمیم بگیرن چه مادربردی می خوان بخرن اگر z68 می خرن همین 2600k یا 2500k که هر دو از پردازنده های محبوب هستن مناسبن.
    و اگر هم z77 می خرن بهتره برن سراغ پردازنده های 22 nm ایوبریج یعنی همین 3770k یا اگر می خوان کمتر خرج کنن i5 3570k هر چند که باز هم می تونن گزینه های بالایی رو این مادربردها هم استفاده کنن.
    Last edited by akbari15; 31-08-2012 at 23:46.

18. 2 کاربر از akbari15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام به همه
    اول تشکر میکنم که هوای کاربران سایت دارید
    راستش من خیلی سعی کردم بودجه رو افزایش بدم اما موفق نبودم.
    من چند تا لیست قیمت گرفتم و از روی اون و با توجه شما دوستان این سیتسم رو چیدم اما اصلا نمیدونم با هم مچ هست یا نه ؟!!!!
    اگر امکان داره چک کنید.
    GREEN X3 CASE
    I5-3570K 3.40GHz CORE I5 6MB BOX
    Seagate Barracuda 500GB SATA3
    P8B75-V ASUS MB
    100 کولر پردازنده
    Green GP685B'
    Ram: 2*4 GB 1600 Kingston
    100 تومن= برای یک دی وی دی رایتر + کارت وایرلس برای اتصال به اکسس پوینت
    این میشه حدود 1.500

در مورد ماردبورد سری Z68 که در بازار موجود بود خیلی کم بود . و یک مدل بود که Z68A-GD65 از MSI بود که فقط سی پی یو sandy bridge ساپورت میکنه .مادربورد فعلی 240 تومن با سه سال گارانتی سازگار هست. قیمت رم کم هست . آیا امکان نداره 3 تا 4 گیگ بزاریم که بشه 12 گیگ؟ و حدود 60 تومن به هزینه اضافه میشه فقط.
    یا مشکلی پیش میاد؟
    گرما این قطعات و سیستم چطوره؟ من از روی لیست قیمت این رو نوشتم. میشه اشکالات این سیتسم رو ذکر کنید و پیشنهاد دیگری دارید . ایا سیستم خیلی ضعیف و نابود هست و به درد کار من نمی خوره؟
    خواهشمندم ذکر کنید. خیلی مچکر و ممنون

20. این کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •