تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 88

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2013-2014 | مرحله گروهی

آخر فروم باز wooooow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

اول میخواستم بگم بخاطر سید بندی بوده ولی دیدم مثلا بارسا و میلان در سیدهای اول و دوم بودند ولی رئال و یوونتوس در سیدهای اول و سوم
    قرعه کشیه دیگه هر احتمالی ممکنه.میدونید اگه نسبت تیمها و گروهها رو طبق ریاضی بخواهیم حساب کنیم چند احتمال ممکنه وجود داشته باشه؟
    ضمنا یوفا نمیاد همه بازیهای حساس رو بندازه تو دوشب چون حق چخش شبهای دیگه باد میکنه!!!!!!!!!!(مراحل حذفی هم بخاطر همین حق پخش و جذابیت بیشتر در شبهای بیشتری انجام میشه)
    از بس ما در مملکت خودمون رای گیری ها و قرعه کشی های عجیب غریب دیدیم،مثل اون قضیه فارس،قرعه کشی های جام حذفی در لیوانهای angry bird و ........ دیگه به همه چیز و همه کس مشکوک شدیم.
    اون قسمت که قرمز کردم

مگه من گفتم احتمال داره این بازی ها این شکلی بشه ؟؟
    من اصلا احتمال نگفتم

بازی های مهم هر 2 تیم از 6 گروهی که بالا گفتم همشون هفته 3 و 4 هست
    میتونید برید سایت های ورزشی ببینی

شما میگید یوفا همچین کاری نمیکنه
    ولی این بازی ها همینجوری داره برگذار میشه و فعلا هم همینجوری شده

همه بازی های مهم بین 2 تیم برتر گروه هفته 3 و 4 هست !!!!!!!!!!
    و واسه من واقعا جای سواله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! که چرا تیم های معتبر داخل گروه باید هفته 3 و 4 باهم بازی کنن !!!!!!

در مورد تبانی هم که گفتید
    یعنی واقعا فکر میکنی تو همچین سطحی نمیشه تبانی باشه ؟؟
    یعنی الان همه بازی های اروپایی و نتایجشون تو 4 لیگ معتبر پاک هستن ؟؟

فکر کنم خود همین یوونتوس 2 تا از جام هاش رو بخاطر تبانی گرفتن (( اگه اشتباه نکنم ))
    و........... (( البته منظورت به یوونتوس نبود و طرفداراش ناراحت نشن
    فقط میخواستم یه مثال از یه لیگ معتبر بزنم که واقعا فکر نکنیم اونا خیلی خیلی پاک تشریف دارن

2. این کاربر از wooooow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

تقریبا صحبتتون درسته .
    ولی همین چند وقت پیش بود که خبر رشوه گیری جک وارنر منشتر شد و یا همین بن همام که رئیس فدراسیون فوتبال آسیا بود و رشوه دریافت کرده بود .

البته نمیخوام بگم مشکلی توی این قضیه هست .
    ولی این که بیایم بگیم اونا از هر نظر پاک هستن و هیچ مشکلی وجود نداشته و نداره, به نظرم منطقی نمیاد .
    بله درسته.منم نمیگم اونها %100 پاک هستند.رشوه در خود فیفا هم هست.در لیگ ایتالیا هم هست همین الان هم خیلی رشوه ها هست که صداش درنیومده این چیزها قابل انکار نیست اما اگر هم انجام بشه و مشخص بشه،تقریبا (و باز هم نه صد در صد) باهاش قاطع برخرد میشه نه اینکه از ترس اینکه پته همو بندازن رو آب کسی چیزی نگه.واقعا قابل قیاس نیست تخلفات و قوانین در اونطرف با اینطرف و فدراسیون سراسر مافیایی
    قرعه کشی رو هم که همه دیدن چجوری انجام شد.
    اون قسمت که قرمز کردم
    مگه من گفتم احتمال داره این بازی ها این شکلی بشه ؟؟
    من اصلا احتمال نگفتم
    بازی های مهم هر 2 تیم از 6 گروهی که بالا گفتم همشون هفته 3 و 4 هست
    میتونید برید سایت های ورزشی ببینی
    شما میگید یوفا همچین کاری نمیکنه
    ولی این بازی ها همینجوری داره برگذار میشه و فعلا هم همینجوری شده
    .............
    بله دوست عزیز تایید کردم که همه جا رشوه و تخلف و تبانی هست.
    من اینطور از حرفهای شما برداشت کردم که میگید به قرعه کشی مشکوک هستید،من هم گفتم که اگه قرعه کشی دست خودشن بود بازیها رو طوری پخش میکردن که همه شبها بازی حساس داشته باشه.
    و البته زمانبندی بازیها رو که تکذیب نکرده بودم.قبل از پستم هم اونها رو چک کردم و هم سیدبندی هارو(که اول فکر کردم بخاطر سیدبندی بوده)
    --------------
    در کل منظورم اینه که یکم مثبت به قضایا نگاه کنیم.
    Last edited by mohammad_87; 20-09-2013 at 21:14.

4. 3 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.

دو تا سوال...

اول اینکه بالاخره تو رقابت های این فصل از فناوری چشم شاهین (یا عقاب بود؟ ) برای تشخصی عبور توپ از خط دروازه استفاده میشه یا نه ؟
    توی بازی دورتموند گزارشگر شبکه ورزش گفت میشه اما خوستم مطمئن شم.

و اینکه توی بازی رئال بود فکر میکنم که گزارشگر گفت توی این فصل قوانین جدید آفساید اجرا میشه. میخواستم بدونم این قوانین چی هست ؟

6. 2 کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان.

دو تا سوال...

اول اینکه بالاخره تو رقابت های این فصل از فناوری چشم شاهین (یا عقاب بود؟ ) برای تشخصی عبور توپ از خط دروازه استفاده میشه یا نه ؟
    توی بازی دورتموند گزارشگر شبکه ورزش گفت میشه اما خوستم مطمئن شم.

و اینکه توی بازی رئال بود فکر میکنم که گزارشگر گفت توی این فصل قوانین جدید آفساید اجرا میشه. میخواستم بدونم این قوانین چی هست ؟

درود
    تکنیک چشم شاهین قرار شد که در فصل 2013/14 در لیگ انگلیس مورد استفاده قرار بگیره و اولین تست اون در بازی چلسی و ورزشگاه استمفورد بریج بود .

این بازی بین دو تیم چلسی و هال سیتی بود و تکنولوژی "چشم شاهین" برای اولین بار در این دیدار استفاده شد که موفق هم عمل کرد .
    در یک صحنه برانیسلاو ایوانوویچ با یک ضربه سر توپ رو به سمت دروازه فرستاد که در نگاه اول به نظر میومد که توپ از خط رد شده و گل شده و کلا روی گل شدن و نشدنش شک و تردید وجود داشت .

اما تکنولوژی چشم شاهین بصورت دقیق نشون داد که توپ از خط بصورت کامل رد نشده و گلی به ثمر نرسیده .

ولی فکر نکنم توی لیگ قهرمانان از این تکنولوژی استفاده شده باشه . اگر قرار بود از این تکنولوژی استفاده بشه دیگه نیازی به دو داور کنار دورازه نبود .

8. 6 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

درود
    تکنیک چشم شاهین قرار شد که در فصل 2013/14 در لیگ انگلیس مورد استفاده قرار بگیره و اولین تست اون در بازی چلسی و ورزشگاه استمفورد بریج بود .

این بازی بین دو تیم چلسی و هال سیتی بود و تکنولوژی "چشم شاهین" برای اولین بار در این دیدار استفاده شد که موفق هم عمل کرد .
    در یک صحنه برانیسلاو ایوانوویچ با یک ضربه سر توپ رو به سمت دروازه فرستاد که در نگاه اول به نظر میومد که توپ از خط رد شده و گل شده و کلا روی گل شدن و نشدنش شک و تردید وجود داشت .

اما تکنولوژی چشم شاهین بصورت دقیق نشون داد که توپ از خط بصورت کامل رد نشده و گلی به ثمر نرسیده .

ولی فکر نکنم توی لیگ قهرمانان از این تکنولوژی استفاده شده باشه . اگر قرار بود از این تکنولوژی استفاده بشه دیگه نیازی به دو داور کنار دورازه نبود .
    این تکنولوژی همونیه که اگه توپ از خط رد شد مچ بند داور ویبره می زنه؟ یا یه جور دوربینه؟ به نظر من که خیلی خوبه حداقل حقی از تیمی در این زمینه ضایع نمیشه...نمی دونم چرا این انگلیسی ها هی مخالفت می کنن.

10. 3 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

در اصل دوربینهای سرعت بالا هستن که توی نقاط مختلف زمین نصب میشن و حرکت توپ رو دنبال میکنن .
    البته اصل عملکردش روی اطلاع رسانی به داور در همون زمان و در حین بازی بنا شده . ولی نمیدونم به صورت ویبره است یا نوع دیگه !

البته همونطور که گفتم استفاده از این تکنولوژی با همه مخالفت ها و موافقت ها از لیگ انگلیس شروع شده .
    از طرف دیگه دارن با مسئولان فیفا مذاکره میکنن تا اونا رو متقاعد کنن که از این تکنولوژی در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل استفاده کنن .

12. 4 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کاناوارو: مسی کمی بهتر از رونالدو است

این دو بازیکن که در چند فصل اخیر رقابت سختی را برای رسیدن به عنوان بهترین بازیکن دنیا داشته اند، هفته گذشته در اولین دیدارهای تیم های شان در لیگ قهرمانان هت تریک کردند

سایت گل- فابیو کاناوارو، مدافع سابق رئال مادرید، معتقد است که لیونل مسی، ستاره بارسا، در حال حاضر بالاتر از کریس رونالدو، بهترین بازیکن دنیاست.

این دو بازیکن که در چند فصل اخیر رقابت سختی را برای رسیدن به عنوان بهترین بازیکن دنیا داشته اند، هفته گذشته در اولین دیدارهای تیم های شان در لیگ قهرمانان هت تریک کردند و کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا معتقد است که ستاره آرژانتینی اندکی از ستاره پرتغالی برتر است.

او به خبرنگاران گفت:" در دوران حرفه ای من، مارادونا بیشتر تاثیر را روی من داشت. اما فکر می کنم می توان رونالدوی برزیلی را بهترین بازیکن تاریخ دانست.

با این وجود، مسی و رونالدو هم از نظر گلزنی بازیکنان فوق العاده ای هستند. در حال حاضر، مسی اندکی بهتر از رونالدو است"

کاناوارو همچنین در مورد مدافعان مورد علاقه اش، گفت:" من تیاگو سیلوا را خیلی دوست دارم. او از فیزیک و مهارت بالایی برخوردار است. او یکی از بهترین مدافعان میانی حال حاضر دنیاست."

کاناوارو که در سال 2011 از فوتبال خداحافظی کرد، در حال حاضر کمک مربی الاهلی است اما اعلام کرد از برعهده گرفتن پستی در تیم ملی ایتالیا استقبال می کند.

" من بسیار خوشحال خواهم شد و افتخار خواهم کرد اگر در کادر فنی تیم ملی باشم اما در این مورد نمی توانم اظهارنظری بکنم زیرا تصمیم گیری برعهده من نیست.

اگر روزی این فرصت به من داده شود، بسیار افتخار خواهم کرد. من مدت زیادی نیست که مربیگری را آغاز کردم و در حال حاضر در حال یادگیری هستم."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Messi has the edge on Ronaldo, says Cannavaro

این دو بازیکن که در چند فصل اخیر رقابت سختی را برای رسیدن به عنوان بهترین بازیکن دنیا داشته اند،
    این جمله رو نویسنده گل فارسی اضافه کرده

14. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

13

باز شدن تاپیک
    101- بر سر موضوعات ورزشی با یکدیگر بحث و جدال بی‌مورد نكنيد و به نظرات و آراء یکديگر احترام بگذاريد. مطمئنا نظرات افراد در هر زمینه‌ای با هم متفاوت است.

102- از نوشتن کلمات ناشایست و مطالب غیر‌اخلاقی پرهیز کنید. همواره از لحن‌ مناسب استفاده کنید و احترام کاربران دیگر را تحت هر شرایطی داشته باشید.پ

103- هر نوع پست نامربوط، توهین‌آمیز، جنجالی یا ... را با کلیک روی دکمه‌ گزارش () به مدیریت انجمن اطلاع دهید و از بحث درباره آن پرهیز کنید.
    نکته: در صورتی که پست گزارش شده توسط مدیران بخش نامناسب تشخیص داده شود اعمال قانون خواهد شد.
    تذکر: کاربرانی که این مباحث را ادامه دهند (نقل قول بگیرند و جواب بنویسند) نیز خاطی محسوب خواهند شد.

16. 5 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

.
    ای باووو. حواسم نبود بازی های جدید به وقت ما میشه ۱۰ و ربع! .
    اون ساعت تلویزیون در اختیار خانوادس که دارن برنامه های صدا و سیما رو میبینن.

لطفا یه سایت پدر و مادر دار و مطمئن معرفی کنید که بتونیم راحت بازی ها رو ببینیم.

18. این کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

20. 2 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •