تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 87

نام تاپيک: افت بازتولید مشکی در پنلهای پلاسمای پاناسونیک

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    با توجه به این مشکل من فکر کنم بهترین انتخاب در زمان کنونی LG LH900 است ؟!
    نظر شما چی است؟
    ممنون
    والا اگه من با اين قيمت وي 10 مشكل نداشتم، همين الان ميرفتم بخرمش. مگه اين افت چقدر ميتونه كيفيت تصوير اين پنل رو بياره پايين.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    با توجه به این مشکل من فکر کنم بهترین انتخاب در زمان کنونی LG LH900 است ؟!
    نظر شما چی است؟
    ممنون
    پیام بازرگانی میان برنامه

والا اگه من با اين قيمت وي 10 مشكل نداشتم، همين الان ميرفتم بخرمش. مگه اين افت چقدر ميتونه كيفيت تصوير اين پنل رو بياره پايين.
    هنوز خود گروه cnet نتونستن اتفاق افتادن این مسئله رو تایید کنن( مطالب صفحه قبل رو یکبار دیگر با دقت بخونید لطفا ) و از داخل ایران هم هنوز هیچ کسی هم گزارشی نداده.
    من هم خودم g10 دارم و دارم استفاده می کنم و هنوز چنین اتفاقی هم باسه من رخ نداه .

تصویری از این مورد منتشر نشده که دقیقا چه شکلی میشه ( گرچه با تصویر هم فکر نکنم خوب نشون داده بشه )

3. 3 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

كامنتهاي زيادي پاي مطلب Cnet وجود داره كه وجود اين مشكل رو در پنلههاي پاناسونيك تاييد ميكنه.

I noticed a change in picture quality after about 500 hours. It might have happened earlier but I just never noticed. When I watch The Dark Knight or any dark content today I see gray instead of black. Even when the screen has light and dark content you can see that the blacks are not black but instead are a charcoal gray.

اين طرف گفته كه بعد از 500 ساعت ، اين مشكل رو به چشم ديده و در صحنه هاي فيلم به جاي رنگ مشكي ، رنگ طوسي ميبينه.

كامنهتا رو ميتونيد اينجا بخونيد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by outpost; 02-03-2010 at 16:23.

5. این کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

کامنتهای Cnet رو ممکنه افرادی با قصد و نیت گذاشته باشن تا زمانی که این مسئله از طرف وبسایت و یا مرجعی که رسما و با قبول مسئولیت بتونه اون رو تائید و اثبات کنه مطرح نشه در حد یک شایعه و فرضیه باقی میمونه شما هم دلیلی نداره که کامنتهای Cnet رو اینجا لینک کنی و دلیل تائید مشکل بدونی لینک اصلی خبر گذاشته شده کامنتهای بازدید کننده ها هم زیرش هست هر کسی خواست میتونه بره مطالعه کنه.
    ضمنا شما و چند نفر دیگه تو چندتا تاپیک (در مورد شما در واقع بهتره بگیم هر محصولی به جز محصولات برند سونی و فیلیپس) هر کسی با هر محصولی که مشکل داره سریعا میای و پستهای تبلیغاتی میزنی و سعی در بزرگنمایی مشکلات و تبلیغ برند مورد علاقت داری...
    Last edited by *Alucard*; 02-03-2010 at 16:12.

7. 5 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

برند پاناسونيك به طور قاطع ميشه گفت پر استرس ترين و پر حاشيه ترين برند در وبلاگ ها و فروم هاي خارج از كشور الاخصوص ايالات متحده است. علت اونهم كاملا مشخصه اين برند هميشه در پيناكل زمينه هاي كيفيت قرار داشته و به خاطر همين هواداران و دشمنان سنتي زيادي داشته.(كافيه در فروم avs بچرخين تا متوجه منظور من بشيد)

فروش بالاي پنل هاي نسل 11 و 12 پاناسونيك در اكثر حوضه هاباعث ايجاد حاشيه هاي زيادي شده بود . اين موضوع توسط ديويد كاتزماير فعلا تحت برسيه و احتمالا ايشون اين مشكل و تاييد يا رد ميكنن. فعلا افرادي كه در avs شكايت كردن از طرف پاناسونيك پيگيري شده بوده كه احتمالا اكثرشون يا اصلا اين پنل رو نداشتن يا اگرم داشتن سريال دستگاه رو به شركت نميدادن.اين پنل ها در تعداد 300 يا 400 پنل فروخته نشده كه فقط اعضاي avs يا cnet يا بلاگ هاي ديگه از اون شكايت كرده باشن.درصورت مشكل احتمالا تعداد گزارش هاي خرابي بسيار بيش از اين بايد ميبوده كه در اكثر مناطق دنيا اصلا همچين مشكلي گزارش نشده.احتمال اينكه اين موضوع از طرف شركت هاي رقيب ايجاد و مطرح شده باشه وجود داره.

9. 3 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

2 3 نفری که از مشکل پنل ها عکس گذاشتن در فواصل زمانی مختلف از سیاه بودن به خاکستری بودن میل می کنه سیاهی
    منم تصمیم دارم که از پلاسما در زمانی که تصویر سیاه است یک عکس بگیرم و بعد اخر اسفند مقایسه کنم ببینم چه قدر افت داره.
    شاید اینجوری بشه یک چیزهایی فهمدید.

11. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

2 3 نفری که از مشکل پنل ها عکس گذاشتن در فواصل زمانی مختلف از سیاه بودن به خاکستری بودن میل می کنه سیاهی
    منم تصمیم دارم که از پلاسما در زمانی که تصویر سیاه است یک عکس بگیرم و بعد اخر اسفند مقایسه کنم ببینم چه قدر افت داره.
    شاید اینجوری بشه یک چیزهایی فهمدید.
    کار خوبی میکنی

13. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

ظاهرا تستهای دیوید کاتزمایر تائید میکنن که پلاسماهای 2009 پاناسونیک مشکل افت بازتولید رنگ مشکی دارن!

کد:
    حالا باید صبر کرد و منتظر بود که ببینیم پاناسونیک چیکار میکنه آخرین firmware پنل برای اصلاح دقت رنگ در مد THX نزدیک به 6 ماه بعد از شکایت مشتریها عرضه شد که عملکرد کندی به حساب میومد ولی به هر حال عرضه شد اما اینبار اصلا مشخص نیست که آیا این مشکل نرم افزاری هست و قابلیت اصلاح به واسطه firmware رو داره یا خیر!!!
    دیوید میگه که یک پلاسما 2005 پاناسونیک داره و هیچ مشکلی از بابت افت بازتولید رنگ مشکی در اون ندیده همینطور پلاسماهای پایونیر , اگر واقعا هیچ راه حلی برای این مشکل پیدا نشه باید دید پاناسونیک چطوری میخواد این مشکل رو جبران کنه شاید اونها مجبور بشن دستور فراخوان برای تعویض همه پنلهای مشکل دار رو صادر کنن کاری که ممکنه خیلی ضرر داشته باشه ولی به هر حال فکر میکنم ضررش از این مسئله خیلی کمتر باشه.

15. 6 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مجموعه اي از سايتهاي معتبر در در مورد اين مشكل مطلب نوشتن..
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    Last edited by outpost; 03-03-2010 at 11:00.

17. 2 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دیوید میگه که یک پلاسما 2005 پاناسونیک داره و هیچ مشکلی از بابت افت بازتولید رنگ مشکی در اون ندیده
    اين مشكل براي پلاسماهاي سال 2009 هستش و در توليدات سالهاي قبل اين مشكل ديده نشده.

از طرفي ديود ميگه كه Efrain حتي قبل از اينكه مطالب Cnet و AVS در مورد اين قضيه بخونه ، خودش شخصا متوجه اين مشكل شده بوده.
    زماني كه داشته فيلم Blade Runner' in the dark رو ميديده متوجه كم شدن رنگ مشكي شده .

He tells us he first noticed the change himself "around late December/early January while I was watching 'Blade Runner' in the dark." He hadn't yet read about the issue on CNET, and had never previously visited AVS Forum where the first reports surfaced

ديويد يه جاي مطلبش هم اينطوري نوشته :

After seeing Efrain's TV compared with a V10, we feel justified in changing our evaluation of its black-level performance from "excellent" to "very good

وقتي كه ما تلويزويون erfain رو ديدم ( تلويزيونش G10 هستش ) و اونو با V10 مقايسه كرديم ، متقاعد شديم كه امتياز G10 رو در توليد رنگ مشكي از درجه عالي به درجه خيلي خوب كاهش بديم.
    ===================
    به نظر ميرسه كه اين مشكل واقعا وجود داره و پاناسونيك هم داره از زير بار اين مشكل شونه خالي ميكنه.

چون فراخوان و تعمير و تعويض اين همه تلويزيون هزينه هاي سنگيني براي شركت داره كه توي اين اوضاع اقتصادي مثل يه كابوس براي پاناسونيك ميمونه.
    Last edited by outpost; 03-03-2010 at 13:32.

19. 2 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •