تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 23 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 221

نام تاپيک: Lenovo Ideapad S6000

پروفشنال sajjadgameactor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

من نخریدم ولی نقد زیاد خوندم ازش
    رابط کاربریش خیلی نسبت به اندروید خالص تغییر داده شده و به نظر من بدتر شده :( کیفیت صفحه نمایشش نسبت به هم رده های خودش خوبه و خیلی از صفحه نمایش های 16 میلیون رنگ بدتر از این هستن و نمیشه گفت 256K بودنش یه ایراد خیلی بزرگه. گرافیکش که برای بازی های HD نیست و اصلا نباید روش حساب کرد ولی چون گرافیک پایینی داره شارژ بیشتری نگه میداره و از این نظر فوق العادست

2. 2 کاربر از sajjadgameactor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من نخریدم ولی نقد زیاد خوندم ازش
    رابط کاربریش خیلی نسبت به اندروید خالص تغییر داده شده و به نظر من بدتر شده :( کیفیت صفحه نمایشش نسبت به هم رده های خودش خوبه و خیلی از صفحه نمایش های 16 میلیون رنگ بدتر از این هستن و نمیشه گفت 256K بودنش یه ایراد خیلی بزرگه. گرافیکش که برای بازی های HD نیست و اصلا نباید روش حساب کرد ولی چون گرافیک پایینی داره شارژ بیشتری نگه میداره و از این نظر فوق العادست
    دوست عزیز حرفت در مورد صفحه نمایش تا حدودی درسته.مسلما صفحه نمایشش به صفحه نمایش های رتینای اپل و خیلی از لپ تاپ های رده بالای بازار نمیرسه و من نمیدونم انتظارتون چه اندازه هست اما مطمئن باشید راضی کننده است و نا امیدتون نمیکنه.در مورد گرافیک باید بگم گرافیکش PowerVR SGX554MP4 هست.پردازنده خوبیه.در مورد عملکرد گرافیکیش توی اون نقدی که صفحه اول نوشتم میخونیم که :
    The quad-core SoC is sufficient for watching our Full HD trailers. All MKV files can be played with the preinstalled players and loading is not delayed. The maximum data rate of the sequences is about 6100 kBit/s.With "GTA III", "Need for Speed: Hot Pursuit" and "Modern Combat 4", we checked whether 3D games run without problems. The hardware can also handle these, but we doubt that it also could in Full HD. Maybe this is why Lenovo decided against incorporating a high-resolution display.
    نمیدونم شما اطلاعاتتون رو از کجا میارید.با عرض احترام باید عرض کنم که تا موقعی که اطلاعی ندارید جالب نیست که نظر بدید.یه سرچ ساده بکنید نه خودتون دچار اشتباه میشید نه بقیه رو به اشتباه میندازید.علاوه بر ۳ تا بازی که بالا گفته من کال آف رو هم بدون هیچ محدودیتی و لگی اجرا کردم.موفق باشید.
    Last edited by Xerxes-I; 08-12-2013 at 07:53.

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوست عزیز کیفیت همینطور بلندی صداش تو هنزفری چطوره؟
    میتونی کسی از متعلقاتش بذاری؟

پروفشنال sajjadgameactor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

منم از همون reviwe مال notebookcheck گفتم. در کل نگاه کنید نمره game performance رو 36% به این تبلت داده. شاید من خیلی بد گفتم از گرافیکش ولی بیشتر میخواستم قدرت باتریش رو بگم

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سه شنبه میرم که بخرمش
    چند نوع کیف ازین مدل تو بازار هست؟

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اون کیفی که دوستمون صفحه قبل عکسشو گذاشت خیلی قشنگ بود ، نمیدونم اینجا هست یا نه.
    کیف عادی هم فکر کنم گیجی کالا داره.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

منم از همون reviwe مال notebookcheck گفتم. در کل نگاه کنید نمره game performance رو 36% به این تبلت داده. شاید من خیلی بد گفتم از گرافیکش ولی بیشتر میخواستم قدرت باتریش رو بگم
    بله.فکر کنم شما صرفا درصدا رو نگاه کردید و به متن توجهی نداشتید.بد نیست واسه تبلت های دیگه هم نگاه کنید درصدا رو.هر چند که معلوم نیست بر چه اساسی درصد میدن
    Last edited by Xerxes-I; 08-12-2013 at 14:42.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست عزیز کیفیت همینطور بلندی صداش تو هنزفری چطوره؟
    میتونی کسی از متعلقاتش بذاری؟
    سلام.هم کیفیت اسپیکر هاش خوبه هم کیفیت از توی هندزفری. کلا مشکل صدا خیلی وقته که تو تبلتها و گوشی ها دیگه مطرح نیست.در ضمن خودش هندزفری نداره.کلا تو کارتنش فقط شارژرش هست وچیز دیگه ای نداشت.

سه شنبه میرم که بخرمش
    چند نوع کیف ازین مدل تو بازار هست؟
    اون کیفی که دوستمون صفحه قبل عکسشو گذاشت خیلی قشنگ بود ، نمیدونم اینجا هست یا نه.
    کیف عادی هم فکر کنم گیجی کالا داره.
    کیف واسه 10 اینچی زیاده ولی شما که داری هزینه میکنی کیف اورجینالش رو بخر.همون کیفی که عکسشو دوستان قرار دادند تو بازار هست.قسمت رویش سه تیکه هست و قسمت پشتیش و اطرافش هم برای محافظت بیشتر از دستگاه از پلاستیک ساخته شده.سطح پلاستیک خیلی لطیف و نرمه و اگر از داخل بهش نگاه نکنید اصلا معلوم نیست که پلاستیکه.پشتش یک زایده داره که هر وقت بخوای قسمت سه تیکه جلویی رو برمیگردونی و با جا زدن یکی از قسمت ها در اون زایده، تبلت به حالت استند قرار میگیره و واسه فیلم دیدن عالیه.در ضمن کیف ارایه شده برای این تبلت دارای شیار هایی در اطراف دستگاه(که کلید ها و شیارها و پورت ها و جک صدا قرار دارند )و پشتش (که دوربین و اسپیکر ها قرار دارند) هست و این شیار ها طوری طراحی شده که هیچ مشکلی برای استفاده از دستگاه داخل کیف به وجود نمیاد. همونطوری که گفتم علاوه بر کیف هم تو اون بسته یک محافظ صفحه اورجینال هم هست.
    اسم این بسته هم gift package (بسته هدیه) هست و به نظر میرسه لنوو اونو به عنوان هدیه گذاشته ولی تو همه پاساژ های که من گشتم این بسته رو میفروختند.
    من این همه به دوستان مشاوره دادم یه خواهشی که دارم اینه که دوستان میرند بازار ببینند آیا کیبورد بلوتوثش اومده؟ و قیمتش چنده.
    Last edited by Xerxes-I; 08-12-2013 at 14:43.

10. این کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

سلام به همه
    دو شب پیش از بازار رضا خریدم 890+پک کیف و کاور ارجینال70
    گارانتی سازگار و یک سال بیت دیفندر رایگان. سریال کارت گارانتیشو باید در سایت سازگار ثبت کنی که انتی ویروس رو بده، من الان زدم، ببینم کی میده
    راستی من اولین بار که به نت وصل شدم پیغام اپدیت داد که گذاشتم دانلود و نصب کرد، اما نمی دونم چه بهبود هایی بوجود اورده

12. این کاربر از mosi_alfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام به همه
    دو شب پیش از بازار رضا خریدم 890+پک کیف و کاور ارجینال70
    گارانتی سازگار و یک سال بیت دیفندر رایگان. سریال کارت گارانتیشو باید در سایت سازگار ثبت کنی که انتی ویروس رو بده، من الان زدم، ببینم کی میده
    راستی من اولین بار که به نت وصل شدم پیغام اپدیت داد که گذاشتم دانلود و نصب کرد، اما نمی دونم چه بهبود هایی بوجود اورده

سلام
    من فردا صبح میرم برای خریدش میشه عکس کیف را بذاری؟
    اسمش کیف؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •