تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: یه لپ تاب واسه گیم،حدود 1700(Help me)

داره خودمونی میشه khorzo_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    DEAMONWORLD

پيش فرض

بله 7670xt از بقیه یه کم بهتره.(البته خیلی نه)در کل زیاد با هم تفاوت ندارن.البته گرافیک n55 فکر می کنم ddr3 باشه که خب مسلما ddr5 سرعت انتقال دیتاش به مراتب بیشتره.به نظر من اگه واسه بازی می خواد تونم رو High می خواد بازی کنه full hd نگیره بهتره.جون بعید می دونم بازیهای خفن روی fhd با تنظیمات high به راحتی روی این gpu ها اجرا شن!به نظرم از نظر اقتصادی شاید بهتر باشه hp6c50 رو بگیره.چون cpu ش i5 ه و از i7 ارزونتره(شاید نزذیک 150 اختلاف قیمت داشته باشن)به هر حال تو این قیمت فکر نمی کنم واسه بازی چیز بهتری پیدا شه.در مورد lcd اچ پی هم به نظرم کیفیت رنگش خوبه.ولی زاویه دیدش معمولیه(شاید مثل n53)خودم n55 رو از نزدیک زاویه دیدش رو تست نکردم که بگم خیلی بهتره یا نه.چون اکثر لپتاپها زاویه دید خوبی ندارن.مخصوصا عمودی.مال hp هم صفحه اش شفافه و مال n55 فکر می کنم مات باشه.در کل شاید صفحه N55 یه کم بهتر باشه.مال hp آش دهن سوزی نیست و معمولیه.باز باید خودتون از نزدیک ببینید و مقایسه کنید.من خودم بازی ها رو با تنظیمات بالا بازی می کنم و تا حالا با گزافیک 6770 مشکلی نداشتم تو بازیها.واقعا خوب و قویه.البته با ریزولوشن خود لپتاپ که استانداره و hd.مسلما اگه fhd باشه اینظوری نیست!

خوب الان شما 6170 دارین یا 6180 یا .....البته تو دیجی سی پی یو 6c50 core i7 بود...یعنی اونجا اشتباه زده???
    دوما با تنظیمات high..دمای cpu و کارت گرافیکتون به چند میرسه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    DEAMONWORLD

پيش فرض

میشه یکی جواب بده
    Last edited by khorzo_khan; 12-06-2012 at 21:38.

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

اگه زده i7 خب حتما i7 ه.من فکر کردم باید i5 باشه.چون مثلا 6050 i5 بود یا 6b فکر کنم.پس اینجوری به قیمتش واقعا خوبه به نظرم.من 6070 دارم که الان فکر نکنم پیدا شه.
    در مورد دما خب بستگی به بازی هم داره.ولی در کل دمای این cpu ها به گفته اینتل از 100 به بالا می تونه مشکل ساز باشه(حالا نه مثلا 101).تازه از 100 به بالا نمی دونم چند flops خطای محاسباتی ایجاد می کنه و از این حرفها.در کل تا 100 فکر نمی کنم خیلی مشکلی باشه که نگران باشید.من یادم نمی اد مثلا تو بازیهایی مثل mass effect3 و cod دمای cpu از 70 و gpu از 75 بیشتر شده باشه.دمای کلی مادر بورد و خود لپتاپ هم به نظرم خوبه تو بازی.(با نرم افزار می گم.نه تجربی)به هر حال همه لپتاپها تو بازیهای سنگین داغ می شن.ولی به نظرم hp تو سری dv6 با توجه به مشکلات چند سال پیش Hp تو داغ کردن زیاد خیلی خوب عمل کرده.به نظرم کلا دمای لپتاپ پایینه.من نه کول پد گرفتم نه حتی زیر لپتاپ بازه!یعنی روی میز desktop pc قبلیمه!ولی باز هم مشکل خاصی نداشتم تا حالا.با اینکه اوایل زیاد بازی می کردم و الان هم می کنم.چند نفر که کول پد گرفته بودن می گفتن به درد نمی خوره و اصلا تاثیر نداره.در ضمن سری dv6 یه نرم افزار داره به نام hp coolsense که سه گزینه داره برای تنظیم دور فن.یکی coolest mode که برای کارهای سنگین مثل بازیه.یکی optimize ه که معمولیه.یک هم quietest Mode که دور فن رو کم می کنه که سر و صدا مخصوصا در شب به حد اقل برسه.من موقع یازی روی coolest mode می ذارم که واقعا تاثیر داره و مثلا تو بازی hot persuit اصلا داغ نمی شه دستگاه و فقط یه کم ولرمه!به نظرم از کول پد خیلی بیشتره تاثیرش.بدنه دستگاه هم الومینیومیه که خودش تو دفع دما موثره.من تقریبا تنها بازی ای که مجبور شدم تنظیمات خود بزی رو یه کم کم کنم Metro 2033 بود(اونم فقط anti alaising رو) و البته این اخریا batman.اونم فقط مشکلش direcx 11 بود که من تو نت خوندم انگار مشکل داره.وگرنه اونم با directx 9 یا نمی دونم 10 بود شاید مشکلی نداشت.کلا از gpu ش راضیم و تا حالا اذیت نکرده منو تو هیچ بازی ای!هر چند همه می گن nvidia بهتره.ولی من هنوز ati رو ترجیح می دم!

4. 3 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    DEAMONWORLD

پيش فرض

اگه زده i7 خب حتما i7 ه.من فکر کردم باید i5 باشه.چون مثلا 6050 i5 بود یا 6b فکر کنم.پس اینجوری به قیمتش واقعا خوبه به نظرم.من 6070 دارم که الان فکر نکنم پیدا شه.
    در مورد دما خب بستگی به بازی هم داره.ولی در کل دمای این cpu ها به گفته اینتل از 100 به بالا می تونه مشکل ساز باشه(حالا نه مثلا 101).تازه از 100 به بالا نمی دونم چند flops خطای محاسباتی ایجاد می کنه و از این حرفها.در کل تا 100 فکر نمی کنم خیلی مشکلی باشه که نگران باشید.من یادم نمی اد مثلا تو بازیهایی مثل mass effect3 و cod دمای cpu از 70 و gpu از 75 بیشتر شده باشه.دمای کلی مادر بورد و خود لپتاپ هم به نظرم خوبه تو بازی.(با نرم افزار می گم.نه تجربی)به هر حال همه لپتاپها تو بازیهای سنگین داغ می شن.ولی به نظرم hp تو سری dv6 با توجه به مشکلات چند سال پیش Hp تو داغ کردن زیاد خیلی خوب عمل کرده.به نظرم کلا دمای لپتاپ پایینه.من نه کول پد گرفتم نه حتی زیر لپتاپ بازه!یعنی روی میز desktop pc قبلیمه!ولی باز هم مشکل خاصی نداشتم تا حالا.با اینکه اوایل زیاد بازی می کردم و الان هم می کنم.چند نفر که کول پد گرفته بودن می گفتن به درد نمی خوره و اصلا تاثیر نداره.در ضمن سری dv6 یه نرم افزار داره به نام hp coolsense که سه گزینه داره برای تنظیم دور فن.یکی coolest mode که برای کارهای سنگین مثل بازیه.یکی optimize ه که معمولیه.یک هم quietest Mode که دور فن رو کم می کنه که سر و صدا مخصوصا در شب به حد اقل برسه.من موقع یازی روی coolest mode می ذارم که واقعا تاثیر داره و مثلا تو بازی hot persuit اصلا داغ نمی شه دستگاه و فقط یه کم ولرمه!به نظرم از کول پد خیلی بیشتره تاثیرش.بدنه دستگاه هم الومینیومیه که خودش تو دفع دما موثره.من تقریبا تنها بازی ای که مجبور شدم تنظیمات خود بزی رو یه کم کم کنم Metro 2033 بود(اونم فقط anti alaising رو) و البته این اخریا batman.اونم فقط مشکلش direcx 11 بود که من تو نت خوندم انگار مشکل داره.وگرنه اونم با directx 9 یا نمی دونم 10 بود شاید مشکلی نداشت.کلا از gpu ش راضیم و تا حالا اذیت نکرده منو تو هیچ بازی ای!هر چند همه می گن nvidia بهتره.ولی من هنوز ati رو ترجیح می دم!
    من خودمم عاشق Ati ام...و گرافیک پی سیم Ati ه.....کلا ATI نسبت به قیمتش کاراییش خیلی بهتره...
    راستی تو دیجی کالا اینا هست
    HP Pavilion DV6-6C55
    مشخصات کلی :

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.91 کیلوگرم

پردازنده: Intel 2670QM 2.2 GHZ Core i7 2.9 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz

حافظه: 6 GB DDR3

هارد دیسک: 750 GB 5400RPM

کارت گرافیک: AMD Radeon HD 7690M XT, DDR5 2048 MB UpTo 4096 MB

صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED

امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مشخصات کلی :

پردازنده: Intel 2670QM 2.2 GHZ Core i7 2.9 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz

حافظه: 4 GB DDR3

هارد دیسک: 500 GB 7200 RPM

کارت گرافیک: AMD Radeon HD 7690M XT, DDR5 2048 MB UpTo 4096 MB

امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

نام ها ديگر : HP Pavilion DV6-6C50se

نام ها ديگر : HP Pavilion DV6-6C55se
    قیمت:1599

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات کلی :

پردازنده: Intel 2670QM 2.2GHZ Core i7 3.1 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz

حافظه: 6 GB DDR3
    هارد دیسک: 750 GB 5400 RPM
    کارت گرافیک: AMD Radeon HD 6770M DDR5 2048 MB UpTo 5345 MB
    امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

نام ها ديگر : HP Pavilion DV6-6B80se, HP DV6 6B80se
    قیمت:1839

سی پی یو 6b80 بهتره..این تفاوت چقدر تاثیر داره؟
    دوم اینکه هارد 6c50 7200 rpm ولی 6c55 5200???
    سوم اینکه با این کانفیگا که تو دیجی موجوده، کدومش به صرفه تره؟؟؟(نسبت به قیمت و کارایی و کیفیت و ....)
    به نظرتون fhd تفاوتش تو یه صفحه نمایش 15.6 با این معمولیا چقد فرق داره/.؟؟
    اقا دمتون گرم جواب میدین...بازم اگه میشه جواب بدین...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

منم تو خرید این مدل اچ پی باتوجه به شنیده هایی قبلی که در مورد زیاد داغ کردن اچ پی مطرح بود مردد هستم ولی انگار این مشکلات تو dv6 حل شده. میشه یه کم هم درمورد کیفیت صفحه نمایش این مدل ها بگین.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

کیفیت صفحه خوب می خواین دنبال 6c65 باشین
    کلا سری های dv6 6c55 یا dv6 6c65 از سری های 6b80 , 6190 ,6180 جدید تر هستن

8. 2 کاربر از eafar1366 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

خب اhp ـو سیری dv6 هاردهای بیشتر از 500 رو با دور 5400 انداخته.(هارها هم toshiba هستند)بیشتر به خاطر اینکه دور بالای هارد واسه ظرفبتهای بالا یه کم می تونه مشکل ساز باشه.ولی تو همین سری dv6 بعضیها با هاردهای 1TB مشکل داشتند.به هر حال هارد لپتاپ 2.5 اینچیه و با desktop pc فرق داره و کوچکتره.زیاد رو دور حساس نباش.فکر نمی کنم خیلی تاثیر محسوس داشته باشه.اون cpu ها هم فرق چندانی ندارن.یکیشون انگار تا 3.1 اور کلاک می شه که خیلی مهم نیست.هیچ تاثیری تو کارهای عادی نداره

.کیفیت صفحه نمایش هم قبلا گفتم.رنگهاش تقریبا خوبه(نمی شه گفت عالیه.شاید متوسط به بالا)زاویه دید هم خیلی معمولی.مثل اکثر لپتاپها.کلا تو این رنج قیمت و با این کانفیگ به نظرم خوبه.ولی دیگه با اپل و وایو و ... مقایسه نکنید.ببینید مثلا من مال خودم رو با یه asus x44 فامیلمون مقایسه کردم رنگهاش تقریبا عین همه.به جز سفید که من سفید ایسوس رو خوشم نیومد زیاد.در به نظرم اگه lcd ش یه کم بهتر بود دیگه تو این رنج هیچ رقیبی نداشت.ولی مثلا n55 فکر می کنم lcd ش یه کم بهتره.ولی خب قیمتش هم بیشتره و یه یری کانفیگش ضعیفتره.در کل lcd ش معمولیه به نظرم.ولی شاید از acer بهتر باشه یه کم یا مثلا بگم در حد dell 5110.اینم بگم یکی از دوستام وایو سری F داره.حتی اونم زاویه دیدش مخصوصا عمودی خیلی عالی نبود.یعنی قشنگ رنگها به هم می ریخت.پس یه وقت اگه خریدید تو دوقتون نخوره.اخه بعضیها lcd لپتاپ رو با lcd tv مقایسه می کنن!lcd لپتاپ همینه.مگه یه سریهای خاص مثل اپل و وایو سری f و ... که خب قیمتشون هم خیلی بیشتره

10. 2 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    DEAMONWORLD

پيش فرض

آقا یه مسئله...یکی از این فروشنده ها میگفت Hp واسه بازی خوب نیس...واسه پردازش و کارای سنگین خوبه...مگه بازی پردازش سنگین نیس؟این حرفش چرت بوده یا ......طرف میگفت n55 و msi620dx plus بهتره...اما دوستم میخواد از دیجی کالا بخره(قسطی داره)..اونا هم n55 ندارن و کلا msi رو پشتیبانی نمیکنن...اینم بگم که مدل مد نظر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به قیمت 2099 و HP Pavilion DV6-6C50 به قیمت 1600...اون مدل 6c65 هم فقط به خاطر رم،هارد و بلوری گرونتره...حالا به نظرتون حرف طرف درسته یا .....

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

به حرف فروشنده ها توجه نکن.همه شون چرت می گن.پردازش گرافیکی سنگین تر از گیم نداریم.ببینید یه سری برنامه های گرافیکی هستند که با nvidia سازگاری بهتری دارند.به خاظر هسته cuda که انویدیا استفاده می کنه.ولی اونجوری نیست که تفاوت خیلی باشه.اصلا شما نمی فهمی تفاوت رو.از نظر قدرت نمی شه گفت amd ضعیفتره.مثلا 7690xt با gt635 تقریبا تو یه سطحند.واسه.در ضمن هم سری radeon hd و هم nvidia gt,gtx بیشتر واسه بازی طراحی شدند و با direcx سازگارن.کسی که کار خیلی حرفه ای داره و تفاوت براش مهمه اولا لپتاپ نمی خره دوما اگه مجبور باشه از شری workstation بر می داره که gpu های مخصوص کارهای گرافیکی دارن.مثلا سری fire pro کمپانی ati/amd یا nvidia quadro.فوتوشاپ و ... مطمئنا با gpu قوق ای مثل 6770 یا 7690 مشکلی ندارن.هر چند یه کم با nvidia سازگارتر باشن.در ضمن اکثر برنامه ها دارن با ati stream هم در مقابل nvidia cuda سازکار می شن.همین فوتوشاپ هم نسخه اخرش فکر می کنم واسه هر دو gpu سازگاز شده.شما زیاد سخت نگیر و فکر نکن تفاوت محسوس دارن
    واسه بازی که اتفاقا بنچمارکها می گه این مدلهای ati کمی بهتره!

13. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    DEAMONWORLD

پيش فرض

مرسی دوست عزیز..منم به این دوستم میگم به حرف اینا گوش نکنه..اما مجبورم کرد بازم بپرسم..الان برم جواب شما رو بکوبونم تو سرشِD....فقط یه چیز دیگه...(فک کنم آخریش باشه..دی)ارزش داره به خاطر بلوری و رم و هارد مدل 6c65 رو برداره؟..تفاوت قیمتش با 6c50 چهارصد تومنه....بعدا بخواد، میتونه بجای DVD بلوری بندازه دیگه؟!
    دوم اینکه با این لپ تاب تو روز میتونه چند ساعت بازی کنه؟(به لپ تاب آسیب نرسه)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •