تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 45

نام تاپيک: لپ تاپ تا 2 میلیون برای 3DS

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

یعنی با ssd سرعت بوت و کار با سیستم همونطور که انتظار میره پایین میاد؟ ( زمان کمتری معطل میمونیم ) ؟
    اره
    ssdسرعت بوت و کار با سیستم افزایش میده و
    از همه مهمتر اینکه مصرف برق رو کاهش و عمر باطری رو افزایش میده.
    Last edited by ulsss; 28-05-2012 at 21:59.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

منم برای کارای 3d میخواستم و n55 رو خریدمدرسته توی بنچمارک ها (روی کاغذ) گرافیک 6770 و 7690 XT قویتر نشون میدناما در عمل 555 و 635 قوی تر عمل میکننیکی از دلایلش نرم افزار های جانبی و قویترشونه که باعث میشه بهتر عمل کنهدوستن خودم که با گرافیک 6770 کار کردن اصلا راضی نبودن
    aval bayad begam ke 6770 bishtar neshoon nemide.dar haghighat 6770 az 555 ghavytar va az 635 zaeeftare.ama 7690xt vaghean ekhtelafe cheshmgiri dare va az 635 behtare.dar morede benchmark ham bayad bedoonin ke rooye kaghaz nist shoma khodetoonam mitoonin to bazy bazia mese justcause 2 benchmark begirin.age rooye n55 7690xt mizashtan(be onvane mesal) ba hamoon ram,hard,... mosalaman behtar az 635 javab midad.valy hp bad kar karde...[[[ASUS IS THE BEST]]]

پروفشنال shahabaliboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

منم برای کارای 3d میخواستم و n55 رو خریدم
    درسته توی بنچمارک ها (روی کاغذ) گرافیک 6770 و 7690 XT قویتر نشون میدن
    اما در عمل 555 و 635 قوی تر عمل میکنن
    یکی از دلایلش نرم افزار های جانبی و قویترشونه که باعث میشه بهتر عمل کنه

دوستن خودم که با گرافیک 6770 کار کردن اصلا راضی نبودن
    ببخشید یه دفعه وارد بحث شدم ولی من خودم 3d کار میکنم و 24 ساعت کارم با رندره ، من hp 6991 دارم با گرافیک Radeon 6770 به نظرم عالیه ، من از برندی حمایت نمیکنم ولی فقط به عنوان اطلاعات بگم من واسه سه نفر از سری n اسوس لپتاپ گرفتم ، سه تاشم خراب شد ، خرابی تو مادر بورد ، گرافیک و سومی هم هنگ میکرد ، واسه دو نفر و خودم هم به خاطر اون تجربه hp گرفتم که تو این سه تا فقط واسه خودم به دلیل دستکاری تو بایوس مادربورد توسط خودم و یه باگ که تو سوییچ گرافیکش داشت فنش سوخت که گارانتی عوضش کرد ولی الان خدا رو شکر خیلی راضیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه afdragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ببخشید یه دفعه وارد بحث شدم ولی من خودم 3d کار میکنم و 24 ساعت کارم با رندره ، من hp 6991 دارم با گرافیک Radeon 6770 به نظرم عالیه ، من از برندی حمایت نمیکنم ولی فقط به عنوان اطلاعات بگم من واسه سه نفر از سری n اسوس لپتاپ گرفتم ، سه تاشم خراب شد ، خرابی تو مادر بورد ، گرافیک و سومی هم هنگ میکرد ، واسه دو نفر و خودم هم به خاطر اون تجربه hp گرفتم که تو این سه تا فقط واسه خودم به دلیل دستکاری تو بایوس مادربورد توسط خودم و یه باگ که تو سوییچ گرافیکش داشت فنش سوخت که گارانتی عوضش کرد ولی الان خدا رو شکر خیلی راضیم
    می شه بپرسم از کدوم مدل سری N 'گرفتی؟ چون اگه از قدیمی ها گرفته HP هم مدل قدیمیش میشد روش نیمرو درس کرد از بس داغ می شدن.

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

n63 , n42 اون یکی رو یادم نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

aval bayad begam ke 6770 bishtar neshoon nemide.dar haghighat 6770 az 555 ghavytar va az 635 zaeeftare.ama 7690xt vaghean ekhtelafe cheshmgiri dare va az 635 behtare.dar morede benchmark ham bayad bedoonin ke rooye kaghaz nist shoma khodetoonam mitoonin to bazy bazia mese justcause 2 benchmark begirin.age rooye n55 7690xt mizashtan(be onvane mesal) ba hamoon ram,hard,... mosalaman behtar az 635 javab midad.valy hp bad kar karde...[[[ASUS IS THE BEST]]]

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید

اما در مورد بنچ مارک ها ... از خودم که نمیگم
    رتبه ها رو به ترتیب برات میگم

7690xt رتبه ی 80
    6770 رتبه ی 82
    635 رتبه ی 83
    555 رتبه ی 84

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید حرف شما هم درست باشه
    اما به شخصه انودیا رو ترجیح میدم

خواهش میکنم
    من خودمم نمیدونم یهو از کجا اومدم

درباره ی خرابی .... حرفت درسته
    الان لبتابم خودم هم مشکل داره ... نویز توی اسپیکر ها
    و خیلی هاش هم گرافیکش خرابی داشته که شکر خدا مال من نداشت

نمیدونم چرا اینجوری شده
    اما قبل از خرید هر چیگشتم دیدم که ایسوس از اچ پی تو این مسائل بهتره
    اما تو ایران گویا عکسش صادقه

اما بازم گرافیم انودیا رو ترجیح میدم ... والا میشد با پول کمتری یه 6170 وردارم

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خواهش میکنم
    من خودمم نمیدونم یهو از کجا اومدم

درباره ی خرابی .... حرفت درسته
    الان لبتابم خودم هم مشکل داره ... نویز توی اسپیکر ها
    و خیلی هاش هم گرافیکش خرابی داشته که شکر خدا مال من نداشت

نمیدونم چرا اینجوری شده
    اما قبل از خرید هر چیگشتم دیدم که ایسوس از اچ پی تو این مسائل بهتره
    اما تو ایران گویا عکسش صادقه

اما بازم گرافیم انودیا رو ترجیح میدم ... والا میشد با پول کمتری یه 6170 وردارم
    انتخاب کارت گرافیک به تجربه خیلی بستگی داره ، یا باید به راه AMD باشی یا nvidia ، من تجربه های شیرینی رو که با ATI و بعدا AMD داشتم ، هیچوقت با nvidia نداشتم

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

منم کمکم دارم یه این نتیجه می رسم به حرف عوام که می گن امثلا ایسوس کیفیتش خیلی خوبه و ... توجه نکنم.شما تو همین فروم بگردی همه حتی اونایی که ایسوس نداشتن می گن کیفیتش عالیه و نمی دونم hp خراب می شه و این حرفها.ولی در عمل هر چی دیدم بر عکس بوده.باورتون نمی شه من تو دور و بریام یه ایسوس ندیدم که الان سالم مونده باشه!حذ اقلش اینه که یه جاییش شکسته!نمی دونم داستان ما چیه تو ایران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

منم کمکم دارم یه این نتیجه می رسم به حرف عوام که می گن امثلا ایسوس کیفیتش خیلی خوبه و ... توجه نکنم.شما تو همین فروم بگردی همه حتی اونایی که ایسوس نداشتن می گن کیفیتش عالیه و نمی دونم hp خراب می شه و این حرفها.ولی در عمل هر چی دیدم بر عکس بوده.باورتون نمی شه من تو دور و بریام یه ایسوس ندیدم که الان سالم مونده باشه!حذ اقلش اینه که یه جاییش شکسته!نمی دونم داستان ما چیه تو ایران
    راست میگین به خدا من خودم اول توو نخN53 اینا بودم خرابی هارو که خوندم بیخیال شدم رفتم طرف Hp الانم منتظر سری dv6 7000 هستم باز این N56 اومده هی داره وسوسم میکنه نمیدونم چی کار کنم گیج شدم با این آمار خرابی ایسوس و همه فقط الکی میگن Hp خرابی زیاد داره من یه نفرم ندیدم از hp ناراضی باشه به نظرتون به n56 اعتماد کنم ؟

داره خودمونی میشه newman222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

14

راست میگین به خدا من خودم اول توو نخN53 اینا بودم خرابی هارو که خوندم بیخیال شدم رفتم طرف Hp الانم منتظر سری dv6 7000 هستم باز این N56 اومده هی داره وسوسم میکنه نمیدونم چی کار کنم گیج شدم با این آمار خرابی ایسوس و همه فقط الکی میگن Hp خرابی زیاد داره من یه نفرم ندیدم از hp ناراضی باشه به نظرتون به n56 اعتماد کنم ؟
    والا من الان 2 ماهه asus n55sf گرفتم اخم نگفته
    بزار تجربه خرید خودمو بهت بگم
    وقتی می خواستم این لپ تاپ و بگیرم هیچ شک و شبه ای نسبت بهش نداشتم
    ولی وقتی رفتم پیش فروشنده برای خرید شروع کرد مخمو زدن(یعنی می خواااااااااااااست بزنه)
    که اقا HP رنکش تو دنیا بالاتر از asus و اگه شک داری همین الان بریم تو وب نشونت بدم و خلاصه هی می زد تو سر asus و hp رو می برد بالا (6190)
    حالا هی از ما انکار از اون اصرار..
    پسر خالمم باهام بود , این تا دید اسپیکر های اچ پی Beats گفت همینه , همینون بگیرو ..
    منم دیدم مخم داره سوت میکشه , با خودم گفتم این یه انتخاب سخته برا من , اگه بعدا پشیمون بشم باید چند سال هی خودم و لعنت بفرستم
    به فروشنده گفتم من برم بیرون یه چرخی بزنم بر می گردم.
    رفتم از چند تا فروشنده که کارشون نه hp بود نه asus مزایا و معایب مارک ها رو پرسیدم(با وجود اینکه می دونستم شاید کم و زیاد بگن)
    خداییش یه چند نفر بودن اطلاعاتشون بالا بود
    یکیشون گفتش که هم hp خوبه هم asus ولی hp تو ایران گارانتی معتبر نداره و خرابیش خیلی بیشتر از asus (نمیشه گفت یه مارک اصلا خرابی نداره)
    asus گارانتیش معتبره و تا حالا امتحان خودشو پس داده
    hp هم کسی تو کیفیتش شک نداره ولی این چند ساله خرابیش خیلی بیشتره asus بوده
    و برای گارانتی به جایی که توش داری زندگی می کنی فکر کن(ما الان کجاییم؟)
    و در اخرم بهم پیشنهاد داد که تو اون موقع n55 رو نخرم
    می گفت بزار یکی دو هفته دیگه, چون قیمتا می اد پایین , ولی من چون عجله داشتم گوش ندادم , چه بسا که بعدا همینم شد!
    خلاصصصه برگشتیم پیش اون فروشنده و گفتم که asus و می خوام
    بعد کلی سوال پرسیدن که مطمینی و ان و اون کردن رفت 15 دقیقه بعد برگشت
    گفت اقا تو انبار نیست تموم کردیم
    ما رو میگی شاخمون درومده بود(تو که نداری برا چی می خوای چیز دیگه قالب کنی؟)
    و شروع کرد به فاز 2 مخ زنی که الان n53 جدید اومده و هیچ فرقی با n55 نداره!!!!!
    من:یعنی این دوتا هیچ فرقی ندارن؟؟؟
    فروشنده:نه , فقط n53 HD و n55 Full-HD
    تا اینو گفت فهمیدم که از همون اول می خواسته HP شو قالب کنه به من و سریع زدم بیرون.
    و مطمنم که n55 داشته ولی می خواسته از شر hp خلاص بشه(چون اون موقع که من برا خرید رفته بودم , تازه سری جدید asus اومده بود و امکان نداشت رو دستش بمونه ولی hp..)
    من که دیگه رمق راه رفتنم نداشتم پله ها رو رفتم بالا بالا بالا تا رسیدم به یه فروشنده که کلان تو کاره asus بود
    سرتونو درد نیارم , اون موقع که من می خواستم لپ تاپو بگیرم قیمتا رو 2,000,020 بود
    ما ازین فروشنده 1,870,000 گرفتیم(دمش گرم)
    مشخصات لپ تاپم اینه
    Full-HD
    Ram : 4GB
    Video : GT555 2 GB Ded
    Cpu : 2670 QM 2.2
    HDD : 750 5200 R
    (2 سال گارانتی کیف موس)
    خدا رو شکر مشکل اسپیکر که ندارم
    لپ تاپمم روزانه 15 16 ساعت روشنه(کول پدم هنوز نگرفتم)
    iهنوز جیک نزده
    صداشم تا ته که بلند می کنم این صاب خونم متوجه میشه می اد گوش مالیمون بده( خونه مجردی زیر پله )
    و اینم بگم که این انتخاب توِ و کس دیگه نمیتونه جای تو انتخاب کنه , پس چه بهتر که اینجا از بقیه مشورت بگیری و در اخر خودت انتخاب کنی.
    Last edited by newman222; 09-06-2012 at 18:27.

11. این کاربر از newman222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •