تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 64

نام تاپيک: Z510یاe531 ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

به نظر من فقط z510
    هیچ کس توی خرید این لپ تاپ شک نکنه واقعا زیبا و قدرتمنده!!!
    تمام نیاز های آدم رو بر طرف میکنه!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

به نظر من فقط z510 هیچ کس توی خرید این لپ تاپ شک نکنه واقعا زیبا و قدرتمنده!!!تمام نیاز های آدم رو بر طرف میکنه!!
    دوست عزیز خود شما تو تایپکی که زدید بین ایسوس و لنو دو دل هستید بعد اومدید ‏.‏؟z510اینجا میگید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوست عزیز خود شما تو تایپکی که زدید بین ایسوس و لنو دو دل هستید بعد اومدید ‏.‏؟z510اینجا میگید
    نه دادا من دودل نیستم !!! میخوام بدونم شما کدوم برند رو میپسندید!!! به نظر من Z510 لنوو از خیلی کانفیگ های ایسوس هم بهتره!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من اگه 3/5به بالا قصد داشتم بگیرم تو اون رنج قیمت صدرصد به جز برند ایسوس چیز دیگری نمیگرفتم مثلا n56vbیا n550jv‏ هم دیزاین خوب هم سخت افزار هم صفجه نمایش با روشنایی و راویه دید خوب و هم کیفیت ساخت خوبی ایسوس داره.اما 3 به پایین ایسوس کانفیک خوبی نداره بدردنمیخوره پردازندشون سری ضعیف یو هستن و واسه کسی که مثل خودم برنامه های سنگین اجرا میکنه مناسب نیس اما تو رنج قیمت 2/300تا 3تومن لنوو خوبه هم از لحاظ کانفیک هم دیزاین اما کیفیت مطمئن نیستم مثلا همین ‏z510کانفیک خوبی داره اما از لحاظ کیفیت بدنه و مقاوم بودن کیبوردش نمیشه روش زیاد حساب کرد..البته لنوو سری ایدیاپدها دیزاین خوب از نظر کیفیت و مقاومت پایین اما سری تینکپد کیفیت و مقاومت بالا اما از لحاظ زیبایی پایین به نوع تینکپدها به لپ تاپهای سحت جون معروف هستن.
    Last edited by BlackSound; 13-12-2013 at 12:27.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من تا چند روز دیگه یه سری e531 دستم میاد برای کانفیگ‌های نرم‌افزاریش
    اگه دوستان میخوان قبل از خرید چیزی رو تست کنن بگن دقیقاً با چه نرم‌افزارهایی تستش کنم تا نتیجه رو بذارم
    Last edited by yeketaz.taz1; 13-12-2013 at 14:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان این ویدیو رو تماشا کنید بعد اینکه ‎ e531رو از جعبش باز میکنه‎ ‎‏ باتری و داخل لپ تاپو نشون میده و میره روشنش میکنه یه صدایی میده آیا این صدای فنشه ؟ اگه آره یعنی اینقدر صداش زیاده ؟ یاد صدای کیس کامپیوتر افتادم صدا تراکتور میداد..در ضمن ظاهرش اونقدرا هم که میگن بد نیسyoutube.com/watch?v=Fq5QolRU74s&gl
    صدای هاردشه |تو بعضی e530 ها هم اینجوری بود باید هارد عوض بشه

7. این کاربر از yeketaz.taz1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من تا چند روز دیگه یه سری e531 دستم میاد برای کانفیگ‌های نرم‌افزاریشاگه دوستان میخوان قبل از خرید چیزی رو تست کنن بگن دقیقاً با چه نرم‌افزارهایی تستش کنم تا نتیجه رو بذارم
    مبارکه..با چه کانفیگی گرفتید کرای 7‏ فول اچدیش تو ایران اومده یا مال شما فول اچدی نیس؟.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مبارکه..با چه کانفیگی گرفتید کرای 7‏ فول اچدیش تو ایران اومده یا مال شما فول اچدی نیس؟.
    ماله مشتریه
    تو تهران فقط یه مدلش اومده که full hd نیست همون hd ه
    CI7 هم هنوز نیومده فعلاً همون CI5 اش اومده که حول 2 - 250 تو بازار با بیمه و گارانتی فروش میره
    من خودم منتظره مدل CI7 و full hd شم البته اگه نظرم بعد کار باهاش عوض نشه
    سعی میکنم با چندتا نرم‌افزار بنچ‌مارکینگ کارت گرافیک و پردازنده رو چک کنم اگه تاپیک یا مطلبی درباره این کار و نوشتن ریویو لپ‌تاپ میشناسین معرفی کنید که بتونم تست‌های خوبی انجام بدم.

10. این کاربر از yeketaz.taz1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سایت پرشیا لپ تاپ مدل کرای 5با 1ترا هارد 8گیگ رم و گرافیک740زده 2/780هزارتومن که به نظرم با این قیمت اصلانمیارزه.. تازه فول اچ دی هم نیس.اگه کرای 7 با فول اچ با همین قیمت بود منطفی و قابل قبول بود اما کرای 5با این قیمت نه..الان z510کرای 5 جدودا2/200کرای سون 2/5
    Last edited by BlackSound; 14-12-2013 at 05:28.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سایت پرشیا لپ تاپ مدل کرای 5با 1ترا هارد 8گیگ رم و گرافیک740زده 2/780هزارتومن که به نظرم با این قیمت اصلانمیارزه.. تازه فول اچ دی هم نیس.اگه کرای 7 با فول اچ با همین قیمت بود منطفی و قابل قبول بود اما کرای 5با این قیمت نه..الان z510کرای 5 جدودا2/200کرای سون 2/5
    اولا این سایته های اینترنتی کلا بین ۵۰-۱۲۰ تومنی قیمتشون با قیمت تهران متفاوته.بستگی به سایت و نوع کالا داره.حتی با این وجود فکر میکنم مشخصات رو اشتباه زده و و باید مدل پردازنده آی سون باشه.قیمت معقول با توجه به قیمت دلار و قیمت سایت لنوو که براساس دلار هست بعلاوه تمام سود دلالها برای آی فایو همون ۲۲۰۰ برای آی سون اچ دی حدود ۲۵۰۰ و برای فول اچ دی باید نزدیک ۲۶۰۰ باشه

13. این کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •