تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 91

نام تاپيک: نظرسنجی در مورد لپ تاپ Laptop HP Probook 4530

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون . من هم از همین تعجب کردم . الان درایور های کارت گرافیکم نصبه . بعد هم قبل از خرید این لپ تاپ تو همن فروم میگفتن گرافیکش از acer 5755 ضعیفتره ولی میتونه بازی pes 2012 رو بدون مشکل اجرا کنه . من هم به همین هوا خریدم ولی الان بازی رو low هم تیک دار اجرا میشه . pes 2011 هم دقیقا همین مشکل رو داشت . میخواستم بدونم این طبیعیه که این بازی روش اینطوری اجرا میشه یا نه ؟ directx 2011 هم نصب کردم فقط نمیدونم چرا pes اینقد بد اجرا میشه ؟ لینک بالا رو هم رفتم ولی چیزی نفهمیدم رفیق !
    Last edited by Manager_66; 05-01-2012 at 20:15.

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

pes نداشتم که روش تست کنم که چه جوریه ولی اینکه تیک داشته اصلا به این معنی نبوده که گرافیک این لپتاپ ضعیف هست ممکنه به خاطر درایور یا خود بازی باشه. گرافیک pes از کرایسیس که بالاتر نیست.
    احتمال داره که با گرافیک اینتل بازی اجرا بشه. اول مطمئن بشو که تو بازی از گرافیک Ati استفاده میکنه.
    کابل برق لپتاپ رو وصل کن و راست کلیک کن و configure switchable graphics رو بزن

بعد گزینه دوم رو تیک بزن

توی قسمت switchable graphics هم مطمئن بشو که روی high performance هست

توی قسمت powerplay هم plugged in روی high performance باشه

3. این کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

ممنون . من هم از همین تعجب کردم . الان درایور های کارت گرافیکم نصبه . بعد هم قبل از خرید این لپ تاپ تو همن فروم میگفتن گرافیکش از acer 5755 ضعیفتره ولی میتونه بازی pes 2012 رو بدون مشکل اجرا کنه . من هم به همین هوا خریدم ولی الان بازی رو low هم تیک دار اجرا میشه . pes 2011 هم دقیقا همین مشکل رو داشت . میخواستم بدونم این طبیعیه که این بازی روش اینطوری اجرا میشه یا نه ؟ directx 2011 هم نصب کردم فقط نمیدونم چرا pes اینقد بد اجرا میشه ؟ لینک بالا رو هم رفتم ولی چیزی نفهمیدم رفیق !
    بازی PES با بعضی اینتلها مشکل داره !!! شما فیفا 12 که گرافیکش قویتره رو نصب کن با بالاترین جزئیات به راحتی اجرا میکنه.
    شما pes 09 هم نصب کنی مشکل داره گاهی اوقات. سوئیچ کن به ATI درست میشه . کارت گرافیک قوی هست اما pes ناسازگاره

5. این کاربر از Highbury بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

pes نداشتم که روش تست کنم که چه جوریه ولی اینکه تیک داشته اصلا به این معنی نبوده که گرافیک این لپتاپ ضعیف هست ممکنه به خاطر درایور یا خود بازی باشه. گرافیک pes از کرایسیس که بالاتر نیست.
    احتمال داره که با گرافیک اینتل بازی اجرا بشه. اول مطمئن بشو که تو بازی از گرافیک Ati استفاده میکنه.
    کابل برق لپتاپ رو وصل کن و راست کلیک کن و configure switchable graphics رو بزن

بعد گزینه دوم رو تیک بزن

توی قسمت switchable graphics هم مطمئن بشو که روی high performance هست

توی قسمت powerplay هم plugged in روی high performance باشه

من دقیقا این کارها رو انجام میدم ولی باز هم مشکل داره . شاید بقول zimka_14162 با این بازی مشکل داره ! بدیش هم اینه که من هیچ بازی دیگه ای انجام نمیدم و فقط دوست داشتم pes اجرا بشه که نمیشه

حالا یک چیز عجیب دیدم که تا چند دقیقه اینطوری بودم . رفتم اون قسمتی که ویندور سون به قطعات نمره میده . من پیش فرض گرافیکم رو intel هستش دیدم نمراتش شده این :

بعد گرافیکم رو سوییچ کردم به ATI انتظار داشتم rate اش بیشتر بشه ولی دیدم شد این :

اینو کجای دلم بذارم ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض

من دقیقا این کارها رو انجام میدم ولی باز هم مشکل داره . شاید بقول zimka_14162 با این بازی مشکل داره ! بدیش هم اینه که من هیچ بازی دیگه ای انجام نمیدم و فقط دوست داشتم pes اجرا بشه که نمیشه
    من خودم لنوو دارم pes 09 رو با مشکل اجرا میکنه . رفیقم سونی داره که یک و خورده ای خریده اونم با pes مشکل داره اما خفن ترین بازیها رو اجرا میکنه

حالا یک چیز عجیب دیدم که تا چند دقیقه اینطوری بودم . رفتم اون قسمتی که ویندور سون به قطعات نمره میده . من پیش فرض گرافیکم رو intel هستش دیدم نمراتش شده این :
    به این کار میدونی چی میگن به خود سوزن زدن
    عزیز این نمرات ملاک نیست. مثلا شما ممکنه روی لبتاب 4530 دیگری نمره دیگه ای ببینی
    به طور مثال منم ویندوز 7 دارم و نمره گرافیک الان 4.6 هست. در صورتیکه گرافیک من اینتیل 4500 mhd هست که یه سر و گردن نسبت به گرافیک اینتل پیشفرض و یا هر گرافیک دیگری که فکرش رو کنی ضعیفتره . چطور بهت بگم 4 سال پیش لبتاب من گرافیکش از هر گرافیک دیگه ای ضعیف بود. خودت فکرش رو کن
    یا مثلا نمره گرافیک من نسبت به گرافیک لبتاب رفیقم بیشتره. در صورتیکه گرافیک من در مقابل اون پشه ای بیش نیست
    بیخود نگران نباش.
    Last edited by zimka_14162; 06-01-2012 at 01:38.

8. این کاربر از Highbury بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من خودم لنوو دارم pes 09 رو با مشکل اجرا میکنه . رفیقم سونی داره که یک و خورده ای خریده اونم با pes مشکل داره اما خفن ترین بازیها رو اجرا میکنه

عزیز این نمرات ملاک نیست. مثلا شما ممکنه روی لبتاب 4530 دیگری نمره دیگه ای ببینی
    به طور مثال منم ویندوز 7 دارم و نمره گرافیک الان 4.6 هست. در صورتیکه گرافیک من اینتیل 4500 mhd هست که یه سر و گردن نسبت به گرافیک اینتل پیشفرض و یا هر گرافیک دیگری که فکرش رو کنی ضعیفتره . چطور بهت بگم 4 سال پیش لبتاب من گرافیکش از هر گرافیک دیگه ای ضعیف بود. خودت فکرش رو کن
    یا مثلا نمره گرافیک من نسبت به گرافیک لبتاب رفیقم بیشتره. در صورتیکه گرافیک من در مقابل اون پشه ای بیش نیست
    بیخود نگران نباش.
    بابت اجرا نشدن بازی نگران نیستم چون نمراتش پایین بود گفتم شاید گرافیکش مشکل داره یا مثلا به اسم 6490 چیز دیگه ای داخلشه گفتم اگه همچین چیزی باشه ببرم گارانتی ! پس لازم نیست کاری انجام بدم . این نمرش طبیعیه ؟!

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

بیخود نگران نباش.
    بابت اجرا نشدن بازی نگران نیستم چون نمراتش پایین بود گفتم شاید گرافیکش مشکل داره یا مثلا به اسم 6490 چیز دیگه ای داخلشه گفتم اگه همچین چیزی باشه ببرم گارانتی ! پس این مشکل اجرا نشذن بازی با نصب ویندوز دیگه و نرم افزارهای دیگه حل نمیشه نه ؟!

10. این کاربر از Manager_66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض

بابت اجرا نشدن بازی نگران نیستم چون نمراتش پایین بود گفتم شاید گرافیکش مشکل داره یا مثلا به اسم 6490 چیز دیگه ای داخلشه گفتم اگه همچین چیزی باشه ببرم گارانتی ! پس لازم نیست کاری انجام بدم . این نمرش طبیعیه ؟!

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

بابت اجرا نشدن بازی نگران نیستم چون نمراتش پایین بود گفتم شاید گرافیکش مشکل داره یا مثلا به اسم 6490 چیز دیگه ای داخلشه گفتم اگه همچین چیزی باشه ببرم گارانتی ! پس این مشکل اجرا نشذن بازی با نصب ویندوز دیگه و نرم افزارهای دیگه حل نمیشه نه ؟!
    عزیز مشکلی نیست که بخواد حل بشه. مثل این میمونه شما درس خوندی نمره 19 گرفتی اما تمام کلاس بهت میگن با تقلب 19 گرفتی اما خودت میدونی که درس رو بلدی و 19 گرفتی.
    اصلا بذار اون نمره منفی 100 بده اما در حقیقت همون 6490 هست با همون کارآیی

12. این کاربر از Highbury بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بعد گرافیکم رو سوییچ کردم به ATI انتظار داشتم rate اش بیشتر بشه ولی دیدم شد این :

اینو کجای دلم بذارم ؟
    این نمره ها یکم عجیب نباید اینجوری باشه. من که تست کردم فکر کنم حدود 6.5 اینا بود.
    در حالت باتری این تستو گرفتی یا وقتی به برق وصله؟
    وقتی به گرافیک ati سویچ کردی با برنامه gpuz چک کن ببین مدل گرافیکش 6490 هست. یه عکس هم اگه تونستی ازش بگیر.

از اینجا دانلودش کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سمت راست بالا download latest version بزن.

14. این کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این نمره ها یکم عجیب نباید اینجوری باشه. من که تست کردم فکر کنم حدود 6.5 اینا بود.
    در حالت باتری این تستو گرفتی یا وقتی به برق وصله؟
    آره . به برق وصل بود . در حالت باطری اصلا نمره نمیده میگه باید به برق وصل شی. نرم افزارش رو گرفتم . تست میکنم میگم . البته مشکلم با pes حل شد و الان بازی روی high خیلی روون اجرا میشه . مشکلم هم این بود که در قسمت power play تیک گزینه enable power play رو نمیزدم . خیلی ممنونم بخاطر کمکتون

درضمن بعد از تیک زدن گزینه enable power play نمره ویندوزش(هر دو گزینه مربوط به کارت گرافیک) شد 6.5 .
    Last edited by Manager_66; 07-01-2012 at 16:13.

16. 2 کاربر از Manager_66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من دو سوال دیگه هم در مورد این لپ تاپ دارم !
    1- میشه فقط ال سی دیش رو خاموش کرد ؟
    2- موقع بازی اگه از کول پد استفاده نشه مشکلی پیش میاد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •