تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 20 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 197

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لپ تاپ

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سوني قيمت هاش بالاست. ولي الان دل اينسپرون 5110 قيمتش مناسبت هست نسبت به امكاناتش ولي دل هم ميگن وسترو خيلي بهتر هست ولي قيمتش بالاست.
    لپ تاپ هاي اپل عاليه براي قيمت بالا و فوق العاده گرافيك عالي و سرعت بالا ولي سيستم ويندوز دار هم ميزد خيلي خوبد بود چون مك الان بازار گرمي نداره. براي خريد لپ تاپ واقعا مشكل شده نميدونه كدوم برند رو بگيره ولي كسي ك امريكا زندگي ميكنه خودش برنامه نويس هست الا مدير هست لنووا استفاده ميكنه. ولي من خودم مشخصاتي رو كه ميخوام كدوم برند ها دارن؟؟ باطري با دوام و داغ نشه و مرتب روشن باشه صدمه نبينه خركار باشه.
    اين CPU Sand Bridge چي هست؟ كارش چيه؟؟ همين كه روي لپ تاپ هاي جديد گذاشتن حالت 2 كارت گرافيك؟ يا لپ تاپ هاي خاصي دارن؟

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سوني قيمت هاش بالاست. ولي الان دل اينسپرون 5110 قيمتش مناسبت هست نسبت به امكاناتش ولي دل هم ميگن وسترو خيلي بهتر هست ولي قيمتش بالاست.
    لپ تاپ هاي اپل عاليه براي قيمت بالا و فوق العاده گرافيك عالي و سرعت بالا ولي سيستم ويندوز دار هم ميزد خيلي خوبد بود چون مك الان بازار گرمي نداره. براي خريد لپ تاپ واقعا مشكل شده نميدونه كدوم برند رو بگيره ولي كسي ك امريكا زندگي ميكنه خودش برنامه نويس هست الا مدير هست لنووا استفاده ميكنه. ولي من خودم مشخصاتي رو كه ميخوام كدوم برند ها دارن؟؟ باطري با دوام و داغ نشه و مرتب روشن باشه صدمه نبينه خركار باشه.
    سلام
    لنوو تو خرکاری معروفه .
    مدل پیشنهادی من Z570 هست .

3. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

اين CPU Sand Bridge چي هست؟ كارش چيه؟؟ همين كه روي لپ تاپ هاي جديد گذاشتن حالت 2 كارت گرافيك؟ يا لپ تاپ هاي خاصي دارن؟
    .
    .
    .
    Sandy Bridge نسل جدید از CPU های شرکت اینتل هستش......کارت گرافیک Intel HD روش هست.....اینایی که Sandy Brdige دارن این گرافیک رو دارن

5. این کاربر از mehdi666lp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان لپ تاپ بين 800 تا 900 براي استفاده خانگي بگيرم كه كيفيت ال سي ديش هم رضايت بخش باشه براي كار كردن و چشم خسته نشه و براي ديدن فيلمي چيزي چي خوبه؟؟؟ البته من از شركت وارد كننده فاميليمون ميگيرم كه اون سود 150 هزار توماني رو از من نميگيره يعني قيمت اصلي خود لپ تاپ رو ميده نهايت با 40 هزار سود. براي همين من با 800 چه برندي بگيرم خوبه. البته ميخوام ه حتما Cor i7 باشه. البته صاحب شركت كه كارش pc - laptop هست خودش هم در شركت و هم در منزل Acer داره. حالا نميدونم چي بگيرم؟؟ قيمت مناسب و كيفيت خوب و كارايي بالا.
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

دوستان لپ تاپ بين 800 تا 900 براي استفاده خانگي بگيرم كه كيفيت ال سي ديش هم رضايت بخش باشه براي كار كردن و چشم خسته نشه و براي ديدن فيلمي چيزي چي خوبه؟؟؟ البته من از شركت وارد كننده فاميليمون ميگيرم كه اون سود 150 هزار توماني رو از من نميگيره يعني قيمت اصلي خود لپ تاپ رو ميده نهايت با 40 هزار سود. براي همين من با 800 چه برندي بگيرم خوبه. البته ميخوام ه حتما Cor i7 باشه. البته صاحب شركت كه كارش pc - laptop هست خودش هم در شركت و هم در منزل Acer داره. حالا نميدونم چي بگيرم؟؟ قيمت مناسب و كيفيت خوب و كارايي بالا.
    ممنونم
    4530 از برند hp .
    در ضمن بعید میدونم با این بودجه بتونی core i7 برداری (حتی اگه هیچی ازت سود نگیره )

8. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    کاربرد:فوتوشاپ و نرم افزارهای گرافیکی
    سقف بودجه:1 میلیون
    چندتا مدل از برندهای مختلف معرفی کنید ممنون میشم
    من این سه مدل رو پیشنهاد می کنم کانفیگ هاش رو ببینید
    Sony EB44EG/B/W
    SAMSUNG RC510-S02
    Fujitsu Lifebook AH-531 با این کانفیگ Core i5-2.3GH Ram4 Hard 500

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

الان یکی از دوستام هز لپ تاپی بخوای میگیره و 200 هزار میگیره 6 تا چک میگیره بقیه اش رو سودشم کمه هست. اینجوری به صرفه هست بخره آدم چیز خوب بگیره تا سقف 1 میلیون؟!!!
    راستی Core i7 با Core i5 چقدر فرقشون هست؟؟ اگه زیاد تاثیر آنچنانی نداره یه لپ تاپ خوب بردارم ولی Core i5 باشه؟؟؟ یعنی این HP که شما گفتی از اینا بهتره؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

الان یکی از دوستام هز لپ تاپی بخوای میگیره و 200 هزار میگیره 6 تا چک میگیره بقیه اش رو سودشم کمه هست. اینجوری به صرفه هست بخره آدم چیز خوب بگیره تا سقف 1 میلیون؟!!!
    راستی Core i7 با Core i5 چقدر فرقشون هست؟؟ اگه زیاد تاثیر آنچنانی نداره یه لپ تاپ خوب بردارم ولی Core i5 باشه؟؟؟ یعنی این HP که شما گفتی از اینا بهتره؟؟؟
    منم فک نمی کنم بتونید Corei7 تا سقف یک تومن چیزی بگیرید
    این سه مدل سی پی یو corei5 دارن و کانفیگ هاشون خوبه
    HP G6 1161se
    SAMSUNG RC510 S02
    Acer 4750G

12. این کاربر از P e g a h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

خیلی خوبه ، تازه شما میگی ارزون هم بهت میده . پس اگه بتونی یه مدل خوب برداری خیلی بهتره .

راستی Core i7 با Core i5 چقدر فرقشون هست؟؟ اگه زیاد تاثیر آنچنانی نداره یه لپ تاپ خوب بردارم ولی Core i5 باشه؟؟؟
    شما کاربرد دقیقتو بگو ، بر اساس نیازت میگیم که core i5 بردار و یا core i7 پس ،
    کاربرد ؟

یعنی این HP که شما گفتی از اینا بهتره؟؟؟
    از کدوما ؟

14. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت maxhammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان - نصف جهان

پيش فرض

به نظر من dell 51-10بگیر CPU Core i7 رم1 iهارد 630 تازه قاب پشتش هم عوض می شه می تونی هر رنگی که خواستی بخری به زاری
    طرح زیبایی هم داره به هر حال به درد خواهرت می خوره امید وارم خوشت بیاد
    Processor: Intel® Core™ i5-2410M Sandy Bridge (2.3GHz~2.9GHz) 3M L2 Cache
    Memory: 4.0 GB DDR3
    HDD: 500 GB SATA
    Graphics: GeForce® GT525M 1.0 GB up to 4.0 GB
    Display: LCD 15.6" LED
    Optical Drive: Double-Layer DVD/RW
    Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Webcam, HDMI
    [/PHP]

16. این کاربر از maxhammer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •