تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 241 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 2404

نام تاپيک: روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

مهدي جان مشکل اينجاست که اينکارو ميکنم پسوند فايلا مشخص نميشه... مگه راه ديگه‌اي هم جز اين هست براي مشخص کردن پسوند فايل؟
    الان من 4 ساله از اين طريق پسونده فايلامو مشخص ميکنم ولي تابحال نشده به همچين مشکلي بر بخورم!!!
    من مشکلم اينه که وقتي اين گزينه رو تيکشو بر مي‌دارم هيچ چيزي تغيير نميکنه و زماني که ok ميکنم ميام بيرون و مجدداً وارد folder option ميشم دوباره ميبنم تيکش خورده... دقيقاً مثل حالت show Hidden که هرکاري ميکني عمل نميکنه... ولي اينجا مشکل نمايش پسونده!
    سلام مهدی جان
    راستش تا حالا ویروسی ندیدم که بتونه این گزینه را از کار بندازه . وضعیت اکثر ویروس ها را که با فولدر اپشن در ارتباط هستند برسی کردم اما متاسفانه تا حالا موردی یافت نشده که این گزینه غیر فعال شده باشه . حتی توی سایتهای خارجی هم موردی را ندیدم .
    شما حتما سیستمت را با NOD32 و کسپر اسکای یکبار به طور full با security بالا توی safe mode ویروس یابی کن . یادت نره حتما اپدیتشون کن .
    فعلا برای پی برده به پسوند یک فایل اونا درگ کن توی run با این کار می تونی پسوندش را ببینی .
    بعد یکبار از سیستم ریستور استفاده کن .
    موفق باشی
    به خدا هر وفت به اواتورت نگاه میکنم کلی می خندم
    Last edited by mahdi7610; 21-02-2008 at 13:47.

2. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه makmalmk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

mahdi جان
    از زحمتی که برای جمع اوری این مطالب مفید کشیدی ممنونم
    کلی از فایل های hidden قدیمیم رو دوباره بدست اوردم

داره خودمونی میشه mehdi yari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلامي مجدد
    ميگم ممکنه اين گزينه Hide extensions for known file types توي رجيستري مشکل پيدا کرده باشه؟
    آدرسه کليدشو نداري؟ از اونجا هم يه چک کنم؟
    يعني منظورم اينه که مثل checked vaue براي show hidden مقدارش مثلاً شده 0 صفر برا همين هرکاري ميکني نميشه تغييرش داد مگه از رجيستري!
    اميدوارم منظورمو متوجه شده باشي! آخه خودمم متوجه نشدم چي گفتم!
    در ضمن ميخواستم پسوند dat رو بدون دردسر و با rename کردن تغيير بدم به mpeg که اين مشکل وجود داره وگرنه برا تشخيص پسوند فايل ميشه از properties متوجه شد!
    در ضمن از اينکه فوراً به سوالام جواب ميدي واقعاً ممنونم...
    تاپيکتم حرف نداره...
    در مورده آواتارم، دقيقاً همون عکس‌العمل تو رو خودمم دارم هر موقه ميبينمش خندم ميگيره البته دور از حقيقت نمونه که ياده يکي از رفيقام ميفتم بيشتر خندم ميگيره!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلامي مجدد
    ميگم ممکنه اين گزينه Hide extensions for known file types توي رجيستري مشکل پيدا کرده باشه؟
    آدرسه کليدشو نداري؟ از اونجا هم يه چک کنم؟
    يعني منظورم اينه که مثل checked vaue براي show hidden مقدارش مثلاً شده 0 صفر برا همين هرکاري ميکني نميشه تغييرش داد مگه از رجيستري!
    اميدوارم منظورمو متوجه شده باشي! آخه خودمم متوجه نشدم چي گفتم!
    در ضمن ميخواستم پسوند dat رو بدون دردسر و با rename کردن تغيير بدم به mpeg که اين مشکل وجود داره وگرنه برا تشخيص پسوند فايل ميشه از properties متوجه شد!
    در ضمن از اينکه فوراً به سوالام جواب ميدي واقعاً ممنونم...
    تاپيکتم حرف نداره...
    در مورده آواتارم، دقيقاً همون عکس‌العمل تو رو خودمم دارم هر موقه ميبينمش خندم ميگيره البته دور از حقيقت نمونه که ياده يکي از رفيقام ميفتم بيشتر خندم ميگيره!!!
    سلام مهدی جان
    همون موقع کلی رجیستری را زیرو رو کردم اما به نتیجه ای نرسیدم .
    دنبال مشکلت هستم . پیدا کردم حتما خبرت می کنم .
    اما احتمال داره هنوز یکی از این ویروس ها توی سیستمت باشه .

6. 2 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    کارایی که گفتی رو کردم فکنم ویروس پاک شده (autorun.inf) باشه چون قبلا وقتی درایو رو باز میکردم تمام محتوی یاتش تو یه پنجری دیگه نمایش داده میشد الان این مشکل حل شده ولی هر کارا که میکنم فولدر اپشنم باز نمیشه(یعنی راههای دستی برای برگرداندن قسمتهای حذف شده) که فایلارو از هیدن خارج کنکم ببینم ویروس پاک شده یا نه اگه لطف کنین بگین این مشکل رو چه جوری هل کنم ممنون میشم.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام
    کارایی که گفتی رو کردم فکنم ویروس پاک شده (autorun.inf) باشه چون قبلا وقتی درایو رو باز میکردم تمام محتوی یاتش تو یه پنجری دیگه نمایش داده میشد الان این مشکل حل شده ولی هر کارا که میکنم فولدر اپشنم باز نمیشه(یعنی راههای دستی برای برگرداندن قسمتهای حذف شده) که فایلارو از هیدن خارج کنکم ببینم ویروس پاک شده یا نه اگه لطف کنین بگین این مشکل رو چه جوری هل کنم ممنون میشم.
    سلام محسن جان
    یعنی چی فولدر اپشن باز نمی شه . منظورتون اینه که فولدر اپشن مخفی شده . روش بازگردانی فولدر اپشن را توی اموزش گفتم .
    مطمئنا هنوز توی سیستمت ویروس وجود داره .

برای اینکه بتونی فایلهای مخفی خودت را ببینی این دستورات را توی notepad کپی کن و بعد با نام و پسوند mahdi.bat ذخیره کن و بعد از اون هم اجراش کن . بعد از چند ثاینه تمام فایلهای مخفی را می تونی ببینی .

attrib -s -h C:\*.* /s /d
    attrib -s -h d:\*.* /s /d
    attrib -s -h E:\*.* /s /d
    attrib -s -h f:\*.* /s /d
    attrib -s -h g:\*.* /s /d
    attrib -s -h h:\*.* /s /d
    Last edited by mahdi7610; 21-02-2008 at 22:19.

9. 3 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال iran2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

12 معرفي نرم افزار-Pc Locker

اين نرم افزار روز 2007/2/6 مطابق با 1385/11/17 در دو روز توسط يك ايراني (خودم)با زبان برنامه نويس ويژوال بيسيك 6 نوشته شده است.

من خیلی وقتا پیش این برنامه رو نوشتم و الان که وب رو جستجو کردم خیلی خوشحال شدم که برنامه ام تو وب پخش شده و همه ازش استفاده میکنن.

خلاصه این برنامه میتونه کارهایی رو که یک ویروس یا تروجانی یا.... بر روی سیستم شما انجام داده و بعضی از قسمتهاش رو از کار انداخته به حالت اولش برگردونه.

قابليت هاي اين برنامه كه بيشتر بدرد كافي نت ها و سیستم های ویروس زده ميخوره:
    مخفي كردن گزينه All Programs
    مخفي كردن Log Off
    مخفي كردن Turn Off
    مخفي كردن Run
    مخفي كردن Registry
    مخفي كردن Folder Options
    مخفي كردن TaskManager
    مخفي كردن HotKey هاي ويندوز
    مخفي كردن راست كليك از دسكتاپ و ويندوز
    مخفي كردن راست كليك از Taskbar
    مخفي كردن Drag & Drop از استارت

11. 5 کاربر از iran2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام ببخشید نتونستم منضورمم خوب برسونم آره منضورم همینه که فولدر اپشن مخفیه اون راهایی که گفته بودی رو کردم وی از حالت مخفی خارج نمیشه .دیگه نمیدونم ویروس داره یا نه چون دو بار با node32 اسکنش کردم (البته با node32 آپدیت شده اسکن کردن)

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام ببخشید نتونستم منضورمم خوب برسونم آره منضورم همینه که فولدر اپشن مخفیه اون راهایی که گفته بودی رو کردم وی از حالت مخفی خارج نمیشه .دیگه نمیدونم ویروس داره یا نه چون دو بار با node32 اسکنش کردم (البته با node32 آپدیت شده اسکن کردن)
    سلام محسن جان
    خودم می دونستم منظورت همون مخفی شدن هستش .
    این نشون میده که هنوز ویروس از سیستم شما به طور کامل پاک نشده . اگه شما با انتی ویروس سیستم خودتون را ویروس یابی کنید اکثر ویروسها را تشخیص داده و از بین می بره اما بعضی از ویروسهایی که من اینجا گذاشتم را شما باید به صورت دستی پاک کنید . پیشنهاد می کنم از انتی ویروس کاسپراسکای هم استفاده کنید . به شرطی که به اپدیت شده باشد . و سیستم خودتون را توی حالت safe mode ویروس یابی کنید .
    برای بازگردانی فولدر اپشن هم می تونید از این برنامه که گذاشتم استفاده کنید . حتی میتونید بعضی از ویروس ها را هم با این از بین ببرید .
    کافی تیک هر گزینه را که خواستی بزنی و بعد هم apply کنی .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

مهدي جان خوفي‌؟ چه خفر ؟

آقا من رو درايو فلش مموريم اين اتفاق ميفته ، يعني يه سري نوشته ي عجيب غريب مياد موقع راست كليك

اين ويروس رو دارم آيا ؟‌

ولي آنتي ويروس نميزاره اطلاعاتش خونده بشه ، به سيستمم نفوذ نكرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •