تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 47

نام تاپيک: امیر تتلو خواننده ایرانی بازداشت شد

در آغاز فعالیت samanta.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

منم بانظر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موافقم

تتلو ممکنه بعضی جاها بد بخونه ولی خیلی بهتر ازبعضی خواننده ها است که اسم خودشونو گذاشتن خواننده واسم ایران رو خراب میکنن

2. این کاربر از samanta. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز آرش-19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

من علت این همه نفرت علیه تتلو رو نمیفهمم !
    انکار این موضوع که واقعا پیشرفت کرده تنها علتش میتونه همین نفرت باشه! از آهنگ بگیر تا تکست و حتی موزیک ویدئوهاش
    واقعا پیشرفت چشمگیری داشتن. من خودم تا همین پارسال آهنگی مثل دختر رشتی و امثالهش رو میشنیدم کهیر میزدم ولی
    دلیل نمیشه الان با وجود اینکه تو آخرین آلبومش پیشرفت خوبی داشته, به باد انتقاد بگیرمش و بهش بگم خالطور!
    ضاهرش باب میل من نیست! اخلاقش باب میل من نیست! استایلش باب میل من نیست! باشه, تشویق نکن, حمایت نکن ولی الله وکیلی
    دیگه تخریب نکن!
    حرکت نیروی انتظامی بنظر من داره میگه " شاخ نشی یه وقت, آهنگ ملی بخونی, اجتماعی بخونی! تو ایران ایران نکن. برو تو زیرزمین همون دختر رشتی
    بخون"

4. 6 کاربر از آرش-19 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اینکه ازاد شده با وصیقه.

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

امیر تتلو پس از آزادی نامه‌ای منتشر کرد و در آن با ابراز شرمندگی گفت: هر کاری کردم برای خوشحالی شما مردم ایران بوده

به گزارش ایسنا به نقل از "کافه سینما" تتلو که در هفته گذشته بازداشت شده بود در نامه‌اش که در فضای مجازی منتشر کرده می‌گوید:

سلام می کنم به همگی

معذرت می‌خوام، معذرت می‌خوام، معذرت می‌خوام، ببخشید که باعث نگرانی شدم. خیلی ممنونم از همه دوستان، از همه کسانی که به گوشم می‌رسید واقعا نگرانم بودند. باید بگویم که من علی‌رغم میل باطنی‌ام قدیم یک کارنامه بدی از نظر خیلی‌ها داشتم که باید پاسخگو باشم و پاسخگو هم می‌شوم و ایشالله که بتوانیم مجوز را بگیریم و بتوانیم تو ایران کار کنیم. فقط این را بدانید که من هر کاری که انجام می‌دهم و هر فعالیتی کردم فقط و فقط واسه خوشحال کردن شما مردم ایران بوده و هیچ وقت هیچ برگشت دیگری برای من نداشته. عاشقتونم و ایشالله که بتوانم توکل به خدا این قضیه را حلش کنم و کارهای قبلیم و کارنامه قبلیم را یک خورده سیاهی‌اش را کم کنم. من شرمنده‌ام. شرمنده همه مردم ایران. شرمنده همه هواداران که که نگرانشان کردم. شرمنده کشورم. شرمنده همه. این را بدانید که من فقط و فقط و فقط قصدم خدمت کردن بوده و همتون را از ته دلم دوست دارم.

عاشقتونم.

7. 3 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sasansamiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

قربون تمام ادم های با مرام و با معرفت
    امیر هم مثل همه ی ما بچه این اب و خاکه .

داره خودمونی میشه sasansamiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

اقا خدا وکیلی به این چی میشه گفت؟؟؟(فردا یعنی:1/1/2014)[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

7 تتلو با شماره 8 در پرسپولیس !!!!!!!!!!!

در تمرین دیروز پرسپولیس رخ داد !!!
    تتلو خواننده معروف زیر زمینی: مگر فوتبالیست‌ها خواننده نشدند؟ من هم میخواهم فوتبالیست شوم !!!
    تتلو یکی از خوانندگان زیر زمینی کشورمان گفت: همه فوتبالیست‌ها خواننده می‌شوند مگر چه می‌شود ؟ من هم میخواهم فوتبالیست شوم !!!

امیر مقصودلو‌ معروف به امیر تتلو پس از حضور در تمرین پرسپولیس در گفتگو با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزود:
    هنوز چیزی معلوم نیست شاید به فوتبال روی بیاورم‌ و در یکی از باشگاه‌ های لیگ برتری مشغول شوم.
    وی گفت: همیشه یک پرسپولیسی بودم و این تیم را دوست داشتم و امروز تصمیم گرفتم تا از نزدیک بازیکنان تیم پرسپولیس را ببینم.
    تتلو در پاسخ به این سوال که چطور می شود یک خواننده فوتبالیست شود گفت: مگر چه می‌شود؟
    این همه فوتبالیست خواننده می‌شوند و هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد من هم دوست دارم به صحنه فوتبال بپیوندم.

11. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

حداقل برو تو استقلال دیوث چرا پرسپولیس اخه . طرفدارای پرسپولیس چه گناهی کردن که باید تو رو تحمل کنن

13. 4 کاربر از aghazadeh_hastam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه reza.1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعن گل بود به سبزه نیز آلاسته شد...حتما .رفته تست بده جای رضا نوروزی بیاد تو تیم....

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

1 تتلو از پرسپولیس بیرون انداخته شد (:

سیاسی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور تتلو در تمرینات این تیم گفت:
    من از سرپرست تیم خواستم که این خواننده زیرزمینی را از پرسپولیس بیرون بیاندازد و دیگر اجازه ندهد سرتمرینات تیم حاضر شود.

حمید رضا سیاسی در گفتگو با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزود:
    این خواننده در تمرینات بین بازیکنان پرسپولیس رفته است به هر حال خوردبین قرار است که به این خواننده بگوید که دیگر در تمرینات حاضر نشود.

انتهای پیام/

16. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •