تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 74

نام تاپيک: من سه بار پاور سوزوندم !

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

خیلی ممنون که جواب دادید . من فقط می ترسم این یارو محافظه رو بزارم بمونه و PC رو هر روز 3 بار خاموش کنه ضررش بیشتر از نفعش باشه چون شنیدم خاموشی زود به زود PC براش ضرر داره به نظر شما باز هم با این اوصاف بزارم بمونه ؟
    این حرف هیچ دلیل علمی و یا ثابت شده ای نداره.

دوست عزیز خود پاور هم در صورت کاهش برق خاموش میکنه ! با این برقی که منطقه شما داره بذاری محافظ بمونه بهتره حداقل از نوسانات خیالت راحته!!
    درسته خود پاور یه همچین مداری رو در داخل خودش داره که ولتاژش از یه حد بیاد پایینتر یا بالاتر خاموش میشه.

چی بگم خودم هم نمی دونم از قدیم گفتند کار را که کرد آنکه تمام کرد
    دست و پنجه اداره برق منطقه درد نکنه
    معمولا چند ساعت به چند ساعت برقتون قطع میشه؟بشین حساب کن و برو یه یو پی اس بخر از همهچیز بهتره.زیاد قیمتی هم نداره هرچی هم باشه بهتر از خراب شدن پاوره.

2. این کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال chaparman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

پس به نظر شما من نگران خاموشی زود به زود PC نباشم . باشه کمی خیالم راحت شد .
    نمی دونم باور می کنید یا نه ولی طی این سه باری که پاور سوزوندم حتی یکبار هم پاور برق سیستم رو قطع نکرده ! نمی دونم چرا ولی شاید پاورها همه تغلبی بوده اند
    قانون خاصی نداره ولی بیشتر شبها حدود 8:30 الا 10 خاموش میشه بعد 12 شب مشکلی نیست یعنی طی این ساعات ولتاژ خیلی پایین میاد
    باورتون نمیشه همسایه ما اخیرا یه کولر گازی بزرگ 1/5 میلیونی گرفته و شبها روشنش می کنه به محض روشن کردن کولر مزبور PC من خاموش میشه

درسته خود پاور یه همچین مداری رو در داخل خودش داره که ولتاژش از یه حد بیاد پایینتر یا بالاتر خاموش میشه.

معمولا چند ساعت به چند ساعت برقتون قطع میشه؟بشین حساب کن و برو یه یو پی اس بخر از همهچیز بهتره.زیاد قیمتی هم نداره هرچی هم باشه بهتر از خراب شدن پاوره.

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام به همگی و خسته نباشید.
    دوست من نوسان برق همینطور الکی که بالا و پایین نمیره من چندتا راه بهت پیشنهاد میکنم...
    من خودم تو روستا زندگی میکنم و همین مشکلو دارم..ولی خیلی وقته باهاش مقابله کردم:

1.ببین تو خونه وقتی وسایل برقی رو که روشن میکنی چه وسیله ای باعث میشه نوسان برق زیاد بالا و پایین بره و سیستم خاموش بشه...امیدوارم فقط کولر نباشه...

2.تمام چراغهای خونه و وسایل خونه همه رو خاموش کن یا لامپها و وسایل رو کم مصرف کن....

3.معمولاً تو چه ساعاتی خاموش میشه و با روشن کردن چه وسیله ای این اتفاق میافته؟

4.اگه میتونی پاور سیستمتو هم کمتر کن...

موفق باشید.

5. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست من نوسان برق همینطور الکی که بالا و پایین نمیره من چندتا راه بهت پیشنهاد میکنم...
    من خودم تو روستا زندگی میکنم و همین مشکلو دارم..ولی خیلی وقته باهاش مقابله کردم:

1.ببین تو خونه وقتی وسایل برقی رو که روشن میکنی چه وسیله ای باعث میشه نوسان برق زیاد بالا و پایین بره و سیستم خاموش بشه...امیدوارم فقط کولر نباشه...

2.تمام چراغهای خونه و وسایل خونه همه رو خاموش کن یا لامپها و وسایل رو کم مصرف کن....

موفق باشید.
    سلام
    دوست عزیز نمیشه که تمام وسایل رو از برق کشید!
    متاسفانه کامپیوتر هم وسیله ای نیست که فقط یه ساعت روشن کنی!!!
    در ضمن برقی که وارد ساختمان میشه ضعیفه به وسایل خونه ربطی نداره!!!
    موفق باشید.
    Last edited by mehdi1368; 19-07-2009 at 14:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4ve30n4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کهکشان NGC 6397

پيش فرض

سلامم..
    خیلی هم دلیل علمی داره.. عجب حرفا و رهنماییهایی آدم میشنوه!!
    خیلی ممنون که جواب دادید . من فقط می ترسم این یارو محافظه رو بزارم بمونه و PC رو هر روز 3 بار خاموش کنه ضررش بیشتر از نفعش باشه چون شنیدم خاموشی زود به زود PC براش ضرر داره به نظر شما باز هم با این اوصاف بزارم بمونه ؟
    عزیزدل.. محافظهای دو نوعن.. یجورشون سنگین هستن چون داخلشون سیمپیچ بزرگی داره و تقویت کننده ی ولتاژن که 500 واتش حدود 23 و 1000 واتش حدود 30 تومن هستش.. اینا وقتی ولتاژ از 220 بیفته مثلن روی 190.. میکشونن ولتاژ را به بالا مثلن 210-215 این مدل را باید استفاده کنی و واسه کامپیوتر حتمن باید 1000 واتش را استفاده کنی.. این را تجربه کردم جواب داده..
    یه مدل دیگه ی تقویت کننده هستش که فقط واسه یخچال فریزره. تا ولتاژ بیاد پایین میزنه برق را قطع میکنه و داخلش فقط یه مدار ساده ی الکترونیکی کوچک داره.. مبادا اینا را به کامپیوتر وصل کنی که دهن سیستم ظرف دو ماه سرویس میشه..

8. این کاربر از 4ve30n4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون که راهنمایی کردید ولی خوشبختانه یا بدبختانه ما وسیله پر مصرفی نداریم ولتاژ ورودی ما ضعیفه این ولتاژ هم در اوج مصرف ( شبها که همه خونه هستند و کولرها برپا ) خیلی کمتر میشه و سیستم خاموش میشه

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

درسته حق با شما است برقی که وارد ساختمان میشه ضعیفه تا حدی که وقتی همسایه کولر روشن میکنه PC خاموش میشه

سلام
    دوست عزیز نمیشه که تمام وسایل رو از برق کشید!
    متاسفانه کامپیوتر هم وسیله ای نیست که فقط یه ساعت روشن کنی!!!
    در ضمن برقی که وارد ساختمان میشه ضعیفه به وسایل خونه ربطی نداره!!!
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون راهنمایی شما خیلی عالی بود . در مورد هارد شما نظرتون خلاف دوستمون هست یعنی شما هم میگید که رفتن برق به هارد آسیب می زنه درسته ؟ چون من هم از منابع قابل اعتمادی این قضیه رو شنیدم یا خوندم .
    در مورد محافظ لطفا دقیقا نام مارکش رو بگید تا برم و بخرم . درسته متاسفانه من یه محافظ معمولی نصب کردم که به احتمال زیاد پدر سیستم رو در میاره ( در آینده نزدیک )

سلامم..خیلی هم دلیل علمی داره.. عجب حرفا و رهنماییهایی آدم میشنوه!!

عزیزدل.. محافظهای دو نوعن.. یجورشون سنگین هستن چون داخلشون سیمپیچ بزرگی داره و تقویت کننده ی ولتاژن که 500 واتش حدود 23 و 1000 واتش حدود 30 تومن هستش.. اینا وقتی ولتاژ از 220 بیفته مثلن روی 190.. میکشونن ولتاژ را به بالا مثلن 210-215 این مدل را باید استفاده کنی و واسه کامپیوتر حتمن باید 1000 واتش را استفاده کنی.. این را تجربه کردم جواب داده..
    یه مدل دیگه ی تقویت کننده هستش که فقط واسه یخچال فریزره. تا ولتاژ بیاد پایین میزنه برق را قطع میکنه و داخلش فقط یه مدار ساده ی الکترونیکی کوچک داره.. مبادا اینا را به کامپیوتر وصل کنی که دهن سیستم ظرف دو ماه سرویس میشه..

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون راهنمایی شما خیلی عالی بود . در مورد هارد شما نظرتون خلاف دوستمون هست یعنی شما هم میگید که رفتن برق به هارد آسیب می زنه درسته ؟ چون من هم از منابع قابل اعتمادی این قضیه رو شنیدم یا خوندم .
    در مورد محافظ لطفا دقیقا نام مارکش رو بگید تا برم و بخرم . درسته متاسفانه من یه محافظ معمولی نصب کردم که به احتمال زیاد پدر سیستم رو در میاره ( در آینده نزدیک )
    دوست عزیز این ادرس سایت فارتل یه سری بزن وسیله ای که میخوای اونجا هست!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید.

13. این کاربر از mehdi1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون این شرکت UPS می فروشه ؟

دوست عزیز این ادرس سایت فارتل یه سری بزن وسیله ای که میخوای اونجا هست!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •