تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 15 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 150

نام تاپيک: ساخت ترینر توسط ویژوال بیسیک

پروفشنال Morteza_SOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

به نام خدا
    با سلام بر تمام دوستان عزیز والا من یادم نمی آید که گفته باشم برید و تمامی مراحلش را یاد بگیرید فقط و فقط گفتم برید و اطلاعات خیلی جزئی ای بدست آورید در سطح مقدماتی و در ضمن این روشی که من به شماها می خواهم آموزش بدم چیزی نیست که بتوان در هر سایت ، کتاب و... پیدا کرد در سایت های خارجی نیست چه برسه به سایت های فارسی زبان پس این قدر عجله نکنید !!!
    چون من قبل از قرار دادن این آموزش باید سی دی هایم را که قرار است تا یکی دو ماه دیگر وارد بازار شود را بفروش برسانم و بعد به طور رایگان اینجا قرار می دهم البته خیلی بهتر از سی دی هایی است که قرار بفروشم پس اگر دوست دارید تا هفته دیگر قرار دهم این آموزش عالی را ، گفتم که از دوستان و مدیران برنامه نویس نیز می توانید کمک بگیرید .
    راهنمایی : فقط شماها یاد بگیرید که چگونه یک Value را Load كنيم و از حالت load نيز خارج كنيم.
    بعد ياد بگيريد كه چگونه يك يا چند Process را اجرا کرده و از حالت اجرا خارج کرد .
    دیگر از این راهنمایی بیشتر بابا اگر این ها را دیگه نتونید خیلی خیلی .... بی استعدادید پس کمی تکان به خود بدید و این سوالات را در تاپیک های برنامه نویسی قرار داده و جوابتان را عینا در این تاپیک بگذارید .

با تشکر اگه خوب پیش بروید تا هفته بعد صاحب این مقاله با ارزش می شوید در ضمن اسم نمی برم ولی لطفا قسم های الکی ندهید چون این کار باعث می شود تا من نسبت به شماها و آموزش دادنام کمی سرد شوم پس دیگر از این کارا نبینم .

مرتضی اس اُ اس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    روسیه

پيش فرض

سلام به دوستان
    (توی پرانتز میگم: بنظر من اگه کسی چیزی بلده و هدف بالا بردن سطح اطلاعاتی دیگرانه،موظفه که یاد بده)
    خوب برای همین من دوتا برنامه معرفی میکنم

1- ArtMoney
    2-Trainer maker
    برنامه اول با آموزش کامل رو یکی از دوستان گذاشته بود

برنامه دوم درژن 1.51 غوغا کرده... این برنامه با ویژوال بیسیک نوشته شده کار کردن باهاش انقدر راحته که من در ظرف 10 دقیقه بطور کل یادش گرفتم (حالا ببین شما ها در چقدر... فکر میکنم در 1 دقیقه lol )

در برنامه اولی آدرسها رو گیر میارید و در برنامه دومی ازش استفاده میکنید به همین راحتی

اگه سوال یا مشکلی بود مطرح کنید....
    درضمن من تمام نکات و.ب رو تو یه جا ذخیره میکنم اینا هم که برای درست کردنش لازمه هم دارم پیدا میکنم بعد میزارمش

شهردار

آخر فروم باز vorojax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

هر 2 برنامه رو کار باهاشو بلدیم باور نداری صبر کن الان میرم اموزشش پیدا میکن تو فقط زودتر اموزشتو بده

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

تاريخ عضويت
    Apr 2006

12

نقل قول نوشته شده توسط shahrdartoope
    سلام به دوستان
    (توی پرانتز میگم: بنظر من اگه کسی چیزی بلده و هدف بالا بردن سطح اطلاعاتی دیگرانه،موظفه که یاد بده)

1- ArtMoney
    2-Trainer maker

برنامه دوم درژن 1.51 غوغا کرده... این برنامه با ویژوال بیسیک نوشته شده کار کردن باهاش انقدر راحته که من در ظرف 10 دقیقه بطور کل یادش گرفتم (حالا ببین شما ها در چقدر... فکر میکنم در 1 دقیقه lol )

در برنامه اولی آدرسها رو گیر میارید و در برنامه دومی ازش استفاده میکنید به همین راحتی

درضمن من تمام نکات و.ب رو تو یه جا ذخیره میکنم اینا هم که برای درست کردنش لازمه هم دارم پیدا میکنم بعد میزارمش

شهردار
    به نام خدا
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان اولا حق با شماست ... من هم می خواهم کاری به شما یاد بدم که اصلا هیچ کجا نمونه اش را ندیده اید .
    دوما مثل اینکه تاپیک قبلی من را نخوانده اید ( من برنامه نویس نرم افزار و سازنده سی دی های آموزشی هستم )
    پس اگه من از شماها می خواهم که در این سایت یا سایت های دیگر جستجو کنید هدف من اذیت کردن شماها که نیست بلکه بالا بردن سطح آموزش در ایران عزیز است در ضمن ما که نخواستیم در مورد آرت مونی که تاپیکش را من و دوستان راه انداخته ایم توضیح دهید بلکه گفتم بروید و روش اینکه چگونه مثلا Value هایی را که در Artmoney پیدا کرده اید را در زبان های برنامه نویسی قرار دهیم تا به جای اینکه این مقادیر از برنامه آرت مونی اجرا شوند از زبان برنامه نویسی مثلا ویژوال بیسیک اجرا شود .
    اگر تنها یک نفر موفق به این شد که این کار را انجام دهد فقط در ویژوال بیسیک 6 در این تاپیک قرار دهد تا من آموزش فوق العاده کاملم را که هنوز یک مقدارش مانده را قرار می دهم .
    واقعا شرم آور یعنی توی این تاپیک به این بزرگی کسی نمی تواند این مقادیر را در ویژوال بیسیک بارگذاری کند !!!؟
    بابا اگر این طوری پیش برود که من اگر آموزشم را هم قرار دهم فکر نکنم کسی متوجه بشود ...!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2006

12

نقل قول نوشته شده توسط shahrdartoope
    سلام به دوستان

1- ArtMoney
    2-Trainer maker

شهردار
    به نام خدا
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان اولا حق با شماست ... من هم می خواهم کاری به شما یاد بدم که اصلا هیچ کجا نمونه اش را ندیده اید .
    دوما مثل اینکه تاپیک قبلی من را نخوانده اید ( من برنامه نویس نرم افزار و سازنده سی دی های آموزشی هستم )
    پس اگه من از شماها می خواهم که در این سایت یا سایت های دیگر جستجو کنید هدف من اذیت کردن شماها که نیست بلکه بالا بردن سطح آموزش در ایران عزیز است در ضمن ما که نخواستیم در مورد آرت مونی که تاپیکش را من و دوستان راه انداخته ایم توضیح دهید بلکه گفتم بروید و روش اینکه چگونه مثلا Value هایی را که در Artmoney پیدا کرده اید را در زبان های برنامه نویسی قرار دهیم تا به جای اینکه این مقادیر از برنامه آرت مونی اجرا شوند از زبان برنامه نویسی مثلا ویژوال بیسیک اجرا شود .
    اگر تنها یک نفر موفق به این شد که این کار را انجام دهد فقط در ویژوال بیسیک 6 در این تاپیک قرار دهد تا من آموزش فوق العاده کاملم را که هنوز یک مقدارش مانده را قرار می دهم .
    واقعا شرم آور یعنی توی این تاپیک به این بزرگی کسی نمی تواند این مقادیر را در ویژوال بیسیک بارگذاری کند !!!؟
    بابا اگر این طوری پیش برود که من اگر آموزشم را هم قرار دهم فکر نکنم کسی متوجه بشود ...!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

به نام خدا
    با سلام خدمت مرگ موش عزیز
    سلام

خسته نباشيد

من مي خواستم يه پيشنهاد بدم راجع به آموزشي كه مي خواين بذارين. مي خواستم بگم كه اگه واستون امكان داره آموزش رو به صورت يه فايل Pdf آماده كنين و قرار بدين. چون كپي كردن از يه فايل Pdf فارسي سخته. اين رو به اين خاطر ميگم كه ديگران حاصل زحمت شما رو به اسم خودشون توي سايتهاي ديگه قرار ندن. مثلا مقاله من كه راجع به هك بازيها بود رو توي خيلي از سايتها قرار دادن كه مي تونين توي گوگل يه جستجو بكنين تا ببينين چند تا سايت و وبلاگ به اسم خودشون اين مقاله رو گذاشتن.

باز هم نظر شما مهمه و من جسارت نمي كنم. اگه كاري يا سوالي بود من يا امين يا اميد در خدمت هستيم.

تشكر

مهدي

جواب
    خیلی خیلی لطف کردی مهدی جان ولی اگر می توانی آن تاپیک بالایی را که گذاشته ام را شما جواب بدهید تا من آموزش را برای این دوستان ارسال کنم .
    در ضمن روی امنیت آموزشم نیز باید کار کنم .

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرتضي شما هري پاتري؟
    راستي اينم بگم برنامه هايي هست كه ميشه به كمكشون Pdf رو هم دزديد. ولي خوب هر كسي نميشناسه و ميشه به Pdf اعتماد كرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    روسیه

پيش فرض

بازم سلام...
    مرتضی جان راست میگه اگه چیزی بد.ن زحمت آدم به دست بیاره بطور عمقی درکش نمیکنه!!
    من دیروز از اینتر نت تمام چیزهای لازم رو یاد گرفتم فقط اگه آقا مرتضی اجازه میرن من بزارمشون

شهردار

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

مرتضي جون دمت گرم جونه هر كي دوست داري اجازشو صادر كن
    ثواب داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •