تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: درخواست راهنمایی برای خرید خنک کننده آبی برای سی پی یو Water Cooling

پروفشنال rezidentevilone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    LA

پيش فرض

خوب اگه این شکلیه روی cpu قرار بگیره قابل دیدن هست....

اما من فکر کردم که به صورتی روی cpu قرار می گیره که فن رو به کف کیس باشه تا هوای خنکتر رو از پایین بده بین پره و از بالا هم هوای گرم خارج بشه ( که حالت اصولی هم به همین شکله )

پروفشنال behradsn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب اگه این شکلیه روی cpu قرار بگیره قابل دیدن هست....

اما من فکر کردم که به صورتی روی cpu قرار می گیره که فن رو به کف کیس باشه تا هوای خنکتر رو از پایین بده بین پره و از بالا هم هوای گرم خارج بشه ( که حالت اصولی هم به همین شکله )

اتفاقاً این شکل قرار گرفتن اصولی تره

چون بوسیله فن پشت کیس هوای گرمی که بوسیله فن از وسط سینک عبود داده شده به راحتی به خارج هدایت میشه

لطفاً بیشتر دقت کنید

3. این کاربر از behradsn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ganje nahofte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

والا چی بگم دیگه! نرود میخ آهنین در سنگ!

5. این کاربر از ganje nahofte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مدل کیست چیه نکنه کیست کاور بغلش کلا شیشست؟ حتما تو میخوای هر بار سرتو خم کنی داخل کیس رو ببینی؟ (این طور که میگی نوشته هاش هم معلومه)این جا همه اومده بودن کمک کنن یا نظر بدن همین!!! ... چطوری از زاویه که پشت مانیتور هستی و از بالا سمت راست چطوری نوشته ها رو میبینی؟! به هر حال اگه گرفتی یه عکس بزار ما هم ببینیم...

7. 2 کاربر از becareful بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مدل کیست چیه نکنه کیست کاور بغلش کلا شیشست؟ حتما تو میخوای هر بار سرتو خم کنی داخل کیس رو ببینی؟ (این طور که میگی نوشته هاش هم معلومه)این جا همه اومده بودن کمک کنن یا نظر بدن همین!!! ... چطوری از زاویه که پشت مانیتور هستی و از بالا سمت راست چطوری نوشته ها رو میبینی؟! به هر حال اگه گرفتی یه عکس بزار ما هم ببینیم...

کیس من کنار مانیتوره (سمت چپ مانیتور) ، نیازم به خم کردن سر برا دیدن داخلش نیست

این هم عکسش

ممنون از راهنمایی و نکته سنجی دوستان

اما اگر بجای نا امید کردن یه کم تشویق و تمجید چاشنی صحبت هاتون بکنید بد نیست....

9. این کاربر از behradsn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    LA

پيش فرض

حاجی با این عکسی که گذاشتی من پیشنهاد می دم خرج کولر cpu رو بزاری رو پول فروش این مانیتورت یه 19 lcd بگیری.... واقعا حیف می شه اون 4870 که داره خروجی به اون مانیتور می ده...( با احترام )

از داخل اون سوراخ هم که روی کیست هست فکر نمی کنم چیزی از اون فن مشخص بشه... ( قسمت شیشه خور خیلی کوچیکه )

11. 2 کاربر از rezidentevilone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حاجی با این عکسی که گذاشتی من پیشنهاد می دم خرج کولر cpu رو بزاری رو پول فروش این مانیتورت یه 19 lcd بگیری.... واقعا حیف می شه اون 4870 که داره خروجی به اون مانیتور می ده...( با احترام )

از داخل اون سوراخ هم که روی کیست هست فکر نمی کنم چیزی از اون فن مشخص بشه... ( قسمت شیشه خور خیلی کوچیکه )

خیلی ممنون از پیشنهادات سازنده

اول اینکه قصد خرید مانیتوی 22 اینچ LCD دارم اما فعلاً پول تو دستم نیست ، انشاالـ.. 3 ماه دیگه

داستان خرید کارتو ارتقاء سیستم قبل از خرید مانیتورو نمیخوام بگم واست که کلی باید تایپ کنم

دیدم وقت تایپ دارم گفتم ادیت کنمو داستانو بگم :

در تاپیک های دیگه کم و بیش گفته بودم اما اینجا کامل میگم

قرار از این بود که یه 7900 جیتی سال 85 خریدم خیلی هم گرون اونقدر بلا ملا سرش آوردمو اوردائمیش کردم که مموریهاش آسیب دید

بعد دیدم با این حالت نمیشه با سیستم کار کرد گفتم وی جی ای بگیرم که در همین اوقات بود که 4870 اومد تو بازارو زدم تو گوش یکیش اما پاور هم میخواست

دستو کردم انتهای جیب و یه پاور گرون هم خریدم ، اما رو سیستم ضعیفی که داشتم واقعاً داشت حیف میشد و پرفورمانسش نصف هم کمتر بود

بعد حدود یک ماه خودمو جمعوجور کردم و یک سی پی یو ، رم و مادربرد گرفتم یه هو دیدم با یک و خورده ای سیستم به کل آبگرید شده

دیگه تو این پرخرجی نه نظری به مانیتور بود نه پولی ، حالا این سرگیجه مالی که حدود 3 ماه طول میکشه تموم بشه یه مانیتور خوب باید بگیرم که حالا حالاها دست به سیستم نزنم برم سراغ بدبختیام

درمورد اون سوراخ اینقدرا هم که تو عکس پیداست کوچیک نیست ، به راحتی فن سی پی یو استوکو از پشت میز میبینم (درحالی که توی کیس روشن نیست)

در مورد اندازه هم موافقم ،خودم در نظر داشتم فن که گرفتم در کیس رو ببرم و یک طلق بیندازم و جای فن رو تغییر بدم جوریکه به سینک چیپست مادربرد بزنه، اگه بشه و وسائلش هم پیدا بشه کم کم کیس مودش میکنم ، یه چیزهایی هم تو فکرم هست....

درنهایت ممنون از ریز بینی و نکته سنجیتون
    Last edited by behradsn; 05-10-2008 at 15:05.

13. این کاربر از behradsn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    LA

12

پس یه 4870 سه جهار برابر پول خودش خرج کذاشته روی دستت!

درمورد اون سوراخ اینقدرا هم که تو عکس پیداست کوچیک نیست ، به راحتی فن سی پی یو استوکو از پشت میز میبینم (درحالی که توی کیس روشن نیست)
    آخه من اولای تاپیک فکر می کردم از این خفنا باشه!

در مورد اندازه هم موافقم ،خودم در نظر داشتم فن که گرفتم در کیس رو ببرم و یک طلق بیندازم و جای فن رو تغییر بدم جوریکه به سینک چیپست مادربرد بزنه، اگه بشه و وسائلش هم پیدا بشه کم کم کیس مودش میکنم ، یه چیزهایی هم تو فکرم هست...
    شما چرا کلا" درب بقل رو حذف نمی کنی ؟ خیلی خوبه... گردش هوایی هم که دیگه کلا رله می شه

15. این کاربر از rezidentevilone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس یه 4870 سه جهار برابر پول خودش خرج کذاشته روی دستت!

آخه من اولای تاپیک فکر می کردم از این خفنا باشه!

شما چرا کلا" درب بقل رو حذف نمی کنی ؟ خیلی خوبه... گردش هوایی هم که دیگه کلا رله می شه
    نه بابا زشت میشه ، درضمن تحویه کیس مناسب باشه از برداشتن درب کنار بهتره ، خودم هم وسایل برای بزرگ کردن پنجره کنار دارم ، مشکلی نیست

اگر وسایل برای کیس مود پیدا بشه خیلی خوبه ، مانند چراغ ، کنترلر دیجیتالی فن ، نشان دهنده دیجیتالی دما و و ...

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •