تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 139 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1385

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Manchester United F.C | شیاطین سرخ | جلد 2

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

شورولت، اسپانسر جديد منچستريونايتد

کمپاني اتومبيل سازي شورولت از آغاز فصل 15-2014 اسپانسر اصلي باشگاه منچستريونايتد خواهد بود و نام اين کمپاني روي پيراهن هاي اين باشگاه ديده خواهد شد.

اين کمپاني قراردادي 7 ساله با يونايتدها امضا کرد و به اين ترتيب، به پنجمين کمپاني اي تبديل خواهد شد که در تاريخ 134 ساله باشگاه منچستريونايتد، نامش را روي پيراهن هاي اين باشگاه مي بيند. در حال حاضر نام کمپاني بيمه AON که از فصل 11-2010 همکاري اش را شياطين سرخ آغاز کرد، روي پيراهن هاي اين تيم ديده مي شود.

ريچارد آرنولد، مدير بخش تجاري باشگاه منچسنيرونايتد در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اين يک قرارداد فوق العاده و طولاني مدت است. ما تنها 6 هفته با شورولت در ارتباط بوديم اما آنها از ابتدا ايده هاي فوق العاده اي داشتند که به سود هر دو طرف و همچنين 659 ميليون هوادار ما در سراسر دنيا بود.

آنها شريک اصلي ما در تور فعلي هستند و من مطمئنم که آنها از تجربه فوق العاده اي که در کنار هواداران ما در آفريقاي جنوبي، چين و اروپا خواهند داشت، لذت مي برند."

varzesh3com

2. 4 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

فرگوسن: فصل را به بهترين شکل شروع مي‌کنيم
    سرالکس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، اظهار اميدواري کرد که تيمش رقابت هاي فصل جديد ليگ برتر را با تمام قوا آغاز کند.

يونايتدها رقابت هاي فصل قبل ليگ برتر را با 6 پيروزي در 7 هفته ابتدايي آغاز کردند که بهترين عملکرد آنها از آغاز رقابت هاي ليگ برتر در فصل 93-1992 بود.

با اين وجود آنها در هفته پاياني قهرماني را به رقيب همشهري واگذار کردند تا منچسترسيتي براي اولين بار در 44 سال اخير قهرماني در جزيره را تجربه کند.

فصل جديد براي يونايتدها از ديدار دشوار خارج از خانه مقابل اورتون آغاز خواهد شد؛ در حالي که سيتي در اولين ديدار ميزبان تيم تازه صعود کرده ساوتهمپتون خواهد بود.

سرمربي باتجربه اسکاتلندي در گفتگو با مجله اختصاصي باشگاه گفت:" اينکه رقابت هاي را دوشنبه شب آغاز خواهيم کرد، باعث ناراحتي من نمي شود. اين فاکتور تعيين کننده اي نيست. اين مسئله که بايد در خانه اورتون به ميدان برويم، اهميت به مراتب بيشتري دارد.

اين ديدار دشواري است؛ ما در چند سال اخير ديدار ساده اي در خانه اورتون نداشتيم؛ هرچند نتايج خوبي در آنجا گرفتيم. البته نمي توانيم شکايتي داشته باشيم. ما فصل گذشته را هم با ديدارهاي دشواري آغاز کرديم.

ما با تاتنهام، آرسنال و چلسي خيلي زود روبرو شديم و با تمام قوا در اين ديدارها به ميدان رفتيم. اميدوارم امسال هم چنين اتفاقي رخ دهد."
    ورزش3

4. 5 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

در مورد لوکاس مورا فکر کنم همه چیز بعد از المپیک اتفاق بیفته.باید صبر کرد.

من بازی های این بازیکن رو ندیدم و تصوری ازش ندارم ولی به شخصه خیلی هم از اومدن این بازیکن هیجان زده نیستم و اگه نیاد هم فکر نکنم به جایی بر بخوره ...
    پستش که همون هافبک تهاجمیه که کاگاوا رو خریدیم .
    قیمتش هم که زیادی بالاست ، 30 میلیون پوند چه خبره !؟
    ما به هافبکی مقل نوری شاهین یا مودریچ احتیاج داریم !
    در ضمن اگه قرار باشه انقدر پول خرج کنیم بهتره یه دفاع چپ درست بیاریم ، فکر کنم با همین پول بشه بیل رو گرفت !
    تازه با توجه به بازی های المپیک من خیلی علاقه مند شدم نیمار رو بیاریم ! خیلی بازیکن خوبیه...

6. 3 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

چند وقت میخوام بیام پست بدم تو تاپیک، نمیدونم هر سری یه مشکلی پیش میاد! : ))
    اول از همه جلد 2 تاپیک مبارک : )
    رفتن پارک به qpr واقعا ناراحت کننده بود... پارک حقیقتا یه بازیکن آسیایی با کلاس جهانیه، هیچ وقت گلزنی هاش در بازی های بزرگ خصوصا مقابل آرسنال و اون گل به یاد موندنیش مقابل لیورپول فراموش نمیشه... امیدوارم هر جا هست، موفق باشه.+ جالبه پارک رو 4 میلیون خریدم، بعد از شیش هفت فصل، 2 میلیون فروختیم.
    .
    .
    پیراهن دوم این فصل تیم خیلی قشنگه، حال کردم باهاش ... امیدوارم با پیراهن اول و دوممون فصل پیش رو رو با موفقیت طی کنیم.
    +
    فکر کنم یه هفته پیش بود خواب دیدم تئو والکات رو گرفتیم، نانی ناراحت شده، باشگاه گفته میخواد بفروشش، منم شاکی تو خواب میخوام کلمو بکوبم به دیوار که چرا بیخودی والکات رو خریدیم... خواب به حدی واقعی بود که فرداش سر کار رفتم پیج ترانسفر ویکیپدیا که چک کنم ببینم خوابم صحت داشته یا نه + تو ادامه خوابم میبینم یه بازیکن برزیلی هم قراره بیاد، پیش خودم میگم خدا کنه تو مایه های اندرسون نباشه! + میبینم فن پرسی با یه تیم هلندی قرارداد بسته، تو خواب این شکلی شدم = در کل در بیداری حقایق رو دیدم و خواب تکذیب شد!!
    +
    این ریو اینقد تو توئیتر فعالیت کرد تا آخر اف ای بهش گیر داد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    +
    راستی عجیب نیست سیتی خرید نکرده! lol

8. 9 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

راستی عجیب نیست سیتی خرید نکرده! lol
    به این میگن آرامش قبل از طوفان سیتی منتظره یه تعداد از بازیکن ها رو رد کنه یا حداقل تکلیفشون رو مشخص کنه (آدبایور، ژکو، توز) و بعد خرید کنه... باید منتظر یک مدافع گرون قیمت و معروف، یه هافبک میانی معروف و یه مهاجم باشیم. فکر نکنم خریدهای کوچیک انجام بدن.

10. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

گویا دو خبر بزرگ در مورد نقل و انتقالات در باشگاه روی داده :

1 - یونایتد مبلغ در خواستی 30 میلیون پوند برای لوکاس مورا رو پذیرفته و این بازیکن امروز در تست پزشکی باشگاه شرکت می کنه .

2 - فرگوسن معتقده تا آخر هفته با مبلغ 25 میلیون پوند فن پرسی رو به خدمت می گیره.

(فکر می کنم هر دو بازیکن دیگه یونایتدی شدن ، امیدوارم هر دو بتونن مفید باشن اگرچه من وجود هیچ کدومشون رو ضروری نمی دونستم ، فکر می کردم پول پای یک هافبک وسط و یک دفاع چپ بره نه یک هافبک تهاجمی و یک مهاجم)

12. 5 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

ويديچ: بازي با بارسلونا آزمون خوبي براي ماست

کاپيتان منچستريونايتد خوشحال است که به ميادين برگشته است .

نمانيا ويديچ، کاپيتان منچستريونايتد گفته خوشحال است که به ميادين برگشته است. او در بازي مقابل والرنگا در نروژ به ميدان رفت.

ويديچ در جريان اين تساوي بدون گل يک ساعت بازي کرد. او در شکست يونايتد مقابل بازل دچار پارگي رباط صليبي قدامي شده بود.

يونايتد بدون کاپيتان خود نتوانست به جامي دست يابد و با توجه به آسيب‌ديدگي بازيکناني مانند جاني ايونز و کريس اسمالينگ در تمرينات پيش‌فصل، بازگشت اين بازيکن 30 ساله باعث آسودگي خاطر سر الکس فرگوسن شد.

او پس از بازي به شبکه تلويزيوني منچستريونايتد گفت: «خيلي خوب هستم. هشت ماه بود بازي نکرده بودم و بايد به جاي‌گيري عادت مي‌کردم. از نظر آمادگي هم در حدي نبودم که دوست دارم در چند هفته بعد به آن برسم. اما راضي‌ام. زانوي من خوب بود، خودم خوب بودم و اميدوارم بازي بعدي بهتر هم شود. مصدوميت سختي بود اما اين بخشي از دوران فوتبال است. هر ورزشکاري در خطر مصدوميت است و اميدوارم اين آسيب به گذشته بپيوندد و روزهاي بهتري در انتظار باشد.»

او درباره بازي دوستانه با بارسلونا گفت: «بازي دشواري است اما روشن است که آزمون خوبي براي ماست. ما نياز به چنين ديدارهايي پيش از آغاز فصل داريم. ما بايد بدانيم که اين بازي‌ها دوستانه هستند و جام و امتيازي در پي ندارند. مثلا پارسال بارسلونا را در ديداري دوستانه برديم اما در فينال به آنها باختيم!»

14. 5 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

خب یه خبر بود که در مورد لوکاس مورا بود که گفتم به توافق رسیدن و توی تست پزشکیه ... این خبر تکذیب شد و خبر جدیدی اومده روی سایت های ورزشی که اصلا این بازیکن قراره به PSG بره !!!
    (البته هیچکدوم از این خبرا قابل تایید قطعی نیست)

جالبه که "بولت" دونده ی جاماییکایی و قهرمان المپیک گفته : "من کاملا جدی می گویم اگر منچستر یونایتد مرا بخواهد قبول می کنم"

16. 5 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

امشب ساعت 10.30 فکر کنم با بارسا بازی داریم!بازی سختیه و احتمال باخت زیاده!
    3 تا عکس ز سوئد:

manutd.com

18. 4 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

سهام منچستريونايتد در بورس نيويورک

سهام باشگاه منچستريونايتد به بورس نيويورک منتقل شد.

آورام و جوئل گليزر به همراه ديويد گيل، مدير اجرايي باشگاه پيش از آنکه عرضه سهام منچستريونايتد در بورس نيويورک آغاز شود، با چهره‌هايي خندان از اين ماجرا ياد مي‌کردند و از اينکه افتخار چنين کاري به آنها داده شده ابراز رضايت مي‌کردند ولي اوضاع آن طور که آنها پيش بيني مي‌کردند پيش نرفت.

16.7ميليون سهم از سهام اين باشگاه که معادل 10 درصد کل سهام منچستريونايتد است با قيمت هر سهم 11.5 يورو در بازار بورس عرضه شد. فروش اين سهام مي‌تواند 1.9 ميليارد يورو به حساب اين باشگاه واريز کند و يونايتد را به بزرگترين و با ارزش‌ترين باشگاه ورزشي تبديل کند. بدين ترتيب آنها بالاتر از رئال مادريد، باشگاه بيس بال نيويورک يانکيز و باشگاه هاکي دالاس کاوبويز قرار خواهند گرفت.

به گزارش فارس در هر حال سران باشگاه اميدوار بودند بتوانند سهامشان را با مبلغ بالاتري به فروش برسانند. 13 تا 16 يورو مبلغ هر سهم مبلغي بود که سران يونايتد اميدواري زيادي به آن داشتند تا بتوانند 2.7 ميليارد يورو وارد باشگاه کنند. خانواده گليزر که در سال 2005 منچستريونايتد را به مبلغ يک ميليارد يورو خريدند، پيش از اين قصد داشتند سهام اين باشگاه را در بورس هنگ کنگ و سنگاپور نيز به فروش برسانند ولي به دليل عدم حمايت از آنها،‌ از اين کار منصرف شدند.

بخشي از پولي که از فروش سهام بدست خواهد آمد، صرف پرداخت بدهي 556 ميليون يورويي باشگاه خواهد شد ولي بيشتر آن به جيب خانواده گليزر خواهد رفت. آنها درگيري‌هاي زيادي با برخي گروه‌هاي هواداري در منچستر دارند که خواهان خروج گليزرها از منچستريونايتد شده‌اند.
    varzesh3.com

20. 4 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •