تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 92

نام تاپيک: ماتریس و نوت بوک های جدید گیمینگ MSI

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بچه ها به نظرتون ارزش داره آدم یه ماه صبر کنه سری جدید بگیره؟ فکر کنم فرقش با 2oe
    کارت گرافیک + بک لایت (سری جدید فکرکنم بک لایتش سه رنگه)
    بجز این دوتا فرق دیگه ای هم دارن آیا؟
    راستی 2oe فقط به صورت فول اچ دی بود و ماتریس مجبور بود فول اچ دی وارد کنه
    سری های جدید که من نگاه کردم کانفیگ های (1366*768) داره که اصلا بعید نیست همونارو وارد کنه
    بازم سوالمو تکرار میکنم فرق سری جدید و 2oe بگید لطفا
    شما منظورت کدوم سریه؟gt,ge,gx,gs,gp
    تا اونجا که من میدونم تو سری گیم ام اس ای همه مدلا فول اچدیه...شایذود سری سری gp که ارزونترین و ضعیفترینه با 840m مدل اچ دی داشته باشه که شک دارم.
    بگو کدوم مدل که بگیم فرقشون چیه؟

2. این کاربر از severusss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sajjadgameactor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

سری Apache pro که با گرافیک 860 هست بدنش هم فرق کرده ( پشتش) و ارم دراگون msi هم روش هست

4. این کاربر از sajjadgameactor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

شما منظورت کدوم سریه؟gt,ge,gx,gs,gp
    تا اونجا که من میدونم تو سری گیم ام اس ای همه مدلا فول اچدیه...شایذود سری سری gp که ارزونترین و ضعیفترینه با 840m مدل اچ دی داشته باشه که شک دارم.
    بگو کدوم مدل که بگیم فرقشون چیه؟
    ببخشید یادم رفت فقط 2oe نوشتم منظور GE60 2OE بود
    سری جدیدش اگه وارد بشه معلوم نیست کدوم مدله و من تو کانفیگ های مختلفش تو سایت msi دیدم کیفیت اچ دی هم بود
    +
    خوب شد تغییر ظاهر گفتی داداش
    تازه یادم اومد نظرتون در مورد ظاهر GE60 2OE چیه؟
    احساس میکنم دخترونست!!!!
    نظر شما چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

به نظرم مدل 2014 با سری 800 کاملا ارزش صبر رو داره...به شرطی که ماتریس دست بجنبونه و سری جدید رو وارد کنه...نه سری 2013 رو...
    سری GE60 جدید دو کانفیگ اصلی داره که apache 850M و apache pro 860M هست و هر دو مدل فول اچدی هستند...و سری قبل ام اس ای هم همش فول اچ دی بود ....
    به نظرم تغییر ظاهرش بسیار برازنده ترش کرده..منم خودم از ظاهر خط های قرمز پشت مدل 2013 خیلی خوشم نمیاد...ظاهر جدید خیلی شیک تره..از طرفی امکانات و قابلیت هایی که انویدیا با سری 800 همراه کرده بسیار متنوع و کاربردیه و واقعا نسبت به سری قبل برترش کرده... واقعا ماتریس نباید بیاد و سری 2013 رو که ناموجود شده دوباره وارد کنه...

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

منظورتون از سری 800 چیه؟
    الان تو سایت msi من چنتا کانفیگ دیدم
    2pl apache
    که کانفیگ 1366*768 و فول اچ دی داره
    گرافیکشم 850 هست ولی با رم DDR3
    این بدترین کانفیگش فکر کنم
    مدل های دیگه هم هست با DDR5 و فقط فول اچ دی که عالین
    +++
    دوستمون که گفت سری قبل وارد میشه و اصلا معلوم نیست سری جدید کی وارد بشه و اصلا چه مدلی وارد بشه!
    حالا یه سوال دوستانی که GE60 2OE از نزدیک دیدن ظاهرش چجوریاست؟قابل تحمله؟
    واقعا تو عکسا که میبینم نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

منظورم از سری 800 گرافیکای سری 800 انویدیاست..همین سری 2014 منظورمه...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هیچ کودوم از مدلا صفه اچ دی ندارن...
    تو آمازون هم چک کردم...هیچ مدلی با صفحه اچ دی به فروش نمیرسه...هیچ مدلی.حتی مال 2012.نمیدونم چرا اچ دی زده اونجا...اشتباهی باید شده باشه...چون تو سایتای فروش هیچ جا اچ دی نداره...و کاملا هم از ام اس ای بعیده...در حالی که کمپانیای دیگه رو لپ تاپای مولتی مدیاشون فول اچدی میذارن و خود ام اس آی هم همیشه رو مدلای گیمینگ فول اچی دی میذاره یه دفه نظرش برگرده و یه مدل اچ دی رو یه کانفیگ بالا بندازه...اشتباه باید زده باشه...یه لینک بذار.
    ظاهر پشتش همونه که تو عکسا دیدی علاوه بر اون یه پوشش براق مث پلاستیک هم روشه که یکم تو ذوق میزنه.من خودم خوشم نیومد...از نظر وزن خوبه ولی ضخامتش کم نیست...شاسی و بدنه و ایناش هم پلاستسکه بیشترش...سری 2014 استفاده از فلز خیلی بیشتر شده.

9. این کاربر از severusss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

منظورتون از سری 800 چیه؟
    الان تو سایت msi من چنتا کانفیگ دیدم
    2pl apache
    که کانفیگ 1366*768 و فول اچ دی داره
    گرافیکشم 850 هست ولی با رم DDR3
    این بدترین کانفیگش فکر کنم
    مدل های دیگه هم هست با DDR5 و فقط فول اچ دی که عالین
    +++
    دوستمون که گفت سری قبل وارد میشه و اصلا معلوم نیست سری جدید کی وارد بشه و اصلا چه مدلی وارد بشه!
    حالا یه سوال دوستانی که GE60 2OE از نزدیک دیدن ظاهرش چجوریاست؟قابل تحمله؟
    واقعا تو عکسا که میبینم نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم
    دیدم سایتو...بنظر میرسه معرفی جدید باشه..حتی پشتش هم با GE Apache/apache pro های معمولی فرق داشت و بک لایت کیبرد هم نداشت.خیلی بیخوده.به هر حال که حداقل هنوز هیچ جا برای فروش نذاشته...تو هیچ فروشگاهی نبود...حتی فروشگاه های چین و تایوان و تایلند...دیدم همه رو..
    این حرکت بعیدی بود...و فکر نکنم کسی حاضر بشه بخره...چون با همین کانفیگ مدلای فول اچ دی 900 دلاری هست تو بازار...حتی از خود ام اس آی...
    واقعا از صمیم قلب دعا میکنم ماتریس نخواد اینو وارد کنه...که البته بعید نیست....
    همون 850 رو کاش با فول اچ دی وارد کنه...

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

آره بهترین حالتش حداقل 850 و فول اچدیه
    ولی همانطور که میدونید ماتریکس انگار یه تختش کمه یادمه سری قبلی GE هم اچ دی وارد کرده بود
    من بخاطر همین اون موقع نگرفتم که بعدش قیمتا سر به فلک کشید!!!
    وقتی تو سایت دیدم ناموجود زده داشتم بال در میآوردم ولی رفیقمون گفت ماتریس قراره همین سری وارد کنه دیوانه شدم
    الانم چندین بار عکسای 2OE دیدم اصلا راضی کننده نیست
    تو سایت کسی این مدل گرفته؟چجوری تحملش میکنید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ولی همانطور که میدونید ماتریکس انگار یه تختش کمه یادمه سری قبلی GE هم اچ دی وارد کرده بود
    وقتی تو سایت دیدم ناموجود زده داشتم بال در میآوردم ولی رفیقمون گفت ماتریس قراره همین سری وارد کنه دیوانه شدم
    مدلای قبلی که بودن و الان ناموجود شدن همه فول اچ دی بودن..این همون 2OE هست..:
    میبینی...فول اچ دی..
    ام اس ای شاید الان اچ دی زده باشه ولی قبلیا همه فول اچدی بوده.تو مدل GE40 1600*900 کم کمش بود...همینو یادمه اون اول که تو سایتا گذاشته بودن اچ دی میزدن که به خاطر خود ماتریس بود که بعد از یادرآوری و اصلاح از طرف ماتریس، تو تمام سایتا به فول اچ دی اصلاح شد..
    داداش من از نزدیک دیدم و باهاش کار کردم...اگه عجله داری و نمیتونی حدقل 1-2 ماه صبر کنی برای جدید apache همین 2OE که مجدد وارد شد رو بخر...اونطوریم که تو فکر میکنی نیست...بیا.این لینک بررسیش تو سایت نوتبوک چک...:
    اگه عجله داری نمیتونی برای صبر کردن برای مدل 2014 ریسک کنی تا این موجود شد بخر...چون بازم مث ذفعه ی قبل بلافاصله تموم خواهد شد...
    در ضمن..من خودم GS70 میخوام که الان 2013ش موجوده ولی تصمیم گرفتم ریسک کنم و صبر کنم....به این خاطر میگم ریسک که میبینی اونی که منو تو میخوایم با بار بعدی که به قول دوستان همین چند روز آیندست وارد بشه و یا ممکنه مجبور بشیم حتی تا زمستون صبر کنیم...
    خودت میدونی دیگه..من به خاطر اصلاحات زیاد تو سیستم خنک کننده و باطری و سخت افزار مطمئنن مذل 2014 رو خواهم خرید...

13. این کاربر از severusss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

مدلای قبلی که بودن و الان ناموجود شدن همه فول اچ دی بودن..این همون 2OE هست..:
    میبینی...فول اچ دی..
    ام اس ای شاید الان اچ دی زده باشه ولی قبلیا همه فول اچدی بوده.تو مدل GE40 1600*900 کم کمش بود...همین GE602OEو یادمه اون اول که تو سایتا گذاشته بودن اچ دی میزدن که به خاطر اشتباه خود ماتریس بود که بعد از یادرآوری و اصلاح از طرف ماتریس، تو تمام سایتا به فول اچ دی اصلاح شد..
    داداش من از نزدیک دیدم و باهاش کار کردم...اگه عجله داری و نمیتونی حدقل 1-2 ماه صبر کنی برای جدید apache همین 2OE که مجدد وارد شد رو بخر.ارزششو داره..اونطوریم که تو فکر میکنی نیست...بیا.این لینک بررسیش تو سایت نوتبوک چک...:
    اگه عجله داری نمیتونی برای صبر کردن برای مدل 2014 ریسک کنی تا این موجود شد بخر...چون بازم مث دفعه ی قبل بلافاصله تموم خواهد شد...
    در ضمن..من خودم GS70 میخوام که الان 2013ش موجوده ولی تصمیم گرفتم ریسک کنم و صبر کنم....به این خاطر میگم ریسک که میبینی اونی که منو تو میخوایم با بار بعدی که به قول دوستان همین چند روز آیندست وارد بشه و یا ممکنه مجبور بشیم حتی تا زمستون صبر کنیم...
    خودت میدونی دیگه..من به خاطر اصلاحات زیاد تو سیستم خنک کننده و باطری و سخت افزار مطمئنن مدل 2014 رو خواهم خرید...
    Last edited by severusss; 20-06-2014 at 10:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •