تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2998 از 3017 اولاول ... 199824982898294829882994299529962997299829993000300130023008 ... آخرآخر
نمايش نتايج 29,971 به 29,980 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه ___vampire___'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

2. این کاربر از ___vampire___ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_amd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من سرویس 1مگ شش ماهه قدیمی دارم خوشبختانه سرعتش عالیه 1.2 مگابایته شبانه رایگانش هم ردیفه روز و شب همون 1.2مگابایته شانس اوردم 2-3 روز قبل از اینکه سرویس جدیدا بیان گرفتمش هر چند شبانش در حد همراه اول نیست ولی بهتر از هیچه همراه اول اگه شبانه رایگانشو حذف نمیکرد و ثابت رو بسته ها بود دیگه اصلا طرف adsl نمیرفتم
    همراه اول روی همه بسته هاش شبانه رایگان 3 تا 9 داره.
    حداقل تا آخر زمستون که هست
    من دیشب باهاش دانلود کردم

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اره میدونم ولی منظورم این بود که از توی پنل درخواست بدیم رسیدگی میشه ؟ یا حتما باید حضورا بریم درخواست کتبی بنویسیم ؟

اگر ISP عوض کردی پورت هم تعویض میشه ... اما حتمی نیست که سرعت تغییری کنه مگر اینکه اشکال از پورت باشه...
    پورت isp اره ولی اون پورتی که مال خود تلفنه و فیوز و اینا هم داره اون چی ؟ اگه مشکل از اون باشه اونم موقع رانژه ی مجدد تعویض میکنن ؟

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

دو ماه پیش گفتم 2020 گفت باید حضوری بیایی تخلیه بشه

6. این کاربر از ham33d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوست عزیز اول با 2020 هماهنگ کن کارشناس ها که اومدن ازشون بخواه پورت رو عوض کنن اگه مشکلت حل شد که هیچ اگه حل نشد باید پروفایلت رو تغییر بدن تا مشکلت برطرف بشه
    در غیر این صورت این مشکل از خط شماست و هرچقدر هم ispعوض کنی فایده ای نداره

8. این کاربر از behzad3250 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

الان این حجمی که نوشته مثلا مصرف منصفانه 90 گیگ منظور 90 گیگ داخلی هست یا 90 گیگ بین الملل ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

الان این حجمی که نوشته مثلا مصرف منصفانه 90 گیگ منظور 90 گیگ داخلی هست یا 90 گیگ بین الملل ؟
    خیلی تغییرات کرده و خیلی هم مبهم
    اول اینکه اون آخر هر جمله نوشته ماهیانه ، یعنی مثلا سرویس یکساله میخریم و بعد ماهی 50 گیگ داریم این میشه 600 گیگ یا نه 50 گیگ این ماه به ماه بعد منتقل نمیشه؟
    دوم اینکه این منصفانه یعنی چی، خو اگر میگید ماهیانه 50 گیگ دیگه انصاف چیه این وسط، اگر رایگان بود بله درست بود
    سوم داخلی یا خارجی رو چجوری حساب میکنن؟

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

متاسفانه مخابرات تو این 10 سالی که ازش داشتم بدردم نخورد و همیشه توی مخم بوده یه مدت هم که کلا ازش استفاده نمیکردم و وایرلس داشتم ولی با اومدن سرویس های غیر حجمی و قیمت کمتر مجبورم از adsl استفاده کنم تا چند روز پیش تصمیم به تخلیه داشتم ولی هر شرکتی رفتم گفت توی مرکز ما فعلا پورت خالی ندارن فقط اسیاتک بود که اونم بدرد من نمیخوره .خلاصه اینکه مخابرات هم مثل چیزای دیگه رفته توی پاچم و تا اخر عمر ظاهرا باید تحملش کنم ، نمیدونم کی از شرش راحت میشم الانم که میخام شارژ کنم میبینم که برعکس گذشته تعرفه هاش از شرکت های دیگه گرونتره . واقعا برای شانس بد خودم متاسفم . و از اینکه یه روز رفتم مخابرات ثبت نام کردم بسیار پشیمونم.

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

متاسفانه مخابرات تو این 10 سالی که ازش داشتم بدردم نخورد و همیشه توی مخم بوده یه مدت هم که کلا ازش استفاده نمیکردم و وایرلس داشتم ولی با اومدن سرویس های غیر حجمی و قیمت کمتر مجبورم از adsl استفاده کنم تا چند روز پیش تصمیم به تخلیه داشتم ولی هر شرکتی رفتم گفت توی مرکز ما فعلا پورت خالی ندارن فقط اسیاتک بود که اونم بدرد من نمیخوره .خلاصه اینکه مخابرات هم مثل چیزای دیگه رفته توی پاچم و تا اخر عمر ظاهرا باید تحملش کنم ، نمیدونم کی از شرش راحت میشم الانم که میخام شارژ کنم میبینم که برعکس گذشته تعرفه هاش از شرکت های دیگه گرونتره . واقعا برای شانس بد خودم متاسفم . و از اینکه یه روز رفتم مخابرات ثبت نام کردم بسیار پشیمونم.
    کدام مرکزی؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

کلا این موضوع اصلا مبهم نیست نمیدونم چرا دوستان براشون اینقدر این موضوع پیچیده است!
    شما یک سرویس میخری مثلا همون 90 گیگ ماهانه اگر بخواهی فقط از 500 سایت داخلی استفده کنی 90 گیگ داری
    اما بخواهی از بین المل استفاده کنی 45 گیگ
    حالا هم از سایت های داخلی و هم خارجی استفاده کنی تفکیک میشه ببین مثلا شما از سایت شاتلند که جز 500 سایت هست استفاده میکنی و 1 گیگ دانلود میکنی بلافاصله میری تو یک سایت خارجی و اونجا هم 1 گیگ دانلود میکنی سامانه به صورت خودکار از شما 3 گیگ کسر میکنه

دوست عزیز من نمیخوام از هیچ شرکتی دفاع کنم اما همین مخابرات هم واقعا چسزی کم نداره از بقیه ببینید قبل از تعرفه های جدید من 1 مگ داشتم سرعت دانلود 350 بود
    متاسفانه مصرف منصفانه در تمام isp ها به این صورته سرعت دانلود شما رو محدود میکنه به سرویس شما!
    یعنی من قبلا 1 مگ سرعت دانلود 350 بود اما الان 2 مگ نهایت سرعت 265!!!
    این موضوع برای همه isp ها یکسات هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •