تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 299 از 314 اولاول ... 199249289295296297298299300301302303309 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,981 به 2,990 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

fn+space ....

2. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

چراغ hp پشت لب تاپ را چطور میتونم خاموش یا روشن کنم ؟؟؟؟
    با تشکر از جوابتون

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

چراغ پشت خاموش نمی شه تا اونجایی که می دونم

5. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    آب هویج + آبگوشت

پيش فرض

درون دستگاه یه باطری کوچیک داره که مخصوص LOGO پشت دستگاه هست اونو باید در بیاری تا خاموش شه !!!

7. این کاربر از em0fashionb0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

من بازم با کالیبره کردن مشکل دارم
    هر کاری میکنم نمیتونم از باطری کمتر از 7% استفاده کنم
    موقعی که شارژر وصل بود باطری رو دراوردم و Critical battery رو گذاشتم رو 1% نشد روی چندتا PowerPlan تست کردم نشد
    دیگه نمیدونم چیکار کنم
    Wear Level باطریم شده 45% !!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

من هم اخرین بار وقتی رو 5 درصد گذاشتم رو hybernate بعد چند ثانیه خاموش شد.نمی دونم شاید از ویندوزه.چند ماه پیش که کالیبره کردم wear leve از 12 رفت به 3 درصد.الان از 9.5 رفت به 10.5!فکر کنم شما هم باهایبرنیت مشکل داشته باشی.احتمالش هست که از ویندوز کرکی باشه.نمی دونم.چون وقتی ویندوز اوریجینال داشتم راحت هایبرنیت شد.الان میره رو هایبرنیت.ولی بعد چند ثانیه خاموش می شه.دیگه هم نمی شه با باطری روشنش کرد.البته نمی دونم.شاید هم ربطی به این نداشته باشه.ولی ویندوز شما اوریجیناله یا عوض کردید؟اگه از هاردت بکاپ داشتی می تونستی ریکاوری کنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه samasara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام یه سوال مهم دارم !!

من می خواستم لپ تاپ پاویلیون 6c45 رو با قیمت 15500000 بخرم اما یه مشکلی که دارم اینکه موقع مقایسه کنفیگ ها با سایر برند های متوجه کم بود قمیت 200 300 تومانی می شم ! !!

آیا hp مشکلی داره کسی می تونه کمکم کنه ؟؟

دوستان اگر در این رده قیمت چیزه بهتری بود حتفا معرفی کنید!

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

من هم اخرین بار وقتی رو 5 درصد گذاشتم رو hybernate بعد چند ثانیه خاموش شد.نمی دونم شاید از ویندوزه.چند ماه پیش که کالیبره کردم wear leve از 12 رفت به 3 درصد.الان از 9.5 رفت به 10.5!فکر کنم شما هم باهایبرنیت مشکل داشته باشی.احتمالش هست که از ویندوز کرکی باشه.نمی دونم.چون وقتی ویندوز اوریجینال داشتم راحت هایبرنیت شد.الان میره رو هایبرنیت.ولی بعد چند ثانیه خاموش می شه.دیگه هم نمی شه با باطری روشنش کرد.البته نمی دونم.شاید هم ربطی به این نداشته باشه.ولی ویندوز شما اوریجیناله یا عوض کردید؟اگه از هاردت بکاپ داشتی می تونستی ریکاوری کنی
    ویندوز Ultimate 7 MSDN دارم 64 بیتی
    که با کرک هست دیگه
    الان 95% کرک شده استفاده میکنن
    شما اورجینال رو چند خریدی ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

ببین من الان دوباره اوریجینا ریختم.انگار یه سری تفاوتها داره.مگه خر مخمو گاز گرفته این همه پول اوریجینال بدم!یه ویندوز home premium از یه سایت معتبر دانلود کردم و با سریال پشت لپتاپ اکتیو کردم.ویندوز با فرمت iso (یعنی ایمیج)بود با حجم 3GB.از خود مایکروسافت هم فکر کنم می شه دانلود کرد.فقط مهم اینه که سریال داشته باشی و مثلا نمی تونی با سریال پشت لپتاپ ور÷ن ultimate رو اکتیو کنی.به همین راحتی
    حالا برسیم به تفاوتها.تو نسخه کرک شده خودم که Ultimate بود تو قسمت start که چند تا گزینه برای shut down و... داره اصلا هایبرنیت نبود!در صورتی که الان که ویندوز اوریجینال رو ریختم این گزینه هست.تنطیمات advanced در قسمت power option هم تا حدودی فرق داره و بعضی کزینه ها رو ندیده بودم تو نسخه خودم.البته باطری همونه.ولی مثلا hybrid sleep داره و... که نسخه قبلی نداشت فکر کنم.من قبل از تعویض ویندوز کالیبره کردم که تاثیری نداشت.نمی خوام دوباره تست کنم.چون درصد ear level بالا میاد باز.دوست داشتی یه ویندوز دست نخورده از یه جا پیدا کن یا اگه می تونی دانلود کن و با product key که پشت لپتاپ هست اکتیو کن احتمالش به نظرم زیاده که درست بشه.البته باز نمی شه قطعی گفت.ولی ظاهر این نسخه Home که انگار فرق می کنه در قسمت Power option.حتی usb setting , display وinternet explorer ,... تو قسمت advanced داره که من یادم نمیاد تو نسخه کرکی بوده باشه.از خود start هم گزینه hybernate داره که اینو مطمئنم تو Ultimate کرکی نبود
    حالا اگه تونستی چک کن و نتیجه رو اعلام کن.من یه بار تو حالت Plugged in از start هایبرنیت کردم سیستم بهد چند ثانیه خاموش شد.فکر کنم طبیعیه.اون حالت sleep هست که چراغ لپتاپ روشن می مونه و فن می چرخه و ... .اخه یادمه قبلا سر این موضوع هم مشکل داشتی.اگه خاموش شد دستی روشن نکن تا باطری خالی شه .شاید مدلش همینجوریه.وقتی سیستم خاموش می شه و دوباره روشن می کنی می گه resum system که معلوم می شه واقعا هایبرنیت شده.ان شا... که حل می شه مشکلت

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

راستی خودم کنجکاو شدم.اگه تونستی یه اسکرین شات از قسمت Power ooption قسمت change advanced setting سیستمت بذار ببینیم تفاوتهاش تو چیاست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •