تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 298 از 302 اولاول ... 198248288294295296297298299300301302 آخرآخر
نمايش نتايج 2,971 به 2,980 از 3011

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی .Real Madrid C.F | کهکشانی ها | فصل 2013 - 2014

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

چه خبر بدی و غیر منتظره ای بود فوت آلفردو دی استفانو افسانه ای
    این همه سال، هر بار اتفاقی میوفتاد و میرفت بیمارستان
    کلی همه رو نگران میکرد
    اما بعدش خوب میشد و برمیگشت
    اینبار هم همه نگران شدن اما میدونستن بازم برمیگرده
    اما...
    کی فکرش رو میکرد؟
    بسیاری از چهره های سرشناس فوتبال، پیام درگذشت دادن...
    رئال راه رئال شدن و بهترین در تاریخ شدنش رو با دی استفانو شروع کرد و شاید اگه اون نبود که همه قهرمانی بده بهمون، شرایطمون فرق میکرد
    بدون شک یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ رئال و البته فوتباله(خیلی از بزرگان فوتبال، دی استفانو رو بهترین بازیکن تاریخ میدونن)
    روحش شاد...

2. 11 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

از شنیدن خبر درگذشت آلفردو دی استفانو ناراحت شدم.
    .
    حقیقتی که وجود داره اینه که سن من به بازی های ایشون قد نمیده،
    ولی خوب مسلما کسی که اکثر کارشناسان اونو جزو بهترین فوتبالیست های دنیا میدونن، قطعا شخص قابل احترامیه.
    اگه اشتباه نکنم، اون پنج قهرمانی متوالی رئال هم زمان ایشون به دست اومده که نشان از سطح فنی فوق العاده اش میده.
    .
    .

تنها عکسی که ازش داشتم اینه که در کنار دیوید بکهام ایستاده.

4. 6 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

6. 7 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

منم خیلی ناراحت شدم......... یکی از نماد های رئال یکی از بت های رئال رو از دست دادیم .
    این جملش دقیقا حس ما مادریدیستا ها نسبت به رئال هست : رئال مادرید یک احساسه

8. 7 کاربر از SA3EDLORD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فوت اسطوره و سمبل باشگاه واقعا خبر خیلی تلخ و شوک آوری بودش
    ولی چه میشه کرد که همیشه باید شاهد فوت ناگهانی بزرگان باشیم
    روحش شاد...

............

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوزه مورینیو تاسف خود را از درگذشت آلفردو دی استفانو ابراز کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، امروزآلفردو دی استفانو اسطوره رئال مادرید درگذشت و مورینیو در بیانیه ای این واقعه ناگوار را تسلیت گفت.

در بیانیه خوزه مورینیو که بر روی خروجی وبسایت باشگاه چلسی قرار گرفته، خوزه نوشته است: "وقتی خبر فوت آلفردو دی استفانو را شنیدم، بسیار غمگین شدم، او مردی شگفت انگیز بود که در زمان حضورم در مادرید شانس اشنایی با او را پیدا کردم."

"قطعا ابتدا تسلیتم را به خانواده و دوستانش اعلام کردم، ولی امروز روزی تلخ برای فوتبال و هوادارانش محسوب می شود، چیزی که ما هم بخشی از آن هستیم. از دست دادن چنین شخص خاصی یک اندوه بزرگ است."

"آلفردو بهترین بازیکن تاریخ مادرید بود، 5 جام اروپایی متوالی را برد و یکی از بزرگ ترین ها در تاریخ است. آسوده بخواب آلفردو."

10. 9 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

واقعا خبر ناراحت کننده ای بود، شاید اغراق آمیز به نظر بیاد ولی حقیقتا خبر درگذشت دی استفانو مثل خبر یتیم شدن باشگاه هست.

دی استفانو در کنار سانتیاگو برنابئو بزرگترین سمبل باشگاه بود و جایگاهی که رئال به عنوان بزرگترین باشگاه تاریخ پیدا کرده شدیدا در گرو حضور دی استفانو چه درون زمین و چه در بیرون زمین بوده و خواهد بود.

دی استفانو بدون شک موفق ترین بازیکن تاریخ در سطح باشگاهی تیم های اروپایی هست، او در هر 5 قهرمانی اول باشگاه در اروپا حضور داشت و در هر 5 فینال گلزنی کرد، از جمله در فینال تاریخی و اون پیروزی 3-7 مقابل فرانکفورت هت تریک کرد.

در حالی که معمولا از پله و مارادونا به عنوان "برترین" بازیکنان تاریخ یاد میشه، اغلب از دی استفانو به عنوان "کامل ترین" فوتبالیست تاریخ یاد میشه. چرا که بزرگی دی استفانو فقط به گلزنی نبود. بزرگانی چون پله، اوزبیو، لوئیس سوارز (اسطوره سال های دور بارسا و اینتر)، ماتزولا (از بزرگترین اسطوره های اینتر و ایتالیا) و بسیار چهره های دیگه دی استفانو رو "کامل ترین بازیکن تاریخ" می دونند.

هلنا هررا که یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین مربیان فوتبال -به ظن عده زیادی، بزرگترین مربی تاریخ- هست، مربی که خیلی از زمان خودش جلوتر فکر می کرد و لقب "آقای خاص" که این سال ها به مورینیو داده شده رو با یک تغییر به شکل "آقای خاص اصلی" به هررا نسبت میدند، با تیم های مختلفی در نیمکت تیم مقابل دی استفانو قرار گرفته (چند سال سرمربی بارسا و چند سال اینتر)، هررا در مورد دی استفانو میگه:

"آلفردو دی استفانو بزرگترین بازیکن تاریخ بود، حتی خیلی بالاتراز پله. او به طور همزمان یک وزنه در خط دفاع، یک بازیساز در خط هافبک و خطرناک ترین گلزن در خط حمله بود."

سر بابی چارلتون اسطوره منچستر یونایتد وقتی اولین نمایش دی استفانو رو از نزدیک به یاد میاره این واکنش رو نشون میده:

"این شخص کیه؟
    توپ رو از دروازبان می گیره، به فول بک ها میگه که چکار کنند، هر وقت در زمین هست، در جایی حضور داره که توپ رو بگیره، می تونید تاثیرش رو در هر اتفاقی که در زمین رخ میده ببینید.
    من هیچ وقت بازیکنی به این کاملی ندیدم. مثل این بود که او مرکز فرماندهی خودش رو در قلب بازی بنا کرده بود. به همان اندازه که قدرتمند بود، زیرک بود. ویژگی های متعددی که او یکجا داشت مسحور کننده بود."

میگل آنخل مونز سرمربی اسطوره ای باشگاه در اون زمان در اشاره به "کامل بودن" دی استفانو میگه:
    "بزرگی دی استفانو این بود که با حضور او در تیم خود، شما در هر پست دو بازیکن داشتید."

پله راجع به دی استفانو:
    "مردم وقتی راجع به بهترین بازیکن صحبت می کنند، از پله یا مارادونا صحبت می کنند اما برای من بهترین بازیکن تاریخ آلفردو دی استفانو بود."

دیگو مارادونا که دعوای دائمی با پله بر سر عنوان بهترین بازیکن تاریخ داشته، در گذشته در این مورد گفته:
    "من می تونم بگم مارادونا می تونه بدتر از پله باشه اما تاکید می کنم دی استفانو بهتر بود."

اما نظر خود دی استفانو راجع به این مسائل: "فوتبال به من همه چیز داده، من همیشه به فوتبال به عنوان یک ورزش تیمی نگاه کردم و همیشه گفتم که نمی خوام به شکل یک الگو و یک شخص دست نیافتنی در بیام. من فقط می خوام بازی کنم!"

اما مورد دیگه ای که تاثیر دی استفانو بر تاریخ باشگاه رو پررنگ تر می کنه حضور دائمی و تاثیرش در همه اتفاقاتی هست که در طی این سال ها در گوشه و کنار باشگاه رخ داده، از اتفاقات در ابعاد بزرگتر مثل جذب چهره های جدید توسط باشگاه گرفته تا مراسمی که در اون کارواخال در نونهالی از دی استفانو جایزه گرفته و بهترین خاطره دوران ورزشیش هست، چند تا از عکس هایی که داشتم رو می گذارم:

رائول در جوانی

جذب رونالدوی برزیلی

در کنار رونالدوی پرتغالی

در کنار دوست قدیمیش اوزبیو

در کنار کارواخال نونهال

در کنار مارادونا

و عکسی که امسال به اتفاق تعدادی از اسطوره های دیگه باشگاه گرفته شد، اونم در فاصله یکی دو روز مونده به La Decima، شماره دهی که خیلی سخت به دست اومد و چه پایان شیرینی بود برای دی استفانو که استارت همه این اتفاقات به دست خودش رقم خورد و باشگاه تا ابد وامدارش هست.

12. 14 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

روحش شاد

پیام چهره های فوتبالی :

پرس :
    امروز، روز غمگینی برای رئال مادرید است و می‌توانم بگویم که حتی برای تمام دنیای فوتبال.
    دی استفانو مهم‌ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید و بهترین بازیکن تمام تاریخ است.
    آلفردو دی استفانو رئال مادرید است. او تاثیر‌گذار بود و تاریخ و سرنوشت باشگاه را تغییر داد. او توانست وجهه و آیین رئال را به تمام دنیا صادر کند. او توانست به مردم جهان ثابت کند که یک فوتبالیست چه‌ کارهایی می‌تواند انجام دهد.
    آلفردو دی‌استفانو، رئیس افتخاری؛ رئال مادرید هیچگاه تو را فراموش نخواهد کرد."

ایکر کاسیاس :
    کاپیتان رئال مادرید در فیس بوکش نوشت: " دون آلفردو، بزرگترین اسطوره ی رئال مادرید، همیشه با ماست. همیشه تو را به خاطر خواهم داشت استاد."

کریستیانو رونالدو :
    ستاره ی رئال مادرید و بهترین بازیکن جهان در سال 2013 در فیس بوکش نوشت: " روز بسیار غمگینی است. برای من، و برای همه ی رئالی های دنیا و جهان فوتبال. دون آلفردو ما را ترک کرد ولی روحش همچنان پیش ماست. خاطراتش برای همیشه در قلب ماست زیرا اسطوره هیچ‌گاه نمی‌میرد. برای همه چیز ممنونم و آسوده بخواب استاد."

دیوید بکام :
    هافبک سابق رئال مادرید در فیس بوکش نوشت: "ناراحتم که خبر مرک آلفردو دی ‌استفانو را می‌شنوم. خوش شانس بودم که او را می‌شناختم، او یک جنتلمن واقعای و یک اسطوره ی کامل برای رئال مادرید بود. برای هر بازیکنی، حضور در این باشگاه یک آرزوست ولی وقتی او هم بخشی از این خانواده ی بزرگ بود، بسیار ویژه شده بود. او یکی از بزرگترین اسطوره های تاریخ فوتبال بود."

لوییس سوارس :
    هافبک لیورپول و اروگوئه در فیس بوکش نوشت: " آسوده بخواب آلفردو دی ‌استفانو، یک نابغه ی فوتبال"

لیونل مسی :
    ستاره ی بارسلونا در فیس بوکش نوشت: "امروز دنیا یک اسطوره را از دست داد، دون آلفردو دی استفانو. یک مرد فوق‌العاده هم داخل زمین هم خارج آن.برای خانواده اش آرزوی صبر می‌کنم."

باشگاه رئال مادرید نیز در بیانیه ای رسمی، مرگ دی استفانو را به خانواده ی او و جهان فوتبال تسلیت گفت
    Last edited by Abdolreza2012; 08-07-2014 at 00:27.

14. 10 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

اولین گل دی استفانو با پیراهن رئال مادرید در فینال اروپا در تاریخ 18 می 1960

16. 8 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

تا حالا من برای دو تن از چهره های سرشناس که برام عزیز بودن بسیار ناراحت شدم و اشک تو چشمام اومده
    اولی استیو جابز بود
    و نفر دوم هم
    دی استفانو کبیر

واقعا پدر معنوی و بزرگ رئال بود اونقدر بزرگ که برای باشگاه جایگاهی فراتر از یک بازیکن فوتبال و اسطوره سابق داشت
    شخصا روز غم انگیزی بود برام
    روحش شاد

Last edited by D o l f i n; 08-07-2014 at 03:14.

18. 7 کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

20. 8 کاربر از Iman-Emperatour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •