تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 297 از 400 اولاول ... 197247287293294295296297298299300301307347397 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,961 به 2,970 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از دوستان کسی به tdd دسترسی داره و از این نوع اینترنت استفاده میکنه و مودمش آنلاک هست و برا مودم کلید و کابل usb اتصال داده لطفا این فریمور رو بزنه رو مودم ببینه با شبکه tdd کار میکنه یا نه ؟ اگر کار کرد یه مقایسه سرعت با فریمور 196 ایرانسل هم تو این شبکه ( tdd ) انجام بده . فریمور سالمه و بابت خرابی مودم یا ریسک از طرف من مطمئن باشید و خودم رو مودم تست زدم و فقط میخوام ببینم با tdd هم کار میکنه یا نه من به tdd دسترسی ندارم . با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دوستانکسی قطعی شبکه تو شبکه td ایرانسل نداره
    مجبور میشم مودم ریستارت کنم تا مشکل حل بشه فریمور 196 ایرانسل

4. این کاربر از mirsina1979 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

از دوستان کسی به tdd دسترسی داره و از این نوع اینترنت استفاده میکنه و مودمش آنلاک هست و برا مودم کلید و کابل usb اتصال داده لطفا این فریمور رو بزنه رو مودم ببینه با شبکه tdd کار میکنه یا نه ؟ اگر کار کرد یه مقایسه سرعت با فریمور 196 ایرانسل هم تو این شبکه ( tdd ) انجام بده . فریمور سالمه و بابت خرابی مودم یا ریسک از طرف من مطمئن باشید و خودم رو مودم تست زدم و فقط میخوام ببینم با tdd هم کار میکنه یا نه من به tdd دسترسی ندارم . با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شبکه معمولی تفاوت خاصی احساس میکنی یا نه؟

6. این کاربر از mirsina1979 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

مورد شما واقعا یک مورد نادر هست و تا الان هم باید حل میشد . حتما ویندوز 7 نسخه 64 نصب کنید و ویندوز هم جدید باشه . راهی دیگر اصلا به ذهنم نمیاد . بیشتر دوستان با اموزش ها و راهنمایی ها راحت و حداقل برای بار دوم توانسته اند کار خودشون رو راه بیندازن . موفق باشید .
    با تشکر از صبر و حوصله شما. به عنوان سوال اخر. هدف من برای انلاک استفاده از سیم کارت همراه اول و طرح نامحدود شبانه هستش. با توجه به طرح رجیستری، اگه من سیم کارت جدید بخرم و به مودم انلاک بزنم، مشکلی نداره؟ یادمه یکی از بچه ها چنین مشکلی مطرح کرده بود.

8. این کاربر از momi133 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

من امروز یک جا رو پیدا کردم که فروشنده گفت 3 تا مودم b612 مبین نت دارم که ورژن 192 هستن و قیمتش رو گفت 50 تومن بیشتر میده ، گفت اول ورژن رو چک کن اگر 192 بود بعد هزینه رو پرداخت کن .خلاصه اینکه میخام بخرم .سوالم اینه که وقتی سیم کارت رو برام فعال میکنه و میخام توی مغازه تست کنم ایا امکان داره همون لحظه فوری اتوماتیک اپدیت بشه به 196 و دیگه نشه انلاک کرد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من امروز یک جا رو پیدا کردم که فروشنده گفت 3 تا مودم b612 مبین نت دارم که ورژن 192 هستن و قیمتش رو گفت 50 تومن بیشتر میده ، گفت اول ورژن رو چک کن اگر 192 بود بعد هزینه رو پرداخت کن .خلاصه اینکه میخام بخرم .سوالم اینه که وقتی سیم کارت رو برام فعال میکنه و میخام توی مغازه تست کنم ایا امکان داره همون لحظه فوری اتوماتیک اپدیت بشه به 196 و دیگه نشه انلاک کرد ؟
    سلام
    به محض اینکه سیم کارت در مودم قرار بگیره و روشن بشه خود به خود به ورژن 196 آپدیت میشه
    اکیدن از روشن کردن مودم خودداری کنید
    بهترین پیشنهاد اینه که هزینه رو بهش بدید
    مودم رو آنلاک کنید و پس از اوون اقدام به فعال سازی و قراردادن سیم کارت کنید

موفق باشید

11. این کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

شبکه معمولی تفاوت خاصی احساس میکنی یا نه؟
    رو شبکه fdd هیچ فرقی با فریمورهای دارای ca و mimo نداره فقط به tdd دسترسی ندارم . خواستم ببینم tdd هم جواب میده یا نه چون فریمور رو دستکاری کردم و بیشتر اجزای فریمور برا مودم b525 هست و رو fdd عالی جواب داد عینه 196 ایرانسل ولی tdd ندارم تا تست بزنم ببینم اصلا شناسایی میکنه شبکه رو یا نه چون برا مودم b525 هست و اون مودم tdd با فرکانس های بالا نداره .

13. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با تشکر از صبر و حوصله شما. به عنوان سوال اخر. هدف من برای انلاک استفاده از سیم کارت همراه اول و طرح نامحدود شبانه هستش. با توجه به طرح رجیستری، اگه من سیم کارت جدید بخرم و به مودم انلاک بزنم، مشکلی نداره؟ یادمه یکی از بچه ها چنین مشکلی مطرح کرده بود.
    ریجستری برا مودم ها اغاز نشده فعلا و مودم شما برا اپراتور ایرانی هست و قانونی وارد شده و ثبت شده . اون دوستمون مشکل داشتن یا برا بعضی ها پیش میاد به علت ایراد در سامانه همتا و بر فرض قرار دادن مودم به جای گوشی هست و اشتباها imei مودم جز گوشی ها محسوب میشه .

15. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    به محض اینکه سیم کارت در مودم قرار بگیره و روشن بشه خود به خود به ورژن 196 آپدیت میشه
    اکیدن از روشن کردن مودم خودداری کنید
    بهترین پیشنهاد اینه که هزینه رو بهش بدید
    مودم رو آنلاک کنید و پس از اوون اقدام به فعال سازی و قراردادن سیم کارت کنید

موفق باشید
    بله تایید میشه به محض وارد کردن سیم کارت و روشن کردن مودم انی حتی بدون بسته اینترنتی و بدون یک ریال اعتبار پولی زود مودم اپدیت میشه به 196 .

17. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ریجستری برا مودم ها اغاز نشده فعلا و مودم شما برا اپراتور ایرانی هست و قانونی وارد شده و ثبت شده . اون دوستمون مشکل داشتن یا برا بعضی ها پیش میاد به علت ایراد در سامانه همتا و بر فرض قرار دادن مودم به جای گوشی هست و اشتباها imei مودم جز گوشی ها محسوب میشه .
    اقا صابر گویا طرح رجیستری انجام داره میشه یا مشکلاتی ایجاد شده و من خودم شخصا دوتا مودم i60که هفته پیش دوستان گرفتن پیام امد که مودم غیر قانونی ثبت شده و تا 1ماه فرصت داده بود حالا جریان از چه قرار هست نمیدونم

19. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •