تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 295 از 307 اولاول ... 195245285291292293294295296297298299305 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,941 به 2,950 از 3062

نام تاپيک: شروع کار با لینوکس

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این گزینه رو یه بار تیکشو بردار بعد رفرش کن ببین فرقی میکنه . یا مرور گرو ببند دوباره بازش کن و لود کن.
    Use hardware acceleration when available
    راستی نفهمیدم مشکل اون عکس چیه ؟؟ اگه قاطی شدن عناصر منظورتون هست . فک کنم سایز رو یه ذره کوچیک کنید درس شه
    رویا جان مرسی. اون گزینه رو قبلا امتحان کردم اثری نداره. مشکل به احتمال زیاد مربوط به کارت گرافیک و تداخل فعالیتش با فایرفاکس میشه. بیشتر دنبال یه راه حل هستم تا علت این مشکل.

پ ن: بله رویاجان مشکل همون درهم بود عناصر تصویر و در کل زشت بودن صفحات اینترنتیه.

2. این کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

رویا جان مرسی. اون گزینه رو قبلا امتحان کردم اثری نداره. مشکل به احتمال زیاد مربوط به کارت گرافیک و تداخل فعالیتش با فایرفاکس میشه. بیشتر دنبال یه راه حل هستم تا علت این مشکل.

پ ن: بله رویاجان مشکل همون درهم بود عناصر تصویر و در کل زشت بودن صفحات اینترنتیه.
    فایرفاکس مربوط به مخازن رو کامل پاک کنید و فایرفاکس رو مستقیم از سایتش بگیرید و نصب کنید.

اگه مشکل رفع نشد میتونه به همون دلیلی که گفتید باشه

4. این کاربر از SETIZEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فایرفاکس مربوط به مخازن رو کامل پاک کنید و فایرفاکس رو مستقیم از سایتش بگیرید و نصب کنید.

اگه مشکل رفع نشد میتونه به همون دلیلی که گفتید باشه
    مشکل با این روش هم حل نشد. مرسی از پیشنهادت. جالبه در thunderbird هم وقتی ایمیل حاوی صفحات وب هست این بهم ریختگی دیده میشه. احتمالا علت همون کارت گرافیک هست. باز اگر دوستان تجربه مشابه ای داشتن ممنون میشم در میون بذارن.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگه این مشکل کلی باشه پس تو توزیع های دیگه هم باید این مشکل رو داشته باشید. توزیع دیگه ای رو امتحان کردید؟

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکل با این روش هم حل نشد. مرسی از پیشنهادت. جالبه در thunderbird هم وقتی ایمیل حاوی صفحات وب هست این بهم ریختگی دیده میشه. احتمالا علت همون کارت گرافیک هست. باز اگر دوستان تجربه مشابه ای داشتن ممنون میشم در میون بذارن.
    اگه مشکل از گرافیک بود تو نسخه ویندوز هم اینجوری میشد یا با مرورگرای دیگه هم به مشکل بر میخورد. بعید میدونم گرافیک ایراد داشته باشه .(مگه اینکه فایر فکس لینوکس نیازمند تکنولوژی باشه که گرافیکت ساپورت نکنه) .
    الانم تو مرورگر من این اتفاق افتاد البته بعضی موقع ها پیش میومد .( کروم . ویندوز8.1)
    راستی اگه مجازی هم نصب کنید یه جورایی گرافیک و سی پی یو ضعیف تر عمل میکنه .
    البته اقا وحید شما خودتون استادید جسارت منو ببخشید فقط محض یاداوری عرض کردم.

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه مشکل از گرافیک بود تو نسخه ویندوز هم اینجوری میشد یا با مرورگرای دیگه هم به مشکل بر میخورد. بعید میدونم گرافیک ایراد داشته باشه .(مگه اینکه فایر فکس لینوکس نیازمند تکنولوژی باشه که گرافیکت ساپورت نکنه) .
    الانم تو مرورگر من این اتفاق افتاد البته بعضی موقع ها پیش میومد .( کروم . ویندوز8.1)
    راستی اگه مجازی هم نصب کنید یه جورایی گرافیک و سی پی یو ضعیف تر عمل میکنه .
    البته اقا وحید شما خودتون استادید جسارت منو ببخشید فقط محض یاداوری عرض کردم.
    مرسی رویا جان. منظور من تداخل عملکرد درایور کارت گرافیک و فایرفاکس هستش. در ویندوز خب هیچ مشکلی نیست چون درایور بسیار عالی Nvidia نصب هستش ولی ظاهرا درایور لینوکسی این شرکت چنگی به دل نمیزنه.

* در دنیای کامپیوتر همه شاگرد هستیم دوست من. ممنونم که پیگیر هستی.

9. این کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه این مشکل کلی باشه پس تو توزیع های دیگه هم باید این مشکل رو داشته باشید. توزیع دیگه ای رو امتحان کردید؟
    ممنون دوست من. اتفاقا به این نکته هم دارم فکر میکنم. مانجارو رو دارم و شاید تو همین یکی دو روزه نصبش کردم. البته مانجارو با میز کار xfce هستش و مینت با میز کار Mate که این خودش میتونه جواب ازمایش رو تغییر بده. بازم ممنون. اگر نصب کردم جوابش رو میگم.

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام بروبچ لینوکسی خوب هستین؟
    هنوز هم این مشکل درایورها حل نشده ؟ من بعد چندین ماه دوری از لینوکس، اگر خدا بخواد میخوام دوباره نصبش کنم. نسخه 17 مینت رو. سرعت بوتی که لینوکس داره ویندوز به گرد پاش نمیرسه. برای کارای فوری فوتی خوبه
    یه سوال داشتم.
    من هر دفعه که مینت نصب میکنم بوت لودر رو روی MBR کل هارد نمی ریزم و فقط به یک پارتیشن که فلگ بوت براش گذاشتم محدود میکنم و به جاش از داخل "بوت لودر ویندوز" گراب اون پارتیشن رو صداش میزنم و اینطوری بدون اینکه دردسرهای نصب و ویرایش گراب رو داشته باشم. به گراب دسترسی دارم و ویندوز رو هم دارم.
    ولی گاهی اوقات بعد از مدتی این گزینه ای که به بوت لودر ویندوز اضافه کردم تا به گراب دسترسی داشته باشم نمیتونه به گراب متصل بشه و گراب خطا میده.
    میخواستم بدونم علت این قضیه چیه؟ توی ارور عباراتی مثل Grub rescue میده.
    Last edited by pcsoft; 12-08-2014 at 16:03.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hosseinspell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Maku

پيش فرض

سلام
    میشه لینوکس رو به این سیستم نصب کرد؟
    128 گرافیک
    256 رم
    500 هارد

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    میشه لینوکس رو به این سیستم نصب کرد؟
    128 گرافیک
    256 رم
    500 هارد
    مشکلی نیست. به خاطر محدودیت رم میتونید برید سراغ توزیع های سبک مثل لوبونتو

14. این کاربر از SETIZEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •