تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 294 از 314 اولاول ... 194244284290291292293294295296297298304 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,931 به 2,940 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    jahanami be name i.s.l.a.m

پيش فرض

ببینید دوست عزیز اگر فکر می کنین که یک شرکت بسیار بزرگی مثل AMD چیپ رو ساخته که بعد از کانفیک کردن روی بزرگترین سازنده نوت بوک - پی سی متوجه مشکل اون شده باید بهتون بگم تصور خیلی احمقانه ای هست ...
    غیر ممکن هست چنین اتفاقی ....
    این مشکل به عدم سازگاری گرافیک با سایر قطعات برمی گرده که به محض خرید باید Bios رو آپدیت کنین نه این خود چیپ مشکل داشته باشه ....
    ضمنا تو مدل های اولیه سری 6100 یک مشکلی بود که خیلی نمی تونستن گرافیک رو Switch کنن که دقیقا حرف شما رو می زدن که با آپدیت Bios این مشکل حل شد ....
    پس به هیچ عنوان نگران مشکل سخت افزاری نباشین چون واقعا این طوور نیست و مشکل کاملا نرم افزاری هست ...
    منم همین الان یک مشکل دارم که وقتی BattleField 3 آنلاین می زنم بعد از چند دقیقه همه چی Freeze می شه اونم فقط در این بازی نه بازی دیگه اما من این مشکل رو به سخت افار نسبت نمی دم چون می دونم نرم افزاری هست .
    و بعضی نرم افزار ها اختلال دارن با بعضی بازی ها ....

2. این کاربر از em0fb0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت

پيش فرض

با برنامه Hard Disk Sentinel می تونین تو قسمت Information مشخصات هارد رو ببینین ....
    دور هارد رو تو قسمت Rotation Speed نشون می ده ...

4. این کاربر از em0fb0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت BENCHMARK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    زیر آسمون خدا

پيش فرض

سلام دوستان
    این KINGSTONE LOCK کنار ورودی DC لپتاپ برا چیه؟
    بعد دکمه های کیبرد این سری رو میشه بدون باز کردن لپتاپ در اورد تا زیرشونو تمیز کرد؟
    ممنون

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    چند روز پیش یه ارور صفحه آبی اومد روی صفحه حین کار با لپتاپ که یهو صفحه آبی شد و صدای آهنگ لپتاپ تبدیل شد به بوق ممتد و فقط میتونستم کلید پاور رو بزنم که خاموش بشه سیستم
    حالا هم امروز دوباره این ارور دیده شد و بلای قبلی اومد سرم ولی بعد از روشن کردن دوباره توی هر دو دفعه هیچ مشکلی پیش نیومده بود واسه لپ تاپ و الانم دارم باهاش مینویسم خدمتتون و این ارورها مثل صفحه آبی قبلا نبود که مجبور شدم هارد عوض کنم و ویندوز نمیومد بالا
    میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟نگران شدم و خیلی تابلویه آخه وسط کار همه چی بپره و دوباره روشن کنی!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    عکسش هم در زیر گذاشتم که راهنمایی کنید
    آآآآ،یهو الان هم یه علامت اومد روصفحه که روی بیتس آدیو خط کشیده بود و صدای اسپیکر خیلی زیر شد و صداش کم شد انگار ی بلندگو داره اونم از توی سیستم صدا میده!!(علامتش با وقتی صداروmute میکردم فرق میکنه)
    خیلی نگرانم
    کمک کنید لطفا
    کسی نیست نگرانی منو برطرف کنه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت

پيش فرض

من سرم شلوغه منتظر باش کمکت می کنم ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام . من 1 لپ تاپ hp6090 دارم - اول ویندوز 7 به کارت گرافیکش نمره 6.9 میدا اما الان نمره کارت گرافیکم شده 4.1 هر کاری هم میکنم بیشتر نمیشه . چی کار کنم . تو رو خدا یکی کمکم کنه !!!!!!!!

یعنی کارت گرافیکم خراب شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

کسی نیست نگرانی منو برطرف کنه؟
    خب شما یه ویندوز عوض کن به جای این همه نگرانی!مال منم اوایل این صفحه چند باری اومد.ولی مربوط به یه نرم افزار بود.یعنی فقط وقتی اون نرم افزار رو ران می کردم بعد یک دقیقه صفحه آبی میومد.این مورد ببشتر به خاطر این میاد کهرم کم میاره.ولی احتمالا دلایل دیگه ای هم داره.بایوس رو هم آپدیت کنی بهتره یا حد اقل اگه تنظیماتش زو دست زدی به حالت دیفالت برگردون.اگه مشکل سخت افزاری نباشه حل می شه.می گم شما چی کار می کنی با این لپتاپ بی چاره!

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام . من 1 لپ تاپ hp6090 دارم - اول ویندوز 7 به کارت گرافیکش نمره 6.9 میدا اما الان نمره کارت گرافیکم شده 4.1 هر کاری هم میکنم بیشتر نمیشه . چی کار کنم . تو رو خدا یکی کمکم کنه !!!!!!!!

یعنی کارت گرافیکم خراب شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

خب معلومه چرا این نمره رو می ده.چون گرافیک رو اینتله.گرافیک رو سویچ کن رو amd.نمره ویندوز که به مرور زمان کمتر نمی شه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من ام از همین تعجب کردم . به گرافیک اینتل نمره 5.7 میده اما وقتی سووچ میکنم به amd نمره ش میشه 4.1 یعنی . اصلا امکان نداره کارتم خراب شده باشه ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

خب شما تنظیمات gpu رو تغییر ندادین؟منظورم از catalys ه.اگه دست کاری کردید دیفالتش کنید شاید درست شه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •