تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 293 از 447 اولاول ... 193243283289290291292293294295296297303343393 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,921 به 2,930 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

استاندارد ac از فركانس 5ghz استفاده ميكنه و دستگاه گیرنده باید ازش پشتیبانی کنه. سرعتش بالاس ولی بردش کمتره.
    آره با اشتراک گذاشتن فايلا با usb میشه از گوشی بهشون دست رسی داشت من با برنامه es file explorer این کارو انجام میدم ولی گوشییای اپل رو نمیدونم.
    این مودمی که پیشنهاد دادین نسبت به قیمتش امکاناتش کمه, تو این قیمت tplink8970 رو بهتر میدونم.
    حتي اگه فقط 110 تومن هزینه کنین و 2750 بگیرین از نظر امکانات چیزی کم از 2770 نخواهد داشت, هنوز فلسفه قیمت بالای این مودمو نفهمیدم!
    مرسی از راهنمايی که کردين من زياد وارد نيستم فرق بين مدل tplink8970 با D- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در چيه هستش از نظر اسم که يکی هستن از نظر پورت و غيره بازم مثل هم هستن فقط 8970 2 تا پورت usb داره نسبت به 2770 که 1 پورت داره

اگه مدل بهتری هم ميشناسيد ممنون ميشم معرفی کنيد هزينه تا 350 ميتونم بکنم

برد بالا
    , کيفيت ساخت خوب , قدرت زياد , سرعت بالا , امکانات زياد

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

مرسی از راهنمايی که کردين من زياد وارد نيستم فرق بين مدل tplink8970 با D- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در چيه هستش از نظر اسم که يکی هستن از نظر پورت و غيره بازم مثل هم هستن فقط 8970 2 تا پورت usb داره نسبت به 2770 که 1 پورت داره

اگه مدل بهتری هم ميشناسيد ممنون ميشم معرفی کنيد هزينه تا 350 ميتونم بکنم

برد بالا
    , کيفيت ساخت خوب , قدرت زياد , سرعت بالا , امکانات زياد
    تنوع مودم تو بازار ایران خیلی کمه. 8970 امکانات خوبی داره تا 450 mbps رو ساپورت میکنه و پورت lan1000 داره, مودمای asus تو قیمتای بالا هم خوبن مثل dsl n55u ولی پیدا کردنشون تو بازار سخته. اگه مودم سراغ داری که از استاندارد ac هم پشتیبانی میکنه حتما روش فکر کن چون تا یکی دو سال بعد کاملا رواج پیدا میکنه ولی فکر نکنم تو ایران پیدا شه. شاید یه مدت صبر کنی دی لینک مدل 2890 رو وارد ایران کنه که مودم فوق العاده از هر نظره!

3. 2 کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

پس مدل
    2890
    رو شما قبول دارين حتی از مدل
    tplink8970
    هم بهتره

من گوشيم note3 هست و ac رو داره ولی لپ تابم ac نداره الان يعنی نميشه مدم به لپ تابم وصل بشه چون ac نيست

اخرين سوال من از شما ميشه چند نفر به طور هم زمان به مدم وصل بشن و از مثلاً فلش يا هاردی که به مدم وصل کردم استفاده کنن مثلاً يکی فيلم ببينه رو گوشيش يکی عکس ها رو مرور کنه يک نفر هم با لپ تاب در حال مشاهده يک فيلم ديگه که تو هارد يا فلش وصل شده به مدم هست باشن

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

پس مدل
    2890
    tplink8970
    هم بهتره

من گوشيم note3 هست و ac رو داره ولی لپ تابم ac نداره الان يعنی نميشه مدم به لپ تابم وصل بشه چون ac نيست

اخرين سوال من از شما ميشه چند نفر به طور هم زمان به مدم وصل بشن و از مثلاً فلش يا هاردی که به مدم وصل کردم استفاده کنن مثلاً يکی فيلم ببينه رو گوشيش يکی عکس ها رو مرور کنه يک نفر هم با لپ تاب در حال مشاهده يک فيلم ديگه که تو هارد يا فلش وصل شده به مدم هست باشن
    آره 100% بهتره ولی حتما گرونتر هم هست. 8970 هم نسبت به قیمتش امکانات خوبی ارائه میده.
    چرا میشه با لپ تاپ هم وصل شد ولی از سرعت بالای ac نمیتونه استفاده کنه.
    با 2750 خودم که میشه از فلش هم زمان با لپ تاپ و گوشی فیلم دید ولی اگه فیلم خیلی کیفیتش بالا باشه یه خوده قطع وصل میشه ولی تو فیلمای معمولی مشکلی نداره، 2890 رو دیگه نمیدونم.
    تازگیا هاردای اکسترنالی اومده که پورت lan1000 دارن و اگه به مودم وصل شه از نظر سرعت هیچ مشکلی نخواهد بود ولی قیمتشون بالاست.

6. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

پس مدل
    2890
    tplink8970
    هم بهتره

یکی از مهمترین مزیتهای استاندارد ac همین multi user mimo هست دیگه

8. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

تازگیا هاردای اکسترنالی اومده که پورت lan1000 دارن و اگه به مودم وصل شه از نظر سرعت هیچ مشکلی نخواهد بود ولی قیمتشون بالاست.
    منظور شما اين مدل هستش ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

منظورم این بود:

به هر حال برا دو ترا 560 زیاده دیگه. مخصوصا برا کسی که مودمم بخواد بخره. چون کار مودمو که انجام نمیده.

11. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

مرسی از شما و ديگر دوستان که زحمت کشيدين وقت برايمن گزاشتين تا بهترين انتخاب رو داشته باشم

من با صحبت هايی که شد تصميم گرفتم مدل D_link 2890 رو تهيه کنم مخصوصاً که پورت usb3 و wifi ac داره

البته مدل asus n55u هم خيلی جالب هست انقدر تعريف و قابليت داره که هر وقت اين لينک توضيحات رو که براتون گزاشتم رو ميخونم به شک ميوفتم که اين asus رو بگيرم جای dlink

بازم تشکر از همه دوستان اگه مدل D_link 2890 جايی سراغ دارين برای فروش ممنون ميشم به من اطلاع بدين برای خريد
    البته مدل asus رو پيدا کردم چه قيمت تندی هم داره 497 تومان حالا نميدونم اين قيمت درست هست يا دارن بخاطر کمياب بودن اين مدل به اين قيمت ميدن

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

مرسی از شما و ديگر دوستان که زحمت کشيدين وقت برايمن گزاشتين تا بهترين انتخاب رو داشته باشم

من با صحبت هايی که شد تصميم گرفتم مدل D_link 2890 رو تهيه کنم مخصوصاً که پورت usb3 و wifi ac داره

البته مدل asus n55u هم خيلی جالب هست انقدر تعريف و قابليت داره که هر وقت اين لينک توضيحات رو که براتون گزاشتم رو ميخونم به شک ميوفتم که اين asus رو بگيرم جای dlink

بازم تشکر از همه دوستان اگه مدل D_link 2890 جايی سراغ دارين برای فروش ممنون ميشم به من اطلاع بدين برای خريد
    البته مدل asus رو پيدا کردم چه قيمت تندی هم داره 497 تومان حالا نميدونم اين قيمت درست هست يا دارن بخاطر کمياب بودن اين مدل به اين قيمت ميدن

جایی رو سراغ ندارم میخوای مستقیم با خودشون تماس بگیر ببین چی میگن:
    497 تومن! چه خبره! با توجه به قیمت tplink8970 بیشتر می ارزه ولی کیفیت asus بالاتره ولی 497 زیاده.

14. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بیخیال شو گرونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •