تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 292 از 303 اولاول ... 192242282288289290291292293294295296302 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,911 به 2,920 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یه نکته ای

فلش رو فرمت fat 32 کنید . بعد امتحان کنید . مطمئنا پخش میشه . کلا دستگاه ها به طور پیش فرض فقط fat 32 رو میخونن .
    دوست عزیز من دوساله که دارم استفاده میکنم هاردام که فرمتشون ntfs بود بدون مشکل باز میکرد و نمایش میداد
    مشکل از فرمت فکر نکنم باشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان گلم
    عذرخواهم این سوالمو تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم
    من حدودا 2 سالی میشه که تلویزیون 46F6450 رو دارم
    تو این دو سال هارد و فلشام رو براحتی و بدون مشکل باز میکرد(3ترا و 4ترا و فلش 8 گیگ و 32 گیگ)
    داشتم فیلم THE MARTIAN رو میدیدم که وسط فیلم یه دفعه قطع شد و تلویزیون روشن خاموش شد و بالا اومد ولی هاردو باز نکرد
    گفتم شاید روی حجم بالا داره بهش فشار میاد فیلمو ریختم روی فلش 8 گیگم امتحان کردم دیدم فایده ای نداره تلویزیون فلشو باز نمیکنه و بعد از 2 دقیقه حدودا روشن خاموش میشه
    امروز بعد از ظهر باز هارد رو امتحان کردم باز کرد و فیلمو پخش کرد گفتم درست شد دیگه تا اینکه باز الان امتحان کردم هارد و فلشامو دیدم باز به محض اینکه وصل میکنم بعد از اینکه میزنم تلویزیون هارد یا فلشو باز کنه بعد از همون حدود 2 دقیقه روشن خاموش میشه حتی اگه باز هم نکنی فلش وصل باشه بازم اتومات روشن خاموش میشه ولی بکشم اینطوری نمیشه
    حالا به نظرتون چه خاکی بر سرم کنم
    سخت افزار تلویزیون( همون قسمت بورد USB) مشکل پیدا کرده؟
    یا مشکل از جای دیگست؟
    یکی بهم گفت آپدیت کن مشکلت حل میشه.اینو بگم اگه این گزینه مد نظرتونه با راهنمایی کامل بهم بگین چکار کنم که هیچی سردرنمیارم
    البته اینم بگم که تلویزیونو به تنظیمات کارخونه ای برگردوندم گفتم شاید درست بشه ولی نشد که نشد
    دوست عزیز
    یک فلش دیگر با خود تلویزیون فرمت کن و از تلویزیون فیلم ضبط و آن را به نمایش بگذار ببینید دوباره همین مشگل هست اگر بود باید به تعمیر گاه ببرید چون ممکن است مینبردتان مشگل پیدا کرده باشد باید تست شود.
    واگر طبق دستور اول که گفتم مشگل برطف شده این ممکن است که فلش و یا هاردتان ویروس دارد باید یک ویروس کشی اساسی بکنید .
    Last edited by matinpour; 29-01-2016 at 13:42.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

[QUOTE=matinpour;8781164]دوست عزیز
    یک فلش دیگر با خود تلویزیون فرمت کن و از تلویزیون فیلم ضبط و آن را به نمایش بگذار ببینید دوباره همین مشگل هست اگر بود باید به تعمیر گاه ببرید چون ممکن است مینبردتان مشگل پیدا کرده باشد باید تست شود.
    واگر طبق دستور اول که گفتم مشگل برطف شده این ممکن است که فلش و یا هاردتان ویروس دارد باید یک ویروس کشی اساسی بکنید .

خداروشکر دیروز بعد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ظهر درست شدش
    دیروز فلشو زدم به tv بعدش زدم برنامه ضبط کنه
    که باید فرمت میکرد چندبار روشن خاموش شد بالاخره فرمت شد بعدش زدم ضبط کنه باز روشن خاموش شد و هنگ میکرد منم بی اعتنا گذاشتم فلش روش باشه بعد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذشت 20 دقیقه باز زدم ضبط کنه دیدم درست شدش و فلش رو هم باز کرد
    هارد رو هم زدم دیدم اونم باز کردش
    واقعا عجیب قریب
    اعصابمو بدجور خرد کرده بود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه دوستان و اساتید عزیز تشکر میکنم بابت راهنمایی هاشون
    Last edited by matinpour; 29-01-2016 at 13:45.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    من یه اشتباهی تو منو مخفی کردم که حالا پنل تلوزیون خاموش روشن میشه و هیچکدوم از دکمه های کنترل یا حتی خاموش روشن روی خود پنل کار نمیکنه
    تلوزیون هر 10 ثانیه هی خاموش روشن میشه.

راستش فکر کنم تیونرشو عوض کردم.

راهی هست ؟ یا باید بره تعمیرگاه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    یه تلویزیون سامسونگ هست مدلUA46C7770WR
    این گیرنده دیجیتالش غیر فعاله چطور باید بدون دردسر فعالش کرد؟؟

داره خودمونی میشه x_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    من یه اشتباهی تو منو مخفی کردم که حالا پنل تلوزیون خاموش روشن میشه و هیچکدوم از دکمه های کنترل یا حتی خاموش روشن روی خود پنل کار نمیکنه
    تلوزیون هر 10 ثانیه هی خاموش روشن میشه.

راستش فکر کنم تیونرشو عوض کردم.

راهی هست ؟ یا باید بره تعمیرگاه؟
    سلام دوست عزیز
    منم چند سال پیش یه همچین اشتباهی کردم و اون موقع گاما رو تغییر دادم و همچین اتفاقی افتاد
    اگه صفحه بعد اون تایپیک و میخوندم اینجوری نمیشد
    چون دیگه به منو دسترسی نداری باید بره تعمیر گاه و احتمالا برنامه رو مجددا روی آی سی یا حافظه بریزن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    آیا تلویریون سامسونگ UA40H6290 hl امکان رکورد کردن داره؟ روی کنترلش دکمه ضبط داره ولی در حال حاضر پیغام عدم امکان میدهد.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    آیا تلویریون سامسونگ UA40H6290 hl امکان رکورد کردن داره؟ روی کنترلش دکمه ضبط داره ولی در حال حاضر پیغام عدم امکان میدهد.
    دوست عزیز
    مدل اروپایی آن دارد ولی مدل آسیایی آن را فکر نکنم داشته باشد و آن دکمه در روی کنترول تلویزیون به صورت پیش فرض در روی کنترول هست . چون کنترولهای سامسونگ با هم سازگار هستند.

داره خودمونی میشه Shahrooz_00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان گلم
    من تلویزیون سامسونگ 40 اینج دارم وارد منو مخفی شدم و اشتباها قسمت تایپ و تونر عوض کردم و نمیدونم قبلش چی بود الان تلویزیون مشکلی نداره اما میخوام تایپ و تونر به حالت اول برگرده
    مشخصات تلویزیون هم توی عکس زیر هست
    لطفا کمکم کنید مرسی

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان گلم
    من تلویزیون سامسونگ 40 اینج دارم وارد منو مخفی شدم و اشتباها قسمت تایپ و تونر عوض کردم و نمیدونم قبلش چی بود الان تلویزیون مشکلی نداره اما میخوام تایپ و تونر به حالت اول برگرده
    مشخصات تلویزیون هم توی عکس زیر هست
    لطفا کمکم کنید مرسی
    دوست عزیز
    type آن 40A1AF0V است.و تیونر آن را روی خودکار بگذارید خودش روی همان تیونر اصلی می رود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •