تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 290 از 303 اولاول ... 190240280286287288289290291292293294300 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,891 به 2,900 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    برای ua46c7770wr چه model و type و front color قرار میگیره ؟
    دوست عزیز
    از مشابه مدلتان در سری های دیگر استفاده کنید. از تایپیک زیر استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال leilash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

دوستان کد منو مخفی تلویزیون SAMSUNG مدل CS-29192 شاسی KS7C میخوام... ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ما مدل Ua46c8000 xr داریم
    تیونر دیجیتال داره؟
    فعال کردم.ولی چیزی پیدا نمیکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mg74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آقا مدل تلویزیونم ES7500 هست. (7770 در ایران)
    کانال های دیجیتال رو که نصب می کنم، کانال ها از 800 شروع میشن!
    چکار کنم درست شن؟

و همچنین جهت تقویت دریافت سیگنال دیجیتال چکار کنم؟ (پیدا نکردم تو پست های اول؛ فقط تیتر زده بود که میشه همچین کاری کرد!) (الان شهرستانم و میزان سیگنال ها خوب نیست.)

ممنونم پیشاپیش...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز
    من یه تی وی سامسونگ lcd سری 6 رو دارم که مشخصات آن
    model code LA40B650
    SOFTWARE VERSION T-CHEAEAC-2006.0 را دارم . الان چند روزیه که نمیدونم چه کسی با کنترلش بازی کرده و مرتبا اطلاعات تصویری در کنار تی وی ظاهر میشه هرکاری هم کردم قطع نمیشه. هی اطلاعات نمایان میشه و بعد چند ثانیه رفته مجددا ظاهر میشود.کلافه شدم گفتم شاید با آبدیت این مشکل برطرف بشه یه کنترل دیگه تهیه کردم و باطری کنترل خود تی وی رو خارج کردم و با کنترل جدید دکمه infu رو زدم ولی هیچ تغییری نمیکرد. برای یه لحظه میره ولی مجددا برمیگرده اصلا اعصاب آدم رو خراب کرده نمیدونم چکارش کنم اینجوری سمت چپ تی وی ظاهر میشن خواستم عکساشو بزارم ولی بلد نیستم بصورت عمودی و در سمت چپ
    series
    100hz
    motionplus
    ultra clear pane
    medial2.
    ecofrindly
    و چیزهای دیگه و هر یک دقیقه هی تکرار میشن و اصلا قطع نمیشه لطفا راهنمایی کنید.من عکس تی وی رو در این حالات گرفتم ولی نتونستم در صفحه قرار بدم با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    من یه تی وی سامسونگ lcd سری 6 رو دارم که مشخصات آن
    model code LA40B650
    SOFTWARE VERSION T-CHEAEAC-2006.0 را دارم . الان چند روزیه که نمیدونم چه کسی با کنترلش بازی کرده و مرتبا اطلاعات تصویری در کنار تی وی ظاهر میشه هرکاری هم کردم قطع نمیشه. هی اطلاعات نمایان میشه و بعد چند ثانیه رفته مجددا ظاهر میشود.کلافه شدم گفتم شاید با آبدیت این مشکل برطرف بشه یه کنترل دیگه تهیه کردم و باطری کنترل خود تی وی رو خارج کردم و با کنترل جدید دکمه infu رو زدم ولی هیچ تغییری نمیکرد. برای یه لحظه میره ولی مجددا برمیگرده اصلا اعصاب آدم رو خراب کرده نمیدونم چکارش کنم اینجوری سمت چپ تی وی ظاهر میشن خواستم عکساشو بزارم ولی بلد نیستم بصورت عمودی و در سمت چپ
    series
    100hz
    motionplus
    ultra clear pane
    medial2.
    ecofrindly
    و چیزهای دیگه و هر یک دقیقه هی تکرار میشن و اصلا قطع نمیشه لطفا راهنمایی کنید.من عکس تی وی رو در این حالات گرفتم ولی نتونستم در صفحه قرار بدم با تشکر
    دوست عزیز
    سوال شما تکراری است و جواب شما را در این تایپیک داده ام .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام من یه
    تلویزیون سامسونگ LA40d550k7r که تونستم تلویزیون دیجیتالشو فعال کنم حالا مشکل آنتن داره تو قسمت کانال یابی اذیت میکنه و هیچ شبکه ای رو نمی گیره چه آنالوگ چه دیجیتال ممنون میشم کمکم کنید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من یه
    تلویزیون سامسونگ LA40d550k7r که تونستم تلویزیون دیجیتالشو فعال کنم حالا مشکل آنتن داره تو قسمت کانال یابی اذیت میکنه و هیچ شبکه ای رو نمی گیره چه آنالوگ چه دیجیتال ممنون میشم کمکم کنید.
    دوست عزیز
    تلویزیون شما ممکن است قابلیت دیجیتال نداشته باشد و آن چیزی که شما فعال کردید فقط بصورت مجازی می باشد و برای همین چیزی در جستجو پیدا نمی شود اگر اطلاعات سیستمتان را به قبل از فعال سازی بر گردانید می توانید از آنا لوگ آن استفاده کنید و برای دیجیتال از یک ستاب باکس استفاده کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه eeeeeeehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوست عزیز
    از مطلب زیر اول آن را بطور کامل بخوانید و بعد از آن استفاده کنید
    طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
    اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ی را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    http://shaahin.us/
    این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است
    سلام
    من
    ENCODE عربی رو ندارم، چیکار کنم؟
    تو زبان های تی وی هم فقط انگلیسی و فارسی هست.
    مدل
    UA55H6400AK
    مشکلم اینه که زیرنویس رو rtl نشون نمیده، ltr نشون میده. علامت تعجب و نقطه و اینا سمت راست هست!!
    Last edited by matinpour; 16-11-2015 at 21:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه eeeeeeehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

آقا توروخدا یکی بیاد جواب بده!
    من طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دستورالعمل سیستم عاملش رو از ایران به امارات، مصر، انگلیس، آمریکا.. اینا انتقال دادم ولی تو تنظیمات زبان فقط زبان انگلیسی و فارسی رو داره. من اطمینان زیادی دارم که اگه زبان تلویزیون عربی بشه rtl زیرنویس ها هم درست میشه. چیکار کنم؟ آخه این تی وی ساخت مصره، تعحب آوره فقط زبان انگلیسی و فارسی رو داره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •