تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 31 اولاول ... 1925262728293031 آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 308

نام تاپيک: مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های جاوا + بحث های نرم افزاری

داره خودمونی میشه افروخته's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام ،مشکل من با این مرورگر جاوا اینه که وقتی وارد سایتی میشم که عضوش هستم هی هر بار باید ‏use‏ وpass‏ رو وارد کنم. مثلا همین فروم رو که باز میکنم و وارد حساب کاربریم میشم،با اینکه تیک ‏remember me ‎‏ رو میزنم ولی باز بعد یه مدت که صفحات جدید باز میکنم انگار اون صفحه از حسابم خارج شده و دوباره باید ‏use‏ و‎ pass ‎رو وارد کنم.
    گوشیم هم نوکیا.X2
    کسی میدونه مشکل چیه؟
    اصلا یه مرورگر بهتر سراغ ندارین؟
    حالم ازین ‏Uc‏ بهم خورد!‎
    سلام
    من الان uc جاوا ندارم ولي همون موقع هم كه داشتم اين مشكل سيو نكردن رو داشت
    يه سري به تنظيماتش بزنيد شايد جايي براي ذخيره ي كوكي و اينا داشته باشه

سلام من uc رو گوشیم قسمت نصبش کامل نمیشه
    چند ورژن هم امتحان کردم نشده
    اپرا مینی هم نصب میشه کار نمیکه
    snaptu هم دیگه کار نمیکنه
    فقط nimbuzz و shmasenger کار میکنه
    یکی راهنماییم کنه چیکار کنم
    مدل گوشیم
    lg ke990
    سلام
    با خود گوشي بريد تو اين سايت : ucweb.com
    خودِ سايت، ورژن مناسب با گوشي شما رو بهتون معرفي ميكنه و دانلود كنيد
    ببينيد بازم مشكل داره يا نه

اپرا ميني رو هم كلاً فراموش كنيد!!! تا قبل از عيد٩٠ اپراميني تو اوج بود ولي مسئولين محترم سرورش رو فيلـتر كردن و مرحوم شد! البته الان بعضي سايت ها اپراميني با سرور سالم رو براي دانلود گذاشتن ! بگردين شايد پيدا كردين

سلام
    من گوشیم nokia x2 .
    حدود 2ماه پیش رو گوشیم sh mesenger نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم تا دیروز دیدم هرکاری میکنم در مسیر کانکت شدن این authenticating میاد و درحال لود شدن دیگه میمونه و فقط یک دایره میاد که میچرخه و در همین حالت میمونه و تا 1ساعت هم بدون تغییر میمونه.
    وقتی دیدم اینجوریه برنامه رو پاک کردم دو باره نصب کردم - آی دی و پسوردمو عوض کردم - تنظیمات جدید gprs را از ایرانسل گرفتم و نصب کردم - اکسس پوینت ساختم - خلاصه هرکاری کردم ولی اکی نشد والان ازشما میخوام لطفا کمکم کنین تا چیکارکنم خوب شه
    سلام
    من و دوستم دوتا گوشي مشابه داشتيم و دوتا سيمكارت ايرانسل
    به طرز عجيبي اس اچ مسنجر رو گوشي من كار ميكرد ولي روي گوشي دوستم بعد از مدتي درست مثل مال شما خراب شد
    حتي وقتي سيمكارت خودمو روي گوشي دوستم ميزاشتم بازم وصل نميشد
    پيشنهاد من اينه سراغ مسنجرهاي ديگه بريد مثل nimbuzz كه واقعاً عاليه

سلام
    دوستان من یه گوشی زیر خاکی داشتم 5500 sport که از دیشب تا حالا هر چی باهاش ور رفتم opera mini نصب کنم به مشکل بر خوردم
    چهار پنج تا از ورژن های مختلفش رو هم نصب کردم ، هم جاوا هم سیمبین ، توی نصب مشکلی نداره ولی توی وصل شدن به اینترنت مشکل داره
    با مرورگر خود گوشی و uc browser میتونم وصل شم ولی هیچ کدوم از ورژنای اپرا وصل نمیشن
    مشکل از چیه دوستان؟
    سلام
    جوابي كه چندخط بالاتر به پستِ كاربر troy رو دادم بخونيد

سلام منم گوشیم چینی هست IPHONE4S کدوم برنامه های اوا رو ساپورت میکنه؟ توضیح بدید لطفا
    سلام
    آيفون هيچ برنامه ي جاوايي رو پشتيباني نميكنه
    در ضمن اصلا اُفت داره يه اپل باز (!) دنبال برنامه هاي جاوا باشه؛)

سلام عزیز من گوشی چینی مدل 9220iخریدم نرم افزار گربه سخنگوش پاک شده سیستم آن جاوا است چطوری می تونم دوباره نصبش کنم یا چگونه می توان روی گوشی برنامه نصب کرد ممنون
    سلام
    خب بگردين تو اينترنت دانلودش كنيد ديگه!! بعد هم به راحتي نصبش كنيد

من یه گوشی سامسونگ gt-c3520 دارم هیچ برنامه و بازی روش نصب نمیشه چیکار کنم ؟
    سلام
    گوشي شما رو نميشناسم! پلت فُرمش چيه؟ يه سرچ درباره ي گوشيتون بكنيد

2. این کاربر از افروخته بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشید. من یه سامسونگ چمپ champ 3303k خریدم اما به هیچ وجه نمیزاره نرم افزار نصب کنم.
    متن ارور "بارگیری شده نا معتبر جار است" من از جمله بندیش چیزی نمیفهمم!
    خیلی هم سرچ کردم. اما کسی جواب این مشکلو نمی دونست. میشه کاریش کرد یا کلا نرم افزار نمیخوره؟
    طبق ادعای خود سامسونگ جاوارو ساپورت میکنه. و چند تا نرم افزار جاوای فابریکی هم داره. اما نمیشه. چیزی اضافه کرد. با دانلود مستقیم با خود گوشی هم مشکلم حل نشد. بازم همینو میگفت.
    ماکزیمم اندازه ی فایلهای جار هم زیاد کردم بازم تفاوتی نکرد.

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام، بعضی نرم افزارهای جاوا به همراه فایل جار ، یه فایل کم حجم با فرمت جاد دارن. اگه اینطوریه هر دو تا فایل رو توی گوشی کپی و بعد تست کنید.// بعید میدونم از این باشه ولی چک کنید ساعت و تاریخ گوشی میزون باشه! // مطمئن بشید فایل جاوا سالم هست (ناقص دانلود نشده باشه) // بعضی نرم افزارها رو همه ی گوشیها اجرا نمیشن، بهتره یه کتاب کم حجم جاوا دانلود کنید و دوباره تست کنید.

5. 2 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ptb's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام، بعضی نرم افزارهای جاوا به همراه فایل جار ، یه فایل کم حجم با فرمت جاد دارن. اگه اینطوریه هر دو تا فایل رو توی گوشی کپی و بعد تست کنید.// بعید میدونم از این باشه ولی چک کنید ساعت و تاریخ گوشی میزون باشه! // مطمئن بشید فایل جاوا سالم هست (ناقص دانلود نشده باشه) // بعضی نرم افزارها رو همه ی گوشیها اجرا نمیشن، بهتره یه کتاب کم حجم جاوا دانلود کنید و دوباره تست کنید.
    منم همین مشکلو دارم.
    Last edited by ptb; 06-01-2013 at 20:03.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام.
    دوست عزیز دستتون برای کمک درد نکنه. خیلی لطف کردید.
    در مورد فایلهای jad من هر دو تا فایلو باهم میریزم. بعد تو گوشی جفتشو میاره (مثل نوکیاها نیست که جفتشو یکی بگیره) بعد هر کدومو انتخواب کنم فرقی نداره. نتیجه همونه.
    ساعتو تاریخم درسته.
    من کلی فایل با ابعاد تصویر متفاوت و کلا برای گوشی های متفاوت که همشون تست شده بودن ریختم نتیجه همین بود.
    حتی یه بازی از تو نت گرفتم که این بازی 15 تا فایل جار داشت برای گوشی های متنوع و ابعاد تصویر متفاوت. جالب بود که اینارو ریختم تو 6270. تمامشونو اجرا میکرد به جز دو تاش که بالای 1 مگ بود اروره مموری میداد. اما رو این هیچ کدوم نصب نشد.
    بعد شک کردم گفتم شاید چون گوشی تاچه باید بازی هم یه بازی های مخصوص باشه که تاچ ساپورت باشه. باز کلی سرچ کردم یه بازی پیدا کردم. اونم ریختم بازم نشد. دیگه دارم به یه جایی میرسم که احساس میکنم یا کلا نمیشه یا گوشی خرابه.

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

نرم افزار نه، یه کتاب رو امتحان کنید مثلا دیوان حافظ! // بعید میدونم گوشی مورد داشته باشه. توی انجمن برندهای گوشی ( طرفداران و...) مطرح کنید شاید کاربرانی که گوشی شما رو داشته باشن بتونن راهنماییتون کنن

9. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه گوشی C2-00 دارم که با نرم افزارهای جاوا (مثل shmessenger یا nimbuzz) نمیتونم به اینترنت وصل بشم ولی با مرورگر خوده گوشی راحت میشه کانکت شد!
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

در آغاز فعالیت MRA274's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان!
    یه مشکلی داشتم با این نرم افزار avacs live chat. موقع نوشتن پیام صفحه کلید گوشیم عمودیه هرکار میکنم افقی نمیشه.
    مدل گوشیمم samsung s5560i هست.موقع نوشتن اسمس مشکلی ندارم فقط تو این برنامه اینجوریه.
    اساتید محترم نظر بدن.اگه با ویراش کردن خود نرم افزار از طریق کامپیوتر درس میشه،منتظر پاسختون هستم.
    مرسی که وقت میذاری.....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام
    گوشیم کتابچه نسخه پرنیان و باز میکنه اما وسطاش error applicationمیده یا اگه فونتشو عوض کنم یا از یه صفحه به صفحه دیگه هم برم همین اتفاق میافته چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
    مدل گوشیمnokia 6303 classic

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خداییش دیگه اعصابی برام نمونده!
    شاید 10 تا نسخه مینی اپرا و uc رو برای سونی اریکسون کا هفتصد و پنجاه دانلود کردم.اولی کلا نصب نمیشه و دومی فونتها رو درست نشون نمی ده!
    تازه فهمیدم اپرا مرخص شده!
    هیچ راه حلی نداره؟
    تا کی این مشکل اپرا وجود داره؟
    خداییش عجب مروررگری بود قبل فیل شدنش!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •