تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 53 اولاول ... 1925262728293031323339 ... آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 526

نام تاپيک: ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

پروفشنال shah abas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

نه بقیه هم مثل من زدن
    تازه من یه کم به معلمه گیر بددم بیخیال میشه ولی بقیه رو نمیدونم چی کنم
    خدا رحم کنه
    آره متاسفانه یکی نیست بهشون بگه آخه مگه من انسانیم تازه اگه جغرافی هم میزارین یه کم راحت باشه نه اینکه از فیزیک هم بدتر باشه
    من نمیدونم باعث و بانی این کنکور کیه آخه نمیگه این همه آدم رو چرا اذیت میکنیم فکر نمیکنم تو بقیه کشور ها همچین کنکوری با چنین حساسیتی برگزار بشه مخصوصا الان که 99.99درصد انتشارات ها کتابهای کنکوری و تست چاپ میکنن دیگه کی به کتابهای علمی اهمینت میده علم شده فقط و فقط کنکور
    شما زیادی جلز ولز می کنید
    این زیادی نگران بودن حتما حتما تو درس خوندن و تست زدن هنگام کنکوز آزمایشی هم تاثیر داره. به نظر من یه تاپیکی باز کنید یا همین جا بیایید دلایل نگرانیتون رو بنویسید تا با هم حلشون کنیم.
    از این می ترسید که با اینا معدلتون خراب بشه؟ خب بشه! مگه به چه دردی می خوره؟ مهم اون امتحان نهایی هست که ازتون می گیرند و هیچ ربطی به معدل کل سال نداره. یعنی خارج از محیط مدرسه اون دو تا رقم کنار هم مفت هم نمی ارزه!
    از معلم هاتون می ترسید؟ برای چی؟ این که سرزنشتون بکنند؟ خب بکنند! نمی فهمند دیگه! مشکل دارند که شما رو این طوری سرزنش می کنند. اگر کمی رو دارید این بار که بدجور سرزنش کردند و باعث سرشکستگی شما شدند برین بگین این روش شما درست نیست. برین دو تا کتاب تربیت بخونید!
    از خونوادتون می ترسید؟ برید باهاشون صحبت کنید و وضیعت و مشکلاتتون رو بگید. با خونواده میشه راحت با صحبت مشکلات رو حل کرد.
    و دیگه از چی؟
    ================================================== ===
    دوستان قبول دارید این شرکت کنننده های گزینه ۲ اهمیت نمی دهند به آزمون ها؟من دیف-ریاضی پایه رو منفی ۶ درصد زدم و فیزیک هم ۲ درصد. بقیه هم تعریفی نداره ولی ۲۴۰۰ شدم! انگار که بعد ۳ ۴ هزار همه برای خوش گذرونی میان!
    نتیجه چی میگیریم؟ این که اصلا به تراز و ... تو گزینه ۲ نگاه نکنید. فقط و فقط درصدهاتون!

2. 2 کاربر از shah abas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سایت گزینه دو از سرویس دهی خارج شده؟
    برا من که می گه HTTP gateway timed out

برا شما چطور؟

داره خودمونی میشه kOoRi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان قبول دارید این شرکت کنننده های گزینه ۲ اهمیت نمی دهند به آزمون ها؟من دیف-ریاضی پایه رو منفی ۶ درصد زدم و فیزیک هم ۲ درصد. بقیه هم تعریفی نداره ولی ۲۴۰۰ شدم! انگار که بعد ۳ ۴ هزار همه برای خوش گذرونی میان!
    نتیجه چی میگیریم؟ این که اصلا به تراز و ... تو گزینه ۲ نگاه نکنید. فقط و فقط درصدهاتون!
    بله متاسفانه کم کم به این نتیجه رسیدم من هم ... اصلا درست و حسابی امتحان نمیدن، هرکاری بکنی همیشه رتبه و ترازت بالاست، درصد هم که روش مناسبی برای سنجش نیست ...
    تو فکر اینم که قلمچی رو هم اضافه کنم به گزینه 2 ... احساس می کنم الان دارم خودمو گول میزنم

5. این کاربر از kOoRi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

سایت گزینه دو از سرویس دهی خارج شده؟
    برا من که می گه HTTP gateway timed out

برا شما چطور؟
    بله همینطوره.
    مطلب حاشیه ای : آواتارت وحشتناکه. نمی شد یه گل و بوته ای به جای جن ( البته من جن ندیدم که بگم دقیقا خودشه یا نه ! ) آواتارت بود؟

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

الان سایت گزینه دو دوباره راه افتاده.
    تو سهمیه؟
    البته هنوز فکر نکنم تمام کارنامه ها رو سایت رفته باشه.
    شما تخمین رتبتون چقدر شده؟ راستی ریاضی ایندفعه که آسون بود، چرا -6؟

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

شما زیادی جلز ولز می کنید
    این زیادی نگران بودن حتما حتما تو درس خوندن و تست زدن هنگام کنکوز آزمایشی هم تاثیر داره. به نظر من یه تاپیکی باز کنید یا همین جا بیایید دلایل نگرانیتون رو بنویسید تا با هم حلشون کنیم.
    از این می ترسید که با اینا معدلتون خراب بشه؟ خب بشه! مگه به چه دردی می خوره؟ مهم اون امتحان نهایی هست که ازتون می گیرند و هیچ ربطی به معدل کل سال نداره. یعنی خارج از محیط مدرسه اون دو تا رقم کنار هم مفت هم نمی ارزه!
    از معلم هاتون می ترسید؟ برای چی؟ این که سرزنشتون بکنند؟ خب بکنند! نمی فهمند دیگه! مشکل دارند که شما رو این طوری سرزنش می کنند. اگر کمی رو دارید این بار که بدجور سرزنش کردند و باعث سرشکستگی شما شدند برین بگین این روش شما درست نیست. برین دو تا کتاب تربیت بخونید!
    از خونوادتون می ترسید؟ برید باهاشون صحبت کنید و وضیعت و مشکلاتتون رو بگید. با خونواده میشه راحت با صحبت مشکلات رو حل کرد.
    و دیگه از چی؟
    خیلی ممنون از شما
    خوب اگه شما هم جای من بودید بیشتر جلز و ولز میکردید
    معدلم خراب میشه؟ صد درصد همینطوره
    برای من معدل شدیدا مهمه (دلیلشم به خاطر شرایط خونوادگیه و.... ) بدرد من میخوره که هیچ اگه کم بشه بدبخت میشم معدلم اگه خدانکرده امسال 19کمتر بشه بیچاره میشم
    خوب الان نمیارزه از کجا معلوم وقتی نوبت من شد کنکور رو وردورن و بر حسب معدل بخوان رتبه بدن اونوقته کهدیگه حسابی بدبخت میشم نه بابا معلمامون خوبن کادر مدرسه اونم بعضیاشون اذیت میکنن تاکید میکنم بعضیاشون اگه اینه شما خودت بیا بگو ببین همچین فیزیکی بات برخورد میکنن به سن و سالتم کار ندارن براشون فرقی نمیکنه که کی هستی و...
    نه بابا خونواده چرا گفتم به خاطر شرایط خونوادگی (اینجا جاش نیست بخوام بگم) نه اون نیست مشکل از جای دیگش
    درکل متاسفانه باید هم معدل خوب داشته باشم و هم رتبه خوب (تقریبا غیر ممکنه آره؟ )

خوب با اشن شرایط کسی هست بتونه کمکی کنه؟
    باتشکر

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سوال های 53 و 66 دین و زندگی پیش غلط بود؟

فکر کنم به علت اینکه این موسسه تازه راه افتاده یه مقدار ناشی هستند
    مثلا تو برنامه نوشتن گسسته فصل 1-5 تو جزوه 1-6 رو آموزش می دن تست ها هم 1-4 هست
    تو دی وی دی آموزش نوشتن 1-4 از طرفی دبیر مربوطه 1-3 رو آموزش می ده
    دی وی دی های اول تا سوم هم که همش کشکه
    پاسخ تشریحی به چه درد می خوره ملت این ... نیستن که از پاسخ تشریحی نفهمن فوقش تو یکی دو تا سوال مشکل دارن که اونم از دبیر خودشون می پرسن
    کارنامه دادنشون هم خیلی ناجوره
    تازه امشب می خواد بیاد
    نمایندگی ما رفته بود بهشون گفته بود آقا من اسکنر اتوماتیک رو می خرم شما هم برنامه رو بدید تا من تو شهر خودمون کارنامه ها رو اسکن کنم اون ها هم 500 تومن پول خواسته بودن
    الان نماینگدی ما ساعت 2 پاسخبرگ ها رو می ده ماشین تا ببره مرکز استان 
    ماشین ساعت 6 می رسه و فکر کنم اونها هم صبح شنبه می رن پاسخبرگ ها رو از ترمینال تحویل می گیرن
    کارنامه ها هم 8 برگی هست و برای 200 تا داوطلب می شه 1600 صفحه که نمایندگی مجبوره اونها رو بده مغازه های اطراف برای چاپ
    و تازه عصر روز یکشنبه کارنامه ها (به قول خودمون) می پزه و ما می تونیم بریم اونها رو بگیریم.
    ولی کانون همون روز کارنامه ها رو می ده
    گزینه مشاور که هیچ...
    وقتی در مقابل فلان مجله قرار می گیره چیزی برای گفتن نداره
    دفعه قبل من به کارنامه نفر اول آزمون که تو سایت بود نگاه کردم
    که فقط ادبیات رو 85 زده بود و فیزیک رو 97 بقیه رو کلا 100 زده بود
    حالا به نظر شما این کارنامه واقعی‌ هست؟ و می شه به تراز تکیه کرد؟
    100٪ تایید می شه
    البته با این حرفا من بازم گزینه دو رو به اون یکی ها ترجیح می دم.
    ببخشید اگه زیاد گلایه کردم
    راستی
    مطلب حاشیه ای : آواتارت وحشتناکه. نمی شد یه گل و بوته ای به جای جن ( البته من جن ندیدم که بگم دقیقا خودشه یا نه ! ) آواتارت بود؟
    قیافه خودمه دیگه خودت رو بزار جای اونهایی که هر روز من رو می بینن بعد ببین اونا چی می کشن......

پروفشنال shah abas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بله متاسفانه کم کم به این نتیجه رسیدم من هم ... اصلا درست و حسابی امتحان نمیدن، هرکاری بکنی همیشه رتبه و ترازت بالاست، درصد هم که روش مناسبی برای سنجش نیست ...
    تو فکر اینم که قلمچی رو هم اضافه کنم به گزینه 2 ... احساس می کنم الان دارم خودمو گول میزنم
    مونده هدف چی باشه. اگه کسب انگیزه و رقابت باشه که گزینه رو باید ساعت ۹ گزاشت جلوی در!
    من هم همیچین چیزی تو ذهنم داشتم ولی دیدم از هر دو تا امتحان یکیش می پره! آدم نگران پولش میشه. مخصوصا اگه چند ماه آخر بیشتر روی هم بیفتند. اگه قلم امکان پول دادن برای هر آزمون رو داشت خوب میشد.
    تو سهمیه؟
    البته هنوز فکر نکنم تمام کارنامه ها رو سایت رفته باشه.
    شما تخمین رتبتون چقدر شده؟ راستی ریاضی ایندفعه که آسون بود، چرا -6؟
    نه تو کل شرکت کننده ها.آدم این بچه های قلم رو می بینه می گن ترازم فکر می کردم کمتر از ۶ هزار بشه یا وقتی به هم می گن بالای ۶ هزار شده بقیه دهنشون باز میشه غبطه می خوره! من با این درصد های ضایع ترازم شده 6320!
    تخمین هم ۸۷۰۰ .
    شب قبل از آزمون بشینی یک فصل رو روخوانی بکنی همین میشه دیگه (مخصوصا که معلم هم برای کنکور نگه و از همون اول که میاد بگه سعی کنید هر جوری شده این بار در بیایید و ۵ رو بگیرید و ....)

خیلی ممنون از شما
    خوب اگه شما هم جای من بودید بیشتر جلز و ولز میکردید
    من اگه تو خونواده ی شما به دنیا می اومدم که شما می شدم. اما اگه همین حالا جامون عوض بشه به دلیل تفاوت دیدگاه و شخصیت و ... فکر نکنم

معدلم خراب میشه؟ صد درصد همینطوره
    برای من معدل شدیدا مهمه (دلیلشم به خاطر شرایط خونوادگیه و.... ) بدرد من میخوره که هیچ اگه کم بشه بدبخت میشم معدلم اگه خدانکرده امسال 19کمتر بشه بیچاره میشم
    خب مگه به دلیل مقایسه نیست؟ یعنی کلا فامیل همه زرنگ و ... هستند و شما اگر کم بیارید هی تو سرتون می زنند یا خودتون سر خورده میشید و .... . درست نمی گم؟
    خب این ها همش روش های نادرست تربیتیه دیگه! شما هم یک کمی رو خودتون کار کنید. نباید به این مقایسه ها اهمیت بدید (گرچه سخت است) . همین که معدل برای شما خیلی مهمه (وقتی که تاثیری در بیرون از دنیای مدرسه نداره) یعنی یه مشکلی هست.

خوب الان نمیارزه از کجا معلوم وقتی نوبت من شد کنکور رو وردورن و بر حسب معدل بخوان رتبه بدن اونوقته کهدیگه حسابی بدبخت میشم
    خب شاید زیاد مسئول ها حرفه ای نباشند ولی کمی حالشون میشه یعنی هر وقت بنا بر ارزش گزاری عمومی باشه از یه امتحان عمومی کمک گرفته میشه. مثل همین امتحان نهایی های سوم دبیرستان. مطمئن مطمئن باشد هیچ وقت اون معدلی که مدرسه میده به درد نمی خوره . (مگه انظباط که تو تحقیق های بعضی ادارات برای کار نیاز هست که میان برای تحقیق)
    نه بابا معلمامون خوبن کادر مدرسه اونم بعضیاشون اذیت میکنن تاکید میکنم بعضیاشون اگه اینه شما خودت بیا بگو ببین همچین فیزیکی بات برخورد میکنن به سن و سالتم کار ندارن براشون فرقی نمیکنه که کی هستی و...
    خب شاید روش گفتن رو نمی دونید مدرسه تون صندوق نداره؟ بدید تایپ کنند بندازید توش که خطتون هم معلوم نشه! یا بگید اولیاتون بگند یا .... . یا یه مشاور و روانشان زنگ بزنه بگه.

نه بابا خونواده چرا گفتم به خاطر شرایط خونوادگی (اینجا جاش نیست بخوام بگم) نه اون نیست مشکل از جای دیگش
    درکل متاسفانه باید هم معدل خوب داشته باشم و هم رتبه خوب (تقریبا غیر ممکنه آره؟ )

خوب با اشن شرایط کسی هست بتونه کمکی کنه؟
    باتشکر
    همون چند خط بالاتر که گفتم.
    به غیر از تحقیق در مورد روش های خوندن و ... که کیفیت درستون بره بالا شما به یه مشاوره نیاز دارید. ما ها مشاور نیستیم . سعی کنید یکی مطمئن رو پیدا کنید..
    این کارنامه نفرات برتر جالبه! پراکندگی جالبی داره تو شهرستان ها.

این تعداد و در نتیجه درصد دیف و دیف-پایه مشکل داره انگار. برای تعداد سوال نوشته دیف ۱۴ ٬ دیف-پایه ۱۱ در حالیکه دیف ۱۳ و دیف-پایه ۱۲ هست!

11. این کاربر از shah abas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سوال های 53 و 66 دین و زندگی پیش غلط بود؟

فکر کنم به علت اینکه این موسسه تازه راه افتاده یه مقدار ناشی هستند
    مثلا تو برنامه نوشتن گسسته فصل 1-5 تو جزوه 1-6 رو آموزش می دن تست ها هم 1-4 هست
    تو دی وی دی آموزش نوشتن 1-4 از طرفی دبیر مربوطه 1-3 رو آموزش می ده
    دی وی دی های اول تا سوم هم که همش کشکه
    پاسخ تشریحی به چه درد می خوره ملت این ... نیستن که از پاسخ تشریحی نفهمن فوقش تو یکی دو تا سوال مشکل دارن که اونم از دبیر خودشون می پرسن
    کارنامه دادنشون هم خیلی ناجوره
    تازه امشب می خواد بیاد
    نمایندگی ما رفته بود بهشون گفته بود آقا من اسکنر اتوماتیک رو می خرم شما هم برنامه رو بدید تا من تو شهر خودمون کارنامه ها رو اسکن کنم اون ها هم 500 تومن پول خواسته بودن
    الان نماینگدی ما ساعت 2 پاسخبرگ ها رو می ده ماشین تا ببره مرکز استان
    ماشین ساعت 6 می رسه و فکر کنم اونها هم صبح شنبه می رن پاسخبرگ ها رو از ترمینال تحویل می گیرن
    کارنامه ها هم 8 برگی هست و برای 200 تا داوطلب می شه 1600 صفحه که نمایندگی مجبوره اونها رو بده مغازه های اطراف برای چاپ
    و تازه عصر روز یکشنبه کارنامه ها (به قول خودمون) می پزه و ما می تونیم بریم اونها رو بگیریم.
    ولی کانون همون روز کارنامه ها رو می ده
    گزینه مشاور که هیچ...
    وقتی در مقابل فلان مجله قرار می گیره چیزی برای گفتن نداره

100٪ تایید می شه
    البته با این حرفا من بازم گزینه دو رو به اون یکی ها ترجیح می دم.
    ببخشید اگه زیاد گلایه کردم
    راستی

قیافه خودمه دیگه خودت رو بزار جای اونهایی که هر روز من رو می بینن بعد ببین اونا چی می کشن......
    خشم علیرضا (Alireza SM) را برانگیختی پسر )
    چرا از گزینه دو انتقاد میکنی
    تسلیت میگم :(

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من اگه تو خونواده ی شما به دنیا می اومدم که شما می شدم. اما اگه همین حالا جامون عوض بشه به دلیل تفاوت دیدگاه و شخصیت و ... فکر نکنم

خب مگه به دلیل مقایسه نیست؟ یعنی کلا فامیل همه زرنگ و ... هستند و شما اگر کم بیارید هی تو سرتون می زنند یا خودتون سر خورده میشید و .... . درست نمی گم؟

دقیقا همینه از کجا فهمیدی؟

خب این ها همش روش های نادرست تربیتیه دیگه! شما هم یک کمی رو خودتون کار کنید. نباید به این مقایسه ها اهمیت بدید (گرچه سخت است) . همین که معدل برای شما خیلی مهمه (وقتی که تاثیری در بیرون از دنیای مدرسه نداره) یعنی یه مشکلی هست.

خب شاید زیاد مسئول ها حرفه ای نباشند ولی کمی حالشون میشه یعنی هر وقت بنا بر ارزش گزاری عمومی باشه از یه امتحان عمومی کمک گرفته میشه. مثل همین امتحان نهایی های سوم دبیرستان. مطمئن مطمئن باشد هیچ وقت اون معدلی که مدرسه میده به درد نمی خوره . (مگه انظباط که تو تحقیق های بعضی ادارات برای کار نیاز هست که میان برای تحقیق)

خب شاید روش گفتن رو نمی دونید مدرسه تون صندوق نداره؟ بدید تایپ کنند بندازید توش که خطتون هم معلوم نشه! یا بگید اولیاتون بگند یا .... . یا یه مشاور و روانشان زنگ بزنه بگه.

همون چند خط بالاتر که گفتم.
    به غیر از تحقیق در مورد روش های خوندن و ... که کیفیت درستون بره بالا شما به یه مشاوره نیاز دارید. ما ها مشاور نیستیم . سعی کنید یکی مطمئن رو پیدا کنید..
    با توجه به این شرایطی که گفتم(هی امتحان و...) چه جوری تست بزنم و رس بخونم تا از هیچ کدوم غافل نشم صبح ساعت 6بیدار میشم ساعت 3 میام خونه
    کسی میتونه کمک کنه؟

خیلی ممنون از شما

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •