تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 289 از 311 اولاول ... 189239279285286287288289290291292293299 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,881 به 2,890 از 3106

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان من ESET Smart Security اورجینال دارم. امکانش هست قدرت فایروال رو بیشتر کنم که کمی سختگیرانه تر عمل کنه؟ چون یک چند وقت پیش با نرم افزاری Connection های ارتباطیم با اینترنت رو چک کردم دیدم کامیپوترم با IP ها و سایتهای عجیب غریبی در ارتباط هستش که اطلا نمیدونم چه سایت هایی هستن و میترسم اطلاعـاتم در خطر باشه.

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستان من ESET Smart Security اورجینال دارم. امکانش هست قدرت فایروال رو بیشتر کنم که کمی سختگیرانه تر عمل کنه؟ چون یک چند وقت پیش با نرم افزاری Connection های ارتباطیم با اینترنت رو چک کردم دیدم کامیپوترم با IP ها و سایتهای عجیب غریبی در ارتباط هستش که اطلا نمیدونم چه سایت هایی هستن و میترسم اطلاعـاتم در خطر باشه.
    درود :
    بله کاملاً امکانش هست.با کلید اف 5به تنظیمات پیشرفته وارد بشین و گزینه تنظیمات پیش فرض فایروال رو با کلیک روی منوی کشویی از حالت اتوماتیک به اینتر اکتیو تغییر بدین.از حالا برای هر ارتباط برنامه ها ازتون اجازه میپرسه،مگر اینکه اون برنامه براش قانونی ساخته شده باشه که برای اطمینان میتونید تمام قانونهای ساخته شده رو توی قسمت rules and zones مشاهده ، ویرایش یا پاک کنید تا دوباره ازتون برای اون قانون اجازه بگیره و از اول ساخته بشه
    Last edited by aylar6888; 09-11-2015 at 12:07.

3. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

درود :
    بله کاملاً امکانش هست.با کلید اف 5به تنظیمات پیشرفته وارد بشین و گزینه تنظیمات پیش فرض فایروال رو با کلیک روی منوی کشویی از حالت اتوماتیک به اینتر اکتیو تغییر بدین.از حالا برای هر ارتباط برنامه ها ازتون اجازه میپرسه،مگر اینکه اون برنامه براش قانونی ساخته شده باشه که برای اطمینان میتونید تمام قانونهای ساخته شده رو توی قسمت rules and zones مشاهده ، ویرایش یا پاک کنید تا دوباره ازتون برای اون قانون اجازه بگیره و از اول ساخته بشه
    اینکار رو کردم حالا برای هر نرم افزاری که بخواد به اینترنت وصل بشه ازم سوال میپرسه، و هرچی allow میزنم بازم سوال میپرسه. دو تا گزینه زیر هم هستش، اولی رو باید بزنم که همیشه سوال نپرسه؟
    Remember action (creat rule)
    -Temporarily remember action for the process

- - - Updated - - -

درود :
    اینکار رو کردم حالا برای هر نرم افزاری که بخواد به اینترنت وصل بشه ازم سوال میپرسه، و هرچی allow میزنم بازم سوال میپرسه. دو تا گزینه زیر هم هستش، اولی رو باید بزنم که همیشه سوال نپرسه؟
    Remember action (creat rule)
    -Temporarily remember action for the process

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

درود :
    بله گزینه اولی رو بزنید برای این خروجی یا ورودی قانون میسازه و دیگه بابت اون تصمیم سوال نمیپرسه و گزینه دومی رو هم اگه بزنید برای کل پروسه های ورودی و خروجی اون فایل یا برنامه قانون میسازه و دیگه ازتون سوال نمیپرسه...
    توجه داشته باشید که توی یک نرم افزار شاید چند فایل یا پروسه مختلف درخواست اتصال ورودی یا خروجی به اینترنت رو داشته باشن و بخاطر همین تعداد درخواستها گاهی زیادتر از معموله (مثلا گوگل کروم خودش درخواست ورودی و خروجی اینترنت داره و آپدیتر اون هم این درخواستها رو میکنه و گوگل آپدیتر هم همینطور ...
    در ضمن :
    اولاً فقط چند روزی این درخواستها رو میبینید و با گذاشتن تیک ریممبر دیگه اونها رو نمیبینید چون برای اونها شما گزینه (ریممبر)بیاد سپردن این تصمیم رو تیک زدین و بعد از چند روز خیالتون از این بابت راحته که بدون اجازه هیچ نرم افزاری به نت متصل نمیشه
    ثانیاً مسلماً اگر تیک ریممبر رو نزنین برای هر بار اتصال ورودی و خروجی ازتون سوال پرسیده و اجازه میگیره
    سوماً هر امنیتی بهایی داره و نمیشه شما هم بخواهید همه چی ازتون اجازه بخواد و بدون اطلاع شما انجام نشه و هم این چندتا تیک رو نزنید و کمی براشون وقت نذارید..(ارزششو داره مطمئن باشید)
    --------------------------------------
    توضیحات گزینه های مختلف فایروال (ببخشید فرصت نبود ترجمه کنم البته):

Automatic mode
    In Automatic mode, network communication is automatically controlled by settings defined by the user. After connecting to a network, the user decides whether it is a trusted zone. Communication in a trusted zone is not limited in both directions. Communication within a restricted zone – the Internet communication - is allowed only for applications establishing outgoing connections. Such applications are trusted also for incoming connections. This mode requires no user interaction (except when connecting to a new network).
    In short, Automatic mode uses no predefined rules, but automatically analyzes communication. Applications are allowed to establish outgoing connections. Applications that already established outgoing connections are also trusted for incoming connections.
    Automatic mode with exceptions (user-defined rules)
    In addition to Automatic mode, it enables you to add custom rules.
    Interactive mode
    In Interactive mode, network communication is handled according to predefined rules. If there is no rule available for a connection, the user is prompted in a dialog window to allow or deny the connection. After some time, the user will have created a group of rules fitting his or her needs. Use caution when choosing this mode for a corporate environment, as after time, some users may ignore the regularly appearing dialog windows and just allow everything they are prompted for by the program.
    Policy-based mode
    In Policy-based mode, network communication is handled according to rules given by the administrator. If there is no rule available, the connection is automatically blocked and the user sees no warning message. We recommend that you select the Policy-based mode only if you are an administrator who intends to control the network communication, and you are sure you know which applications should be allowed or denied.
    Learning mode
    Allows all activity and automatically creates and saves rules based on user behavior; this mode is suitable for initial configuration of the Personal firewall. No user interaction is required. Learning mode is not secure, and should only be used until all rules for required communications have been created. The Personal firewall should then be set to Automatic mode with exceptions or Policy mode.
    Warning:

Learning mode should only be used if you are an experienced user in a controlled environment, as it does not require user approval to create permanent rules and can expose your computer to increased risk.

Last edited by aylar6888; 10-11-2015 at 21:39.

6. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان در ورژن 9 ،

1- میخوام از اتصال یه برنامه به اینترنت جلوگیری کنم

2- میخوام اسکن اتوماتیک رو غیرفعال کنم

3- اگه بخوام بازی کنم، Gamer Mode فعال بشه بهتره یا غیرفعال ؟!
    Last edited by arash-king; 12-11-2015 at 21:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MIG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تو چي فكر مي كني؟

پيش فرض

سلام
    من نود32 ورژن 7 نصب کردم امابرای اپدیت افلاین دکمه ادیت نداره، تو رجیستری هم قسمت feature package رو نمی تونم از 53 به 54 تغییر بدم که فعال شه، چه کنم دوستان؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام
    من نود32 ورژن 7 نصب کردم امابرای اپدیت افلاین دکمه ادیت نداره، تو رجیستری هم قسمت feature package رو نمی تونم از 53 به 54 تغییر بدم که فعال شه، چه کنم دوستان؟؟؟
    درود :
    دوست عزیز اولاً باید اف5 رو بزنی بعد توی منوی درختی HIPS & SELF DEFENS رو هردوشونو غیرفعال کنی( تیکشونو برداری ) بعدشم باید از طریق سیف مد کلید رجیستری رو تغییر بدی نه توی حالت عادی...
    یادت باشه کارت که تموم شد هر دوی اون تیکها رو دوباره بزن

10. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستان در ورژن 9 ،

1- میخوام از اتصال یه برنامه به اینترنت جلوگیری کنم

2- میخوام اسکن اتوماتیک رو غیرفعال کنم

3- اگه بخوام بازی کنم، Gamer Mode فعال بشه بهتره یا غیرفعال ؟!
    درود :
    اگه فایروال رو توی حالت اتوماتیک گذاشتی برو توی تنظیمات پیشرفته (با اف 5 )
    1- توی قسمت تنظیمات فایروال روی ستاپ قسمت RULES & ZONES کلیک کن.وارد پنجره شدی دنبال برنامه بگرد اگر نبود یا یکباراجراش کن که میتونی با اینترنت قطع شده هم اجراش کنی تا به نت متصل نشه یا اینکه خودت برنامه رو به این قسمت اضافه کن و گزینه های اینباند اینترنت و اوت باند اینترنت رو روی حالت DENY بذار
    2- توی منوی تولز در نوار کناری پنجره اصلی واررد قسمت SCHEDULED بشو و تیک گزینه اسکنهای اتوماتیک رو بردار.کلا این قسمت برای کارهای زمانبندی شده هست
    3- اگه فعال باشه بهتره البته پیشفرض فعاله....یعنی نیازی نیست شما فعالش کنی...کار این گزینه اینه که موقع بازی یا اجرای برنامه های تمام صفحه مثل دیدن فیلم اخطارها و هشدارها رو نشون نمیده و اسکنهای زمانبندی شده رو هم انجام نمیده که این هشدارها و پیغامها و گزارشها مزاحم بازی و فیلم دیدن شما نشه

12. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه unicorns's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    bushehr

پيش فرض

سلام.کسی اینجا میتونه برای من یوزر نود 32 بفرسته چند وقته که مدتش تموم شده.ممنون

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

آقا من سکیوریتی 9 رو نصب کردم. ولی چرا این قسمتش قرمزه؟
    با اینکه تیکش رو میزنم و اوکی هم میکنم ولی بازم اینجوریه:

Last edited by noisymind; 18-11-2015 at 22:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •