تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2882 از 3017 اولاول ... 18822382278228322872287828792880288128822883288428852886289229322982 ... آخرآخر
نمايش نتايج 28,811 به 28,820 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان بهترین نوع سیم برای سیکشی از باکس تا خونه کدوم مودم سیمه؟
    متری چنده؟
    سلام قبلش بگم شاید تاثیر خاصی نداره به نظرم همون سیمهای خود مخابرات کابل جنگی بهش میگن،همون سیاه های پوست کلفت خوبن ،من پارسال قیمت کردم متری 500 قطر 0.8 میلی متر بگیرید بهتره،0.6 هم داره

ولی یکی از دوستان هم بهم تجربیاتشو گفته،
      محتوای مخفی: نمایش 

سلام
    ببینید اگه منظورتون کابل سیاه هست اسمش کابل جنگی هست.
    البته اگر همون کابل اصلش رو بتونید گیر بیارید.سیم چنگی هست که نازکتراز مخابرات هست ولی داخلش سیم مسی زنگ زده هست و اصلا مناسب نیست.
    بنده تمام سیم ها رو تست کردم و نتیجه گرفتم که بهترین سیم همون سیم سفید افشان برق بهترین پهنای باند رو میده البته نویز رو یکم افزایش میده ولی پهنای باند بیشتر میشه.
    اما سیم رانژه هم هست که خوبه اگر بخرید نویز رو پایین میاره و کیفیتش هم مناسب هست که اگر اشتباه نکنم متری 350 هست الان فکر کنم بیشتر شده چون قیمت دوسال پیش رو گفتم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام قبلش بگم شاید تاثیر خاصی نداره به نظرم همون سیمهای خود مخابرات کابل جنگی بهش میگن،همون سیاه های پوست کلفت خوبن ،من پارسال قیمت کردم متری 500 قطر 0.8 میلی متر بگیرید بهتره،0.6 هم داره

ولی یکی از دوستان هم بهم تجربیاتشو گفته،
      محتوای مخفی: نمایش 

سلام
    ببینید اگه منظورتون کابل سیاه هست اسمش کابل جنگی هست.
    البته اگر همون کابل اصلش رو بتونید گیر بیارید.سیم چنگی هست که نازکتراز مخابرات هست ولی داخلش سیم مسی زنگ زده هست و اصلا مناسب نیست.
    بنده تمام سیم ها رو تست کردم و نتیجه گرفتم که بهترین سیم همون سیم سفید افشان برق بهترین پهنای باند رو میده البته نویز رو یکم افزایش میده ولی پهنای باند بیشتر میشه.
    اما سیم رانژه هم هست که خوبه اگر بخرید نویز رو پایین میاره و کیفیتش هم مناسب هست که اگر اشتباه نکنم متری 350 هست الان فکر کنم بیشتر شده چون قیمت دوسال پیش رو گفتم
    میشه یه عکس از سیم سفید افشان برق برم بزارید ؟!
    متشکر
    یه سیمهایی سیاه قبلا مخابرات داشت 4 تا رشته سیم رنگی داشته و با یه فویل آلمینیومی پوشیده شده بودواسمشون چیه؟!آیا خوبن یا نه؟!متری چندن؟!

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

میشه یه عکس از سیم سفید افشان برق برم بزارید ؟!
    متشکر
    یه سیمهایی سیاه قبلا مخابرات داشت 4 تا رشته سیم رنگی داشته و با یه فویل آلمینیومی پوشیده شده بودواسمشون چیه؟!آیا خوبن یا نه؟!متری چندن؟!
    برای سیم افشان یه سرچی تو اینترنت بکنید عکسش هست
    منم ندیدم چطورین،اون دوستمون استفاده کرده

اون سیمهایی که میگید من خریدم متری 600 تومن

اینا رو من دارم ولی به نظرم همون کابل مخابرات مشکی پوست کلفتا که متری 500 هم فرقی با اینا نداره

این سیمایی که میگید خیلی نازکند با دست کنده میشن

اینا چون فویل دارن برای اینکه کابلای برق یا ماه واره روشون نویز نندازن خریدم ولی با اون سیاه های مخابرات فرقی نکردن،یعنی فرقی من ندیدم

4. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

برای سیم افشان یه سرچی تو اینترنت بکنید عکسش هست
    منم ندیدم چطورین،اون دوستمون استفاده کرده

اون سیمهایی که میگید من خریدم متری 600 تومن

اینا رو من دارم ولی به نظرم همون کابل مخابرات مشکی پوست کلفتا که متری 500 هم فرقی با اینا نداره

این سیمایی که میگید خیلی نازکند با دست کنده میشن

اینا چون فویل دارن برای اینکه کابلای برق یا ماه واره روشون نویز نندازن خریدم ولی با اون سیاه های مخابرات فرقی نکردن،یعنی فرقی من ندیدم
    سلام دوست گرامی اگه از طرف شرکت اینترنتی برن تو مرکز مخابراتیم و پورتم رو عوض کنن ممکنه کیفیت خطم بره بالا و پینگم پایین بیاد؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوست گرامی اگه از طرف شرکت اینترنتی برن تو مرکز مخابراتیم و پورتم رو عوض کنن ممکنه کیفیت خطم بره بالا و پینگم پایین بیاد؟
    سلام

نمیدونم تجربه نداشتم

بذارید بقیه دوستان نظر بدند،شاید تجربه داشتند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من امروز یه چیزه خیلی جالب فهمیدم شاید برای دوستان هم جالب باشه من اینترنتم رو با مودم دوستم که گفتم پینگش 20 تا بهتر از منه تست کردم پینگ منم مثله خودش شد!!!!!
    یعنی مودم هم تو پینگ تاثیر داره!!! یا خدا چه جالب
    کسی تا حالا چنین تجربه ای داشته؟!

8. این کاربر از maniya12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من امروز یه چیزه خیلی جالب فهمیدم شاید برای دوستان هم جالب باشه من اینترنتم رو با مودم دوستم که گفتم پینگش 20 تا بهتر از منه تست کردم پینگ منم مثله خودش شد!!!!!
    یعنی مودم هم تو پینگ تاثیر داره!!! یا خدا چه جالب
    کسی تا حالا چنین تجربه ای داشته؟!
    تا حدودی چرا تاثیر داره که اینم مربوط به چیپست مودم میشه ، در کل برندهای خوب از نظر بنده ایسوس ، تی پی لینک ، دی لینک هستند دیتاشین هم میگن خوبه ولی من تست نکردم ، حالا برند و مدل مودمشون چی بود؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اگر نتت از مخابراته که سرخودتو درد نیار ، اینها ببین کانکتی میگن مشکل نداری همون جور که مرکز میگه خط بوق داره پس مشکلی نیست در حالی که مشکل نویز بوده
    به هر حال چون من میدونم برای گیم میخوای از مخابرات برو یه شرکت دیگه هر ارزونی بی دلیل نیست!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

تا حدودی چرا تاثیر داره که اینم مربوط به چیپست مودم میشه ، در کل برندهای خوب از نظر بنده ایسوس ، تی پی لینک ، دی لینک هستند دیتاشین هم میگن خوبه ولی من تست نکردم ، حالا برند و مدل مودمشون چی بود؟
    مودم من zyxel و مودم دوستم از این مودم ایرانی ها gnet
    عجیبه مودم من کجا و مودم اون کجا!
    من از شاتل سرویس دارم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

واقعا عوض کردن مودم توی پینگ تاثیره داره 2تا پینگ رو اورد پایین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •