تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 288 از 291 اولاول ... 188238278284285286287288289290291 آخرآخر
نمايش نتايج 2,871 به 2,880 از 2908

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بايرن مونيخ: FC Bayern München News

اگه نباشه جاش خالی می مونه ارمغان جنون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

افزایش تلاش رئال برای جذب ریبری

منابع خبری اسپانیا اطمینان دارند، سران رئال آخرین مراحل جذب ريبري را طي ميكنند...

سایت گل: سران باشگاه مادریدی روز گذشته اعلام کردند که از تلاش برای خریداری داوید ویا، ستاره اسپانیایی باشگاه والنسیا دست کشیده اندو این طور به نظر می رسد که نهایت تمرکزشان را برای به خدمت گرفتن فرانک ریبری متمرکز کرده اند.
    به نقل از روزنامه AS مذاکرات میان سران باشگاه مادریدی و مسئولان بایرن مونیخ در روزهای اخیر وارد مراحل پایانی خود شده است ولی سران باشگاه مادریدی امیدوارند تا این مذاکرات همچنان در پشت دربهای بسته و به دور از چشمهای جامعه صورت گیرد ولی سران باشگاه باواریایی در انتظار آنند تا هر چه سریعتر و باامضای این قرارداد، این خبرهادر مطبوعات به انتشار برسد.
    طبق خبری که در این روزنامه منتشر شده، آلن میگلیاچو، مدیر برنامه های ریبری که در این میان به سان واسطه ای میان سران دو باشگاه عمل می کند، سعی در آن دارد تاسران بایرن را متقاعد ساخته تا این ستاره را اندکی ارزان تر از 60 میلیون یورو به فروش برسانند. درادامه این گزارش می خوانیم که ریبری حتی محل اقامتش در مادرید را نیز تعیین کرده است. او می خواهد در محله کنده دی اوگاس اقامت داشته باشد، محله ای که در همسایگی اش زین الدین زیدان را می بیند.

__________________________________________________ ____________________________________-

مارسل دزایی:ریبری قیمت ندارد

کاپیتان سابق تیم ملی فرانسه:هیچ قیمتی نمی توان برای ریبری تعیین کرد...

سایت گل- آینده فرانک ریبری یکی از داغ ترین بحث های روز فوتبال اروپاست و مارسل دزایی نیز در رابطه با این موضوع به اظهارنظر پرداخته است.

این در حالی است که تیمهای بزرگی از جمله رئال مادرید، منچستر یونایتد و بارسلونا به دنبال جذب این ستاره بزرگ هستند و سران بایرن مونیخ که در سال 2006 این ستاره را به خدمت گرفته اند، هنوز تصمیم نهایی خود را در این رابطه اتخاذ نکرده اند.

در این میان، مارسل دزایی در صحبتهایی ریبری را به عنوان یکی از دو بازیکن برتر دنیا دانسته ( که دیگری قطعا ستاره پرتغالی است) . ریبری ممکن است در نهایت جانشین کریس رونالدو در اولدترافورد شود و یا به او در رختکن برنابئو بپیوندد.

ستاره سالهای نه چندان دور چلسی در گفت و گو با دیلی استار دراین رابطه گفته:« من ریبری را یکی از دو بازیکن جناحی برتر دنیا می دانم. اولین بازیکن که کریس رونالدو است و بعد از او هم بلافاصله نام ریبری می آید.»

در این میان سران باشگاه مادریدی در تابستان امسال خرج های هنگفتی کرده اند و در ابتدا کاکا را با67.5 میلیون یورو خریداری نموده و پس از آن هم درخواستی 94 میلیون یورویی را برای جذب کریس رونالدو ارائه کرده اند. با این وجود مارسل دزایی معتقد است که ارزش ریبری آن قدر بالاست که نمی توان برای او قیمتی تعیین کرد.او در این رابطه گفت:«اگر بخواهیم درمورد استعداد صحبت کنیم، هیچ قیمتی نمی توان برای ریبری گذاشت. اگر فردا کسی بخواهد بازیکنی را با 150 میلیون پوند خریداری کند، هیچ مشکلی نخواهد بود، چرا که فوتبال در تمام دنیا درحال رشد و پیشرفت است.»

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امیدوارم ستاره های ولفسبورگ به فروش نرن
    آلمان باید سال بعد یه حضور قوی رو توی اروپا داشته باشه
    باشگاهاش باید خودشونو تقویت بکنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

این ریبری هم که................
    60 تومن 1 60 تومن 2
    Last edited by jingool; 24-06-2009 at 14:50.

آخر فروم باز Elendil1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Númenor

پيش فرض

این ریبری هم که................
    60 تومن 1 60 تومن 2
    اين ريبري هم كه پريد!!
    آلماني ها خيلي خسيسآ چند تا بازي كن خوب نميگيرن، همه ي بازيكناي خوبشون هم داره از دست ميره!

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

ولی اگه بره رئال و اون سه تا بازیکن بیان بایرن خیلی بهتر میشه!
    چون به نظر میرسه که این ریبری دیگه دلش با تیم نیست!
    به قولی هوایی شده
    میگم یه وقت این ون گال بایرن رو پاتوق هلندی ها نکنه!!

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

تمسخر تونی در مطبوعات آلمان

انتقادات در راستای آن متوجه این ستاره ایتالیایی شده که مدتهاست او گل نزده...

سایت گل:تیم ملی ایتالیا باتحقیر فراوان در رقابتهای جام کنفدراسیون ها و پس از حذف در مرحله گروهی، آفریقای جنوبی را ترک کرد. این تیم با پذیرش دو شکست مقابل مصر و برزیل و تنها یک پیروزی مقابل آمریکا مجبور به ترک این رقابتها شد . لوکاتونی مهاجم آتزوری و باشگاه بایرن مونیخ در این رقابتها ناامید کننده ظاهر شد و این در حالی است که او در فصل 9-2008 نیز نتوانسته بود برای بایرن خوش بدرخشد.
    روزنامه آلمانی بیلد در گزارشی در مورد شرایط کنونی تونی بر این نکته پافشاری کرده که او باید برود ، و این در حالی است که سران هیچ باشگاهی برای خریداری او ابراز تمایل نکرده اند. در این مقاله می خوانیم: «با به فروش رسیدن لوکا تونی، مقداری پول به رختکن باواریایی ها تزریق می شود و البته مشکل اینجاست که در حال حاضر هیچ تیمی درخواستی برای خرید این بازیکن نداده است.»
    عدم درخشش لوکاتونی در ماه های اخیر این فکر را به ذهن همگان می اندازد که او به زودی از ترکیب تیم ملی ایتالیا نیز خط خواهد خورد. تونی اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده بود که تمایل زیادی دارد تا بار دیگر به فوتبال ایتالیا بازگردد.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

گرافیته:مديون البر و لوسيو هستم

من سي ساله هستم و به شخصه فكر مي‌كنم تجربياتم به كمكم آمدند...

از زمان تولدش به عنوان يك گلزن در سطح آماتور در كامپو ليمپو پوليستا كه در منطقه مترو پالتين سائوپائولو مستقر بود گرافيته رفته رفته راه خود را جست. او در برزيل خودش را نشان داد و در حالي كه مي‌توانست در همان ابتداي درخشش روزهاي خوب را پشت‌سر هم تجربه كند يك مصدوميت موذي از ناحيه زانو موجب شد تا او پايش را به تيغ جراحان بسپارد. اما عزم او آن‌قدر راسخ بود كه وقتي بهبودي به او لبخند زد راهي تيم لومان فرانسه شد و پس از يك سال و نيم حضور در فرانسه راهي آلمان شد تا ادامه درخشش خود را در ولفسبورگ پي بگيرد. در فصل 2009-2008 او در مقام مهاجم گرگ‌ها نه تنها جام قهرماني بوندس ليگا كه عنوان آقاي گل اين ليگ را هم از خود كرد. سايت فيفا با او مصاحبه‌اي ترتيب داده است:
    *** چه فاكتوري موجب شد تا شما به اين خوبي با زندگي با ولفسبورگ تطبيق پيدا كنيد؟
    همه چيز آن‌قدر خوب با هم جور شد كه من حتي تصورش را هم نمي‌كردم. به نظر مي‌رسد تمامي كساني كه به اين باشگاه مي‌پيوندند مسير درست خود را مي‌يابند. پروژه ولفسبورگ اين بود كه به سطح بالايي برسد اما قهرماني در فصل قبل بيش از زمان انتظار ما رخ داد و اين عالي است. من سي ساله هستم و به شخصه فكر مي‌كنم تجربياتم به كمكم آمدند. خوسو كاپيتان ولفسبورگ هم مانند شما برزيلي است، دو تن از بازيكنان اصلي وردربرمن هم هم‌وطن شما هستند. در بايرن و هوفن‌هايم دو و يك بازيكن برزيلي حضور دارند، فكر مي‌كنيد الان بهترين زمان براي حضور برزيلي‌ها در آلمان است؟
    در چند سال اخير بازيكنان برزيلي از ارج و قرب زيادي در آلمان برخوردار شده‌اند و ما اين را مديون البر، لوسيو و زي‌روبرتو هستيم كه حرفه‌اي‌گري زيادي در آلمان از خود به نمايش گذاشته‌اند. بسياري از تيم‌هاي اروپايي از اين‌كه بازيكنان برزيلي را به خدمت بگيرند ابراز نگراني مي‌كنند چون مي‌ترسند نوع بازي آن‌ها متفاوت باشد. آيا اميدوار هستيد كه بتوانيد براي تيم ملي كشورتان به ميدان برويد؟
    من تا زماني‌كه دونگا تيم را براي جام كنفدراسيون‌ها فرا خواند جزو ملي‌پوشان بودم اما وقتي نامم را در ليست نديدم، جا خوردم چون مطمئن بودم در تيم خواهم بود. ولي خب نمي‌شود از اين اتفاق انتقاد كرد چون همه چيز به سليقه مربي بستگي دارد. فكر مي‌كنيد در جام جهاني 2010 حضور داشته باشيد؟
    اگر به عنوان بازيكن با تيم همراه نشوم براي گذراندن تعطيلات و ديدن بازي‌ها حتما به آن‌جا خواهم رفت.

پروفشنال hoomaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

میشه لیست قطعی ورود و خروج رو تا حالا بذارین ؟!

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بایرن و ولفسبورگ به دنبال سیمونه پروتا

دو باشگاه آلمانی ولفسبورگ و بایرن خواهان جذب سیمونه پروتا هافبک رم هستند...

سایت گل : جوزپه بوزو مدیر برنامه های سیمونه پروتا اعلام کرد دو باشگاه آلمانی بایرن و ولفسبورگ خواهان جذب این بازیکن هستند.پروتا یک سال دیگر با رم قرارداد دارد اما مسئولان این تیم تا به حال قرارداد او را تمدید نکرده اند.
    با توجه به اینکه مسئولان جلوروسی هیچ برنامه ای برای تمدید قرارداد پروتا ندارند این بازیکن قصد دارد تابستان امسال رم را ترک کند.بوزو اعلام کرد هیچ کدام از باشگاه های آلمانی تا به حال پیشنهاد رسمی ارائه نکرده اند اما خواهان جذب پروتا هستند.
    بوزو در گفتگو با وب سایت ورزشی Spox.com گفت :"هیچ تماس مستقیمی با مسئولان بایرن یا ولفسبورگ نداشته ام اما می دانم هر دو باشگاه خواهان به خدمت گرفتن پروتا هستند.البته سیمونه می خواهد در رم بماند اما با توجه به شرایطش در این باشگاه می تواند به انتقال به تیم بزرگتری که در لیگ قهرمانان بازی می کند فکر کند."رم از صعود به رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده باز ماند و باید در رقابت های لیگ اروپایی به میدان برود.

__________________________________________________ ________________________________________-

مانوئل نویر در راه بایرن مونیخ؟

ابتدا گفتند فروشی نیست،اما حالا اصرار باید برای خرید اود می تواند راهگشا باشد...

سایت گل:به نظر می‌رسد بحث‌های گسترده درباره انتقال مانوئل نویر، دروازه‌بان شالکه به مرحله جدیدی رسیده است. شالکه گفته است که این دروازه‌بان تیم زیر 21ساله‌های آلمان شاید به بایرن مونیخ برود، و این در حالی است که آنها پیش از این خبر فروش او را تکذیب می‌کردند.
    با آن که فلیکس ماگات مربی جدید شالکه اصرار داشت نویر در شالکه بماند، اما کلمنس تونیس رییس باشگاه گفته شاید آنها در این زمینه کوتاه بیایند: «البته که انتقال امکان‌پذیر است. همیشه یک مانع بزرگ وجود دارد. اگر کسی از چنین مانع بزرگی رد شود، تاجر بزرگی است و باید پیشنهادش را بررسی کرد.»
    گفته می‌شود این مانع بزرگ با 20 میلیون یورویی که شالکه درخواست کرده پشت سر گذاشته می‌شود. بایرن به دلیل نمایش ضعیف میشاییل رنسینگ در فصل گذشته به دنبال یک دروازه‌بان جدید است.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یوزف سیمونیچ مدافع هرتابرلین جانشین لوسیو؟

با توجه رفتن لوسیو مسئولان بایرن قصد دارند سیمونیچ را به عنوان جانشین او جذب کنند...

سایت گل:چهارشنبه گذشته لوسیو مدافع برزیلی بایرن اعلام کرد قصد ترک آلیانس را دارد.این بازیکن در حالی خواهان ترک آلیانس است که به نظر می رسد با آمدن ادسون برافهید لوسیو به بازیکنی نیمکت نشین تبدیل خواهد شد.بعد از اینکه لوسیو اعلام کرد آلیانس را ترک خواهد کرد مسئولان بایرن بلافاصله در پی گزینه ای برای جانشینی او رفتند و امروز خبر علاقه بایرن به جذب یوسیپ سیمونیچ مدافع هرتابرلین اعلام شد.
    سیمونیچ نیز که قصد ترک هرتا را دارد با پیشنهادهایی از فولام، پورتسموث، هامبورگ و هوفنهایم مواجه شده است.این در حالی است که گفته می شود پیشنهاد بایرن می تواند نظر این مدافع کروات را به خود جلب کند.روزنامه های کروات امروز نوشتند بایرن علاقه زیادی به جذب سیمونیچ دارد و قصد دارد برای جذب او مبلغ 7 میلیون یورو هزینه کند.هوفنهایم پیش از این مشتری اصلی سیمونیچ 31 ساله بود اما با ورود بایرن به جمع مشتریان این مدافع به نظر نمی رسد او تیم دیگری را به جز باواری ها انتخاب کند.

__________________________________________________ _________________________________________

تونی درفکر بازگشت به ایتالیا

دو تیم میلان و اینتر برای به خدمت گرفتن این مهاجم 32 ساله ابراز تمایل کرده اند...

سایت گل- لوکا تونی، ستاره ایتالیایی باشگاه بایرن مونیخ آلمان از نمایش ضعیف تیم ملی کشورش در رقابتهای جام کنفدراسیون ها صحبت کرده و از تمایلش برای بازگشت به فوتبال ایتالیا سخن گفته است.

تونی در گفت و گو با اسکای سپورت اعلام کرد:« من در رقابتهای جام کنفدراسیون ها اصلا خوب ظاهر نشدم و دقیقا مثل هم تیمی های دیگرم، نمایش ضعیفی را به اجرا گذاشتم. این طور به نظر می رسد که من فصل ناامیدکننده ای را پشت سر گذاشته ام ولی با این وجود 18 گل را در 35 دیدار به ثمر رسانده ام. فکر نمی کنم که من بدتر از سایرین باشم ولی این واضح است که باید توانایی های خود را برای حضور در رقابتهای جام جهانی ثابت نمایم و در غیر این صورت بازیکن دیگری جای مرا پر خواهد کرد. هیچ مذاکرات دیگری با مارچلو لیپی در این رابطه نداشته ام.»

مهاجم سابق فیورنتینا در مورد تمایلش برای بازگشت به فوتبال ایتالیا صحبت کرد و گفت:« دوست دارم تا به ایتالیا بازگردم و فکر می کنم که این طبیعی است. اکنون زمانی است که بحران فوتبال ایتالیا را در برگرفته است و تیمهای ایتالیایی نمی توانند سرمایه گذاری زیادی انجام دهند.البته اگر راستش را بخواهید من به خاطر دستمزد بالایم، برده نیستم. هر چند که اگر در بایرن برای بازی کردن فضایی نداشته باشم، مشکلی بر سر کاهش دستمزد و بازگشت به ایتالیا نمی بینم.»

گزارشها حاکی از آن است که دو تیم میلان و اینتر برای به خدمت گرفتن این مهاجم 32 ساله ابراز تمایل کرده اند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •