تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 285 از 419 اولاول ... 185235275281282283284285286287288289295335385 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,841 به 2,850 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

دوستان من مودم e8372 رو خریدم.اول اصلا نشد استفاده کنم.dns رو تنظیم کردم بعد درست شد.ایرادی که بهش وارده و خیلی خورد تو ذوقم آنتن دهیش هست.گوشیم همیشه در حالت 4g آنتنش پره اینجا ولی همون سیمکارتو در همون جا گذاشتم تو مودم سه خط بیشتر آنتن نداره و نوسان داره.جالب اینه که اگه مودمو به پشت کیس وصل کنم تقریبا یک خط آنتن داره.همه میگفتن آنتن دهیش خیلی خوبه ولی از گوشیم که زیاد مدل بالا هم نیست فوق العاده ضعیفتره.همچین بعضی اوقات وسط دانلود یهو نت قطع میشه و کلا دانلود کنسل میشه و با یک خاموش روشن کردن درست میشه که حس میکنم مشکل از ایرانسله.در کل تجربه خوبی نداشتم.اگه فکر میکنید مودمم مشکل داره یا نظری راجع به آنتن دهیش دارید لطفا بگید.چون چند روز مهلت دارم که برگشت بزنم مودم رو اگه خراب باشه.لطفا زودتر راهنمایی که کنید.
    Last edited by koorosh001; 03-10-2017 at 22:36.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان

webui e3372s-153 که مودم های ایرانسل دارن رو میخاستم .. یعنی پیج اصلی مودم که باز میشه آرم ایرانسل بیاد بالا

من نسخه جدید ترش رو نصب کردم ولی گزینه قفل کردن فقط روی 4g رو نداره

ممنون میشم کسی برام بفرسته .. نسخه جدید ترهم که میخام نصب کنم وسطش ارور میده .

- - - Updated - - -

سلام دوستان

webui e3372s-153 که مودم های ایرانسل دارن رو میخاستم .. یعنی پیج اصلی مودم که باز میشه آرم ایرانسل بیاد بالا

- - - Updated - - -

سلام دوستان

- - - Updated - - -

سلام دوستان

نسخه webui چنده دوست عزیز ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان من مودم e8372 رو خریدم.اول اصلا نشد استفاده کنم.dns رو تنظیم کردم بعد درست شد.ایرادی که بهش وارده و خیلی خورد تو ذوقم آنتن دهیش هست.گوشیم همیشه در حالت 4g آنتنش پره اینجا ولی همون سیمکارتو در همون جا گذاشتم تو مودم سه خط بیشتر آنتن نداره و نوسان داره.جالب اینه که اگه مودمو به پشت کیس وصل کنم تقریبا یک خط آنتن داره.همه میگفتن آنتن دهیش خیلی خوبه ولی از گوشیم که زیاد مدل بالا هم نیست فوق العاده ضعیفتره.همچین بعضی اوقات وسط دانلود یهو نت قطع میشه و کلا دانلود کنسل میشه و با یک خاموش روشن کردن درست میشه که حس میکنم مشکل از ایرانسله.در کل تجربه خوبی نداشتم.اگه فکر میکنید مودمم مشکل داره یا نظری راجع به آنتن دهیش دارید لطفا بگید.چون چند روز مهلت دارم که برگشت بزنم مودم رو اگه خراب باشه.لطفا زودتر راهنمایی که کنید.
    منم دقیقا همین مشکل دارم ولی فکر نکنم مشکل باشه , چون من با انتن پر ( پنج خط ) در نسل 4 تو گوشی سرعتم نهایتا 15 مگابیته ولی با مودم با چهار خط تا 35 مگابیت هم سرعت داشتم
    یا مودم خیلی حساسه , یا گوشی الکی با حداقل قدرت زیاد نشون میده

4. این کاربر از windows-ps3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

مشکل اینجاست واسه من سرعت تغییر کرده وخیلی نوسان پیدا کرده هم آنتن هم سرعت.منظورم از سرعت پینگ و سرعت آپلود هست.کیفیت گیم آنلاین هم پایین اومده
    منم دقیقا همین مشکل دارم ولی فکر نکنم مشکل باشه , چون من با انتن پر ( پنج خط ) در نسل 4 تو گوشی سرعتم نهایتا 15 مگابیته ولی با مودم با چهار خط تا 35 مگابیت هم سرعت داشتم
    یا مودم خیلی حساسه , یا گوشی الکی با حداقل قدرت زیاد نشون میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بعضی دوستان تزهایی میدن که علم کامپیوتر و مخابرات و شبکه رو زیر سؤال می بره
    همه چیز که «تعداد خطوط آنتن» نیست ... باید بررسی کرد مودم از کدوم باند استفاده می کنه ...
    شماره دکل/سکتوری که مودم وصل شده هم مهمّه ... حتّی ممکنه مودم و گوشی کنار هم باشن، ولی به یه دکل/سکتور متّصل نشن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

من تز ندادم.چیزی رو که دیدم گفتم.بهتره از علمتون جهت کمک به دیگران استفاده کنید.لطفا بگین چطور باید بفهم مودم و گوشی به چه دکلی وصل میشن.میخوام گوشی و مودم رو مقایسه کنم . اگه حرفه ای بودم که مشکلمو مطرح نمیکردم.در ضمن وقتی یه گوشی و یه مودم کنار هم هستن اصولا باید نزدیکترین دکل وصل بشن.نه اینکه آنتن گوشی پر باشه آنتن مودم سه خط باشه.کاربرای عادی مثل من که نباید دنبال بهترین دکل باشن خود مودم باید تشخیص بده.حالا که باید دستی انجام بدم لطفا راه حل بدید.اینم بگم خدمتتون که سرعت دانلود رو با موبایل و مودم تست کردم الان.سرعت دانلود در idm با موبایل حدود 5 مگابایت و با نوسان کم.سرعت دانلود با مودم حدود 3.5 مگابایت با نواسان زیاد.به نظرم این طبیعی نیست.یه جای کار میلنگه.کاری به آنتن دهی ندارم.حدود 1.5 مگابایت از نظر سرعت با هم تفاوت دارن.
    بعضی دوستان تزهایی میدن که علم کامپیوتر و مخابرات و شبکه رو زیر سؤال می بره
    همه چیز که «تعداد خطوط آنتن» نیست ... باید بررسی کرد مودم از کدوم باند استفاده می کنه ...
    شماره دکل/سکتوری که مودم وصل شده هم مهمّه ... حتّی ممکنه مودم و گوشی کنار هم باشن، ولی به یه دکل/سکتور متّصل نشن
    Last edited by koorosh001; 04-10-2017 at 03:35.

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام چند روزه مودم همراهم یه ایراد پیدا کرده وقتی dhcp فعاله و به صورت اتوماتیک IP میده اینترنت بعد از چند دقیقه قطع میشه اما میتونم از طریق وای فا وارد تنظیمات مودم بشم وقتی‌ که dhcp غیر فعال میکنم و ip دستی میدم همه چیز درسته مشکل کجاس ؟؟ ریسیت هم کردم فایده نداشت مودم هوواییe8231
    ببرم گارانتی؟

داره خودمونی میشه morypory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

Wrong codes entered : 0 (unlock attempts left : 10)
    این یعنی شما یکبار هم امتحان نکردی ببینی با کد, مودم آنلاک میشود یا خیر ! دقیقا موقع پست زدن و درخاست راهنمایی اینهارو باید نوشت تا بقیه دوستان اینجا بهتر و دقیقتر شما را راهنمایی کنند
    شما سیمکارت اوپراتور دیگر رو داخل مودم بگزار و وارد صفحه تنظیمات مودم شوید / اگر نیاز بود کد وارد کنید یکی از اینها را استفاده کن - 94085506 -43814401 - 57757994
    اگر کدها فایده ای نداشت الان شما باید فریمویر رو عوض کنید . آن فریمویری که که یکبار امتحان کردی جواب نداده چه ورژنی داشت ؟

اون شماره IMEI رو از پست پاک کن سوء استفاده نشود ! ( اتفاق خاصی نیمافته فقط حجم اینترنت و شارژت تموم میشه و پیامهاو ترافیک هم...
    همیشه باید این شماره IMEI عوض بشود بعد از خرید مودم حالا از داخل یا از خارج از کشور فرقی نمیکند
    شرمنده وقتی که اخطار Wrong codes entered : 0 (unlock attempts left : 10) هست به این معنی نیست که هر 10 کد وارد شده و ما دیگه نمی تونیم کد جدید وارد کنیم و مورد دوم که گفتم رمز یا نام کاربری ورود به پنل مدیریت عوض شده و من سیستم را ریست میکنم ( یکی گفت 2 دقیقه دکمه را فشار بده) فقط روی لوگو هنگ میکنه نه خاموش میشه نه عکس العمل دیگری نشان میدهد و حتما باید باطری را در بیارم که موقع روشن شدن هیچ تغییری نکرده است و همانطور هم که گفتم وقتی فریمور جدید میخواهم بریزم اخطار میدهد که فریمور شما بروز است از youtub یک فیلم دیدم که سخت افزاری اتصال میداد دو تا از پایه ها را و بعد فریمور را میریخت که این کار هم انجام نشد

داره خودمونی میشه h_kobari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان .
    من مودم جدید ایرانسل (FD-M60) که همون مودم هوآوی E5785 هست رو خریدم ،که لاک شده روی سیمکارت ایرانسل .
    میخواستم بدونم راهی هست که بشه این مودم رو آنلاک کرد ؟
    اینم بگم که سیمکارت همراه اول انداختم توش و ازم کد آنلاک رو پرسید ، ولی من نتونستم کد آنلاک 16 رقمی پیدا کنم براش(کد 8 رقمی رو قبول نمیکنه) ...

ممنون میشم اگه کسی توی این زمینه تجربه داره ، منو راهنمایی کنه .

پیشاپیش ممنون
    کسی نیست که منو راهنمایی کنه ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آپدیت فریم ور E8372 چه تغییراتی رو برای این مودم ایجاد میکنه ؟!
    ......

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •