تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 285 از 421 اولاول ... 185235275281282283284285286287288289295335385 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,841 به 2,850 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

جواب اینا را بهتره چی بدیم

جاتون خالی بود
    خیلی دلمون برات تنگ شده بود
    خوش اومدید
    انشا الله تو شادیاتون جبران کنیم
    کجایی،کم پیدا شدی
    تحویل نمی گیری دیگه

در آغاز فعالیت فروشگاه احسان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جاتون خالی بود
    خوش اومدید
    کجایی،کم پیدا شدی
    تحویل نمی گیری دیگه

جاتون خالی بود : دوستان به جای ما

خیلی دلمون برات تنگ شده بود : دل به دل راه داره-دل ما هم برای شما تنگ شده بود

خوش اومدید :در جاهای مختلف در معانی مختلف بکار برده میشه.برای خدا حافظی جوابش این میشه : خوش باشید

انشا الله تو شادیاتون جبران کنیم :لطف دارید.بعدش ممکنه یک جمله دعایی بکار برده بشه.مثلا ان شاء الله خدا مادر/پدر/و...شما رو حفظ کنه

کجایی،کم پیدا شدی : همین جا زیرسایتون،کم سعادتیم

تحویل نمی گیری دیگه : اینو نمیدونم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

وقتی توی یک جمع مختلط حد اقل 20-30 نفری یک دختر، پررو بازی در میاره و مثلا به یکی میگه بستنی یا ناهار همه رو مهمون کن (بی دلیل... بدون اینکه بقیه هم چنین نظری باهاش داشته باشند... حالا مثلا خیلی هم داره حس بانمک بودن میکنه!! ) باید چه واکنشی نشون بدیم و چجوری بپیچونیمش ؟!
    اگه طرف پسر باشه چجوری بپیچونیم ؟!
    اگه جمع هم با اون شخص هم رای شدند چی ؟!
    Last edited by banii; 15-02-2015 at 09:33.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

وقتی توی یک جمع مختلط حد اقل 20-30 نفری یک دختر، پررو بازی در میاره و مثلا به یکی میگه بستنی یا ناهار همه رو مهمون کن (بی دلیل... بدون اینکه بقیه هم چنین نظری باهاش داشته باشند... حالا مثلا خیلی هم داره حس بانمک بودن میکنه!! ) باید چه واکنشی نشون بدیم و چجوری بپیچونیمش ؟!
    اگه طرف پسر باشه چجوری بپیچونیم ؟!
    اگه جمع هم با اون شخص هم رای شدند چی ؟!
    من هم داد می زنم بچه ها امروز ناهار مهمون من به حساب خانوم / آقای فلانی !
    اگر هم همه هم رای شدند میگم دنگ هاتونو بدین برم بخرم
    اگر دختر باشه و بحث ناهار بشه که میگم بفرمایین ناهار خونه در خدمت باشیم پدر مادر رو هم همراه خودتون بیارین !
    Last edited by Public Enemy; 15-02-2015 at 10:23.

5. 7 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ali000999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

جاتون خالی بود
    خوش اومدید
    کجایی،کم پیدا شدی
    تحویل نمی گیری دیگه
    v

سلام-من به شخصه هر جا کم آوردم میگم "قربان شما" یا "شما لطف دارید"
    معمولا اکثر جاها میشه ازش استفاده کرد.
    چند تای اولو که دوستمون گفتن
    در جواب "تحویل نمیگیری که" هم بگید "ما مخلص شماییم"
    البته اینم بگم که مخلص به معنای چاکر و نوکر نیست.معنی خالص و بی ریا و صمیمی و ... میده.
    Last edited by Ali000999; 15-02-2015 at 12:54.

7. این کاربر از Ali000999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alittlequestion11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام.

توی شرایطی که دو نفر کاندید باشند و ما قرار باشه بهشون رای بدیم، و با هر دو طرف هم رو در وایسی داشته باشیم، باید چی بگیم؟
    راستش دو تا از دوستای من کاندید سر گروه شدن هستن و هر دو تا هم به صورت شخصی اومدن و ازم خواستن که بهشون رای بدم! احتمالا کاندید سومی هم قراره بیاد و به طوری شخصی ازم همینو بخواد! من به این نفر سوم باید چی بگم که بهش بر نخوره و از طرفی هم من آدم چاخان کنی نباشم و فردیت ام حفط بشه؟!! بعد از رای گیری اگه ازم بپرسن که رای دادم یا نه چی بگم؟! کلا اگه پیشنهادی توی این شرایط دارین رو بفرمایید.
    ضمنا با هر دوتاشون هم دوست هستیم و نون و نمک خورده ی همدیگه هستیم!

ممنون

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام.

توی شرایطی که دو نفر کاندید باشند و ما قرار باشه بهشون رای بدیم، و با هر دو طرف هم رو در وایسی داشته باشیم، باید چی بگیم؟
    راستش دو تا از دوستای من کاندید سر گروه شدن هستن و هر دو تا هم به صورت شخصی اومدن و ازم خواستن که بهشون رای بدم! احتمالا کاندید سومی هم قراره بیاد و به طوری شخصی ازم همینو بخواد! من به این نفر سوم باید چی بگم که بهش بر نخوره و از طرفی هم من آدم چاخان کنی نباشم و فردیت ام حفط بشه؟!! بعد از رای گیری اگه ازم بپرسن که رای دادم یا نه چی بگم؟! کلا اگه پیشنهادی توی این شرایط دارین رو بفرمایید.

ممنون
    رای که میدید رو تا قبل از نتیجه اعلام نکنید
    من باشم به نفر سوم رای میدم یا کلا رای ندید!
    توجیه هم اینه که به هر دو دوستم میگم جفتتون برام عزیز بودید نمیتونستم یکیتون رو به اونیکی ترجیح بدم

10. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.

ممنون
    سلام. فردیت تون موقعی حفظ میشه که اهل رودربایستی نباشید. به هر کدوم که مناسب به نظرتون میاد رای بدین فارغ از قضاوت بقیه. اگرم هیچ کدوم شایستگی ندارن که اصلا رای ندین و اعلام کنید که مناسب نبودین. به همین سادگی.

12. 2 کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام.

ممنون
    سلام
    شما هرکدوم رو که لایق تر می دونی واسه اون کار بهش رای بده.
    اصلا هم کاری به شناخت و حرف و نون و نمک و اینا نداشته باش.
    آدمی که بخواد به خاطر این موضوع از دستت ناراحت شه، همون بهتر که ناراحت شه و کلا از رودروایسی در میای.

14. 2 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام.

ممنون
    سلام
    من خودم رو جای شما نمی تونم بزارم. بالاخره هر کسی سلیقه و دیدگاه خودش رو داره

ولی اگر من در چنین شرایطی باشم که قبلا هم بودم، به اونی که واقعا در این زمینه بهترین انتخابه رای میدادم.
    اگر فرآیند رای دادن آشکاره و نظر شما رو متوجه میشن که برو از افرادی که بهشون رای ندادی دلجویی کن...
    اگر هم آشکار نیست که بهتره مخفی باقی بمونه. نباید انتظار الکی به وجود بیاد که شما پاسخگوی رایی که دادی هستی!!

16. این کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •