تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 280 از 400 اولاول ... 180230270276277278279280281282283284290330380 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,791 به 2,800 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من یه مودم b612 مبین نت دارم چون میخوام از سرویس voip اسیاتک استفاده کنم مودم به روتر تبدیل کردم به خط adsl خونه وصل کردم تنظیمات sip انجام دادم ببا اینکه دیتا اسیاتک دارم ولی خروجی خط تلفن هنوز اشغاله به نظرتون کجا کارم اشتباهه

فرستاده شده از SM-A520Fِ من با Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من یه مودم b612 مبین نت دارم چون میخوام از سرویس voip اسیاتک استفاده کنم مودم به روتر تبدیل کردم به خط adsl خونه وصل کردم تنظیمات sip انجام دادم با اینکه دیتا اسیاتک دارم ولی خروجی خط تلفن هنوز اشغاله به نظرتون کجا کارم اشتباهه

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا صابر من یه روش رو تست زدم حتی پورت هم روشن شد ولی فریمور رو قبول نکرد عکس هم میزارم ببین

کابل یو اس بی رو وصل کردم به سیستم بعد WPS+RESET+POWER رو نگه داشتم مودم خاموش روشن شد و دیوایس منیجر رو نگاه کردم دیدم پورتش اومده ولی فریمور رو زدم قبول نکرد

اولش چراغای دوم و سوم روشن شد ولی بعد از چند ثانیه چراغا همگی روشن میشه و دوباره خاموش میشه دوبار تکرار میشه تا مودم میاد بالا

تو این حالت سیم کارت مبین نت با اینترنت فعال رو مودم باشه مثل (ایرانسل که دوستمون تونسته از طریق مودم رو اپدیت کنه به ورژن 192 و مودم احیا بشه) . مودم از سرور مبین نت اصلا اپدیتی دریافت نمیکنه به صورت انلاین ؟ یا چه ورژنی رو دریافت میکنه ؟

داره خودمونی میشه rezajahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

تو این حالت سیم کارت مبین نت با اینترنت فعال رو مودم باشه مثل (ایرانسل که دوستمون تونسته از طریق مودم رو اپدیت کنه به ورژن 192 و مودم احیا بشه) . مودم از سرور مبین نت اصلا اپدیتی دریافت نمیکنه به صورت انلاین ؟ یا چه ورژنی رو دریافت میکنه ؟

والا سیم کارت مبین نت که ندارم ولی ایرانسل روش انداختم بازم اوکی نشد

من مودم انلاک شده بود ولی یه فریور هواوی روش ریختم بعد سیم کارت ایرانسل روش گذاشته بودم مبین نت خودکار اپدیت کرده بود و مودم ورژن 196 شده بود لاک شده

5. 2 کاربر از rezajahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

والا سیم کارت مبین نت که ندارم ولی ایرانسل روش انداختم بازم اوکی نشد

من مودم انلاک شده بود ولی یه فریور هواوی روش ریختم بعد سیم کارت ایرانسل روش گذاشته بودم مبین نت خودکار اپدیت کرده بود و مودم ورژن 196 شده بود لاک شده
    باید سیم مبین نت با اینترنت فعال روش باشه تا فهمید اصلا اپدیت میشه و اگر میشه به چه نسخه ای اپدیت میشه مثلا ایرانسل با وجود نسخه 196 به 192 اپدیت شده .

یک سوال هم دارم چه فریموری رو خواستید تو این حالت بزنید که قبول نکرد ؟ 192 مبین نت رو تست کردید ؟
    Last edited by saber73; 06-02-2019 at 22:37.

7. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rezajahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سیم کارت مبین نت ندارم چون مودم رو از دیوار خریداری کرده بودم سیم کارت رو بهم نداده بود منم واسه انلاک خریده بودم

فریمور 192 مبین نت و ایرانسل و فریمور هواوی همرو تست کردم هیچ کدوم نگرف

9. این کاربر از rezajahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

هیچکس نیست به ما جواب بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سیم کارت مبین نت ندارم چون مودم رو از دیوار خریداری کرده بودم سیم کارت رو بهم نداده بود منم واسه انلاک خریده بودم

فریمور 192 مبین نت و ایرانسل و فریمور هواوی همرو تست کردم هیچ کدوم نگرف
    پس تو این حالت اصلا دستی نمیشه فریمور زد و فقط باید اینترنت فعال و سیم مبین نت باشه تا بهش وصل بشه و ببنیم کدوم ورژن رو میگیره اون چراغ های حالت دریافت و نوشتن فریمور روی مودم هم به همین خاطر وصل و بعد مدتی قطع شده چون اینترنت نبوده تا به مبین نت وصل بشه .

13. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوست عزیز باید کسی تلفن ثابت اسیا تک و خط adsl اسیا تک داشته باشه و این مودم رو با این حالتی که شما گفتی تست کرده باشه تا بتونه راهنمایی کنه درسته ؟ با علم غیب که نمیشه ! کمی صبور باشید تا کسی بلد باشه یا تست کرده باشه راهنمایی کنه. در ضمن میتونید در بخش بحث و تبادل نظر شرکت های ارائه دهنده اینترنت و قسمت اینترنت ثابت اسیا تک مطرح کنید . اونجا احتمالا بتونن پاسخ بدن .

15. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •