تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 61 اولاول ... 1824252627282930313238 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 601

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم FD-M60 ایرانسل (Huawei E5785)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

WEBUI مود شده با قابیلت انتخاب باندها و فعال بودن و نشان دادن علامت + :

نصب بر روی فریمورهای مود شده بدون دردسر و راحت از طریق ADB

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دادا من الا این فریمور 21.182.61.00.309 رو دارم نمیتونم webui از طریق adb بزنم هر فریمور دیگه ای میزنم بازم دیگه نمیتونم webui adb بزنم باید مودم رو باز کنم همه مراحل آنلاک رو برم که باز بشه از طریق adb فلش زد راه حلی نیست که از شر این باز کردن مودم خلاص بشیم

2. 2 کاربر از mehrdad..7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دادا من الا این فریمور 21.182.61.00.309 رو دارم نمیتونم webui از طریق adb بزنم هر فریمور دیگه ای میزنم بازم دیگه نمیتونم webui adb بزنم باید مودم رو باز کنم همه مراحل آنلاک رو برم که باز بشه از طریق adb فلش زد راه حلی نیست که از شر این باز کردن مودم خلاص بشیم
    شما الان رو فریمور رسمی هستی و این فریمور شما مود نشده و قابلیت adb نداره و نمیتونی از این webui استفاده کنی . شما یا ورژن :

E5785Lh-22c_21.187.63.00.143_Mod.bin

و یا

E5785Lh-22c_UPDATE_21.190.61.00.1217_AT.zip رو

روی مودم از طریق اتصال نقطه پین یک بار برا همیشه نصب کن و دیگه کاری با فریمور این مودم نداشته باش و از این به بعد راحت بدون باز کردن پشت مودم و بدون اتصال پین از طریق adb وب یو ای برا مودت نصب کن . اصل امکانات این مودم در webui هست نه فریمور . الان این webui هم بهترین و پر امکانات ترین webui هست . فقط همیشه بعد نصب webui مودم رو از دکمه پشت ریست کن تا تغییرات درست اعمال بشه .
    Last edited by saber73; 17-01-2019 at 19:39.

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

شما الان رو فریمور رسمی هستی و این فریمور شما مود نشده و قابلیت adb نداره و نمیتونی از این webui استفاده کنی . شما یا ورژن :

و یا

E5785Lh-22c_UPDATE_21.190.61.00.1217_AT.zip رو

روی مودم از طریق اتصال نقطه پین یک بار برا همیشه نصب کن و دیگه کاری با فریمور این مودم نداشته باش و از این به بعد راحت بدون باز کردن پشت مودم و بدون اتصال پین از طریق adb وب یو ای برا مودت نصب کن . اصل امکانات این مودم در webui هست نه فریمور . الان این webui هم بهترین و پر امکانات ترین webui هست . فقط همیشه بعد نصب webui مودم رو از دکمه پشت ریست کن تا تغییرات درست اعمال بشه .
    ممنون.ببخش این دو فریمور که گفتی هر دو قابلیت تجمیع دارن؟

6. این کاربر از mehrdad..7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون.ببخش این دو فریمور که گفتی هر دو قابلیت تجمیع دارن؟
    بله هر دو دارن و تست شده هستن و دومی جدیدترین هستش . بعد نصب این فریمور راحت از طریق adb همون webui رو نصب کنید یا ماله ایرانسل رو نصب کنید .

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rajermax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت آموزش
    خدا شکر مودم من هم آنلاک شد
    فقط چیری که هست webui جدید چه امکاناتی داره >؟
    روش نصبش دقیقا همون مراحل داخل فایل آموزشی >>> به خاطر این میگم بعضی جا از ADB باید انجام بشه من که سر در نمیارم لطفا راهنمایی کنید

10. 2 کاربر از rajermax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

پیش از هرچیزی جای خودشه تشکری کنم از دوستانی که زحمت انلاک رو کشیدن و زحمت کشیدن اموزش انلاک رو بصورت Pdf و فایلهای لازم رو تهیه کردن و در این امر کمک کردن . دوما این دوستمون راست میگن اگه ویدیوی اموزش انلاکش رو بتونید بزارید خیلی عالی میشه لطفا اگه یکی از دوستان عزیز تونستند اموزش رو تهیه کنند ممنون میشیم و احتمال خراب شدن و ریسک ها کمتر رخ میدهد .ممنون از همگی

12. 3 کاربر از Rahmat605 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت آموزش
    خدا شکر مودم من هم آنلاک شد
    فقط چیری که هست webui جدید چه امکاناتی داره >؟
    روش نصبش دقیقا همون مراحل داخل فایل آموزشی >>> به خاطر این میگم بعضی جا از ADB باید انجام بشه من که سر در نمیارم لطفا راهنمایی کنید
    اگر بر روی مودمتون همون فریمور انلاک نصب هست یعنی :
    پس میتونید این webui رو هم از طریق adb دقیقا مثل اموزش نصب webui ایرانسل نصب کنید .فقط برای ایرانسل از flasher استفاده میکردید برای این از
    webui.cmd استفاده میکنید و یک پنجره باز میشه و شماره مربوط به ای پی مودم رو میزنید و منتظر اتصال adb میشید و بعد یک پنجره دیگه باز میشه و شماره 3 رو میزنید و شروع به نصب میکنه .

14. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rajermax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

یعنی دوباره باید مودم باز کنم و تمام مراحل دوباره برم همین باز کردن مودم خیلی رو عصابه >>>>>>>>

بنده تمام مراحل سری قبل رفتم پس دیگه نیازی به باز کردن مودم نیست دیگه لطفا کنید دققیق بفرماید باید چی کار کنم
    وقتی فایل webui اجرا میکنم همچی چیزی میاد

مشکلی دیگه داره وقتی مودم به صورت خاموش به کامپیوتر وصل میکنم شناسای نمیشه حتما باید مودم روشن کنم تا درایور بشناسه
    آپی مودم من 192.168.1.1 هست امام هر کاری میکنم telnet بر قرار نمیشه
    لطفا راهنمایی بفر مایید

16. 2 کاربر از rajermax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یعنی دوباره باید مودم باز کنم و تمام مراحل دوباره برم همین باز کردن مودم خیلی رو عصابه >>>>>>>>

بنده تمام مراحل سری قبل رفتم پس دیگه نیازی به باز کردن مودم نیست دیگه لطفا کنید دققیق بفرماید باید چی کار کنم
    وقتی فایل webui اجرا میکنم همچی چیزی میاد

مشکلی دیگه داره وقتی مودم به صورت خاموش به کامپیوتر وصل میکنم شناسای نمیشه حتما باید مودم روشن کنم تا درایور بشناسه
    آپی مودم من 192.168.1.1 هست امام هر کاری میکنم telnet بر قرار نمیشه
    لطفا راهنمایی بفر مایید
    اگر فریمور مود شده روی مودم شما نصب هست نباید با ای پی : 192.168.1.1 بیاد . پس شما رو فریمور جنرال هستید . فریمور مود شده با ای پی : 192.168.8.1 بالا میاد . الان برا همین نمیتونی این webui رو نصب کنی . در ضمن telnet ویندوز رو طبق اموزش فایل pdf فعال کردین ؟

18. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ببخشید این مودم هیچ راه حلی نداره بدون اینکه مودم باز بشه مودم رو انلاک کرد؟
    صابرجان لطفا یه ایدی بده در تل چندتا سوال دارم .ممنون میشم
    خیر برای انلاک غیر قانونی فقط از طریق لودر و بوت پین میشه اینو انلاک کرد . با کد انلاک هم میشه ولی تو ایران نمی تونید پیدا کنید . راحت بخواهید این کد رو از اینترنت بخرید اونم معلوم نیست میشه به این سایتها اطمینان کرد یا نه باید حداقل به پول خودمون 300 هزار تومان بدید . تا کد انلاک رو براتون بفرستن . دنبال این راه ها نباشید . مورچه چیه کله پاچش چی باشه . این مودم رو میگم . بازکردن مودم هم هیچ چیزی از ارش این مودم کم نمیکنه بلکه اضافه هم میکنه . موفق باشید .

20. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •