تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 33 اولاول ... 18242526272829303132 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 322

نام تاپيک: معرفي , آموزش و بحث در مورد کارتهای صدای فوق حرفه ای

در آغاز فعالیت web_spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام به دوستان .

من 1 کارت صدا میخوام که بتونم فقط از میکسر های معمولی که در جشنها است ضبط کنم با کیفیت ودر حد متوسط چه حرفه ای باشه چه نباشه . ممنون اگه کمک کنید . قیمت و مدل .

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید به دوستان.

من 1 کارت صدا برای ضبط از میکسر های معمولی می خواستم در حد متوسط و نه حرفه ای ممنون اگه راهنمایی کنید . قیمت مدل .
    اگر دوستان میدونند که مشکل من با نرم افزار هم حل میشه معرفی کنند.
    دوست عزیز
    اگر شما مدل میکسر خودتون رو میگفتید خیلی بهتر بود

برای این کار ترجیحا بهتره از کارت های PCI استفاده کنید
    قیمت این کارتها در رده ی نیمه حرفه ای یا بهتر بگم رده خوب از 140-50 تومان شروع میشه به بالا

شما لطف کنید بفرمایید قدرت سیستمتون تا چه حده و چه تعداد ورودی و خروجی لازم دارید.(اگر پورت خاصی هم احتیاج دارید بفرمایید.

موفق باشید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

نوشته شده توسط ambrosia1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    می خواستم بپرسم برای خرید کارت صدای حرفه ای باید به چه چیزایی باید توجه کنیم یعنی اگه یه کارت صدای حرفه ای بخواهیم باید به چه چیزایی توجه کنیم
    نوشته شده توسط ambrosia1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام من میخوام یه کارت صدای حرفه ای بخرم میشه بگین چه خصوصیاتی باید داشته باشه یعنی برای خرید کارت صدای حرفه ای باید به چه چیزایی توجه کنیم و باید چه چیزایی رو ساپورت کنه
    دوست عزیز سلام
    سوال شما در مورد کارت های صوتی خیلی کلیه.
    شما اول بفرمایید که کارت صوت رو برای چه منظوری احتیاج دارید تا به قابلیت های مورد نظر شما پرداخته بشه.
    اگر لطف کنید حداکثر هزینه ای هم که در نظر گرفتید رو بفرمایید خیلی خیلی بهتر میشه.

شرح قابلت های کارت های صوت حرفه ای با نیمه حرفه ای خیلی بیش از چند کتاب مطلب داره که اینجا نمیشه در موردش بحث موشکافانه داشت

پیشنهاد میکنم صفحات پیشین همین گفتگو و تاپیک زیر رو مطالعه بفرمایید ، شاید در این صفحات خیلی سوالات پاسخ داده شده باشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید

در آغاز فعالیت AkonegaGua's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من بین خرید یک Lexicon Lambda آکبند به قیمت 220 تومن و یا Fast Track Pro دست دوم با یک سال کارکرد موندم. نظر شما چیه ؟
    در ضمن من جز این sound Card جدید کارت صدای دیگه ای روی کامپیوترم نیست، آیا همین Sound Card تمام نیازهای من رو برطرف میکنه یا به یه کارت صدای معمولی هم نیاز هست ؟
    Last edited by AkonegaGua; 26-11-2008 at 23:12.

پروفشنال MTD_GOLD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در یاد او که به یادشم!!!

پيش فرض کمک برای خریدن یه کارت صدای حرفه ای با قیمت خوب برای رکورد

با عرض سلام خدمت دوستان ما یه البوم رو طی چند ماه گذشته اماده کردیم که از لحاظ کیفیت ازش راضی نیستیم و میخوایم یه کارت صدای خوب با یه قیمت مناسب رو شما دوستان برامون معرفی کنید (میخوایم در سطحی باشه کیفیتش که مجوزرو بگیریم)
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه flasher_for_nokia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

یه کارت صدا با خروجی اپتیکال می خوام بگیرم حالا اسپیکر زیر 200 تومن چه مدل هایی وجود داره که ورودی اپتیکال داشته باشه واسه موزیک گوش کردن اسپیکررو می خوام با کیفیت خوب موزیک پخش کنه

در آغاز فعالیت mohammad4410's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام ... میخواستم بدونم در حال حاضر بهترین کارت صدا برای یک استدیو در حد 400 تومان چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

وستان من ميخوام يه کارت صدا واسه يه استوديو حرفه اي خانگي بگيرم با تحقيقاتي که کردم حالا موندم M-audio firewire 410 بگيرم يا Fast track ultra يا profire 610 و يا کارت پي سي آي بگيرم مثل Delta 1010...........آيا پي سي آي بهتره؟؟؟؟يا يو اس بي يا فاير واير؟؟؟جايي خوندم که کارت هايه اکسترنال واسه کار سيار و محرک(mobile)و واسه استوديو خوب نيست......در ضمن آيا براي استفاذه از برنام پرو تولز بايد حتما کارت هايه صاي شرکت M-Audio و digidesign استفاده کرد؟؟؟؟چون من با نرم افزار ميخوام کار کنم....و همچنين اگه در اين سطح و رنج کارت هايي که ذکر کردم از شرکت Digidesign اطلاعات داريد که بهتر باشه ممنون ميشم معرفي کنيد.....ممنون ميشم کمک کنيد......
    اگه ممکن بيشتر راجبه کارت هايه EMU اطلاعات بديد.....آخه من موندم بين کارت هايه m-audio و EMU .............
    M-audio:
    FireWire 410
    Delta 1010
    يا EMU:
    1212m
    1616
    1820
    1820m؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سپاس گزار ميشم مقايسه کامل کنيد واسم.............همچنين اگه جايي هست که بتونم قيمت بگيرم و بخرم لطفا معرفي کنيد.........

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

وستان من ميخوام يه کارت صدا واسه يه استوديو حرفه اي خانگي بگيرم با تحقيقاتي که کردم حالا موندم M-audio firewire 410 بگيرم يا Fast track ultra يا profire 610 و يا کارت پي سي آي بگيرم مثل Delta 1010...........آيا پي سي آي بهتره؟؟؟؟يا يو اس بي يا فاير واير؟؟؟جايي خوندم که کارت هايه اکسترنال واسه کار سيار و محرک(mobile)و واسه استوديو خوب نيست......در ضمن آيا براي استفاذه از برنام پرو تولز بايد حتما کارت هايه صاي شرکت M-Audio و digidesign استفاده کرد؟؟؟؟چون من با نرم افزار ميخوام کار کنم....و همچنين اگه در اين سطح و رنج کارت هايي که ذکر کردم از شرکت Digidesign اطلاعات داريد که بهتر باشه ممنون ميشم معرفي کنيد.....ممنون ميشم کمک کنيد......
    اگه ممکن بيشتر راجبه کارت هايه EMU اطلاعات بديد.....آخه من موندم بين کارت هايه m-audio و EMU .............
    M-audio:
    FireWire 410
    Delta 1010
    يا EMU:
    1212m
    1616
    1820
    1820m؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سپاس گزار ميشم مقايسه کامل کنيد واسم.............همچنين اگه جايي هست که بتونم قيمت بگيرم و بخرم لطفا معرفي کنيد.........
    دوست عزیز سلام

من در حد اطلاعات خودم ، همین سوال رو در پرسمان قبلی در این گفتگو پاسخ دادم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید
    یا علی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام و درود به همگی
    ببخشید من اطلاعات در مورد کارت صدا ندارم و میخوام یه کارت صدای عالی بگیرم .
    مادربورد foxconn x38a دارم و اسپیکرام 5.1 Edifier m3350 دارم و فقط کیفیت صدای بهتر میخوام.

توضیح در مورد اسپیکرم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمتشم زیر 150 و ترجیحا زیر 100 تومن باشه .
    اینم بگم کار ادیت و میکس صدا ندارم نمیخوامم زیاد هزینه کنم.
    لطفا کمک کنید
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •