تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 38 اولاول ... 18242526272829303132 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام

1.شما اگه شهریور هم نتونین پیش رو بگیرین ولی دانشگاه قبول بشین در صورتی دانشگاهتون آزاد و پیام نور و علمی کاربردی باشه میتونین ثبت نام کنید و تعهد بدین کهمدرک پیش رو تا دی ماه تحویل میدین، دانشگاه پیام نور و علمی کاربردی میتونین سر کلاس بنشینین ولی آزاد رو باید مرخصی بگیرین ترم اول رو، دانشگاه دولتی هم که اصلا ثبتنامتون نمیکنند.
    2.شما تو احتحانات شهریور چون در طول سال تحصیلی نیست هیچ نمره مستمری ندارین چه برین کلاس چه نرین
    3.شما رفتین بزرگسالان ثبتنام کردین گفتین روزانه هستم؟ اگه روزانه باشین باید نمره مستمر هم بهتون بدن مگر اینکه برای ترم شهریور ثبتنام کرده باشین.

سلام
    دکتر این دوستمون یه سال هم نشده اومده پیش پس وقت داره هنوز.
    همین امروز رفتم مدرسم بزرگسالان گفتن واحد حضوری برداری 50 تومن مستمر داره 10 تومن غیر حضوری!!
    پول زور ینی این!'
    Last edited by ArashMiniStar; 22-06-2015 at 13:21.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

اینوری باشه یه سال وقت داره
    تو برگه معافیت تحصیلی پلیس +10 نوشته تا کی معافیت دارین مثلا سال 99 اگه هست اون موقع پیش دانشگاهی میتونین کش بدین ولی ولی باید مدرسه ثبت نام کنین هر سال!وگرنه غیب میخوری
    اصلا دو سال نیست چون سال قبل تو کلاسی بودم طرف 3 سال داشت پیش میخوند از اخر چون داشت سرباز میشد مجبوری رفت کاردانی!
    Last edited by ArashMiniStar; 22-06-2015 at 13:33.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

ممنونم..

دانشگاه غیر انتفاعی هم باید مرخصی بگیرم؟بعد اینکه هر سال کسایی که خرداد میفتن اگر تو کلاس های تابستان شرکت کنند مستمر بهشون میدن...یعنی اصفهان که بنده هستم همه جا همینطوره...
    اول سال هم چیزی به من نگفتن 4 تا درست خیر حضوری حساب میشه...در صورتی که من تو همه کلاس ها بودم...ولی بهم نگفتن دی ماه که قبول شدن و تازه انتخاب واحد کردم دیدم نوشتن 4 تا درس غیر حضوری و گفتن اونا مستمر نداره هر چی هم گفتم بهم نگفتید چرا ...گفتن بهت گفتیم یادت نیست در صورتی که اینطور نبود..من مثل بقیه بچه های روزانه هر روز کلاس میرفتم یعنی حتی عصر هم نبود با روزانه ها سر کلاس میرفتم ولی تا درسام غیر حضوری زدن......مشاور هم گفتن که یکسال وقت داری برا کنکور یعنی تا سال بعد...معافیت هم بهمن ماه گرفتم روش زده بود تا سال 99 ....

ممنونم
    شما شهریه کامل دادی یا واحدی؟ اینو میدونی دقیق؟ چون من دارم بزرگسال میرم با این چیزا سر کار دارم امروزم بد اعصابمو خورد کردن گفتن چون شهریه ثابت ندادی واحدی حساب کردی حالا باید برای واحدایی ک افتادی باز پول بدی بری برای شهریور! این دیگه اخرشه!
    کلا دزدن اصلا ب فکر دانش اموزا نیستن متاسفانه
    پول بده مستمر بگیر حرفشون اینه
    اینم کار نامه دی من.البته خرداد اجازه ندادن گفتن نمیتونی امتحان بدی (ولی بی شرفا نگفتن میتونی بری اموزش از راه دور بدی نتیجشو بیاری اینجا!!)
    حالا مشکل من اینه ک برای 14 واحد حضوری 700 تومن بدم ک پول ی ترمه دانشگاهه! میخوام ول کنم برم کاردانی! تازه چ تضمینی هست قبول بشم شهریور !واقعا خسته شدم باید همون بهمن میرفتم کاردانی دانشگاه ازاد یا علمی کاربردی

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام دارم خدمت دوستان عزیز برادر من سال سوم نهایی روزانه هست امروز از مدرسه زنگ زدنند گفتنند همه دروس قبول شده الی درس ریاضی و زبان رشته ادبیات هست
    نمرش 4 و 4.5 شده این دروس ایا ایین نامه یا تک ماده یا جفت ای هست که این دروس رو به طور اتوماتیک قبول کنه یا خیر ممنون میشم پاسخ بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دارم خدمت دوستان عزیز برادر من سال سوم نهایی روزانه هست امروز از مدرسه زنگ زدنند گفتنند همه دروس قبول شده الی درس ریاضی و زبان رشته ادبیات هست
    نمرش 4 و 4.5 شده این دروس ایا ایین نامه یا تک ماده یا جفت ای هست که این دروس رو به طور اتوماتیک قبول کنه یا خیر ممنون میشم پاسخ بدید

دوست عزیز اگر نمره سالانه تو کارماه بالا 7 باشه میتونی تک ماده کنی...جفتشون بالا 7 باشه...میتونی جفت ماده بکنی...که قبول شی البته تو کارنامه نمرت بالا نمیبرن فقط بقلش میزن تبصره که با قبولی فرقی نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

شما شهریه کامل دادی یا واحدی؟ اینو میدونی دقیق؟ چون من دارم بزرگسال میرم با این چیزا سر کار دارم امروزم بد اعصابمو خورد کردن گفتن چون شهریه ثابت ندادی واحدی حساب کردی حالا باید برای واحدایی ک افتادی باز پول بدی بری برای شهریور! این دیگه اخرشه!
    کلا دزدن اصلا ب فکر دانش اموزا نیستن متاسفانه
    پول بده مستمر بگیر حرفشون اینه
    اینم کار نامه دی من.البته خرداد اجازه ندادن گفتن نمیتونی امتحان بدی (ولی بی شرفا نگفتن میتونی بری اموزش از راه دور بدی نتیجشو بیاری اینجا!!)
    حالا مشکل من اینه ک برای 14 واحد حضوری 700 تومن بدم ک پول ی ترمه دانشگاهه! میخوام ول کنم برم کاردانی! تازه چ تضمینی هست قبول بشم شهریور !واقعا خسته شدم باید همون بهمن میرفتم کاردانی دانشگاه ازاد یا علمی کاربردی

من مهر که ثبت نام کردم گفتن کل شهریه رو میدی بعد به خاطر هر درس افتادت هر واحدی 50 تومن که جمعا شد 200 تومن واحدا + شهریه 2400 دادم....

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دوست عزیز اگر نمره سالانه تو کارماه بالا 7 باشه میتونی تک ماده کنی...جفتشون بالا 7 باشه...میتونی جفت ماده بکنی...که قبول شی البته تو کارنامه نمرت بالا نمیبرن فقط بقلش میزن تبصره که با قبولی فرقی نداره
    سلام متشکر از پاسختون اما شنیده بودم اگه شخصی همه دروس قبول بشه دو درس زیر 7 بشه سیستم فارق التحصیلش میکنه حتی اگه 0 باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام متشکر از پاسختون اما شنیده بودم اگه شخصی همه دروس قبول بشه دو درس زیر 7 بشه سیستم فارق التحصیلش میکنه حتی اگه 0 باشه
    اینو نمیدونم حقیقتش ولی اگر شما تو برگه گرفته باشی 4.5 و مستمرت 20 باشه نمره سالانت بالا 7 میشه و اجازه تک ماده رو داری

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

...................................

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

من مهر که ثبت نام کردم گفتن کل شهریه رو میدی بعد به خاطر هر درس افتادت هر واحدی 50 تومن که جمعا شد 200 تومن واحدا + شهریه 2400 دادم....
    چقد زیاد گرفتن ثابت میگم 2400

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •