تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 53 اولاول ... 1824252627282930313238 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 521

نام تاپيک: همه چیز درباره بازار لپ تاپ ( ایران ، دبی ، چین) و سیاست ها فروش شرکت های ایرانی ، ترفندها ، تقلب !!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام teknosys جان

تو دبي كجا مي تونم لپتاپ بخرم يعني بازار لپتاپ فروش هاي اصل با قيمت خوب كجا هست؟؟ آدرس مي دي؟؟

با تشكر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    دستت درد نکنه با این تاپیکات دوست عزیز

3. این کاربر از rara32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه teknosys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام teknosys جان

تو دبي كجا مي تونم لپتاپ بخرم يعني بازار لپتاپ فروش هاي اصل با قيمت خوب كجا هست؟؟ آدرس مي دي؟؟

با تشكر
    سلام

Jumbo electronic

Computer Plaza

هم توی پست های قبلی و هم توی اینترنت میتونی تلفن و آدرس هاشون رو پیدا کنید.

جای مشخصی نداره ، مثل بازار موبایل نیست.

موفق باشین.

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

سلام
    دستت درد نکنه با این تاپیکات دوست عزیز
    سلام

ممنون بابت نظر لطفتون .

فشردن دکمه تشکر کافیست.

موفق باشین.

5. 7 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    اول از همه از دوست عزیز teknosys بابت پستهای مفیدشون تشکر می کنم
    جناب teknosys میشه منو راهنمایی کنید
    من hp probook 4520 با کانفیگ core i5 480
    Hdd 500 7200 rpm
    Ram 4g ddr3 1033
    Geraphic ati 6370 1g
    Os DOS
    انتخاب کردم اما در سایت رسمی که معرفی کردید که انگار گفته بودید برای خاورمیانه هستش مدل 4520 اصلا سیستم عامل داس نداره
    قیمتش بدون گارانتی بین 830-850 هستش البته یه جا با گارانتی 850 گفت میشه گفت این مدل برای خاورمیانه نیست یا کلا باید بهش شک کرد
    Last edited by nemesis_m; 28-03-2011 at 16:03.

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

توی دبی لپتاپ های آمریکایی هم پیدا میشه؟ مثلا asus g73sw ؟ اگر هست قیمتاش مثل اینجا اینقدر بالاست یا نه؟

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه shakhdar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام!
    ببخشيد دوباره اين پستو زدم اما چاره اي نداشتم چون كه جواب چند تا از سؤالهامو نگرفتم!(با عرض معذرت!):
    1-به نظر شما من اول ريكاوري كنم بعد پارتيشن بندي يا اينكه بالعكس عمل كنم؟(يكي از دوستانم كه F11 داشت از برنامه ي acronis استفاده كرده بود؛نظر شما چيه؟به نظرتان از acronis backup & recovery workstation استفاده كنم يا از
    aronis true image home؟{در مورد پارتيشن بندي چه برنامه اي ميشناسيد؟؛هر چه ساده تر بشه باهاش كار كرد بهتره!})
    2-به نظر شما من اگر شك داشته باشم كه مدل ديگري بهم داده باشند(اما پشت لپ تاپ همون مدل درخواستيم نوشته شده باشه!!)و بعد از قسمت سرچ ويندوز سون دستور dxdiag رو اجرا كنم و از صحت مدل با خبر بشم؛كافي است يا اينكه راه جايگزيني پيشنهاد ميكنيد؟
    3-من اگه خدا بخواد هفته ي ديگه ميخوام برم مدل نامبرده در پست هاي قبلي رو بگيرم؛به نظرتون نكته اي هست كه بخوام قبل،حين و بعد از خريد رعايت كنم؟(خوهش ميكنم هر چي كه به ذهنتون ميرسه بگيد)
    باز هم تشكر.... (من فكر كنم مثل يكي از دوستان كه تعداد پستاشون كم بود و تو يك پست جدا تشكر كرده بود امكان تشكر از شما با كليك كردن روي دكمه ي تشكر را ندارم{درواقع من دكمه ي تشكري نمي بينم!}؛پس با عرض معذرت كه تو پست ها ازتون تشكر مي كنم!!)

9. این کاربر از shakhdar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام

توی دبی لپتاپ های آمریکایی هم پیدا میشه؟ مثلا asus g73sw ؟ اگر هست قیمتاش مثل اینجا اینقدر بالاست یا نه؟

ممنون
    سلام

بصورت کاملا اتفاقی (تاکید میکنم اتفاقی) این مدل رو قیمت دقیق دارم. اینکه تاکید میکنم اتفاقی واسه اینه که دوستان از این سوالات دیگه مطرح نکنن. منظور سوالاتیه که قیمت یه مدل خاص باشه. فردا دیگه نیان هی مدل دستگاهی که ایران خریدن یا میخوان بخرن رو بزارن اینجا تا بخوان کنجکاویشون نسبت به اختلاف قیمت ایران با دبی رو ارضاء کنند. چون قیمت ها به روز هست و جمع کردن اونا خیلی سخت و وقت گیره. پس خواهشا" دیگه قیمت از من نخواین چون پاسخ داده نخواهد شد.

اما در مورد بخش اول سوالاتون که آیا مدل سفارش آمریکا دبی هست یا نه : اونجا ما دو بازار داریم . بازار رسمی و غیر رسمی. بازار رسمی که فروشگاه ها و توزیع کنندگان و نمایندگی های فروشی هست که از طرف شرکت مادر رسما" انتخاب شدن و توی سایت شرکت اسم و آدرسشون هست. بازار غیر رسمی هم بازار دلالان هست. البته در این بازار بیشتر تعداد کار میکنن تا تکی . خیلی به ندرت و اونم خارج از خود دبی فروش تکی وجود داره.

مدل های آمریکایی اونجا هم یافت میشه ولی در بازار غیر رسمی. خرید این دستگاه ها در اونجا به جز قیمت هیچ فرقی با خرید در ایران نداره. ممکنه یه قیمته مناسبی بخرید ولی از ساپورت و گارانتی معتبر خبری نیست. برای خروج اون از دبی هم مشکلاتی دارید که البته توسط فروشنده برطرف میشه. مثل تعویض بسته بندی و فاکتور فروش جعلی و از این حرفا!!!

اما در مورد مدلی که پرسیدین. من اتفاقا" یه هفته پیش برای یکی از دوستان اصفهانی این مدل رو خریدم و فرستادم.

اینم قطعاتش که با ایمیل برام فرستاده بود:

قیمتش هم 2،430،000 تومن بود.

موفق باشین.

11. 4 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام

ترجمه: HP مقید به انجام تمام قوانین صادرات آمریکا می باشد. ما محصولاتمون رو به ایران نمی فروشیم و هیچگونه فعالیت تجاری در ایران نداریم. پس از بررسی های اخیر ما متوجه انجام کارهایی فراتر از قانون شده

ایم. ما گامهای بیشتری با توزیع کنندگانمان در خاورمیانه برای جلوگیری از توزیع محصولاتمان در ایران توسط اشخاص ثالث در نظر گرفته ایم. این گامها عبارتند از محکم کردن شرایط قرارداد توزیع کنندگان با اعمال صراحت
    منع فروش محصولات HP در ایران
    . نظارت بیشتر و از نزدیک بر عملکرد توزیع کنندگان خود در خاورمیانه و حتی انجام پاکسازی مکرر و بیشتر از توزیع کنندگان متخلف در این منطقه.
    سلام

این خبر مال دو روز پیشه . متاسفانه فرصت نشد توضیحات تکمیلی رو نتیجه گیری از این خبر رو بذارم.

عکس خبر و ترجمه اش رو واستون گذاشتم. همونطور که میبینید شرکت HP سیاست صادرات محصولاتش در مورد ایران رو آپدیت کرده و یک سری تغیراتی توش داده. این تغییرات بیشتر در استفاده کردن جملات صریح تر و تهدید آمیزتری هست که در سیاست صادرات پیشین به چشم نمی خورد. البته اگه این جملات عمل بشن ،خوب میشه عملکرد رو هم جزو تغیرات سیاست صادرات در نظر گرفت . هنوز معلوم نیست تا چه حدی این تهدیدات عمل خواهند شد.

ولی چرا HP و Dell صراحتا از این جور سیاست ها در باره کشور خاصی مثل ایران پیروی می کنند و علنا اون رو ذکر می کنند؟ این رو به این دلیل میگم چون شرکت های دیگه مثل Asus و Acer و Sony به این صراحت سیاست فروش رو به صورت عمومی اعلام نمی کنند و بیشتر در عمل سعی می کنند همین سیاست ها رو پیش بگیرند.

HP و Dell دو شرکت کاملا آمریکایی هستند به همین خاطر خیلی زیر ذره بین مطبوعات آمریکا قرار دارند. ده ها مقاله در مطبوعات امریکا از جمله NY تایمز (نیویورک تایمز) که بیشترین مقالات در این باره منتشر کرده می تونید پیدا کنید. از طرف دیگه گستردگی سبد محصولات HP خیلی زیاده از فلش مموری و اسکنر بگیرید تا لپ تاپ و توی کشور ما هم HP یک برند خیلی پرمصرف و معتبر شناخته میشه. از قدیم جایگاه بالایی در ایران داشته.

این هم قسمتی از سیاست فروش Dell که کشورهای مورد تحریم رو نام می بره.

این هم لینک همین قسمت از شرکت Dell :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و اما در مورد HP :

در ایران شاهد شرکت هایی هستیم که خودشون رو نمایندگی این شرکت می دونن و با این کار باعث میشن که مصرف کننده با اعتماد کامل نسبت به اونا ازشون خرید کنه. متاسفانه شرکت های بزرگی هم هستند با سرما یه های بالا ولی متاسفانه نظارتی روی اونا صورت نمی گیره. یاد حرف یکی از دوستان توی همین تایپیک افتادم که مدعی بودن سازمان استاندارد و بازرگانی کابل سارژرهای لپ تاپ هایی که به ایران وارد میشن رو تست میکنه اگه کیفیت نداشتن اجازه ورود نمیده!!!! شرکت های بزرگی که دروغ هایی مثل ما نماینده رسمی شرکت مادر هستیم رو میدن و هیچکس بازخواستشون نمیکنه ، اونوقت کابل سارژر رو چک می کنن؟

من از روز اول که این تایپیک رو زدم نمی خواستم اسم شرکتی رو بیارم ولی در این مورد خاص اسم شرکتی رو میارم . شرکتی که معلومه خیلی بزرگ و با سرمایه و نیروی کاریه زیادی مشغول به کاره . این مثال رو میزنم تا دوستان متوجه باشن که دروغ و کلاهبرداری نه فقط توسط فروشگاه های خرده پا در بازار بلکه توسط شرکت هایی به این بزرگی هم انجام میشه و بزرگ بودن یک شرکت دلیلی بر صادق بودن اونا نیست.

این شرکت ماشین های اداری جهان گستر هست. که همه دیگه میشناسینش. البته با نام های MYHP و ایران HP هم شناخته میشه.

کد:
    این هم قسمت درباره ما ، که در مورد شرکت مذکور توضیح داده شده:

این هم لینک صفحه بالا:

کد:
    پس با این حساب حرف های خود HP که میگه : " ما محصولاتمون رو به ایران نمی فروشیم و هیچگونه فعالیت تجاری در ایران نداریم " رو باید حرف الکی بدونیم. البته با توجه به توضیحات نمایندگی ایرانی شرکت!!

در حقیقت HP شرکتی به این بزرگی رو " شخص ثالث " به معنی فردی که حضورش لزومی نداره!!

در مورد قسمت آخر سیاست فروش HP در قبال ایران هم که میگه:

" این گامها عبارتند از محکم کردن شرایط قرارداد توزیع کنندگان با اعمال صراحت منع فروش محصولات HP در ایران.

نظارت بیشتر و از نزدیک بر عملکرد توزیع کنندگان خود در خاورمیانه و حتی انجام پاکسازی مکرر و بیشتر از توزیع

کنندگان
    متخلف در این منطقه. " به این معنی هست توزیع کنندگانی که ثابت بشه که محصولاتی که به نام اونها

بارگیری شده سر از ایران در بیارن به شدت برخورد خواهد شد و احتمال تعطیل کردن توزیع کننده و واگذاریه اون به دیگر شرکت ها وجود داره. فکرش رو بکنید کی دلش میخواد نمایندگی رسمی توزیع محصولات HP در خاورمیانه رو ازش بگیرن ؟ این توزیع کنندگان درآمد خیلی بالایی دارند و با به دست اوردن نمایندگی یه شرکت اینقدر معتبر میشن که دیگر شرکت ها هم به راحتی نمایندگیشون رو به اونا میدن. این خودش به تنهایی دلیلی خواهد بود که خود نمایندگی ها هم بر توزیع محصولات نظارت بیشتری بکنند و تا اونجایی که میتونن به کسانی که احساس می کنن واسطه گر هستند و قصد دارند محصول رو به جایه دیگه ای برای فروش منتقل کنند نفروشند که این باعث کم شدن موجودی در ایران و بالا رفتن قیمت ها میشه.

همین الان هم اگر شما دقت کرده باشین تا یه مدل دستگاه کم میشه و متقاضی هم زیاد داشته باشه یه دفعه قیمت ها نجومی بالا میره. وای به حال روزی که یه برند کم بشه ! اونوقت همین نمایندگی های فروش قیمت ها رو چند برابر میکنند.

اگر سوالی در این زمینه بود در خدمت هستم.

موفق باشین.

13. 5 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    این که یه لپ تاپی تو سایت رسمی وجود نداره مثل لپتاپی که در چند پست بالاتر مثال زدم این قضیه اش چطوریه؟ میشه گفت اصلا برا اچ پی نیستش ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

شرمنده نمی تونم پیغام خصوصی بزنم چون پستام کمه
    من هنوز نخریدمش
    مشکل اینجاست که اصلا مدلش مشخص نیست چون من خیلی تو نت گشتم
    مدلایی شبیه اون پیدا کردم ولی همون طور که گفتم هیچ کدوم سیستم عاملشون داس نیست
    این مدل HP ProBook 4520sXT991UT رو با سیستم عامل داس در نظر بگیرید البته به چیزایی مثل تعداد یو اس بی توجه نکردم
    چیزی که جالبه اینه که این مدل چیه و از کجا اومده ؟ قیمتش نسبت به کانفیگش یه جورایی عالیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •