تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 53 اولاول ... 1824252627282930313238 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 526

نام تاپيک: ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

چطوریه که کارنامه من هنوز نیومده رو سایت؟

داره خودمونی میشه kOoRi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ببین دوست عزیز فقط یه چیز بهت میگم، تو الان واسه ی این مساله کلی اضطراب داری و اعصابت خرده و ... نمیگم 10 سال دیگه، همین یکی دو سال دیگه اصلا یادت نمیاد چی بوده و چی شده و سر چی ناراحت بودی و ...
    الان این که یه سری معلم کارشکن دارن کارای عجیب غریب می کنن تو زندگی آینده تو هیچ تاثیری نداره! حتی به نظر من پیگیری بکنید اگه شد یه بلایی سر این معلما بیارید، کارشون اصلا درست نیست، هرچند فکر نکنم از آموزش پرورش بخاری بلند شه
    خلاصه اینکه انقدر حرص نخور ... چند وقت دیگه می خندی به این قضایا که بخاطر یه همچین قضیه مسخره ای انقدر اذیت کردم خودمو ...

3. این کاربر از kOoRi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

اینقد نگران نباش. البته با کارنامه ای که دیدم، بهت حق می دم نگران باشی. فقط سعی کن تا یه هفته با معلم فیزیکت رو در رو نشی
    راستی مگه جغرافی هم دارین؟ ولی راست می گی ، خیلی امتحان می گیرن، در صورتی که لزومی نداره.
    برای همینه کسانی که سال دوم برا کنکور می خونن، خیلی جلو می افتن.
    اوووووووووه . حواسم نبود. سال دومی هستی. گفتم چرا دیف ندارین. پس با این اوضاع معلمهایی دارین که از ضحاک وحشتناک ترن. خدا بهتون رحم کنه.
    منم دهنم آسفالت شد سر 5 تا تست آخر مشترک و اون مدارهای تخیلی.
    فکر کنم حدود 60%.
    60 درصد !!!!!!!! اینکه خوبه، من 30 درصد به بالا بشه، کلامو می ندازم بالا. ولی فکر کنم غلط غلوط زیاد باشه. حس بررسی هم ندارم.
    عربی هم خیلی اشتباه کردم که گذاشتم واسه آخر، چون ایندفعه معنیاش خیلی آسون بود که یکیشون هم وقت نکردم بزنم.
    راستی به نظرتون شیمی زیادی آسون نبود؟ کسی سوالات کنکورهای امسال رو بررسی کرده ببینه این سوالا با سوالای کنکور چه تناسبی دارن؟
    منم اگه خیلی سوتی نداده باشم، کارنامه که اومد می زارم همین جا.

5. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه METACORTEX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    LIVE FROM 0191

پيش فرض

چرا کارنامه مقدماتی من نیومده؟؟؟؟؟
    مسخره ترین نمایندگی رو داریم ما!!!
    آخرین نفر میرسونه برای تصحیح.

اگه نباشه جاش خالی می مونه meragj2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    The social Network

پيش فرض

بچه ها این آزمون شرایط خیلی فجیح بود واسه من !
    به اونایی که صبح گفتم یه سری بدبختی دیگه هم اضافه شد!
    پاسخ نامه بعضی ها اشتباه بود و 1 ربع از وقت عمومی عزیز من رفت ! کل یک ربع رو بالا پایین می رفتم
    وقت بهم اضافه دادن ولی وقتی نشستم اصلا نتونستم تمرکز کنم و عمومی ها رو کلا گند زدم
    من می خواستم زبان و عربی رو 100 بزنم اگه شرایط عادی بود می تونستم ولی اختصاصی رو چون خیالم راحت بود خوب زدم .
    خدا لعنتشون کنه
    ریاضی و زیست اسون بود . فیزیک هم سخت. شیمی هم باقالی.
    خیلی رو این آزمون حساب می کردم .
    یه سوال : فیزیک ما با ریاضی ها یکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه petr-cech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کارنامه ها کی میاد رو سایت ؟

داره خودمونی میشه kOoRi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اوووومد : دی
    زبان 84% :| حالم گرفته می باشد... الان با لپ تاپ بابام می باشم، ظهر نشستم پای کامپیوتر کارنامه میذارم

داره خودمونی میشه petr-cech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درصد های آزمون من که خیلی افتضاح بود به غیر از فیزیک و شیمی ...

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

ببین دوست عزیز فقط یه چیز بهت میگم، تو الان واسه ی این مساله کلی اضطراب داری و اعصابت خرده و ... نمیگم 10 سال دیگه، همین یکی دو سال دیگه اصلا یادت نمیاد چی بوده و چی شده و سر چی ناراحت بودی و ...
    الان این که یه سری معلم کارشکن دارن کارای عجیب غریب می کنن تو زندگی آینده تو هیچ تاثیری نداره! حتی به نظر من پیگیری بکنید اگه شد یه بلایی سر این معلما بیارید، کارشون اصلا درست نیست، هرچند فکر نکنم از آموزش پرورش بخاری بلند شه
    خلاصه اینکه انقدر حرص نخور ... چند وقت دیگه می خندی به این قضایا که بخاطر یه همچین قضیه مسخره ای انقدر اذیت کردم خودمو ...

خیلی ممنون از شما
    ولیآخه ببین من بیچاره هی میخوام بخونم نمیشه
    هی این امتحان بگیر اون امتحان بگیر حالا اینش خوبه حتی یه روزم نمیزارن که من بخوام یه تست بخونم
    همون چن تایی که زدمو تو نصف روزخونده بودم(پنج شنبه عصر) خوب دیگه من چیکار میتونم بکنم که نمیکنم
    اونایی که تو مدرسه های معمولی هستن رتبشون از من بیشتر میشه چون وقت دارن ولی من چی؟
    حالا هم که میخوان نمره های قشنگشو بزارن تا حسابی کیف کنیم

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اینقد نگران نباش. البته با کارنامه ای که دیدم، بهت حق می دم نگران باشی. فقط سعی کن تا یه هفته با معلم فیزیکت رو در رو نشی
    راستی مگه جغرافی هم دارین؟ ولی راست می گی ، خیلی امتحان می گیرن، در صورتی که لزومی نداره.
    برای همینه کسانی که سال دوم برا کنکور می خونن، خیلی جلو می افتن.
    اوووووووووه . حواسم نبود. سال دومی هستی. گفتم چرا دیف ندارین. پس با این اوضاع معلمهایی دارین که از ضحاک وحشتناک ترن. خدا بهتون رحم کنه.

60
    نه بقیه هم مثل من زدن
    تازه من یه کم به معلمه گیر بددم بیخیال میشه ولی بقیه رو نمیدونم چی کنم
    خدا رحم کنه
    آره متاسفانه یکی نیست بهشون بگه آخه مگه من انسانیم تازه اگه جغرافی هم میزارین یه کم راحت باشه نه اینکه از فیزیک هم بدتر باشه
    من نمیدونم باعث و بانی این کنکور کیه آخه نمیگه این همه آدم رو چرا اذیت میکنیم فکر نمیکنم تو بقیه کشور ها همچین کنکوری با چنین حساسیتی برگزار بشه مخصوصا الان که 99.99درصد انتشارات ها کتابهای کنکوری و تست چاپ میکنن دیگه کی به کتابهای علمی اهمینت میده علم شده فقط و فقط کنکور

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •