تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 276 از 283 اولاول ... 176226266272273274275276277278279280 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,751 به 2,760 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

داره خودمونی میشه dexter9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

باسلام دوستان.من ی چند تا سوال داشتم.اگه کسی اطلاعات کامل و مطمئن داره جواب بده لطفا.من سال 86 برا گواهینامه اقدام کردم و ی بار آیین نامه افتادم برا همین دیگه ولش کردم و نرفتم دنبالش.بعد سال 93 رفتم دوباره و گفتن کارتکس باطل شده و برا همین کارتکس مجدد صادر کردن برام.اما این کارتکس با استفاده از گواهی اشتغال به تحصیل ارشد م بود در حالیکه من قبل این که ارشد برم معافیت پزشکی گرفته بودم.و اشتباه کردم با اشتغال به تحصیل رفتم کارتکس صادر کردن دوباره برام.از ترس اینکه ی موقع برام مشکل نشه اصلا نرفتم امتحان بدم.اما سوالام :
    الان بخام برم دنبالش کارتکسم که باطل شده درسته؟
    بعد الان دیگه ارشد فارغ تحصیل شدم و با کارت معافیم باید اقدام کنم.مشکلی که پیش نمیاد؟
    میتونم برم یه آموزشگاه دیگه از اول ثبت نام کنم طوری که کلا پرونده م از سال 86 پاک بشه؟
    بعد مراحل و گیر زیاد داره با معافیت پزشکی اقدام کردن برا گواهینامه؟
    با سپاس

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

باسلام دوستان.من ی چند تا سوال داشتم.اگه کسی اطلاعات کامل و مطمئن داره جواب بده لطفا.من سال 86 برا گواهینامه اقدام کردم و ی بار آیین نامه افتادم برا همین دیگه ولش کردم و نرفتم دنبالش.بعد سال 93 رفتم دوباره و گفتن کارتکس باطل شده و برا همین کارتکس مجدد صادر کردن برام.اما این کارتکس با استفاده از گواهی اشتغال به تحصیل ارشد م بود در حالیکه من قبل این که ارشد برم معافیت پزشکی گرفته بودم.و اشتباه کردم با اشتغال به تحصیل رفتم کارتکس صادر کردن دوباره برام.از ترس اینکه ی موقع برام مشکل نشه اصلا نرفتم امتحان بدم.اما سوالام :
    الان بخام برم دنبالش کارتکسم که باطل شده درسته؟
    بعد الان دیگه ارشد فارغ تحصیل شدم و با کارت معافیم باید اقدام کنم.مشکلی که پیش نمیاد؟
    میتونم برم یه آموزشگاه دیگه از اول ثبت نام کنم طوری که کلا پرونده م از سال 86 پاک بشه؟
    بعد مراحل و گیر زیاد داره با معافیت پزشکی اقدام کردن برا گواهینامه؟
    با سپاس
    اشتغال به تحصیل چه اشکالی داست؟ به تحصیل اشتغال داشتی دیگه. موردی نداره.
    کارتکس حدودا 6 ماه فعاله.
    باید با کارت معافیت اقدام کنی. بستگی داره معافیتت جی باشه. اگه جنون باشه خوب نه. اگه معلولیت جسمی باشه بازم تا حدودی نه. که میشه معلولین. اگه شنوایی باشه بازم میشه معلولین.
    اگر مشکل پزشکی که عنوان شده عامل اصلی در رانندگی نباشه مهم نیست. مثلا کف پای صاف. . عرق کردن دست. اینا ربطی به گواهینامه نداره.
    موقعی که برای معاینه چشم میری، دکتر ازت سوال میکنه و عوامل حرکتی رو بررسی میکنه. اگه از اون لحاظ مشکلی نداری میتونی گواهینامه بگیری.

3. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

اشتغال به تحصیل چه اشکالی داست؟ به تحصیل اشتغال داشتی دیگه. موردی نداره.
    کارتکس حدودا 6 ماه فعاله.
    باید با کارت معافیت اقدام کنی. بستگی داره معافیتت جی باشه. اگه جنون باشه خوب نه. اگه معلولیت جسمی باشه بازم تا حدودی نه. که میشه معلولین. اگه شنوایی باشه بازم میشه معلولین.
    اگر مشکل پزشکی که عنوان شده عامل اصلی در رانندگی نباشه مهم نیست. مثلا کف پای صاف. . عرق کردن دست. اینا ربطی به گواهینامه نداره.
    موقعی که برای معاینه چشم میری، دکتر ازت سوال میکنه و عوامل حرکتی رو بررسی میکنه. اگه از اون لحاظ مشکلی نداری میتونی گواهینامه بگیری.
    چند نفر میگفتن که وقتی معافیت داری نباید با گواهی اشتغال به تحصیل اقدام کنی و این میشه دور زدن قانون.از اون طرف مسئول آموزشگاه م نمیدونست که مشکلی پیش میاد یا نه.از ترس همین چیزا اقدام نکردم.
    بعدشم فقط میدونم که دیگه معافیت های پزشکی پیش دکترای که بقیه پیششون میرن نمیرن و میفرستنشون درمانگاه ارتش.
    Last edited by dexter9; 05-01-2017 at 16:32.

تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

دوستان اکه کسی با کارت معافیت پزشکی برا گرفتن گواهینامه اقدام کرده لطفا مراحلشو دقیق بگه.با سپاس
    Last edited by dexter9; 05-01-2017 at 16:33.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

چند نفر میگفتن که وقتی معافیت داری نباید با گواهی اشتغال به تحصیل اقدام کنی و این میشه دور زدن قانون.از اون طرف مسئول آموزشگاه م نمیدونست که مشکلی پیش میاد یا نه.از ترس همین چیزا اقدام نکردم.
    بعدشم فقط میدونم که دیگه معافیت های پزشکی پیش دکترای که بقیه پیششون میرن نمیرن و میفرستنشون درمانگاه ارتش.
    دور زدن قوانین زمانیه که به شما بگن شروط چیه . دور زدن اینطوریه که شما امکان انجام عملی رو طبق قانون نداری ولی با استفاده از ترفندهای ساختگی و غیر واقعی اقدام به عملی قانونی میکنی. مثل دور زدن مالیات. این دور زدنها اگه با قصد و نیت و ساختگی نباشه و حقیقت باشه قانونیه. به عنوان مثال بعضی ها با دانش بنیان کردن شرکتشون، مالیات پرداخت نمیکردن. در صورتی که دانش بنیان نبودن. این میشه دور زدن. ولی اگه واقعا دانش بنیان بودن چی؟ باز هم دور زدنه؟!
    شما واقعا دانشجو بودی و یکی از روشهای گرفتن گواهی نامه، اشتغال به تحصیله.
    داشتن اشتغال به تحصیل دلیل بر گواهینامه گرفتن نیست. همه دانشجوها سلامت جسمانی ندارن. ممکنه دانشجویی سرع داشته باشه ولی به راهنمایی اعلام نکنه. این هم دور زدن قانون محسوب میشه. برای اینجور مسائل برای فرد محکومیت نداره. شما طبق مفاد آیینامه عمل میکنی و هر کدوم که شامل حال شما میشه رو استفاده میکنی. خیلی راحت میتونی ادعای بی اطلاعی از مسئله رو کنی.

حال که گذشت...!
    به هر حال الان فقط یک راه داری و اون هم کارت معافیتته.
    حتی اگه قرار باشه به کمیسیون پزشکی معرفی بشی باز هم چاره ای نداری. باید همین راه رو بری.
    شما که اهل دور زدن قوانین نیستی، دیگه چرا دنبال راهکار میگردی؟
    Last edited by siava5h; 06-01-2017 at 15:20.

تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

دور زدن قوانین زمانیه که به شما بگن شروط چیه . دور زدن اینطوریه که شما امکان انجام عملی رو طبق قانون نداری ولی با استفاده از ترفندهای ساختگی و غیر واقعی اقدام به عملی قانونی میکنی. مثل دور زدن مالیات. این دور زدنها اگه با قصد و نیت و ساختگی نباشه و حقیقت باشه قانونیه. به عنوان مثال بعضی ها با دانش بنیان کردن شرکتشون، مالیات پرداخت نمیکردن. در صورتی که دانش بنیان نبودن. این میشه دور زدن. ولی اگه واقعا دانش بنیان بودن چی؟ باز هم دور زدنه؟!
    شما واقعا دانشجو بودی و یکی از روشهای گرفتن گواهی نامه، اشتغال به تحصیله.
    داشتن اشتغال به تحصیل دلیل بر گواهینامه گرفتن نیست. همه دانشجوها سلامت جسمانی ندارن. ممکنه دانشجویی سرع داشته باشه ولی به راهنمایی اعلام نکنه. این هم دور زدن قانون محسوب میشه. برای اینجور مسائل برای فرد محکومیت نداره. شما طبق مفاد آیینامه عمل میکنی و هر کدوم که شامل حال شما میشه رو استفاده میکنی. خیلی راحت میتونی ادعای بی اطلاعی از مسئله رو کنی.

حال که گذشت...!
    به هر حال الان فقط یک راه داری و اون هم کارت معافیتته.
    حتی اگه قرار باشه به کمیسیون پزشکی معرفی بشی باز هم چاره ای نداری. باید همین راه رو بری.
    شما که اهل دور زدن قوانین نیستی، دیگه چرا دنبال راهکار میگردی؟
    راهکار خاصی نیست که اینو میدونم باید با مغافیت پزشکی اقدام کرد
    فقط میخواسم ببینم اون کمیسیون پزشکی ایناش چه جوریه ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

راهکار خاصی نیست که اینو میدونم باید با مغافیت پزشکی اقدام کرد
    فقط میخواسم ببینم اون کمیسیون پزشکی ایناش چه جوریه ؟
    اگه به کمیسیون معرفی بشی، اونا سوابق شمارو بررسی میکنن و اگه مشکلی با رانندگی داشته باشی شمارو به گرفتن گواهینامه معلولین معرفی میکنه و یا نامه عدم صلاحیت رانندگی به شما میده.

من فکر میکنم که نگرانی دوباره پرونده نظام وظیفت باز بینی بشه. نکنه اونجارو هم دور زدی؟

تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

اگه به کمیسیون معرفی بشی، اونا سوابق شمارو بررسی میکنن و اگه مشکلی با رانندگی داشته باشی شمارو به گرفتن گواهینامه معلولین معرفی میکنه و یا نامه عدم صلاحیت رانندگی به شما میده.

من فکر میکنم که نگرانی دوباره پرونده نظام وظیفت باز بینی بشه. نکنه اونجارو هم دور زدی؟
    خخخخخخ نه داداش خودت با خودت درگیریاااا.یع پست میگی چرا دور نزدی پست الان اینه که دور زدی.اونجا هیچ راه دور زدنی نیست وقتی چند دفعه کمیسیون برگزار میکنن.

فقط حاجی یه چیزو بدون اگه قرار به دور زدن بود افراد نمیومدن اینجا اطلاعات کسب کنند و میرفتن دورشونو میزدن.شما هم ی خورده عقده هاتو کمتر کن.موفق باشی
    Last edited by dexter9; 07-01-2017 at 00:31.

10. این کاربر از dexter9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خخخخخخ نه داداش خودت با خودت درگیریاااا.یع پست میگی چرا دور نزدی پست الان اینه که دور زدی.اونجا هیچ راه دور زدنی نیست وقتی چند دفعه کمیسیون برگزار میکنن.

فقط حاجی یه چیزو بدون اگه قرار به دور زدن بود افراد نمیومدن اینجا اطلاعات کسب کنند و میرفتن دورشونو میزدن.شما هم ی خورده عقده هاتو کمتر کن.موفق باشی
    آخه من خودم دور زدم.

خیلی ها دور میزنن.
    دقیقا اینجا نقطه عطف این مسئله هستش.
    شده بعضی ها نظام وظیفه رو دور میزنن و موقع گواهینامه گرفتن و یا کاری که سوابق نظام وظیفه رو رو میکنه لو میرن و اونوقت محکومت قضایی میخورن.

به عنوان مثال طرف میگه من شنواییم مشکل داره یا اینکه میگه از نظر روانی مشکل دارم و معاف میشه. بعد موقع گواهینامه سالم میشه. اونجا لو میره و تحویل دادسرا نظام میشه و میره زندان.

کار نشد نداره. نظام وظیفه رو خیلی ها دور میزنن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام من شهریور ثبتنام کردم بنا ب مشکلاتی فقط ۴ جلسه کلاسهای اولشو رفتم آزمون مقدماتی هم ندادم میخواستم بدونم چقدر مهلت دارم؟؟؟ سوز ک نشده پولم؟؟ ممنون میشم جواب بدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •