تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 272 از 475 اولاول ... 172222262268269270271272273274275276282322372 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,711 به 2,720 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام بچه ها نظرتون درمورد اين تبلت چيه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات کلی :

مشخصات کلی: - وزن 580 گرم
    پردازنده: ARM MPCore 4430 Chipset , Dual-Core Cortex-A9 CPU 1GHz
    دیسک درایو: حافظه داخلی 8 GB
    صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LED Capacitive - اندازه 9.7 اینچ
    امکانات: WiFi - بلوتوث - کارت خوان - وب کم - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - microUSB - HDMI
    سایر مشخصات: Google Android v4.0 Ice Cream Sandwich - کارکرد باتری 10 ساعت

قیمت : 869000 تومان | گارانتی 1 ساله سازگار | اين قيمت ديجي كالا زده ولي سايت ديگه زده 1.090!!!!!!!!

دوتا خصوصيت خوب داره يكي 10 اينچي يكي ديگه قيمت مناسب

ولي نميدونم ايا قابليت وصل شدن هارد اكسترنال يا فلش رو داره؟
    ااينكه مشكل هنگي داره؟ تو كاراري تقريبا سنگين كم مياره؟
    خرابيش چطوره؟
    و من نظر روي گلكسي تب 2 10 اينچي بود ولي زورم مياد 1.5 پول بالا تبلت بدم پس كلا نسبت به گلكسي تب 2 10 اينچي وضعيش چجوريه؟
    Last edited by Nakh0d4; 02-07-2013 at 18:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjad_doost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

مشخصات کلی :

امکانات: WiFi - بلوتوث - کارت خوان - وب کم - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - microUSB - HDMI

قیمت : 869000 تومان | گارانتی 1 ساله سازگار |

خرابيش چطوره؟
    و من نظر روي گلكسي تب 2 10 اينچي بود ولي زورم مياد 1.5 پول بالا تبلت بدم پس كلا نسبت به گلكسي تب 2 10 اينچي وضعيش چجوريه؟

دوست عزیز تبلت خوبیه و تنها مشکلش صفحه نمایششه که تراکم پیکسلی پایینی به عنوان یک تبلت داره و ممکنه اذیت بشید. (کابل otg هم ساپورت میکنه .) , تو کار های سنگین کم میاره .

اگه این تبلت لنوو عین تبلت سامسونگ سیم کارت خور بود و قابلیت مکالمه داشت و باتریش عین تبلت سامسونگ بود و همچنین رزولوشن این تبلت سامسونگ رو داشت قیمتش 1.300 - 1.400 میشد .

به این موارد هم توجه کنید .

good luck.
    Last edited by sajjad_doost; 02-07-2013 at 19:03.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزیز تبلت خوبیه و تنها مشکلش صفحه نمایششه که تراکم پیکسلی پایینی به عنوان یک تبلت داره و ممکنه اذیت بشید. (کابل otg هم ساپورت میکنه .) , تو کار های سنگین کم میاره . اگه این تبلت لنوو عین تبلت سامسونگ سیم کارت خور بود و قابلیت مکالمه داشت و باتریش عین تبلت سامسونگ بود و همچنین رزولوشن این تبلت سامسونگ رو داشت قیمتش 1.300 - 1.400 میشد . به این موارد هم توجه کنید . good luck.
    باتريش چند ميلي آمپره؟ من گشتم پيدا نكردم بعد فیش 3.5 میلیمتری صدا نداره؟ كابل ogt رئ ميگن ساپورت نميكنه!!! تا چند گيگ رو بعنوان مموري ساپورت ميكنه؟ كلا پولو ببيرم بالا يا اينچ روبيارم پايين؟ چون كار PDF , فيلمو از اينكاره بيشتر دارم 7 اينچ خوبه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

باتريش چند ميلي آمپره؟ من گشتم پيدا نكردم بعد فیش 3.5 میلیمتری صدا نداره؟ كابل ogt رئ ميگن ساپورت نميكنه!!! تا چند گيگ رو بعنوان مموري ساپورت ميكنه؟ كلا پولو ببيرم بالا يا اينچ روبيارم پايين؟ چون كار PDF , فيلمو از اينكاره بيشتر دارم 7 اينچ خوبه؟
    دوست عزیز باتری این تب 6720 mili amper هستش . مثل اینکه نداره . کی میگه ؟ 32 Gb .

دوست عزیز به عنوان کسی که تجربه داره بزارید بهتون بگم که برای این کار ها اصلا این رزولوشن مناسب نیس و تو ذوقتون میزنه ! خیلی کیفیت صفحه این تبلت پایینه و افتضاحه , اصلا برای فیلم دیدن و کتاب خوندن مناسب نیس !

صفحه نمایش 7 اینچ از نظر من برای فیلم دیدن مناسب نیس و خیلی کوچیکه در مقابل 10 اینچ (2 برابر بزرگتر از 7 اینچ) اما کتاب خوندن رو میشه تحمل کرد .

اما وقتی شما میخوای 10 اینچ بخری در مقابل باید بودجه خوبی هم واسش داشته باشی .

من به شما در تبلت های 10 اینچی amazon kindle fire 8.9 رو پشنهاد میکنم , همچنین mediapad 10 fhd . مدیاپد 1.400 هستش و kindle wifi 32 gb قیمتش 1,400 هست , و سیم کارت خورش 1,600 .

و در 7 اینچی ها شک نکنید نسبت به قیمتشون nexus 7 بهترین گزینست .

5. این کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

فرق تبلت ها با ebook reader ها چیه؟

ضمنا فیلم دیدن با تبلت ها واقعا اشتباه هست
    اگه واقعا هدف لذت بردن از فیلمه برید با همون پول یک led32 اینچ بخرید لذت ببرید

من خودم هدفم این بود که نمونه کارام را به مشتری ها نشون بدم
    چون قبلا عکس هام را چاپ میکردم و برای فیلم هام هم باید لپ تاب میبردم که واقعا سخت بود برام

یک تبلت هفت اینچی با کمک اقا سجاد خریدم
    انشالله دستم برسه توضیحات لازم را میدم برای اونایی که تبلت ارزون میخوان بخرن
    ضمنا هر تبلتی میخرید حداقل یک مموری 16 گیگ و یک کیف هم باید براش بخرید که همین ها حدودا 70 تومن میشه
    الان ارزون ترین تبلتی که تو اینترنت دیدم که یک سری مشخصات هم داره و اونایی که خریدن هم ناراضی نبودن wolf pad u70 بوده که 260 هست که با همون مموری و کیف میشه 330
    واقعا همه چی گرون شده و خرید کردن با قیمت های کم تقریبا اشتباه هست همین wolf pad هم حتی تو یک سایت خارجی ریویو نداره و واقعا معلوم نیست پدر و مادر دار هست یا نه؟
    Last edited by masoudtr; 03-07-2013 at 00:14.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

فرق تبلت ها با ebook reader ها چیه؟

ضمنا فیلم دیدن با تبلت ها واقعا اشتباه هست
    اگه واقعا هدف لذت بردن از فیلمه برید با همون پول یک led32 اینچ بخرید لذت ببرید

من خودم هدفم این بود که نمونه کارام را به مشتری ها نشون بدم
    چون قبلا عکس هام را چاپ میکردم و برای فیلم هام هم باید لپ تاب میبردم که واقعا سخت بود برام

یک تبلت هفت اینچی با کمک اقا سجاد خریدم
    انشالله دستم برسه توضیحات لازم را میدم برای اونایی که تبلت ارزون میخوان بخرن
    ضمنا هر تبلتی میخرید حداقل یک مموری 16 گیگ و یک کیف هم باید براش بخرید که همین ها حدودا 70 تومن میشه
    الان ارزون ترین تبلتی که تو اینترنت دیدم که یک سری مشخصات هم داره و اونایی که خریدن هم ناراضی نبودن wolf pad u70 بوده که 260 هست که با همون مموری و کیف میشه 330
    واقعا همه چی گرون شده و خرید کردن با قیمت های کم تقریبا اشتباه هست همین wolf pad هم حتی تو یک سایت خارجی ریویو نداره و واقعا معلوم نیست پدر و مادر دار هست یا نه؟

هر دو تبلت هستن . تنها فرقشون اینه که e book reader ها فاقد operating system هستن , فاقد سخت افزار و کتابخوانها نور ندارند , و از همین لحاظ برای کنابخوانی چشم رو اذیت نمیکنند . اما یک نکته هم هست و این که این تبلت ها در تاریکی اصلا صفحه نمایششون دیده نمیشه و اصلا نمیتونه

جای تبلت ها os دار و با سخت افزار رو پر کنه .

دوست عزیز اتفاقا تبلت 10 اینچی مناسبترین تبلت برای فیلم دیدنه !

دوست عزیز مگر led32 اینچ portable هست ؟ مگر خودش os داره که کار multimedia رو انجام بده ؟

من کاری نکردم عزیز شما لطف داری.

بعدش من به دوستان میگم نمیتونید تبلت زیر 400 بگیرید میریزن سرم ! بدون اینکه حتی ذره ای به حرفم توجه کنند و دو دقیقه برن فکر کنند من چی گفتم !

همین ساپورت نرم افزاری مهمترین مسئلست . شما فرض کنید که این تبلت رو میگیرید وقتی خراب شد میخواید کدوم نمایندگی ببرید ! وقتی دیگه از این تبلت زده شدید به نظرتون چه کسی این تبلت رو از شما میخره !

موفق باشید.

8. این کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

دوست عزیز اتفاقا تبلت 10 اینچی مناسبترین تبلت برای فیلم دیدنه !
    نه من بیشتر منظورم اینه مگه شما در هفته چند تا فیلم میبینید؟
    یکی دو تا سه تا؟
    خوب همین ها را مثل ادم بشینید تو خونه جلوی تلویزیون با کیفیت بالا و صدای دالبی با خوردن چیپس و پفک ببینید نه تو یک چیز کوچول موچول

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

نه من بیشتر منظورم اینه مگه شما در هفته چند تا فیلم میبینید؟
    یکی دو تا سه تا؟
    خوب همین ها را مثل ادم بشینید تو خونه جلوی تلویزیون با کیفیت بالا و صدای دالبی با خوردن چیپس و پفک ببینید نه تو یک چیز کوچول موچول

خوب عزیز همیشه که انسان جلوی تلویزیون نیس !

من کسایی رو میشناسم روزی 10 ساعت فیلم و tv series میبینن , حالا این شخص اگر جایی باشه که tv نباشه باید چکار کنه ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزیز باتری این تب 6720 mili amper هستش . مثل اینکه نداره . کی میگه ؟ 32 Gb .

دوست عزیز به عنوان کسی که تجربه داره بزارید بهتون بگم که برای این کار ها اصلا این رزولوشن مناسب نیس و تو ذوقتون میزنه ! خیلی کیفیت صفحه این تبلت پایینه و افتضاحه , اصلا برای فیلم دیدن و کتاب خوندن مناسب نیس !

صفحه نمایش 7 اینچ از نظر من برای فیلم دیدن مناسب نیس و خیلی کوچیکه در مقابل 10 اینچ (2 برابر بزرگتر از 7 اینچ) اما کتاب خوندن رو میشه تحمل کرد .

اما وقتی شما میخوای 10 اینچ بخری در مقابل باید بودجه خوبی هم واسش داشته باشی .

من به شما در تبلت های 10 اینچی amazon kindle fire 8.9 رو پشنهاد میکنم , همچنین mediapad 10 fhd . مدیاپد 1.400 هستش و kindle wifi 32 gb قیمتش 1,400 هست , و سیم کارت خورش 1,600 .

و در 7 اینچی ها شک نکنید نسبت به قیمتشون nexus 7 بهترین گزینست .
    ممنون از توضيحاتت
    اين گلكسي كه 7000 mili پس چرا 3 برابر اين شارژ نگه ميداره
    بعد بحث 32 اينچي و از اين حرفا بود بگم من دارم تو 4 اينچي فيلم ميبينم!!!!!!!!!!!!!!!!
    فكر كنم اخر بايد اين گلكسو بخرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali nemesis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

مشخصات کلی :

قیمت : 869000 تومان | گارانتی 1 ساله سازگار | اين قيمت ديجي كالا زده ولي سايت ديگه زده 1.090!!!!!!!!

خرابيش چطوره؟
    رم این تبلت یگ گیگ هست ولی از نوع DDR2 هست و این تبلت مجهز به پورت HDMI هست پس بیشتر بدرد فیلم دیدن میخوره قابلیت استفاده از سیم را نداره پس تنها راه استفاده از نت وای فای هست ( عدم پشتیبانی از تری جی دانگل) و از OTG پشتیبانی نمیکنه پس موس و کیبورد یا فلش یا هارد اکسترنال نمیخوره باتری این تب واسه فیلم دیدن ۹.۴ ساعت کار میکنه یکی دیگه از خصوصیات این تب روشنایی نمایشگر هست که در حالت ماکس تقریبا برابر ایپد ۲۰۱۲ هست و همچنین سیستم خروجی صدا SRS با بهره گیری از چهار بلندگو. :thumbup:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

13. 2 کاربر از ali nemesis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •