تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 271 از 328 اولاول ... 171221261267268269270271272273274275281321 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,701 به 2,710 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اول بگم من ۲۸ سال دارم ،راستش من خودم فوق دارم به هیچ وجه نمیتونم با دختر دیپلم ازدواج کنم ،حتی چون قصد دارم تا دکتری بخونم یکی دو مورد که لیسانس بودن رو گذاشتم کنار ،چون به فرض که تا دکتری هم نرم، حس میکنم دختره هم سدح خودم نیست و برام سخته ولی باز پذیرشش راحت تره برام

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
    و اینگونه هنر ترولینگ به سدح جدیدی ارتقأ یافت

2. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

متاسفانه جوونایی که مثل من کارگرن..نمیتونن ازدواج کنن..الان ماهی 2 میلیون حقوقمه..ماهی 1 میلیونش خرج کرایه تاکسی و نهارم میشه...ماهی 1 تومن میمونه

28 سالمم هست خیلی دوست دارم ازدواج کنم ...از دوستی با دختر بدم میاد...ولی ازدواج رو خیلی دوست دارم...چون تعهد داره ..

با ماهی 1 تومن اصلا خرج زندگی بیشتر از این حرفهاست..تو تهران الان خرج یه زندگی خوب حداقل ماهی 3 تومنه...

برنج کیلو 12 هزار تومان.گوشت کیلو 50 هزار تومان...میوه کیلو 20 هزار تومان..قبض اب برق گاز تلفن موبایل..تازه کرایه خونه که هیچی..

متاسفانه کارگرانی مثل من هیچ وقت نمیتونن ازدواج کنن...پولدارا ازدواج میکنن مارو دعوت میکنن عروسیشون براشون برقصیم..به بدبختی خودمون برقصیم و اونا بخندن...حقیقت تلخه

4. 8 کاربر از ❤❤❤ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

متاسفانه جوونایی که مثل من کارگرن..نمیتونن ازدواج کنن..الان ماهی 2 میلیون حقوقمه..ماهی 1 میلیونش خرج کرایه تاکسی و نهارم میشه...ماهی 1 تومن میمونه

28 سالمم هست خیلی دوست دارم ازدواج کنم ...از دوستی با دختر بدم میاد...ولی ازدواج رو خیلی دوست دارم...چون تعهد داره ..

با ماهی 1 تومن اصلا خرج زندگی بیشتر از این حرفهاست..تو تهران الان خرج یه زندگی خوب حداقل ماهی 3 تومنه...

برنج کیلو 12 هزار تومان.گوشت کیلو 50 هزار تومان...میوه کیلو 20 هزار تومان..قبض اب برق گاز تلفن موبایل..تازه کرایه خونه که هیچی..

متاسفانه کارگرانی مثل من هیچ وقت نمیتونن ازدواج کنن...پولدارا ازدواج میکنن مارو دعوت میکنن عروسیشون براشون برقصیم..به بدبختی خودمون برقصیم و اونا بخندن...حقیقت تلخه
    اتفاقا امار ازدواج سرمایه دارا کمتره
    چیکار دارن خودشون رو بدبخت کنن
    هر ماه با یکی هستن!!
    نگران نباش دوست عزیز حل میشه. ازدواج هم خیلی ... نیست! بعدا میبینی

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من متاهلم ماهی یک و پانصد میگیرم یکش که میره فقط ۵۰۰ اش میمونه ولی دیگه باید برنامه ریزی کرد. شما که مجردی ماهی ۱ تومن داری خدا رو شکر اگه همسرت شاغل باشه که قشنگ زندگی میچرخه اگه نه دیگه باید صرفه جوئی هم کرد ، ببین شخصیت همسر خیلی مهمه نه اینکه کلا توقع هیچی نداشته باشه ولی شرایط رو درک کنه.

7. 3 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

زندگی که بخواد پر تنش شروع بشه با هیچی نداشتن بازم فایده نداره خیلی زندگیا دیدم سر همین مسایل مالی از هم پاشیده
    مگه دیگ چه دختری باشه که بساز باشه که اونم با فرهنگ فعلی موجود خیلی سخت پیدا میشه
    Last edited by ArashMiniStar; 15-07-2017 at 13:37.

9. 2 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

هر وقت حس کردی از لحاظ مالی . فکری . عقلی . منطق . مرد بودن به یه تکامل نسبی رسیدی ازدواج کن
    چه در 20 یا 25 یا 30 یا 35 سالگی

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

هر وقت حس کردی از لحاظ مالی . فکری . عقلی . منطق . مرد بودن به یه تکامل نسبی رسیدی ازدواج کن
    چه در 20 یا 25 یا 30 یا 35 سالگی
    برو بالا بگو حتی 70!

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من متاهلم ماهی یک و پانصد میگیرم یکش که میره فقط ۵۰۰ اش میمونه ولی دیگه باید برنامه ریزی کرد. شما که مجردی ماهی ۱ تومن داری خدا رو شکر اگه همسرت شاغل باشه که قشنگ زندگی میچرخه اگه نه دیگه باید صرفه جوئی هم کرد ، ببین شخصیت همسر خیلی مهمه نه اینکه کلا توقع هیچی نداشته باشه ولی شرایط رو درک کنه.
    احسنت
    خیلی داریم کارگر و نگهبان که با کمترین درامد ازدواج میکنن،بچه هم دارن و خوشبخت وشاکر هستند
    اما جوان های ما با درامد متوسط و معمول،شغل ثابت تن سالم ازدواج نمیکنن

این درامد بیشتر بهانه هست،یا ترس از ازدواج و تعهد و ورود به زندگی مشترک دارن،یا اصلا نیازی به ازدواج پیدا نکرده اند،
    در هر حال اگه بخواین با حداقل حقوقم میشه زندگی راه انداخت،چیزی که بقیه انجام دادن

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

13. 4 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

احسنت
    خیلی داریم کارگر و نگهبان که با کمترین درامد ازدواج میکنن،بچه هم دارن و خوشبخت وشاکر هستند
    اما جوان های ما با درامد متوسط و معمول،شغل ثابت تن سالم ازدواج نمیکنن

این درامد بیشتر بهانه هست،یا ترس از ازدواج و تعهد و ورود به زندگی مشترک دارن،یا اصلا نیازی به ازدواج پیدا نکرده اند،
    در هر حال اگه بخواین با حداقل حقوقم میشه زندگی راه انداخت،چیزی که بقیه انجام دادن

آقای دکتر از شما بعیده..زندگی که فقط واسه رفع نیاز جنسی نیست...من زن بگیرم زنم بگه منو ببر رستوران باید پول داشته باشم ببرمش رستوران خوب یا ببرمش سر کوچه فلافل بدم دستش...

از شما بعیده آقای دکتر.

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

آقای دکتر از شما بعیده..زندگی که فقط واسه رفع نیاز جنسی نیست...من زن بگیرم زنم بگه منو ببر رستوران باید پول داشته باشم ببرمش رستوران خوب یا ببرمش سر کوچه فلافل بدم دستش...

از شما بعیده آقای دکتر.
    من کجا حرف از نیاز جنسی زدم؟!!!!!

16. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •