تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 34 اولاول ... 17232425262728293031 ... آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 332

نام تاپيک: صحبت پیرامون مسائل حاشیه ایی مربوط به صدا

داره خودمونی میشه emad_hs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

ممنون از عکستون
    کاش معرفی میکردید دوستان رو

2. 3 کاربر از emad_hs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ممنون از عکستون
    کاش معرفی میکردید دوستان رو
    از چپ به راست: hhatami ـ Kavehj4488 ـ t-jays ـ rave 87 ـ mahmood 85 و نفر آخر هم که سمت راست تصویر دیده میشم خودم هستم filipp
    اسامی دوستان هم که حتما میدونید نیازی نیست من بگم.

4. 10 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    تعداد زیادی از افرادی که ایجا جمع شدیم به خاطر یک چیز بیشتر نیست: عشق به موسیقی
    این علاقه ی ما و علاقه به بهتر شنیدن باعث میشه که در این رشته قدم بر داریم و ادامه بدیم
    خارج از سبکی که ما به اون علاقه داریم
    معمولا موزیکها به روشهای مشابهی ضبط میشن. ابتدا هر نوازنده قطعه ی خودش رومیزنه و سپس این قطعات با صدای خواننده توسط تنظیم کننده ترکیب میشه
    البته مواردی که اهنگها تک ساز هست ممکنه که اهنگ هم به طورت همزمان با صدا ضبط بشه
    ولی چون هر قطعه به صورت جدا هست کار تنشیم کننده راحته برای اینکه انواع تنظیمات رو انجام بده
    مشکلی که این رکوردها دارند اینه که نمیتونند متاسفانه فضای استیج رو برای شنونده به خوبی به تصویر بکشند.
    بعضی از موسیقی ها هستند که به صورت binaural ضبط می شوند.
    تفاوت اونها با ضبط های بالا اینه که خواننده پشت میکروفن قرارا می گیره و نوازنده ها هم کنار میکروفن قرارا میگیرن(معمولا به حالت دایره وار)
    این ضبط ها به خوبی صدای استیج رو باز سازی می کنند چون صدای هر شخص از مکان خودش با توجه به فاصله ای که داره ضبط میشه
    با این رکورهاست که تفکیک ساز و ساند استیج رو واقعا میشه دید و حس کرد.
    خوب یه سوالی که پیش میاد اینه که چرا همه اهنگها رو همینجوری رکورد نمی کنند:
    به خاطر اینکه این کار وقت و هزینه ی بسیاری می بره. در رکوردهای معمولی اگر نوازنده قطعه ی خودش رو خراب زد فقط کافیه قطعه ی خودش رو تکرار کنه اما در بینورال همه ی نوازنده ها باید از اول شروع به زدن اهنگ کنند.
    به نظر میاد میزان اشنایی در ایران با این نوع ضبط ها خیلی بالا نیست
    پس در این پست قصد دارم تعدادی از رکوردهای بینورال رو معرفی و لینک تورنتشون رو هم بزارم تا دوستان بتونند به راحتی استفاده کنند.

اولین البوم از

Pearl Jam هستش. که احتمالا اسمش برای طرفداران راک و متال اشنا باشه

در این البوم چهار ترک به صورت بینورال ضبط شده اند.
    لینک دانلود از تورنت:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البوم بعدی از dr. chesky هستش که شاید یکی از معروفترین رکوردهای بینورال باشه که در بین audiophile ها هم معروفیت زیادی داره

لینک دانلود تورنت
    متاسفانه سید کمی داره و سرعت پایینه ولی اگر صبور باشید مطمئنا ارزشش رو داره

البوم بعدی رو خود شرکت stax که یکی از شرکتهای معروف هدفون سازی هست تولید کرده

لینک دانلود تورنت:

البوم بعدی هم از گروه دکتر chesky هستش و نسبت به بقیه طول عمر کمتری داره

لینک دانلود تورنت:

تمامی البومها به صورت loss less هستند
    به تمامی دوستانی که تا الان تجربه ی استفاده از رکودهای بینورال رو نداشتند توصیه میکنم حتما امتحان کنند.

موفق باشید.
    Last edited by t-jays; 05-11-2013 at 13:47.

6. 11 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

8. 2 کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

الأن یکی از مصاحبه های jude با رئیس های فای من رو دیدم. یکی جواب های جذاب فنگ چیزی بود که من رو یاد عکسی انداخت که حسین قبلاً شیر کرده بود.
    ?Jude: So first of all, I’ve noticed that you guys discontinued a lot of in ear models if not all of them. 262, 272 are these all discontinued
    Dr. Fang (CEO of HiFiMAN): They all discontinued
    ?Jude: Ok, that’s a pretty bold move. So why did you discontinue all of your current model
    Dr. Fang (CEO of HiFiMAN): Well because I’m crazy

10. 6 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

از چپ به راست: hhatami ـ Kavehj4488 ـ t-jays ـ rave 87 ـ mahmood 85 و نفر آخر هم که سمت راست تصویر دیده میشم خودم هستم filipp
    اسامی دوستان هم که حتما میدونید نیازی نیست من بگم.
    چند روز پیش دوست عزیز Kavehj4488 لینک این صفحه رو ارسال کردن ولی متاسفانه عکسی نمایش داده نشد

خیلی از دیدن دوستان شوکه شدم
    قطعا یک دلیلش این بود که چهره شما عزیزان برای من واقعی شد
    و یک دلیلش این بود که تصور میکردم سنی به مراتب پایین تر داشته باشید مخصوصا Kavehj4488 عزیز و t-jays عزیز و همینطور rave 87 عزیز که اتفاقا خیلی با ایشون بحث کردم
    در مقابل شما مطمئن باشید بابا بزرگ سابق نیستم

خیلی خوشحالم از اشنایی با شما

و تشکر
    شما هم موفق باشید.

12. 8 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

چند روز پیش دوست عزیز Kavehj4488 لینک این صفحه رو ارسال کردن ولی متاسفانه عکسی نمایش داده نشد

و یک دلیلش این بود که تصور میکردم سنی به مراتب پایین تر داشته باشید مخصوصا Kavehj4488 عزیز و t-jays عزیز و همینطور rave 87 عزیز که اتفاقا خیلی با ایشون بحث کردم

و تشکر
    شما هم موفق باشید.
    احتمالا تمام دوستانی که تو اون جلسه ملاقاتشون کردم، الان اگه منو ببینن نمی شناسن! یه دو سه ماهی بود صورتم رو اصلاح نکرده بودم شبیه حضرت موسی شده بودم دم محرم کودتا کردم همه رو زدم که بشم الگو و اسوه برای مردم. الان بعضی وقتا از جلوی آینه رد میشم یهــــــــو یه غریبه می بینم میخوام بگم "?what'da hell are you doin' here" بعد یادم میافته که خودمم!
    کاش دوستان سن و سالشون رو میگفتن بدونیم هرکی چند سالشه. مطمئنا آقای حاتمی سنشون از همه ما بیشتره. فکر کنم حدود 40 سالشون باشه. منم که 1983 هستم تکلیفم مشخصه!

14. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

و تشکر
    شما هم موفق باشید.
    يعني دفعه بعد ما رو نمي پيچوني برادر؟.
    اتفاقا اين دفعه هم با كاوه و تي-جيز صحبت مي كرديم كه چرا حاج رضا نمياد، من گفتم نميايين شما. ( الان گفتم كه يكموقع غيبت نكرده باشم)

احتمالا تمام دوستانی که تو اون جلسه ملاقاتشون کردم، الان اگه منو ببینن نمی شناسن! یه دو سه ماهی بود صورتم رو اصلاح نکرده بودم شبیه حضرت موسی شده بودم دم محرم کودتا کردم همه رو زدم که بشم الگو و اسوه برای مردم. الان بعضی وقتا از جلوی آینه رد میشم یهــــــــو یه غریبه می بینم میخوام بگم "?what'da hell are you doin' here" بعد یادم میافته که خودمم!
    کاش دوستان سن و سالشون رو میگفتن بدونیم هرکی چند سالشه. مطمئنا آقای حاتمی سنشون از همه ما بیشتره. فکر کنم حدود 40 سالشون باشه. منم که 1983 هستم تکلیفم مشخصه!
    پس بگو اون حس دروني دوستان از كجا نشأت مي گرفت، از اون حس نوستالژيك به حضرت موسي كه از كتاب هاي ديني مونده بود

تولد بنده هم كه به تاريخ كفار، توي پروفايلم هستش، ١٩٨٨
    پير شديم رفت

16. 9 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

يعني دفعه بعد ما رو نمي پيچوني برادر؟.
    اتفاقا اين دفعه هم با كاوه و تي-جيز صحبت مي كرديم كه چرا حاج رضا نمياد، من گفتم نميايين شما. ( الان گفتم كه يكموقع غيبت نكرده باشم)
    یادمه دفعه پیش که هماهنگ کردن گروه با شما و دوست عزیر Peaceful1 و دوست عزیز salar_221 بود عنوان کردم که به دلیل مسافرتی که دارم و چهار پرواز پشت سر هم دارم احتمالا زمانبندی جور نشه و ممکنه نرسم و خیلی از شما و بقیه دوستان عذر خواهی کردم
    باز هم معذرت میخوام که تا لحظه اخر قرار بود همراه شما باشم ولی متاسفانه فرصت نشد

شما هم موفق باشید.

18. 6 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

^^^^
    مزیح کردم برادر
    بله به یاد دارم فرصت نداشتین. ولی خب این شاید از اشکالات من هستش که بعضاً از هر فرصتی برای شوخی استفاده می کنم.

20. 3 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •